Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Όλα αυτά τα μαγαζιά που λειτουργούν στη πόλη μας (Θεσσαλονίκη), αποτελούν έναν ιδιότυπο τύπο "γαμιστρώνα" κάτω από το "μανδύα" του μασάζ. Αν π.χ. θα ήθελα (υποθετικά το θέτω) να πάω σε μαγαζί μόνο για μασάζ, ασφαλώς και δεν θα απευθυνόμουν σε αυτού του είδους τα μαγαζιά. Θα πήγαινα, για παράδειγμα στο Spa στη Κωλέττη, όπου εκεί παίρνεις υψηλές και εξειδικευμένες υπηρεσίες από γυναίκες που γνωρίζουν τη τέχνη του μασάζ και έχουν πτυχίο σ' αυτό. Δεν ασχολούνται με το γεννητικό όργανο, αλλά εστιάζουν σε σημεία του σώματος που χρήζουν αποκατάστασης και προσπαθούν να σε θεραπεύσουν.Ο σκοπός μου, είναι όταν θέλω να επισκεφτώ ένα από τα πολλά μασαζτζίδικα για τα οποία γίνεται κουβέντα, να διαλέξω κοπέλα, να μου κάνει μασάζ (που δεν είναι μασάζ, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας) και μέσω του ερεθισμού και των παιχνιδιών, να γίνει σεξ. Σ' αυτά τουλάχιστον που ε΄χω πάει, είτε τα κορίτσια δεν έχουν ιδέα (απλά χαιδεύουν), είτε το κάνουν καθαρά εμπειρικά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ακόμα και αυτή η παράμετρος είναι αρκετή για να πει κάποιος ότι η τάδε κοπέλα ξέρει να κάνει μασάζ. Πολλά απ' αυτά ίσως δεν διαθέτουν άδεια χρήσης, οι κοπέλες που εργάζονται δεν διαθε΄τουν άδεια παραμονής, γι' αυτόν ακριβώς το λόγο υπάρχει η καχυποψία προς το πελάτη, όταν τηλεφωνεί και θέλει να πάρει πληροφορίες για το αν υπάρχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα που να περιλαμαβάνει και σεξ. Το μασάζ, απλώς καλύπτει την πραγματική έννοια χρήσης του χώρου, που είναι, όπως είπα, ένας καλυμμένος "γαμιστρώνας". Στην Αθήνα, το καθεστώς λειτουργίας αυτών των χώρων είναι πιο ξεκάθαρο και ξέρεις τι θα ζητήσεις και πως θα το ζητήσεις! Θεωρώ πολύ μεγάλη κοροιδία το γεγονός, ότι, δηλώνουν ότι κάνουν μόνο μασάζ και μετά, σου κάνουν και μία μαλακία. Αυτό, όμως, μπορούμε να το εκλάβουμε και ως "προκαταρκτικό" στο σεξ. Εν ολίγοις, αυτά σαν κάποιες σκέψεις και ένα μικρό σχόλιο...
περιμενες κατι διαφορετικο απο αυτο το κωλοχωρι εδω?ειπαμε η συγκριση Θεσσαλονικης - Αθηνας δεν πρεπει να μπαινει καν στο τραπεζι
Κατσε να δεις που η πρωτευοσιανες το πηρανε χαμπαρι οτι οι δικες μας ειναι ζωα και θα ερθουν να παρουν πολυ μεγαλο κομματι τις αγορας, ευχομαι να ανεβει η Τεα και η ομαδα ρης.....εκει να δεις πως θα κλαινε με μαυρο δακρυ τα μπαζα τα δικα μας......
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Καπου ειδα να το αναφερει κ ενας φιλος πιο πανω... Πραγματικα, δινετε καποιοι εξτρα για να γλυψετε κ οχι για να σας γλυψουν? Τραγικο!!! Μετα μην απορειτε με το υφος κ τις κακες συμπεριφορες! Τα συγκεκριμενα μαγαζια λενε πως εχουν μεχρι χερι κ τιποτα παραπανω, σεβαστειτε το! Τωρα αν πανω στο μπλα μπλα γινει κ κατι εξτρα, με πληρωμη η οχι δεν εχει σημσια, τοτε οκ, αλλα να δινετε εξτρα για να γλυψετε δεν μπορω να το καταλαβω!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.632
Like
19.825
Και για πόσο καιρό θα σε απολαύσουμε?
15νοεμβ ως 5δεκ.
Τρεις ολόκληρες εβδομάδες!εξάλλου από το Μάιο έχω να σας δω! Θέλω το χρόνο μου στη Θεσσαλονίκη γιατί την έχω σύνδεσει με χειμώνα και πολύ μου αρέσει αυτή η εξόρμηση :* θα είναι επετειακή έκδοση πέρσι πρώτη φορά Νοεμβρίο ήρθα!
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
15νοεμβ ως 5δεκ.
Τρεις ολόκληρες εβδομάδες!εξάλλου από το Μάιο έχω να σας δω! Θέλω το χρόνο μου στη Θεσσαλονίκη γιατί την έχω σύνδεσει με χειμώνα και πολύ μου αρέσει αυτή η εξόρμηση :* θα είναι επετειακή έκδοση πέρσι πρώτη φορά Νοεμβρίο ήρθα!
Θα είσαι κέντρο ?
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
15νοεμβ ως 5δεκ.
Τρεις ολόκληρες εβδομάδες!εξάλλου από το Μάιο έχω να σας δω! Θέλω το χρόνο μου στη Θεσσαλονίκη γιατί την έχω σύνδεσει με χειμώνα και πολύ μου αρέσει αυτή η εξόρμηση :* θα είναι επετειακή έκδοση πέρσι πρώτη φορά Νοεμβρίο ήρθα!
Καλημέρα. Πολύ μακριά πάς όμως αυτή τη φορά
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλημέρα. Πολύ μακριά πάς όμως αυτή τη φορά
Για άλλους μακριά για άλλους κοντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

15νοεμβ ως 5δεκ.
Τρεις ολόκληρες εβδομάδες!εξάλλου από το Μάιο έχω να σας δω! Θέλω το χρόνο μου στη Θεσσαλονίκη γιατί την έχω σύνδεσει με χειμώνα και πολύ μου αρέσει αυτή η εξόρμηση :* θα είναι επετειακή έκδοση πέρσι πρώτη φορά Νοεμβρίο ήρθα!
Με το καλό να ερθεις
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Φίλε μου και μόνο από αυτά που διαβάζεις εδώ καταλαβαίνεις το πόσοι περνάνε από αυτά τα μασατζίδικα. Προφανώς υπάρχει κάποιος λόγος. Προσωπικά, καλύπτομαι και πηγαίνω στο crystal εδώ και αρκετό καιρό. Η εμπειρία με τα περισσότερα από τα κορίτσια είναι καλή φτάνει να ξέρεις τι να περιμένεις και πόσα θα πληρώσεις. Όπως τα λένε οι συναγωνιστές είναι. Μπέλλα, Ίριδα, Νεφέλη, Τόκιο πάρα πολύ καλές, Προφανώς και άλλες όπως η Ρουμπίνη και η Άρτεμις, που εγώ δεν έχω δοκιμάσει. Πηγαίνεις και κρίνεις κι αν δε σου αρέσει δεν ξανά πηγαίνεις.
Καλησπέρα συναγωνιστή και συγνώμη που ενοχλώ.η Τόκιο δουλεύει ακομα στο crystal διότι για ένα διάστημα την είχα χάσει και είχα μάθει ότι έκανε κάποιο χειρουργείο;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
51
Like
6.297
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα συναγωνιστή και συγνώμη που ενοχλώ.η Τόκιο δουλεύει ακομα στο crystal διότι για ένα διάστημα την είχα χάσει και είχα μάθει ότι έκανε κάποιο χειρουργείο;
Nai αγορίνα, εκεί είναι.....μόνο πάρε τηλ πριν πας, να σιγουρευτείς ότι είναι εκεί και δουλεύει......
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Nai αγορίνα, εκεί είναι.....μόνο πάρε τηλ πριν πας, να σιγουρευτείς ότι είναι εκεί και δουλεύει......
Σε ευχαριστώ πολύ ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου μαζί με την παλιά ΛΙΝΑ από Βάνα σπα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
51
Like
6.297
Πόντοι
7.636
Σε ευχαριστώ πολύ ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου μαζί με την παλιά ΛΙΝΑ από Βάνα σπα
Το θέμα αγορίνα είναι να καρφώνεις......όλα τα άλλα πάνε περίπατο..........το καρφώνεις το μωρό????????
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Το θέμα αγορίνα είναι να καρφώνεις......όλα τα άλλα πάνε περίπατο..........το καρφώνεις το μωρό????????
Κάποιοι ίσως έχουμε αλλά ενδιαφέροντα πιο κινκυ ίσως και όχι…ο καθένας πάει για αυτά που γουστάρει…αν ήθελα φραπέ έχω και την δικιά μου εκεί πάμε για να βρούμε αυτό που δεν έχουμε στο σπιτι μας
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.632
Like
19.825
Καλημέρα. Πολύ μακριά πάς όμως αυτή τη φορά
Η Νεάπολη είμαι μακριά?Νόμιζα είναι μία μέση λύση..
Βασικά την διάλεξα την περιοχή δ γιατί εκεί βρήκα σπιταρόνα σε ολοκαίνουργιο Airbnb που έχω ξαναμείνει στην ιδια εταιρεία σε άλλη χώρα και είναι πολύ υψηλών προδιαγραφών... και ξέρετε πόσο μ ενδιαφέρει οι χώροι που με επισκέπτεστε να είναι εξαιρετικοί:*
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
351
Like
1.562
Πόντοι
201
Πήγα σήμερα Crystal Massage στη Μοναστηριού. Τελείως β Εθνική μουνιά, ύφος και τουπέ λες και δεν ξέρω γω τι. Μου πούλησαν και λίγο τρέλα στην υποδοχή και έφυγα άρον άρον για στάνταρ επιλογή σε στούντιο. Δεν πατάω το πόδι μου εκεί ξανά με τίποτα....
Τελευταία φορα που πηγα, πηγα 5 λεπτα πριν το ραντεβου. Χτυπαω ανοιγει η νεφελη. Και μου λεει ηρθες νωρις και πρεπει να βγουν οι επομενοι. Ελα σε 10 λεπτα. Προφανως και ειχαν ολα τα δωματια γεματα και ειχαν κ επομενα ραντεβου. Στην ωρα ειτε αργησεις εσυ ειτε αργησουν αυτες παλι εσυ εισαι χαμενος. Οποτε γιατι να μην εχουν ύφος ρε φιλε
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Η Νεάπολη είμαι μακριά?Νόμιζα είναι μία μέση λύση..
Βασικά την διάλεξα την περιοχή δ γιατί εκεί βρήκα σπιταρόνα σε ολοκαίνουργιο Airbnb που έχω ξαναμείνει στην ιδια εταιρεία σε άλλη χώρα και είναι πολύ υψηλών προδιαγραφών... και ξέρετε πόσο μ ενδιαφέρει οι χώροι που με επισκέπτεστε να είναι εξαιρετικοί:*
Εντάξει για όσους μένουν ή έρχονται από δυτικά ίσως βολεύει. Για μένα και όσους είναι ανατολικά είναι λίγο μακριά. Ο.κ. Δεν είναι κέντρο αυτό είπα. Καλό βράδυ.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.674
Πόντοι
491
Η Νεάπολη είμαι μακριά?Νόμιζα είναι μία μέση λύση..
Βασικά την διάλεξα την περιοχή δ γιατί εκεί βρήκα σπιταρόνα σε ολοκαίνουργιο Airbnb που έχω ξαναμείνει στην ιδια εταιρεία σε άλλη χώρα και είναι πολύ υψηλών προδιαγραφών... και ξέρετε πόσο μ ενδιαφέρει οι χώροι που με επισκέπτεστε να είναι εξαιρετικοί:*
μια χαρά ειναι στη νεαπολη
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
51
Like
6.297
Πόντοι
7.636
Η Νεάπολη είμαι μακριά?Νόμιζα είναι μία μέση λύση..
Βασικά την διάλεξα την περιοχή δ γιατί εκεί βρήκα σπιταρόνα σε ολοκαίνουργιο Airbnb που έχω ξαναμείνει στην ιδια εταιρεία σε άλλη χώρα και είναι πολύ υψηλών προδιαγραφών... και ξέρετε πόσο μ ενδιαφέρει οι χώροι που με επισκέπτεστε να είναι εξαιρετικοί:*
Εγώ λέω να φέρεις και καμιά φίλη σου.....μην έρθεις μόνη!!!!!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Σε ευχαριστώ πολύ ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου μαζί με την παλιά ΛΙΝΑ από Βάνα σπα

Σε ευχαριστώ πολύ ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου μαζί με την παλιά ΛΙΝΑ από Βάνα σπα
Μηπωs γνωριζειs φιλε μου τι απεγεινε η ΛΙΝΑ απο την Βανα....Την ειχα και εγω στην προτιμιση μου πολυ καιρο ...η μηπωs γνωριζει καποιοs αλλοs συναγωνιστηs απο το νημα ??
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Η Νεάπολη είμαι μακριά?Νόμιζα είναι μία μέση λύση..
Βασικά την διάλεξα την περιοχή δ γιατί εκεί βρήκα σπιταρόνα σε ολοκαίνουργιο Airbnb που έχω ξαναμείνει στην ιδια εταιρεία σε άλλη χώρα και είναι πολύ υψηλών προδιαγραφών... και ξέρετε πόσο μ ενδιαφέρει οι χώροι που με επισκέπτεστε να είναι εξαιρετικοί:*
Προηγούμενη φορά στην Καραμανλή που είχες έρθει ανατολικά ήταν σούπερ μέρος. Νεάπολη πέφτει λίγο μακρυά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom