Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα στην ομάδα. Είδα στο skgnightlife στο φβ ότι το μασσατζιο ψάχνει κοπέλες αρχικά. Άρα λογικά θα έχει νέο κόσμο σε λίγες μέρες. Ερώτηση. Επειδή θέλω να περάσω με την Νανσυ και από αυτό που ανεβάζουν στα στορι δεν καταλαβαίνω έχει κάποιος εμπειρία ;να αναφέρει λίγο σώμα,στήθος , πρόγραμμα ; Ευχαριστώ
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
καλημερα και απο μενα ξερει κανεισ που βρισκετε η κριστυ απο vana spa
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
Ειπαμε..στα πετσεταδικα η μαλακια εχει φτασει( που δεν αλλαξε και ποτε) τα 70-80..για πιπα θα περασεις τα 100..και λογικο..πας σε μαγαζι που σου λεει εδω κανουμε χειρομαλαξη κι εσυ κυνηγας να γαμησεις..και τα σωβρακα θα σου παρουν..
Όλα αυτά τα μαγαζιά που λειτουργούν στη πόλη μας (Θεσσαλονίκη), αποτελούν έναν ιδιότυπο τύπο "γαμιστρώνα" κάτω από το "μανδύα" του μασάζ. Αν π.χ. θα ήθελα (υποθετικά το θέτω) να πάω σε μαγαζί μόνο για μασάζ, ασφαλώς και δεν θα απευθυνόμουν σε αυτού του είδους τα μαγαζιά. Θα πήγαινα, για παράδειγμα στο Spa στη Κωλέττη, όπου εκεί παίρνεις υψηλές και εξειδικευμένες υπηρεσίες από γυναίκες που γνωρίζουν τη τέχνη του μασάζ και έχουν πτυχίο σ' αυτό. Δεν ασχολούνται με το γεννητικό όργανο, αλλά εστιάζουν σε σημεία του σώματος που χρήζουν αποκατάστασης και προσπαθούν να σε θεραπεύσουν.Ο σκοπός μου, είναι όταν θέλω να επισκεφτώ ένα από τα πολλά μασαζτζίδικα για τα οποία γίνεται κουβέντα, να διαλέξω κοπέλα, να μου κάνει μασάζ (που δεν είναι μασάζ, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας) και μέσω του ερεθισμού και των παιχνιδιών, να γίνει σεξ. Σ' αυτά τουλάχιστον που ε΄χω πάει, είτε τα κορίτσια δεν έχουν ιδέα (απλά χαιδεύουν), είτε το κάνουν καθαρά εμπειρικά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ακόμα και αυτή η παράμετρος είναι αρκετή για να πει κάποιος ότι η τάδε κοπέλα ξέρει να κάνει μασάζ. Πολλά απ' αυτά ίσως δεν διαθέτουν άδεια χρήσης, οι κοπέλες που εργάζονται δεν διαθε΄τουν άδεια παραμονής, γι' αυτόν ακριβώς το λόγο υπάρχει η καχυποψία προς το πελάτη, όταν τηλεφωνεί και θέλει να πάρει πληροφορίες για το αν υπάρχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα που να περιλαμαβάνει και σεξ. Το μασάζ, απλώς καλύπτει την πραγματική έννοια χρήσης του χώρου, που είναι, όπως είπα, ένας καλυμμένος "γαμιστρώνας". Στην Αθήνα, το καθεστώς λειτουργίας αυτών των χώρων είναι πιο ξεκάθαρο και ξέρεις τι θα ζητήσεις και πως θα το ζητήσεις! Θεωρώ πολύ μεγάλη κοροιδία το γεγονός, ότι, δηλώνουν ότι κάνουν μόνο μασάζ και μετά, σου κάνουν και μία μαλακία. Αυτό, όμως, μπορούμε να το εκλάβουμε και ως "προκαταρκτικό" στο σεξ. Εν ολίγοις, αυτά σαν κάποιες σκέψεις και ένα μικρό σχόλιο...
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
91
Like
18.417
Πόντοι
25.036
Πήγα σήμερα Crystal Massage στη Μοναστηριού. Τελείως β Εθνική μουνιά, ύφος και τουπέ λες και δεν ξέρω γω τι. Μου πούλησαν και λίγο τρέλα στην υποδοχή και έφυγα άρον άρον για στάνταρ επιλογή σε στούντιο. Δεν πατάω το πόδι μου εκεί ξανά με τίποτα....
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Όλα αυτά τα μαγαζιά που λειτουργούν στη πόλη μας (Θεσσαλονίκη), αποτελούν έναν ιδιότυπο τύπο "γαμιστρώνα" κάτω από το "μανδύα" του μασάζ. Αν π.χ. θα ήθελα (υποθετικά το θέτω) να πάω σε μαγαζί μόνο για μασάζ, ασφαλώς και δεν θα απευθυνόμουν σε αυτού του είδους τα μαγαζιά. Θα πήγαινα, για παράδειγμα στο Spa στη Κωλέττη, όπου εκεί παίρνεις υψηλές και εξειδικευμένες υπηρεσίες από γυναίκες που γνωρίζουν τη τέχνη του μασάζ και έχουν πτυχίο σ' αυτό. Δεν ασχολούνται με το γεννητικό όργανο, αλλά εστιάζουν σε σημεία του σώματος που χρήζουν αποκατάστασης και προσπαθούν να σε θεραπεύσουν.Ο σκοπός μου, είναι όταν θέλω να επισκεφτώ ένα από τα πολλά μασαζτζίδικα για τα οποία γίνεται κουβέντα, να διαλέξω κοπέλα, να μου κάνει μασάζ (που δεν είναι μασάζ, μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας) και μέσω του ερεθισμού και των παιχνιδιών, να γίνει σεξ. Σ' αυτά τουλάχιστον που ε΄χω πάει, είτε τα κορίτσια δεν έχουν ιδέα (απλά χαιδεύουν), είτε το κάνουν καθαρά εμπειρικά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ακόμα και αυτή η παράμετρος είναι αρκετή για να πει κάποιος ότι η τάδε κοπέλα ξέρει να κάνει μασάζ. Πολλά απ' αυτά ίσως δεν διαθέτουν άδεια χρήσης, οι κοπέλες που εργάζονται δεν διαθε΄τουν άδεια παραμονής, γι' αυτόν ακριβώς το λόγο υπάρχει η καχυποψία προς το πελάτη, όταν τηλεφωνεί και θέλει να πάρει πληροφορίες για το αν υπάρχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα που να περιλαμαβάνει και σεξ. Το μασάζ, απλώς καλύπτει την πραγματική έννοια χρήσης του χώρου, που είναι, όπως είπα, ένας καλυμμένος "γαμιστρώνας". Στην Αθήνα, το καθεστώς λειτουργίας αυτών των χώρων είναι πιο ξεκάθαρο και ξέρεις τι θα ζητήσεις και πως θα το ζητήσεις! Θεωρώ πολύ μεγάλη κοροιδία το γεγονός, ότι, δηλώνουν ότι κάνουν μόνο μασάζ και μετά, σου κάνουν και μία μαλακία. Αυτό, όμως, μπορούμε να το εκλάβουμε και ως "προκαταρκτικό" στο σεξ. Εν ολίγοις, αυτά σαν κάποιες σκέψεις και ένα μικρό σχόλιο...
Φιλε μου γυρναω απ το 90 σε μασατζιδικα..ξερω πολυ καλα πως λειτουργουν..("η ελπιδα μηπως την γαμησω ποτε πεθαινει τελευταια") αυτη ειναι η συνταγη στα πετσεταδικα..και δεν ειναι μονο θεσνικη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Πήγα σήμερα Crystal Massage στη Μοναστηριού. Τελείως β Εθνική μουνιά, ύφος και τουπέ λες και δεν ξέρω γω τι. Μου πούλησαν και λίγο τρέλα στην υποδοχή και έφυγα άρον άρον για στάνταρ επιλογή σε στούντιο. Δεν πατάω το πόδι μου εκεί ξανά με τίποτα....
Γιατι βρε αγορι μου..γιατι μας χαλας τη σουπα με τους "Αγγελους του Τσαρλυ...δεν εισαι "λατρης του μασαζ" οπως εγραψε ενας χθες? Δεν σου αρεσει να σου κανουν πιπα απο αποσταση και να γαμας νοητικα?Δε σου αρεσει να σου φυσαν τον πουτσο?

:2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.674
Πόντοι
491
31 μερες εχουν περιοδο...ποιο ψευτρες απο τις γυναικες μας ΧΑΧΑ
με την πρώην σύζυγο είχα συμφωνία εξ αρχής ότι όταν έχει περίοδο, το μενού θα έχει πρωκτικο σεξ... :) οπότε όλα καλά... έτσι η περίοδος κρατούσε μάξιμουμ 4 μέρες....
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
386
Πόντοι
21
Καλησπερα μυστες μ τ κανετε , ν ρωτησω ειμαι πρώτη φορα σμρ Θεσσαλονίκη απο οτι διαβασα θ παω μια βόλτα στο κρυσταλ , εχετε ν προτείνετε κανα τηλ γραφείου μασαζ κατοικον κατι ;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786
με την πρώην σύζυγο είχα συμφωνία εξ αρχής ότι όταν έχει περίοδο, το μενού θα έχει πρωκτικο σεξ... :) οπότε όλα καλά... έτσι η περίοδος κρατούσε μάξιμουμ 4 μέρες....
μήπως γι' αυτό έγινε πρώην;
δεν άντεχε άλλο;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
με την πρώην σύζυγο είχα συμφωνία εξ αρχής ότι όταν έχει περίοδο, το μενού θα έχει πρωκτικο σεξ... :) οπότε όλα καλά... έτσι η περίοδος κρατούσε μάξιμουμ 4 μέρες....
Αξία η πρώην σύζυγος ρε παοκτσάκι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.674
Πόντοι
491
Αξία η πρώην σύζυγος ρε παοκτσάκι....
από τις πρώτες φορές που τέθηκε η περίπτωση να έχουμε σοβαρή σχέση, ήταν ξεκάθαρο.... τον έδινε ωστόσο οικειοθελως: σπάνια με το ζόρι, αλλά δεν υπήρξε φορά που είπε ή σκέφτηκε να πει όχι στα συνολικά 14 έτη που ήμασταν μαζί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom