Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Αυτές που κάνουν καλαμάκι, συνήθως μετά από λίγο καιρό εξαφανιζότνται δια μαγείας.... Βλέπεις κάτι Ιριδες και Νεφελες πχ στο κρύσταλ σιχαίνονται να κάνουν πιπες στο οποιοδήποτε και τις τρώνε ... Αλλά άμα τους σκάσεις ένα καλό δωράκι κάνουν μακροβουτια στις ψωλες σαν να είναι Michael Phelps... Αποχή σε όλα τα μασατζιδικα μέχρι να γίνουμε Αθήνα... Να πάνε να γαμηθουν και αυτες που το παίζουν μυξοπαρθενες και τα αφεντικά που ψάχνουν κορόιδα...
Εύγε για τη τοποθέτησή σου! Σε δύο με τρεις γραμμές που έγραψες, όλη η ουσία! Πρέπει, επιτέλους, να αναληφθεί δράση από όλους εμάς, ως πελάτες, σταματώντας αυτό το άθλιο καθεστώς αντιμετώπισης και εκμετάλλευσής μας...Η κατάσταση στα μασαζτζίδικα της Αθήνας είναι εντελώς διαφορετική από τη Θεσσαλονίκη! Ρώτησα πολλές φορές (ακόμα και εδώ μέσα στη κοινότητα του bou) γιατί συμβαίνει αυτό, γιατί υπάρχει αυτό το διαφορετικό καθεστώς (λες και είμαστε σε άλλη χώρα) απάντηση δεν ε΄λαβα ποτέ, ούτε πιστεύω θα λάβω...Πραγματικά, απολαμβάνω τις υπηρεσίες από τα κορίτσια στην Αθήνα (συνδυασμός χαλαρωτικού-αισθησιακού μασάζ + σεξ) και με ένα αντίτιμο από 60-80 Ευρώ ικανοποιείσαι και το σημαντικότερο, φεύγεις ευχαριστημένος! Στον αντίποδα, στα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης εισπράττεις κοροιδία, ειρωνείες και ένα περίεργο ύφος απαξίωσης του τύπου "αυτές είμαστε, αν σου αρέσει"..., και να σου λένε "για να βγάλω ένα ρούχο, είναι +20 ή +30 Ευρώ κλπ. Ναι, δε μας αρε΄σει αυτή η ιστορία και θα τη τελειώσουμε! Έχω κάνει ήδη την αρχή (τους έχω ρίξει "μαύρο"), εδώ και χρόνια...Ακολουθείστε, συνάδελφοι! Πρόκειται για το δικό μας καλό και τη τσέπη μας!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Αυτο ολο τωρα γιατι το γραφεις εδω και δε το στελνεις σε μήνυμα ρε μεγάλε. Οχι τιποτα. Θα γλιστρήσει και κανενας απο τα σαλια και θα γκρεμοτσακιστει σαν τον φιλο πιο πανω.
Σκέφτομαι να ανοίξω μασατζίδικο και θέλω να πάρω τη Νικόλ με το μέρος μου και να σας πιάσω όλους πελάτες. Σε κάλυψα;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Σκέφτομαι να ανοίξω μασατζίδικο και θέλω να πάρω τη Νικόλ με το μέρος μου και να σας πιάσω όλους πελάτες. Σε κάλυψα;
Να σφουγγαριζετε μονο μη πεσει κανενας πελατης.
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
300
Κριτικές
8
Like
1.636
Πόντοι
481
Αυτές που κάνουν καλαμάκι, συνήθως μετά από λίγο καιρό εξαφανιζότνται δια μαγείας.... Βλέπεις κάτι Ιριδες και Νεφελες πχ στο κρύσταλ σιχαίνονται να κάνουν πιπες στο οποιοδήποτε και τις τρώνε ... Αλλά άμα τους σκάσεις ένα καλό δωράκι κάνουν μακροβουτια στις ψωλες σαν να είναι Michael Phelps... Αποχή σε όλα τα μασατζιδικα μέχρι να γίνουμε Αθήνα... Να πάνε να γαμηθουν και αυτες που το παίζουν μυξοπαρθενες και τα αφεντικά που ψάχνουν κορόιδα...
ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΆΓΝΟΙΑ.
Και να σταματήσετε να αναφέρεστε σε αυτές.Διαφημιση τις κάνετε και μάλιστα ΤΖΆΜΠΑ.
Όσο δεν το καταλαβαίνετε τέτοιες συμπεριφορές θα υπάρχουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
και καπως έτσι δημιουργούνται οι αστικοί μύθοι....
Η πολυδιαφημισμένη κορασίδα αγαπητέ είναι μια κοντούλα λεπτούλα με μικρό βυζακι τίποτα το extraordinary δηλαδή.
Βεβαια όλα εξαρτώνται απο τις προσλαβανουσες που έχει ο καθένας , αλλά γενικά κρατά μικρό καλάθι σε ότι ακούγετε.
Γνώμη μου!
Πολύ δυνατή όμως στο μασαζζ!!!θα ήθελα πολύ να με ξαναθαραπευση
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Εύγε για τη τοποθέτησή σου! Σε δύο με τρεις γραμμές που έγραψες, όλη η ουσία! Πρέπει, επιτέλους, να αναληφθεί δράση από όλους εμάς, ως πελάτες, σταματώντας αυτό το άθλιο καθεστώς αντιμετώπισης και εκμετάλλευσής μας...Η κατάσταση στα μασαζτζίδικα της Αθήνας είναι εντελώς διαφορετική από τη Θεσσαλονίκη! Ρώτησα πολλές φορές (ακόμα και εδώ μέσα στη κοινότητα του bou) γιατί συμβαίνει αυτό, γιατί υπάρχει αυτό το διαφορετικό καθεστώς (λες και είμαστε σε άλλη χώρα) απάντηση δεν ε΄λαβα ποτέ, ούτε πιστεύω θα λάβω...Πραγματικά, απολαμβάνω τις υπηρεσίες από τα κορίτσια στην Αθήνα (συνδυασμός χαλαρωτικού-αισθησιακού μασάζ + σεξ) και με ένα αντίτιμο από 60-80 Ευρώ ικανοποιείσαι και το σημαντικότερο, φεύγεις ευχαριστημένος! Στον αντίποδα, στα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης εισπράττεις κοροιδία, ειρωνείες και ένα περίεργο ύφος απαξίωσης του τύπου "αυτές είμαστε, αν σου αρέσει"..., και να σου λένε "για να βγάλω ένα ρούχο, είναι +20 ή +30 Ευρώ κλπ. Ναι, δε μας αρε΄σει αυτή η ιστορία και θα τη τελειώσουμε! Έχω κάνει ήδη την αρχή (τους έχω ρίξει "μαύρο"), εδώ και χρόνια...Ακολουθείστε, συνάδελφοι! Πρόκειται για το δικό μας καλό και τη τσέπη μας!
Συμφωνώ και επαυξάνω!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Είναι λάθος νομίζω προσωπικές αψιμαχίες εδώ. Πριν λίγο καιρό πέρασμα από Βάνα. Ραντεβού με Δόμνα. Μασάζ πολύ χαλαρό αλλά 2ρο μέρος αρκετά καλό για μένα αλλά με πολύ κλέψιμο χρόνου. Μετά λίγες μέρες πέρασμα με Αναστασία. Καλό δυνατό μασάζ αλλά όχι αισθησιακό το 2ρο μέρος. Πάντα για τα δικά μου γούστα.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Η δεσποινιs Δομνα μηπωs κανει ιδιεταιρα μαθηματα στο σπιτι ........ σπιτι ???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η δεσποινιs Δομνα μηπωs κανει ιδιεταιρα μαθηματα στο σπιτι ........ σπιτι ???
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
188
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο elegance όπου πολύς ντόρος έχει γίνει.Καταρχήν ο χώρος δεν αρμόζει για τέτοιες υπηρεσίες.Εκλεισαν ραντεβού ταυτόχρονα προφανώς χωρίς να μπορούν να μας έχουν έστω σε ξεχωριστά δωμάτια..και έβλεπε ο ένας τον άλλο.Αδιανοήτο.Κοριτσια κοιτάξτε το..Μασάζ με Νικόλ.Χάιδεμα του χαιδέματος για 5 λεπτό.Και επιδόρπιο ακαπελα άλλο ένα 2 λεπτό.Πιο πολύ περίμενα για να μπω δωμάτιο παρά μέσα.Κοστος 80€.Εαν τηρούσαν έστω την ώρα δε θα το ανέφερα..Ελπίζω να βελτιωθούν.
Το έθεσα και εγώ αυτό το θέμα (διάρκεια συνεδρίας) στην Εύα στην τελευταία μου επίσκεψη. Μου είπε ότι έφταιγε ένα προηγούμενος πελάτης που ήρθε με καθυστέρηση και τους χάλασε όλο το πρόγραμμα. Αλλά από ότι καταλαβαίνω είναι πάγια πολιτική του μαγαζιού. Κρίμα και πάνω που έλεγα ότι βρέθηκε μια σοβαρή εναλλακτική.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Επίσκεψη Relief για ποδομασαζ με Νικόλ και παπαριές,πίτα στο λάδι και σε χαιδολογαει με τα πόδια τις
Το ήξερα από παλιά ότι δεν παίζει κάτι άλλο,παρόλα αυτά όταν γύρισα μου είπε η ίδια ότι μπορώ να μαλακιστω το οποίο βαριόμουν να το κάνω....οπότε 30€/45λεπτο,και το ποδομασαζ μια μαλακια κ μιση
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Στην Κλεάνθους 'εχει τίποτε καλό?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Επίσκεψη Relief για ποδομασαζ με Νικόλ και παπαριές,πίτα στο λάδι και σε χαιδολογαει με τα πόδια τις
Το ήξερα από παλιά ότι δεν παίζει κάτι άλλο,παρόλα αυτά όταν γύρισα μου είπε η ίδια ότι μπορώ να μαλακιστω το οποίο βαριόμουν να το κάνω....οπότε 30€/45λεπτο,και το ποδομασαζ μια μαλακια κ μιση
Πανω που ετοιμαζόμουν για καταδρομικη επισκεψη στο Relief! Με γλίτωσες 30 ευρω φίλε, να 'σαι καλά. Καλύτερα κατάθεση στα μπουρδέλα για σήμερα.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Πανω που ετοιμαζόμουν για καταδρομικη επισκεψη στο Relief! Με γλίτωσες 30 ευρω φίλε, να 'σαι καλά. Καλύτερα κατάθεση στα μπουρδέλα για σήμερα.
Δεν κάνει το μαγαζί δυστυχώς
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Επίσκεψη Relief για ποδομασαζ με Νικόλ και παπαριές,πίτα στο λάδι και σε χαιδολογαει με τα πόδια τις
Το ήξερα από παλιά ότι δεν παίζει κάτι άλλο,παρόλα αυτά όταν γύρισα μου είπε η ίδια ότι μπορώ να μαλακιστω το οποίο βαριόμουν να το κάνω....οπότε 30€/45λεπτο,και το ποδομασαζ μια μαλακια κ μιση
Συμπολίτες!!!! Έχουμε πιάσει ΠΑΤΟ!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Συμπολίτες!!!! Έχουμε πιάσει ΠΑΤΟ!!
Ολα καλα ειναι...
Καθε μερα στο νημα ποσταρονται αναφορες για επισκεψεις...
Ετσι συνεχιστε....δεν εχουμε πιασει πατο ακομα...
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Συμπολίτες!!!! Έχουμε πιάσει ΠΑΤΟ!!
ξεκαθαριζω οτι δεν πηγα για εκτονωση,εχω γραψει κριτικη εδω και πολλα χρονια οτι δεν παιζει μπαλα για μαλακια.....πηγα να δοκιμασω αυτο με τα ποδια....ποσο ηθελες να κοστισει?10 Ε?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.386
Πόντοι
201


Επίσης, νέο πέρασμα από Εύα Τζάμπο, φουλ πρόγραμμα για τους παλιούς πελάτες, δεν ξέρω τι θα έκανε με νέους. Λέει όχι...αλλά πιστεύω πως ναι.
Τέλος, φυσικά και αρνήθηκε την ιστορία του φιδεμπορα που την πήρε σε ξενοδοχείο, ακαποτα κτλ.
Χρονια εχω να δω αυτη την ψυχη..αναπολω ενδοξες στιγμες ντουετο με την μουναρα την μελαχροινη φιλη της στο Πανοραμα..μετα την εβλεπα αιγαιου..τι γαμησια εκανε εκεινο το μελαχροινο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom