Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (6 μέλη και 55 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Λοιποοον.. όπως προείπα εξελίσσεται η πορνοκατασταση.. άρχισαν τις πίπες και στο Ακουα- Γκόλντεν με 80€ .. elegance 70€.. και θα πάει λέγοντας παλουκαρια αν δώσετε το μήνυμα με αποχή και δήλωση της εδώ μέσα! Αποχή από κρυσταλ-Βάνα-Λουξουρι-μασατζιο για ένα διάστημα ώστε να αρχίσουν και τα κοριτσια εκει τις πίπες και να έχουμε ποικιλία! Φυσικά όσες θέλουν, να φύγουν(που δε βλέπω καμία να φεύγει γιατί.. έτσι μάθανε από παιδιά οι πιο πολλές) και να συνεχίσουν με τσιμπουκια ακαποτα ώστε να φτάσουν και στα φουλ ως έξτρα!
Υ.Γ. Η κοριτσάρα που χεις το κρυσταλ .. βάλε στο μενού τσιμπουκακια ακαποτα από οποία θέλει σαν extra.. έτσι κι αλλιώς κατά καιρούς έρχονται τσούπρες που ρουφάνε, κρατατες μην τις διώχνεις γιατί θα ανεβάσουν και τις υπηρεσίες τους και οι υπόλοιπες ή θα φύγουν. Εσυ πάλι θα κονομας
Και στην Βάνα το ίδιο. Υπάρχουν κοπέλες και η Βάνα το ξέρει που προχωράνε. Όσο για την αποχή θα το ξαναπώ ότι είναι μία λύση ειδικά σε μαγαζιά που έχουν αναφερθεί Ότι οι κοπέλες που δουλεύουν μιλάνε χλευαστικά για τους πελάτες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια επανηλθα μετα απο καιρο ζουσα εκτος. παιζει κατι διαφορετικο θεσσαλονικη? περα απο λουξουρυ σπα και κρυσταλ σταθερες αξιες κατι αλλο?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Να υποθέσω ότι οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα; Διάβασα την αγγελία, είδα τις φωτό και μπορώ να πω, ότι "ψήθηκα" να πάρω τηλ για ραντεβού...Τώρα, έκανα δεύτερες σκέψεις...Δεν μου αρέσουν οι "φόλες"!...
επειδη λειπω καιρο το ριλαξ σπα εγνατια εκλεισε? η νταμες εκλεισε? επισησ το σπα βενους υπαρχει κανονικα παιδια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παιδια ριλαξ σπα εκλεισε? το νταμες?
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο elegance όπου πολύς ντόρος έχει γίνει.Καταρχήν ο χώρος δεν αρμόζει για τέτοιες υπηρεσίες.Εκλεισαν ραντεβού ταυτόχρονα προφανώς χωρίς να μπορούν να μας έχουν έστω σε ξεχωριστά δωμάτια..και έβλεπε ο ένας τον άλλο.Αδιανοήτο.Κοριτσια κοιτάξτε το..Μασάζ με Νικόλ.Χάιδεμα του χαιδέματος για 5 λεπτό.Και επιδόρπιο ακαπελα άλλο ένα 2 λεπτό.Πιο πολύ περίμενα για να μπω δωμάτιο παρά μέσα.Κοστος 80€.Εαν τηρούσαν έστω την ώρα δε θα το ανέφερα..Ελπίζω να βελτιωθούν.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επίσκεψη στο elegance όπου πολύς ντόρος έχει γίνει.Καταρχήν ο χώρος δεν αρμόζει για τέτοιες υπηρεσίες.Εκλεισαν ραντεβού ταυτόχρονα προφανώς χωρίς να μπορούν να μας έχουν έστω σε ξεχωριστά δωμάτια..και έβλεπε ο ένας τον άλλο.Αδιανοήτο.Κοριτσια κοιτάξτε το..Μασάζ με Νικόλ.Χάιδεμα του χαιδέματος για 5 λεπτό.Και επιδόρπιο ακαπελα άλλο ένα 2 λεπτό.Πιο πολύ περίμενα για να μπω δωμάτιο παρά μέσα.Κοστος 80€.Εαν τηρούσαν έστω την ώρα δε θα το ανέφερα..Ελπίζω να βελτιωθούν.
Εμ μετά από τόσος ντόρος που έέγινε προσπαθεί η κοπελιά να αποδείξει την εικοσάδα, αδιαφορώντας για την στοιχειώδη εχεμύθεια.
Αυτή είναι και η τελευταία φορά που ασχολούμαι , εκτός αν προκληθω βέβαια.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Για να μη σε παρεξηγήσουμε καλύτερα να γράψεις αν είσαι μέλος να πιούμε έναν καφέ!!! Γιατί αν του κάνεις σε πρόταση για φραπέ η φαντασία μας θα οργιάσει:cheesy::cheesy::cheesy:
Έχεις δίκιο ανακαλώ το φραπέ και τον πάω για espresso.
πάντως δεν είναι μέλος μάλλον. Θα είχε βγει να πει καμία μαλακία. Καλή του ώρα και περαστικά.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Και για να κλεισω την παραγραφο Νικολ στο φορουμ απο εδω κ στο εξης θα απαντω μονο σε προσωπικα μηνυματα, οπως ειπα εξαρχης..ειχα ολη την καλη διαθεση να μιλαμε αλλα βρε παιδια τοση κακια με ριχνει ..θελετε ν κραξετε ν με βρισετε ν με κανετε ν απολογουμαι γ τον κολπο μου κ γτι επιλεγω ν κανω αυτο κ οχι το αλλο , ν σας κανω μαθηματικη αναλυση γ τις ωρες π δλευω κ πως βγαινουν οι πελατες ..ok ..απλα κ η υπομονη εχει τα ορια της. Θελατε ν μπουν κ αλλες κοπελες στο φορουμ το βλεπω πολυ χλωμο μ τοσο κραξιμο , μεχρι κ ο πιο σκληρος χαρακτηρας καποια στιγμη λυγιζει. Κ επειδη θελω ν το κρατησω ομορφο αυτο π κανω κ ν μην το σιχαθω θα αποστασιοποιηθω λιγακι απο το φορουμ .. σας ευχαριστω ολους κ παλι γ την κριτικη , θα σας διαβαζω οπως εκανα κ πριν. Την αγαπη μ στελνω σε ολα τα μελη

Νικολ ❤️
Αγαπητή μου Νικόλ, ας κάνω και εγώ το σχόλιό μου για να ενισχύσω αυτά που είπαν οι άλλοι συναγωνιστές.

Είσαι ευγενέστατη, έξυπνη, διαχειρίζεσαι πάρα πολύ ωραία τις απαντήσεις, εν ολίγοις έχεις υψηλή κοινωνική νοημοσύνη, κάτι που απαιτείται για να πετύχει κάποιος σε οποιοδήποτε ελεύθερο επάγγελμα. Μπράβο σου γι’ αυτό, ελπίζω η δουλειά που κάνεις να είναι απολύτως η επιλογή σου και να περνάς καλά με αυτό γιατί είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσες να πετύχεις και σε πολλά άλλα.

Τα σχόλια μου λοιπόν. Προφανώς εδώ μέσα έχεις μπει για marketing. Ίσως ακούγεται κάπως σκληρή η λέξη έτσι όπως το λέω και αντίθετα με αυτό που είπες εσύ, αλλά για ποιο άλλο λόγο μπορεί κάποια κοπέλα να μπει εδώ μέσα, σε ένα χώρο που είναι 98 τοις 100 άντρες και μάλιστα πουτανιάρηδες, για να απαντήσει στις ερωτήσεις τους σχετικά με την σεξουαλική τους διασκέδαση. Η ενημέρωση για τον εαυτό σου ή για το χώρο που εργάζεσαι είναι προφανώς για να βελτιωθεί η εικόνα μας για αυτόν και να έρθουμε να σας προτιμήσουμε. Γιατί άλλο;;; Εκτός κι αν σε καυλώνει αυτό που γίνεται εδώ, κάτι που δεν το δείχνεις με τις απαντήσεις σου και δεν πιστεύω ότι συμβαίνει αν και θα ήταν πολύ ενδιαφέρον.

Επίσης, προφανώς και έπρεπε να περιμένεις αυτό που θα συμβεί μπαίνοντας σε τέτοιες συζητήσεις. Είσαι σε χώρο ανώνυμο, λέω και πάλι, με 98 τοις 100 άντρες και μάλιστα πουτανιάρηδες. Τι περίμενες να γίνει όταν είπες ότι δεν θέλεις να πιάνουν το μουνί σου ή ότι κάνεις 20 στοματικά την ημέρα; Όταν έχεις διαβάσει σε όλες τις παραπάνω σελίδες για όλα αυτά τα ιδρύματα και όλες αυτές τις κοπέλες που βγάζουν ή δεν βγάζουν το εσώρουχο και που ζητάν ή δεν ζητάν έξτρα για αυτό. Θεωρώ όμως ότι για το σκοπό που μπήκες εδώ, το παραπάνω δεν είναι πρόβλημα γιατί δημιουργήθηκε τόσο πολύ συζήτηση για εσένα και το χώρο σου που οπωσδήποτε κάποιοι από εδώ που δεν θα ερχόντουσαν, θα έρθουν. Απλά ξέφυγε και αν συνεχίσεις να απαντάς θα ξεφύγει κι άλλο.

Καταλήγω για να μην κουράζω, αυτό το νήμα είναι για ενημερώσεις για μασατζίδικα στην Θεσσαλονίκη και όχι νήμα φιλοσοφίας ή συζήτησης για το τι και πως. Το καλύτερο θα ήταν ίσως να ανοίξεις ένα δικό σου προσωπικό νήμα έτσι ώστε όποιος θέλει και αν θέλεις κι εσύ, να μπαίνει και να επικοινωνεί μαζί σου δημόσια και εκεί να αναφέρεις το τι κάνεις και τι όχι, τις προτιμήσεις σου και να το περνάς σε πριβέ για τα πιο ιδιαίτερα.

Σε χαιρετώ λοιπόν από εδώ και πιθανόν να έρθω κάποια στιγμή να σε γνωρίσω από κοντά, μου αρέσει το μυαλό σου και οι τρόποι σου και δεν τα βρίσκεις πολύ συχνά στο δικό σου χώρο.

Φιλικά πάντα, θα πρότεινα να προσέχεις λίγο την δημόσια έκθεση σου.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Καλησπέρα συνάδελφοι, ψάχνω κάποιο μέρος στην Θεσσαλονίκη για μασάζ και τελείωμα με το χέρι, τίποτα παραπάνω. Δεν έχω προηγούμενες εμπειρίες σε τίποτα σχετικό. Έχει κάποιος να προτείνει κάτι ασφαλές και αξιόπιστο;
Krystal
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Πέντε σελίδες για το αν πιπωνει 20 τη μέρα (προφανώς ΝΟΤ) σε σημείο που εγώ προσωπικά ξέχασα αν και ποιοι την έχουν δοκιμάσει, πως είναι εμφανισιακά και πως είναι η πίπα της.
Αν κάποιος έχει δοκιμάσει ας εστιάσουμε σε αυτό.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Επίσης, νέο πέρασμα από Εύα Τζάμπο, φουλ πρόγραμμα για τους παλιούς πελάτες, δεν ξέρω τι θα έκανε με νέους. Λέει όχι...αλλά πιστεύω πως ναι.
Τέλος, φυσικά και αρνήθηκε την ιστορία του φιδεμπορα που την πήρε σε ξενοδοχείο, ακαποτα κτλ.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Αγαπητή μου Νικόλ, ας κάνω και εγώ το σχόλιό μου για να ενισχύσω αυτά που είπαν οι άλλοι συναγωνιστές.

Είσαι ευγενέστατη, έξυπνη, διαχειρίζεσαι πάρα πολύ ωραία τις απαντήσεις, εν ολίγοις έχεις υψηλή κοινωνική νοημοσύνη, κάτι που απαιτείται για να πετύχει κάποιος σε οποιοδήποτε ελεύθερο επάγγελμα. Μπράβο σου γι’ αυτό, ελπίζω η δουλειά που κάνεις να είναι απολύτως η επιλογή σου και να περνάς καλά με αυτό γιατί είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσες να πετύχεις και σε πολλά άλλα.

Τα σχόλια μου λοιπόν. Προφανώς εδώ μέσα έχεις μπει για marketing. Ίσως ακούγεται κάπως σκληρή η λέξη έτσι όπως το λέω και αντίθετα με αυτό που είπες εσύ, αλλά για ποιο άλλο λόγο μπορεί κάποια κοπέλα να μπει εδώ μέσα, σε ένα χώρο που είναι 98 τοις 100 άντρες και μάλιστα πουτανιάρηδες, για να απαντήσει στις ερωτήσεις τους σχετικά με την σεξουαλική τους διασκέδαση. Η ενημέρωση για τον εαυτό σου ή για το χώρο που εργάζεσαι είναι προφανώς για να βελτιωθεί η εικόνα μας για αυτόν και να έρθουμε να σας προτιμήσουμε. Γιατί άλλο;;; Εκτός κι αν σε καυλώνει αυτό που γίνεται εδώ, κάτι που δεν το δείχνεις με τις απαντήσεις σου και δεν πιστεύω ότι συμβαίνει αν και θα ήταν πολύ ενδιαφέρον.

Επίσης, προφανώς και έπρεπε να περιμένεις αυτό που θα συμβεί μπαίνοντας σε τέτοιες συζητήσεις. Είσαι σε χώρο ανώνυμο, λέω και πάλι, με 98 τοις 100 άντρες και μάλιστα πουτανιάρηδες. Τι περίμενες να γίνει όταν είπες ότι δεν θέλεις να πιάνουν το μουνί σου ή ότι κάνεις 20 στοματικά την ημέρα; Όταν έχεις διαβάσει σε όλες τις παραπάνω σελίδες για όλα αυτά τα ιδρύματα και όλες αυτές τις κοπέλες που βγάζουν ή δεν βγάζουν το εσώρουχο και που ζητάν ή δεν ζητάν έξτρα για αυτό. Θεωρώ όμως ότι για το σκοπό που μπήκες εδώ, το παραπάνω δεν είναι πρόβλημα γιατί δημιουργήθηκε τόσο πολύ συζήτηση για εσένα και το χώρο σου που οπωσδήποτε κάποιοι από εδώ που δεν θα ερχόντουσαν, θα έρθουν. Απλά ξέφυγε και αν συνεχίσεις να απαντάς θα ξεφύγει κι άλλο.

Καταλήγω για να μην κουράζω, αυτό το νήμα είναι για ενημερώσεις για μασατζίδικα στην Θεσσαλονίκη και όχι νήμα φιλοσοφίας ή συζήτησης για το τι και πως. Το καλύτερο θα ήταν ίσως να ανοίξεις ένα δικό σου προσωπικό νήμα έτσι ώστε όποιος θέλει και αν θέλεις κι εσύ, να μπαίνει και να επικοινωνεί μαζί σου δημόσια και εκεί να αναφέρεις το τι κάνεις και τι όχι, τις προτιμήσεις σου και να το περνάς σε πριβέ για τα πιο ιδιαίτερα.

Σε χαιρετώ λοιπόν από εδώ και πιθανόν να έρθω κάποια στιγμή να σε γνωρίσω από κοντά, μου αρέσει το μυαλό σου και οι τρόποι σου και δεν τα βρίσκεις πολύ συχνά στο δικό σου χώρο.

Φιλικά πάντα, θα πρότεινα να προσέχεις λίγο την δημόσια έκθεση σου.
Αυτο ολο τωρα γιατι το γραφεις εδω και δε το στελνεις σε μήνυμα ρε μεγάλε. Οχι τιποτα. Θα γλιστρήσει και κανενας απο τα σαλια και θα γκρεμοτσακιστει σαν τον φιλο πιο πανω.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Επίσης, νέο πέρασμα από Εύα Τζάμπο, φουλ πρόγραμμα για τους παλιούς πελάτες, δεν ξέρω τι θα έκανε με νέους. Λέει όχι...αλλά πιστεύω πως ναι.
Τέλος, φυσικά και αρνήθηκε την ιστορία του φιδεμπορα που την πήρε σε ξενοδοχείο, ακαποτα κτλ.
Δηλαδη πηγες και την ρωτησες και περιμενες να σε πει ναι ας πουμε.
 

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες χθες πέρασμα από κρυσταλ και έκλεισα ραντεβού με Ολίβια γιατί ήταν η μόνη που δεν έχει δοκιμαστεί, μασάζ μέτριο αλλά όπως έχω ξαναπεί δεν με νοιάζει το μασάζ σε τέτοια μαγαζιά, 2ο μέρος δυνατό με φτυσίματα κ καλό ρυθμό όπου ήρθε το τέλος στα υπεροχα βυζια της. Στο σαλόνι ήταν νεφέλη ΙΡΙΔΑ κ η Αντριάνα. Για μένα ΙΡΙΔΑ νεφέλη κ Ολίβια ειναι πολύ καλές επιλογές να περάσεις ωραία για το κομματι που προσφέρουν!
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είναι λάθος νομίζω προσωπικές αψιμαχίες εδώ. Πριν λίγο καιρό πέρασμα από Βάνα. Ραντεβού με Δόμνα. Μασάζ πολύ χαλαρό αλλά 2ρο μέρος αρκετά καλό για μένα αλλά με πολύ κλέψιμο χρόνου. Μετά λίγες μέρες πέρασμα με Αναστασία. Καλό δυνατό μασάζ αλλά όχι αισθησιακό το 2ρο μέρος. Πάντα για τα δικά μου γούστα.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Και στην Βάνα το ίδιο. Υπάρχουν κοπέλες και η Βάνα το ξέρει που προχωράνε. Όσο για την αποχή θα το ξαναπώ ότι είναι μία λύση ειδικά σε μαγαζιά που έχουν αναφερθεί Ότι οι κοπέλες που δουλεύουν μιλάνε χλευαστικά για τους πελάτες
ΧΑΧΑΧΑ
προχωράνε ναι αλλά με τι τίμημα ;
δε θυμάμε το όνομα της κοπέλας που για καλαμάκι
μου ζήτησε 80 ευρώ ........... συν 30 το μαγαζί
γελάσαν και τα κουρτινόξυλα.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
ΧΑΧΑΧΑ
προχωράνε ναι αλλά με τι τίμημα ;
δε θυμάμε το όνομα της κοπέλας που για καλαμάκι
μου ζήτησε 80 ευρώ ........... συν 30 το μαγαζί
γελάσαν και τα κουρτινόξυλα.
Αυτές που κάνουν καλαμάκι, συνήθως μετά από λίγο καιρό εξαφανιζότνται δια μαγείας.... Βλέπεις κάτι Ιριδες και Νεφελες πχ στο κρύσταλ σιχαίνονται να κάνουν πιπες στο οποιοδήποτε και τις τρώνε ... Αλλά άμα τους σκάσεις ένα καλό δωράκι κάνουν μακροβουτια στις ψωλες σαν να είναι Michael Phelps... Αποχή σε όλα τα μασατζιδικα μέχρι να γίνουμε Αθήνα... Να πάνε να γαμηθουν και αυτες που το παίζουν μυξοπαρθενες και τα αφεντικά που ψάχνουν κορόιδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom