Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (16 μέλη και 34 επισκέπτες)

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
Λοιπόν ο χώρος οπως προείπα είναι πριβέ , δε μπορώ να γραψω πλήρη και ακριβη διεύθυνση…Βρησκεται στο κέντρο κοντα στην τσιμισκη..Όνομα δεν έχει , και ο φίλος που μου έκανε το κονε δε μου είπε για όνομα.Όταν έφτασα δεν χτύπησα κουδούνι για να δω μήπως γράφει κάτι γιατί μου είπε η κοπέλα που μιλήσαμε στο τηλέφωνο όταν είμαι από κάτω να πάρω τηλέφωνο για να μου ανοίξουν.Οσο αφορά τα προγράμματα σίγουρα θα έχει κάτι παραπάνω για να είναι πριβέ, μπορεί να μη μου τα ανέφεραν γιατί ήταν πρώτη φορά που πηγα … Το 60αρι και εμένα μου φάνηκε περίεργο γιατί όλα το έχουν 50 εκείνη τη στιγμή ομωσ δε το πολύ σκέφτηκα αλλα δεν το έκλαψα κιόλας γιατί το ευχαριστηθηκα με τη Φενια
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Επισκεψη στο Golden λοιπον πρωτη φορα..εντυπωσιακος χωρος αναλογο αθηνας..αρκετη κινηση εκεινη την ωρα..ολες με μαυρα μινι πηγαινοερχοντουσαν..ενημερωση για 60 70 80 και μεσα στην τιμη μπορουσα να κανω jaccuzi και κατι χαμαμ πολυθρονες..πηρα 80 που ειναι στοματικο με μια μελαχροινη Ναταλια 26 27 πολυ ωραιο πιπινι..αδυνατο 2αρι βυζακι με κωλαρα..στο δωματιο της εκανα προταση αν μπαινει κι αυτη και μου ειπε +20 ειναι εξτρα υπηρεσια..οκ της λεω..social time στο υδρομασαζ κανα 20λεπτο γυμνοι και οι 2 χαιδεματα κλπ οπου αρχισε και την πιπα..βγαινω απ το υδρομασαζ μου λεει κατσε 10 λεπτακια στην πολυθρονα ( η οποια κυριολεκτικα εκαιγε)..βγαινει ξαναμπαινει σε κανα 10λεπτακι οπου αρχιζει το μασαζ γυρω στη μιση ωρα..γυρναω..πιπα καλη,οχι αμαν και τι αλλα προφανως νεουδι..καταθεση στο προσωπο ορθιος οπου φαινοταν να το γουσταρε..συνολο 100 κι εκατσα περιπου 1 ωρα και ενα τεταρτο..αυτα για το golden..
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Καλησπερα στην παρέα…
Πέρασμα εχθές από το πριβέ χώρο στο κέντρο που είχα αναφέρει .Το κονε έγινε μέσω του φίλου μου που πηγαίνει.Δε δυσκολεύτηκα στο να το βρω γιατί είναι σε κεντρικό σημείο με πάρκινγκ κοντά.Με το που άνοιξε η πόρτα με υποδέχτηκε μια μελαχρινή μιλφαρα με ωραίες καμπύλες και προς έκπληξη μου είδα τη Φενια/Φεδρα της οποίας η τύχη ήταν άγνωστη για τόσο καιρό..Έγινε μια μικρή ξενάγηση στο χώρο και κατευθείαν πέρασμα στο δωμάτιο με Φενια.Δε χρειάζεται συστάσεις η συγκεκριμένη καθώς κάνει πολυ δυνατό πρόγραμμα χωρίς μη και όχι αυτό όχι το αλλο στο δεύτερο μερος έμεινε μόνο με το εσώρουχο …Ο χώρος ιδιαίτερα διακοσμημένος και παρα πολυ καθαρός , το μπάνιο βρίσκεται εκτός δωματίου αλλα είσαι μόνος σου καθόλη τη διάρκεια όποτε δε με πείραξε…Γενικα η φάση ήταν τελείως διαφορετική από ότι στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί εισαι τελείως μονος με την κοπέλα , δεν ακούγονται κουδούνια τηλέφωνα κτλ.Κόστος 60€ για χέρι συνολική διαρκεια επίσκεψης περιπου μια ωρα.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά
Ειναι προς το κεντρο ναι..μετα την Αριστοτελους..τζαμπα γραφεις γιατι ειναι κλειστος κυκλος..εχω παει 2 3 φορες μεσω γνωριμιας της milf που σου ανοιξε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Επισκεψη στο Golden λοιπον πρωτη φορα..εντυπωσιακος χωρος αναλογο αθηνας..αρκετη κινηση εκεινη την ωρα..ολες με μαυρα μινι πηγαινοερχοντουσαν..ενημερωση για 60 70 80 και μεσα στην τιμη μπορουσα να κανω jaccuzi και κατι χαμαμ πολυθρονες..πηρα 80 που ειναι στοματικο με μια μελαχροινη Ναταλια 26 27 πολυ ωραιο πιπινι..αδυνατο 2αρι βυζακι με κωλαρα..στο δωματιο της εκανα προταση αν μπαινει κι αυτη και μου ειπε +20 ειναι εξτρα υπηρεσια..οκ της λεω..social time στο υδρομασαζ κανα 20λεπτο γυμνοι και οι 2 χαιδεματα κλπ οπου αρχισε και την πιπα..βγαινω απ το υδρομασαζ μου λεει κατσε 10 λεπτακια στην πολυθρονα ( η οποια κυριολεκτικα εκαιγε)..βγαινει ξαναμπαινει σε κανα 10λεπτακι οπου αρχιζει το μασαζ γυρω στη μιση ωρα..γυρναω..πιπα καλη,οχι αμαν και τι αλλα προφανως νεουδι..καταθεση στο προσωπο ορθιος οπου φαινοταν να το γουσταρε..συνολο 100 κι εκατσα περιπου 1 ωρα και ενα τεταρτο..αυτα για το golden..
Δηλαδή δύο εκτονώσεις?το συν 20 που πλήρωσες τι ήταν για να μπεί μαζί σου στο τζακουζι ?
 

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
Ειναι προς το κεντρο ναι..μετα την Τσιμισκη..τζαμπα γραφεις γιατι ειναι κλειστος κυκλος..εχω παει 2 3 φορες μεσω γνωριμιας της milf που σου ανοιξε
Το φόρουμ αυτό από όσο γνωρίζω είναι για να γράφουμε τις εμπειριες μας και να ανταλλάζουμε απόψεις…Κατά καιρούς γράφονται σχόλια για διαφορα πριβέ μαγαζιά (Μαριάνα Εβίτα Βάσια κ.α) στα οποια δεν έχουμε πρόσβαση όλοι σε όλα παρόλα αυτά γράφονται , για αλλα περισσότερα και για αλλα λιγοτερα σχολια … Προφανώς και γράφονται για τα άτομα που τυχαίνει να έχουν πρόσβαση…Εγώ περισσότερο έγραψα γιατί πέτυχα τη Φενια / Φαιδρα στο μαγαζί που ήταν χαμένη για τόσους μήνες

Δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά φίλε μου , για να μην έχουμε παρεξηγήσεις , απλά πιάστηκα απο την απάντηση σου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538
Το φόρουμ αυτό από όσο γνωρίζω είναι για να γράφουμε τις εμπειριες μας και να ανταλλάζουμε απόψεις…Κατά καιρούς γράφονται σχόλια για διαφορα πριβέ μαγαζιά (Μαριάνα Εβίτα Βάσια κ.α) στα οποια δεν έχουμε πρόσβαση όλοι σε όλα παρόλα αυτά γράφονται , για αλλα περισσότερα και για αλλα λιγοτερα σχολια … Προφανώς και γράφονται για τα άτομα που τυχαίνει να έχουν πρόσβαση…Εγώ περισσότερο έγραψα γιατί πέτυχα τη Φενια / Φαιδρα στο μαγαζί που ήταν χαμένη για τόσους μήνες

Δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά φίλε μου , για να μην έχουμε παρεξηγήσεις , απλά πιάστηκα απο την απάντηση σου
Πολυ καλα εκανες και εγραψες...μη μασας...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Το φόρουμ αυτό από όσο γνωρίζω είναι για να γράφουμε τις εμπειριες μας και να ανταλλάζουμε απόψεις…Κατά καιρούς γράφονται σχόλια για διαφορα πριβέ μαγαζιά (Μαριάνα Εβίτα Βάσια κ.α) στα οποια δεν έχουμε πρόσβαση όλοι σε όλα παρόλα αυτά γράφονται , για αλλα περισσότερα και για αλλα λιγοτερα σχολια … Προφανώς και γράφονται για τα άτομα που τυχαίνει να έχουν πρόσβαση…Εγώ περισσότερο έγραψα γιατί πέτυχα τη Φενια / Φαιδρα στο μαγαζί που ήταν χαμένη για τόσους μήνες

Δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά φίλε μου , για να μην έχουμε παρεξηγήσεις , απλά πιάστηκα απο την απάντηση σου
Δεν ειμαι παρεξηγησιαρης λολ
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
Δηλαδή δύο εκτονώσεις?το συν 20 που πλήρωσες τι ήταν για να μπεί μαζί σου στο τζακουζι ?
1 Εκτόνωση, απλά έδωσε 20 επιπλέον για να μπει μαζί του στο τζακούζι. Σύνολο έδωσε 100 δηλαδή.
Αν κατάλαβα καλά από τον τιμοκατάλογο με 100 πηδούσε κανονικά.
Το μόνο καλό της φάσης ειναι: Όλγας 126 το ένα 'Ολγας 128 το άλλο.
Μην γυρνάμε και σ όλη την πόλη! :grin::grin:
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Δηλαδή δύο εκτονώσεις?το συν 20 που πλήρωσες τι ήταν για να μπεί μαζί σου στο τζακουζι ?
1 βρε..τα +20 ειναι στην κοπελα απ οτι καταλαβα για να μπει στο υδρομασαζ.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Εγώ πάντως που πήγα χτες μια κοπέλα μου πε 60 με ρούχα και 70 χωρίς. Μέχρι εκεί. Και η απόλυτη ξεπετα στο μασάζ
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επισκεψη στο Golden λοιπον πρωτη φορα..εντυπωσιακος χωρος αναλογο αθηνας..αρκετη κινηση εκεινη την ωρα..ολες με μαυρα μινι πηγαινοερχοντουσαν..ενημερωση για 60 70 80 και μεσα στην τιμη μπορουσα να κανω jaccuzi και κατι χαμαμ πολυθρονες..πηρα 80 που ειναι στοματικο με μια μελαχροινη Ναταλια 26 27 πολυ ωραιο πιπινι..αδυνατο 2αρι βυζακι με κωλαρα..στο δωματιο της εκανα προταση αν μπαινει κι αυτη και μου ειπε +20 ειναι εξτρα υπηρεσια..οκ της λεω..social time στο υδρομασαζ κανα 20λεπτο γυμνοι και οι 2 χαιδεματα κλπ οπου αρχισε και την πιπα..βγαινω απ το υδρομασαζ μου λεει κατσε 10 λεπτακια στην πολυθρονα ( η οποια κυριολεκτικα εκαιγε)..βγαινει ξαναμπαινει σε κανα 10λεπτακι οπου αρχιζει το μασαζ γυρω στη μιση ωρα..γυρναω..πιπα καλη,οχι αμαν και τι αλλα προφανως νεουδι..καταθεση στο προσωπο ορθιος οπου φαινοταν να το γουσταρε..συνολο 100 κι εκατσα περιπου 1 ωρα και ενα τεταρτο..αυτα για το golden..
Φίλε μου, άψογη κριτικη.
Μιλαμε για το παλιό aqua, ένα μαγαζί με το αδερφάκι του λιγο πιο κάτω στην Όλγας από τα παλιά του χώρου. Παλιότερα είχε ωραίες κοπέλες με διάφορες αλλαγές στο πρόγραμμα (εκτόνωση μόνο, μετά πίπα, μετά ο,τι γουσταρε η κοπέλα).
Τα τελευταία χρόνια είχε παρακμασει κ δεν είχε εκμεταλλευτεί ανάλογα τον υπέροχο χώρο που έχει. Ίσως τώρα με την αλλαγή ονόματος και προσωπικού, να αποτελέσει μια καλή επιλογή. Θα φανεί στο κοντινό μέλλον
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
επισκεψη σημερα αντζελινα στο λουξουρι. πολυ θετικη εντυπωση μπορω να πω μου εδωσε την εικονα οτι το ενιωθε αυτο που εκανε. στο πρωτο μερος για τα γουστα μου καλο μασαζ με πιεση σε καποια σημεια. στο δευτερο μερος σε καβαλαει και κανει οτι μπορει για να σε ικανοποιησει)ετσι μου φανηκε εμενα τουλαχιστον) στον χωρο στο τελος ειδα και μια τεταρτη κοπελα με μελαχρινο δερμα και σκουρο μαλλι με αρκετα ωραιο σωμα ειναι αυτη η καινουρια ερμιονη? ξερει κανεις?
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Το φόρουμ αυτό από όσο γνωρίζω είναι για να γράφουμε τις εμπειριες μας και να ανταλλάζουμε απόψεις…Κατά καιρούς γράφονται σχόλια για διαφορα πριβέ μαγαζιά (Μαριάνα Εβίτα Βάσια κ.α) στα οποια δεν έχουμε πρόσβαση όλοι σε όλα παρόλα αυτά γράφονται , για αλλα περισσότερα και για αλλα λιγοτερα σχολια … Προφανώς και γράφονται για τα άτομα που τυχαίνει να έχουν πρόσβαση…Εγώ περισσότερο έγραψα γιατί πέτυχα τη Φενια / Φαιδρα στο μαγαζί που ήταν χαμένη για τόσους μήνες

Δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά φίλε μου , για να μην έχουμε παρεξηγήσεις , απλά πιάστηκα απο την απάντηση σου
Συμφωνω μαζι σου και καλα εκανεs δεν εβλαψε το νημα η πληροφορια σου για την Φενια .....και το prive ιδρυμα που ανακαλυψεs .....αλλωστε καποιοι εδω μεσα ειχαν επικοινωνια με την Φενια που την ξερανε απο παλια & ειχαν ενημερωθει οτι δουλευει....prive και κανει foul προγραμμα να ξεs ....... φυσικα παντα η συγκεκριμενη κορασιδα εκανε ολων των ιδων τα extra και αs μην το λεγανε.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
επισκεψη σημερα αντζελινα στο λουξουρι. πολυ θετικη εντυπωση μπορω να πω μου εδωσε την εικονα οτι το ενιωθε αυτο που εκανε. στο πρωτο μερος για τα γουστα μου καλο μασαζ με πιεση σε καποια σημεια. στο δευτερο μερος σε καβαλαει και κανει οτι μπορει για να σε ικανοποιησει)ετσι μου φανηκε εμενα τουλαχιστον) στον χωρο στο τελος ειδα και μια τεταρτη κοπελα με μελαχρινο δερμα και σκουρο μαλλι με αρκετα ωραιο σωμα ειναι αυτη η καινουρια ερμιονη? ξερει κανεις?
Όχι φιλε η Ερμιονη είναι μια πιτσιρικά Κοντούλα αδυνατούλα καστανοξανθη
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Όχι φιλε η Ερμιονη είναι μια πιτσιρικά Κοντούλα αδυνατούλα καστανοξανθη
ταιραιζει με αυτη που λεω, ειχε καποιες ξανθιες τουφες τωρα εγω δεν θα το ελεγα καστανοξανθο αλλα οκ μαλλον αυτη ειναι θα παρω να το επιβεβαιωσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom