Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Για αυτην την καινουρια ξανθουλα του Κρυσταλ ......φενεται ωραιο κορμακι πιτσιρικα ξερειs κανειs να μαs δωσει πληροφοριεs απο τιs φωτογραφιεs μου φερνει σωματοτυπο Christi .........Nα ξερειs Christi i remember you ..... because i miss you so much!!!
Φέρνει όντως στο σωματοτυπο της Κρίστι
Αλλ
Απ το Κρίσταλ εννοώ. Είπα μήπως έπαιξε καμιά μεταγραφή.
Ναι χεστηκε η Νεφέλη του Κρυσταλ να πάει να τη γαμησει ο κάθε καημένος με 100€
Εδώ παίρνεις τηλέφωνο στις 2 το μεσημέρι και βρίσκεις κενό μαζί της στις 10 το βράδυ
Ένας λόγος που δε τη πολυδιαλεγω πλέον γιατί δε μπορώ να τη πετύχω
Τι να λέμε τώρα
Γενικά από ότι έχω καταλάβει σε όλα τα μασαζογαμησαδικα αποφάγια έχει
Χρόνια τώρα
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Γιαυτο που γινεται τωρα που καποια μαγαζια βαζουν φουλ προγραμματα δεν νομιζω να ακολουθησουν τα αλλα μαγαζια ουτε να χασουν πελατεια. Αυτο που νοιαζει εμενα και νομιζω τους περισσοτερους εδω ειναι να παμε σε μια κοπελα ομορφη οχι πολυ μεγαλη καυλιαρα να περασουμε καλα. Τωρα αν ερθει πχ μια 50 χρονων σπασμενη ε οτι υπηρεσιες και να εχει εγω δεν θα περασω αν ηθελα κατι τετοιο θα πηγαινα μπουρδελα. Αν ομως εμφανιστει μια κριστυ μια φενια/φαιδρα μια νεφελη που προσφερει φουλ ή εστω καλαμακι τοτε μπορει να μαζεψει ολη την πελατεια.
Γνωμη μου
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλάνια ξέρετε ποιες κοπέλες προσφέρουν διπλό προγράμμα στο Crystal?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Γιαυτο που γινεται τωρα που καποια μαγαζια βαζουν φουλ προγραμματα δεν νομιζω να ακολουθησουν τα αλλα μαγαζια ουτε να χασουν πελατεια. Αυτο που νοιαζει εμενα και νομιζω τους περισσοτερους εδω ειναι να παμε σε μια κοπελα ομορφη οχι πολυ μεγαλη καυλιαρα να περασουμε καλα. Τωρα αν ερθει πχ μια 50 χρονων σπασμενη ε οτι υπηρεσιες και να εχει εγω δεν θα περασω αν ηθελα κατι τετοιο θα πηγαινα μπουρδελα. Αν ομως εμφανιστει μια κριστυ μια φενια/φαιδρα μια νεφελη που προσφερει φουλ ή εστω καλαμακι τοτε μπορει να μαζεψει ολη την πελατεια.
Γνωμη μου
Θεμα χρονου ειναι να αλλαξουν οι υπηρεσίες. Οταν υπαρχει ανταγωνισμός ολα ειναι διαφορετικα. Εγω αλλου στέκομαι και το εχω και απορία. Πως γίνεται να υπαρχει πρόγραμμα να γλυψεις την κορασιδα αλλα να μη προσφέρετε πρόγραμμα στοματικο με προφύλαξη ή οχι πχ. Το πρωτο πιο ανθυγιεινό ειναι για αυτες. Σιγουρα θα υπαρχει λογος αλλα πρακτικα παντα το λεω.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Αλάνια ξέρετε ποιες κοπέλες προσφέρουν διπλό προγράμμα στο Crystal?
Νομίζω όλες. Το θέμα είναι να διαλέξεις κοπέλες που να έχουν καλή χημεία και λίγο μεταξύ τους για να περάσεις εσυ καλά
 

PiterPann

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Γιαυτο που γινεται τωρα που καποια μαγαζια βαζουν φουλ προγραμματα δεν νομιζω να ακολουθησουν τα αλλα μαγαζια ουτε να χασουν πελατεια. Αυτο που νοιαζει εμενα και νομιζω τους περισσοτερους εδω ειναι να παμε σε μια κοπελα ομορφη οχι πολυ μεγαλη καυλιαρα να περασουμε καλα. Τωρα αν ερθει πχ μια 50 χρονων σπασμενη ε οτι υπηρεσιες και να εχει εγω δεν θα περασω αν ηθελα κατι τετοιο θα πηγαινα μπουρδελα. Αν ομως εμφανιστει μια κριστυ μια φενια/φαιδρα μια νεφελη που προσφερει φουλ ή εστω καλαμακι τοτε μπορει να μαζεψει ολη την πελατεια.
Γνωμη μου
Οτι πιο σωστο εχω διαβασει
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Θεμα χρονου ειναι να αλλαξουν οι υπηρεσίες. Οταν υπαρχει ανταγωνισμός ολα ειναι διαφορετικα. Εγω αλλου στέκομαι και το εχω και απορία. Πως γίνεται να υπαρχει πρόγραμμα να γλυψεις την κορασιδα αλλα να μη προσφέρετε πρόγραμμα στοματικο με προφύλαξη ή οχι πχ. Το πρωτο πιο ανθυγιεινό ειναι για αυτες. Σιγουρα θα υπαρχει λογος αλλα πρακτικα παντα το λεω.
Οπου υπαρχει αυτο που προαναφερεs ......... να ξερειs υπαρχει και το αναλογοs επομενο εξτρα '' ΧΧΧ "με το αναλογο ''τιμημα''. Φυσικα και οχι με ολουs τουs πελατεs .Σε αυτα τα ιδρυματα υπαρχουν..... GOLDEN SERVICES FOR EXCELLENT GENTLEMEN Υ.Γ Μην περιμενειs με 50-60-80ευρο να εχειs τετοιεs υπηρεσιεs
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Για αυτό έλεγα... Καλά είναι που έρχονται από Αθήνα, καλά είναι που μπαίνουν Κοπέλες από μασατζιδικα όπως η Νικόλ.....
Αλλάζουν και θα αλλάξουν κι άλλο τα πράγματα. Ειδικά τώρα που πέφτει αναδουλεια.....
Εξ' Αθηνών τα φώτα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Θεμα χρονου ειναι να αλλαξουν οι υπηρεσίες. Οταν υπαρχει ανταγωνισμός ολα ειναι διαφορετικα. Εγω αλλου στέκομαι και το εχω και απορία. Πως γίνεται να υπαρχει πρόγραμμα να γλυψεις την κορασιδα αλλα να μη προσφέρετε πρόγραμμα στοματικο με προφύλαξη ή οχι πχ. Το πρωτο πιο ανθυγιεινό ειναι για αυτες. Σιγουρα θα υπαρχει λογος αλλα πρακτικα παντα το λεω.
Γινεται γιατί αυτές δεν το βλέπουν έτσι. Και έχεις απόλυτο δίκιο
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Καλησπερα στην παρέα…
Πέρασμα εχθές από το πριβέ χώρο στο κέντρο που είχα αναφέρει .Το κονε έγινε μέσω του φίλου μου που πηγαίνει.Δε δυσκολεύτηκα στο να το βρω γιατί είναι σε κεντρικό σημείο με πάρκινγκ κοντά.Με το που άνοιξε η πόρτα με υποδέχτηκε μια μελαχρινή μιλφαρα με ωραίες καμπύλες και προς έκπληξη μου είδα τη Φενια/Φεδρα της οποίας η τύχη ήταν άγνωστη για τόσο καιρό..Έγινε μια μικρή ξενάγηση στο χώρο και κατευθείαν πέρασμα στο δωμάτιο με Φενια.Δε χρειάζεται συστάσεις η συγκεκριμένη καθώς κάνει πολυ δυνατό πρόγραμμα χωρίς μη και όχι αυτό όχι το αλλο στο δεύτερο μερος έμεινε μόνο με το εσώρουχο …Ο χώρος ιδιαίτερα διακοσμημένος και παρα πολυ καθαρός , το μπάνιο βρίσκεται εκτός δωματίου αλλα είσαι μόνος σου καθόλη τη διάρκεια όποτε δε με πείραξε…Γενικα η φάση ήταν τελείως διαφορετική από ότι στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί εισαι τελείως μονος με την κοπέλα , δεν ακούγονται κουδούνια τηλέφωνα κτλ.Κόστος 60€ για χέρι συνολική διαρκεια επίσκεψης περιπου μια ωρα.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά
Φίλε μου, νομίζω ότι πρέπει να αναφέρεις ποιο είναι το prive μαγαζί. Όλοι καταλαβαίνουμε ότι δεν θα δώσεις κονέ για να πάμε και προφανώς ούτε εμείς θα δίναμε χωρίς να σε ξέρουμε. Με το να πεις όμως ποιο είναι το μαγαζί δεν εκτίθεσαι ενώ ταυτόχρονα ενημερώνεις κάποιον που θέλει να ψαχτεί για να βρει το κονέ.
Αλλιώς, είχε δίκιο ο συναγωνιστής που ανέφερε πριν ότι δεν θα έπρεπε να γράψεις καθόλου.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Οπου υπαρχει αυτο που προαναφερεs ......... να ξερειs υπαρχει και το αναλογοs επομενο εξτρα '' ΧΧΧ "με το αναλογο ''τιμημα''. Φυσικα και οχι με ολουs τουs πελατεs .Σε αυτα τα ιδρυματα υπαρχουν..... GOLDEN SERVICES FOR EXCELLENT GENTLEMEN Υ.Γ Μην περιμενειs με 50-60-80ευρο να εχειs τετοιεs υπηρεσιεs
Νομίζω οτι ολοι θελουμε ξεκαθαρες υπηρεσιες. Με ολα τα υπολοιπα που λες κοροϊδεύουμε τον εαυτο μας.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Νομίζω οτι ολοι θελουμε ξεκαθαρες υπηρεσιες. Με ολα τα υπολοιπα που λες κοροϊδεύουμε τον εαυτο μας.
Σύμφωνο απόλυτα φίλε μου ...έχεις ένα μαγαζί προσφέρεις συγκεκριμένες υπηρεσίες όχι έλα και θα δούμε αν δεν τους αρέσει ας βγουν στο μεροκάματο να δουν πως βγαίνουν τα λεφτά
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Ανέβασε και τις τιμές το Γκόλντεν στην εκτόνωση το έκανε 60 και οι υπηρεσίες μειωμένες
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: GRxx

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Σύμφωνο απόλυτα φίλε μου ...έχεις ένα μαγαζί προσφέρεις συγκεκριμένες υπηρεσίες όχι έλα και θα δούμε αν δεν τους αρέσει ας βγουν στο μεροκάματο να δουν πως βγαίνουν τα λεφτά
Αφού ξέρουν ότι ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
Γιατί να μην τοπαιξουν κουτοπόνηροι.
 

truker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
19
Κριτικές
7
Like
168
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά. Σχετικά με το vana spa στον εύοσμο αν θυμάμαι καλά γνωρίζουμε τι παίζει? Φραπέ η κάτι περισσότερο? Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom