Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Μου είπαν στο τηλέφωνο να πάω εκεί να δω τις κοπέλες και να διαλέξω θα πλρηρωσω σίγουρα δυο κοπέλες και ίσως και Τρίτη…τους είπα δεν με ενδιαφέρει η έκτονωση όσο τα αλλά δυο είναι η λύτρωση μου
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.154
Πόντοι
201
Παιδιά θέλω την γνώμη σας για luxury έχω κλείσει ραντεβού για Κυριακή και ζήτησα σφαλιάρες και ποδοπάτημα αντί εκτόνωση…τι λέτε θα συμβεί η θα φάω φολα
Πολύ πιθανό να βγει ο Νταβας κ να σε σπάσει στα 2 ....δωρεαν
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Πολύ πιθανό να βγει ο Νταβας κ να σε σπάσει στα 2 ....δωρεαν
Αυτά τα ιδρύματα δεν έχω καταλάβει να προσφέρουν αυταρχικά. Και να στο κάνουν, εμπειρία δύσκολο να έχουν. Γιατί δεν κοιτάς διάφορες αφέντρες στο fetlife?
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Πέρασμα το μεσημέρι στο Κρυστάλ. Παίρνω τηλ στις 12.15, λέω θα πάω 12.45. Μου λένε διαθέσιμες είναι η Νεφέλη, η Τόκιο, η Μπέλα και η Ανδριάνα. Πάω στις 12.45 και έχουν κλείσει όλες ραντεβού. Η Μπέλα που ήθελα να δω και για αυτό το λόγο δεν έκλεισα κάποια από τις άλλες ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα. Νεφέλη και Τόκιο ξεκινούσαν σε λίγο. Μόνη διαθέσιμη Αντριάνα. Μεταβολή και έφυγα.

Τι να κάνω, πήγα και έκανα μια κατάθεση στην πιάτσα στο ερείπιο στην Σβετα. Τίμιο 30ρι πίπα μουνί κώλο με καπότα.
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα απο Krystal με καινούργια κοπέλα ονόματι Ρέινα. Μέτριο ανάστημα, ξανθό σπαστό-σγουρό μαλλί, μάτια δεν θυμάμαι , πολύ ωραίο σώμα (θα το αναλύσω στο 2ο κομμάτι.). Γενικά λίγο στα χαμένα, σχεδόν μηδενικό social, παράξενο για καινούργια κοπέλα που περνάμε πρώτη φορά μαζί. Στο πρώτο κομμάτι πολύ σχολαστική , με πολύ καλή πίεση. Ρώτησε, με το που πέρασε και αν θέλω ιδιαίτερη προσοχή σε κάποια περιοχή - χωρίς υπονοούμενο, αρκετά θετική έκπληξη παρόλο που φαίνεται ότι δεν έχει ιδιαίτερη πείρα. 2ο κομμάτι , αφού έκανε το τυπικό ζέσταμα και γύρισα , έβγαλε το φόρεμα που φορούσε , έμεινε μόνο με το κάτω εσώρουχο. Στήθος 1.5 ωραίο στην αφή και ανταποκρίσιμο. Σώμα αρκετά σφιχτό , πολύ ωραίο , καθαρή, δεν πρόσεξα τατουάζ, γενικά φάνηκε αψεγάδιαστο. Πάρα πολύ ωραίος κώλος, και σε όψη και ιδιαίτερα σε αφή . Στο ίδιο μοτίβο και πόδια. Γενικότερα θεωρώ ότι η κοπέλα είναι πολύ ωραία αν εξαιρέσεις το πρόσωπο ( δεν είναι άσχημο αλλά δεν συνάδει με το σώμα). Ασχολείται διεξοδικά και στο 2ο κομμάτι χωρίς να δείχνει σημάδια αγγαρείας αλλά με παντελή έλλειψη αισθησιασμού. Έχει κλειστά τα μάτια και ψευτο βογκάει εκτός ρυθμού. Αφήνει τα κλασσικά αγγίγματα σε σώμα , στήθος, κώλο, αλλά αποφεύγει το "ανάμεσα". Θα έλεγα οτι ήταν μια ουδέτερη εμπειρία αλλά δεν ενδείκνυται για όσους θέλουν τη ψευδαίσθηση του αισθησιασμού κλπ.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Πέρασμα το μεσημέρι στο Κρυστάλ. Παίρνω τηλ στις 12.15, λέω θα πάω 12.45. Μου λένε διαθέσιμες είναι η Νεφέλη, η Τόκιο, η Μπέλα και η Ανδριάνα. Πάω στις 12.45 και έχουν κλείσει όλες ραντεβού. Η Μπέλα που ήθελα να δω και για αυτό το λόγο δεν έκλεισα κάποια από τις άλλες ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα. Νεφέλη και Τόκιο ξεκινούσαν σε λίγο. Μόνη διαθέσιμη Αντριάνα. Μεταβολή και έφυγα.

Τι να κάνω, πήγα και έκανα μια κατάθεση στην πιάτσα στο ερείπιο στην Σβετα. Τίμιο 30ρι πίπα μουνί κώλο με καπότα.
Σβετα που είναι?
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Πέρασμα το μεσημέρι στο Κρυστάλ. Παίρνω τηλ στις 12.15, λέω θα πάω 12.45. Μου λένε διαθέσιμες είναι η Νεφέλη, η Τόκιο, η Μπέλα και η Ανδριάνα. Πάω στις 12.45 και έχουν κλείσει όλες ραντεβού. Η Μπέλα που ήθελα να δω και για αυτό το λόγο δεν έκλεισα κάποια από τις άλλες ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα. Νεφέλη και Τόκιο ξεκινούσαν σε λίγο. Μόνη διαθέσιμη Αντριάνα. Μεταβολή και έφυγα.

Τι να κάνω, πήγα και έκανα μια κατάθεση στην πιάτσα στο ερείπιο στην Σβετα. Τίμιο 30ρι πίπα μουνί κώλο με καπότα.
Ευγε μυστη μου!!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
καλό σκ :*
 

Συνημμένα

  • 20230317_130002.jpg
    20230317_130002.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 86

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω την γνώμη σας για luxury έχω κλείσει ραντεβού για Κυριακή και ζήτησα σφαλιάρες και ποδοπάτημα αντί εκτόνωση…τι λέτε θα συμβεί η θα φάω φολα
φιλε αφου ξερεις την ΤΟΚΙΟ αν λεμε την ιδια με τον τραγο που εχει τατουαζ αναμεσα στο στηθος κανει κ αυτη ποδολαγνεια γιατι δεν πας εκει
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Αυτή η Μπέλα πως είναι εμφανισιακα μπορεί κάποιος να περιγράψει? Το βυζί πλαστικό ? Στην αφή χαλάει ?
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν άλλαξε το ροστερ στο Aqua? Νέες αφίξεις εκτός Ξένια και Μαρία?
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν άλλαξε το ροστερ στο Aqua? Νέες αφίξεις εκτός Ξένια και Μαρία?
Όλο και κάτι φέρνει ο καράφλας απλά πρέπει να σε περιμένει και να σού δώσει κανένα καλό κομμάτι με Ξένια ούτε γι αστείο είναι πολύ ξυνή
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν άλλαξε το ροστερ στο Aqua? Νέες αφίξεις εκτός Ξένια και Μαρία?
Μετά την συνταξιοδότηση της Ρίτας έχει πέσει περονόσπορος στο ανατολικό μέτωπο.
Ωστόσο το μέλλον ευοίωνο.....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Norms336

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
3
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Τελείως καινουργιος και εγω και ηθελα να ρωτησω εμπειριες/ εντυπωσεις για την Ελίνα απο Vana Spa. Δεδομένου του γούστου μου με έχουν παραπέμψει στην συγκεκριμένη αλλα ηθελα να ξερω τι προσφερει-αν ειναι καλη στο μασαζ και στο δευτερο κομματι κλπ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom