Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (13 μέλη και 54 επισκέπτες)

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
190
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα εχθές το απόγευμα την Biky-Stefania και πήρα το Edging πρόγραμμα. Η Στεφανία από εμφάνιση θα έλεγα ότι είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας. Αυτό όμως που θα πρέπει να της αναγνωρίσω είναι ότι «το έχει». Η όλη συνάντηση ήταν πραγματικά μια ώρα και το μασάζ ήταν πραγματικό μασάζ. Χαλάρωσα απίστευτα. Όταν γύρισα ανάσκελα μου έκανε μασάζ στα πόδια και μετά μπήκαμε στο 2ο μέρος. Φορούσε μόνο ένα baby doll που δεν έκρυβε πολλά. Χάδια επιτρέπονταν και δεν ζήτησε τίποτε έξτρα. Ήταν πραγματικό edging. Τρεις φορές με έφερε στο αμήν και η τέταρτη ήταν η τελειωτική. Νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε μασάζ στην Ελλάδα. Και για τα τυπικά το κόστος ήταν 60 ευρώ.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
337
Like
552
Πόντοι
81
Επισκέφθηκα εχθές το απόγευμα την Biky-Stefania και πήρα το Edging πρόγραμμα. Η Στεφανία από εμφάνιση θα έλεγα ότι είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας. Αυτό όμως που θα πρέπει να της αναγνωρίσω είναι ότι «το έχει». Η όλη συνάντηση ήταν πραγματικά μια ώρα και το μασάζ ήταν πραγματικό μασάζ. Χαλάρωσα απίστευτα. Όταν γύρισα ανάσκελα μου έκανε μασάζ στα πόδια και μετά μπήκαμε στο 2ο μέρος. Φορούσε μόνο ένα baby doll που δεν έκρυβε πολλά. Χάδια επιτρέπονταν και δεν ζήτησε τίποτε έξτρα. Ήταν πραγματικό edging. Τρεις φορές με έφερε στο αμήν και η τέταρτη ήταν η τελειωτική. Νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε μασάζ στην Ελλάδα. Και για τα τυπικά το κόστος ήταν 60 ευρώ.
σε ποιο μερος ειναι ???
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Επισκέφθηκα εχθές το απόγευμα την Biky-Stefania και πήρα το Edging πρόγραμμα. Η Στεφανία από εμφάνιση θα έλεγα ότι είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας. Αυτό όμως που θα πρέπει να της αναγνωρίσω είναι ότι «το έχει». Η όλη συνάντηση ήταν πραγματικά μια ώρα και το μασάζ ήταν πραγματικό μασάζ. Χαλάρωσα απίστευτα. Όταν γύρισα ανάσκελα μου έκανε μασάζ στα πόδια και μετά μπήκαμε στο 2ο μέρος. Φορούσε μόνο ένα baby doll που δεν έκρυβε πολλά. Χάδια επιτρέπονταν και δεν ζήτησε τίποτε έξτρα. Ήταν πραγματικό edging. Τρεις φορές με έφερε στο αμήν και η τέταρτη ήταν η τελειωτική. Νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε μασάζ στην Ελλάδα. Και για τα τυπικά το κόστος ήταν 60 ευρώ.
4 φορες???ποσο εισαι παλικαρι μου?16 χρονων?
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
491
Like
1.137
Πόντοι
206

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
καλησπέρα σας!για 2 ολόκληρες εβδομάδες :)
σας περιμένω στο fancy airbnb m!
Ειλικρινά περιμένετε μια χοντρούλα απο Αθήνα να τρέξετε να σας κάνει μασάζ; Να ήταν ο Κουτσουμπας θα ελεγε που θετά βρήκατε αυτά τα φυντάνια;;
 

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Πέρασμα από λουξουρι με αντζελινα. Την έχω ξανά προτιμήσει στο παρελθόν. Αλλά μάλλον την πέτυχα σε κακό Μουντ. Συμβαίνει και αυτό. Πρώτο μέρος καλό. Λίγο σοσιαλ ενώ άλλες φορές ήταν λαλίστατη. Δεύτερο μέρος δεν είχε το πάθος και την όρεξη απι άλλες φορές. Φαινόταν δεν ήταν σε καλό μουντ. Παρόλα αυτά θα ξανά προτιμηθεί και βλέπουμε.
 

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Ειλικρινά περιμένετε μια χοντρούλα απο Αθήνα να τρέξετε να σας κάνει μασάζ; Να ήταν ο Κουτσουμπας θα ελεγε που θετά βρήκατε αυτά τα φυντάνια;;
Καλό το να κρίνεις. Το πιο εύκολο πράγμα.
Δώσε κάποια εδώ πάνω σαλονικη που θα σου κάνει και καλό μαααζ και ολοκληρωμένο πρόγραμμα;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα από λουξουρι με αντζελινα. Την έχω ξανά προτιμήσει στο παρελθόν. Αλλά μάλλον την πέτυχα σε κακό Μουντ. Συμβαίνει και αυτό. Πρώτο μέρος καλό. Λίγο σοσιαλ ενώ άλλες φορές ήταν λαλίστατη. Δεύτερο μέρος δεν είχε το πάθος και την όρεξη απι άλλες φορές. Φαινόταν δεν ήταν σε καλό μουντ. Παρόλα αυτά θα ξανά προτιμηθεί και βλέπουμε.
Αν δεν ήταν σε μουντ, ας φάει μερικά άκυρα να αποκτήσει μουντ. Αλλά αν λες πως θα προτιμηθεί ξανά, στα παπάρια της και το μουντ.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Αν δεν ήταν σε μουντ, ας φάει μερικά άκυρα να αποκτήσει μουντ. Αλλά αν λες πως θα προτιμηθεί ξανά, στα παπάρια της και το μουντ.
Έχει δίκιο ο φίλος εδώ... Να βάλουν λίγο μυαλό... Από εκεί που έκανε όλων των ειδών τα έξτρα στο κρυσταλ μετά στο λουξουρι όσο πέρναγε ο καιρός τα έκοβε σιγά σιγά
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Έχει δίκιο ο φίλος εδώ... Να βάλουν λίγο μυαλό... Από εκεί που έκανε όλων των ειδών τα έξτρα στο κρυσταλ μετά στο λουξουρι όσο πέρναγε ο καιρός τα έκοβε σιγά σιγά
Τι έξτρα έκανε ?:think:
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
337
Like
552
Πόντοι
81
Ειλικρινά περιμένετε μια χοντρούλα απο Αθήνα να τρέξετε να σας κάνει μασάζ; Να ήταν ο Κουτσουμπας θα ελεγε που θετά βρήκατε αυτά τα φυντάνια;;
φαλαινα να πεις καλυτερα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Ειλικρινά περιμένετε μια χοντρούλα απο Αθήνα να τρέξετε να σας κάνει μασάζ; Να ήταν ο Κουτσουμπας θα ελεγε που θετά βρήκατε αυτά τα φυντάνια;;
Ενώ οι δικές μας εδώ υπερμουνα.... τουλάχιστον κάνει ότι καλύτερο για να ευχαριστήσει τον πελάτη της
 

ggparasi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στο νήμα,
Νέο μέλος (αν και διάβαζα πειρατικά το τελευταίο διάστημα).
Επίσκεψη στο ktystal πριν λίγες μέρες και συνάντηση με Ίριδα (δεν είχε και άλλη επιλογή). Καλό έως δυνατό μασάζ, ίσως να μιλάει λίγο παραπάνω, στο δεύτερο μέρος έμεινε με στρινγκ και αρκετή διάθεση να σε ικανοποιήσει.
Θέλω να δοκιμάσω τη Νεφέλη που τόσα καλά έχω διαβάσει.
Συνεχίζουμε
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Μια κριστυ που έχει στο πρόγραμμα στην Βάνα ξέρουμε τίποτα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Δεν ξέρω φίλε μου μην σε πάρω στο λαιμό μου
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Ειλικρινά περιμένετε μια χοντρούλα απο Αθήνα να τρέξετε να σας κάνει μασάζ; Να ήταν ο Κουτσουμπας θα ελεγε που θετά βρήκατε αυτά τα φυντάνια;;
Οι κριτικές είναι σωστό να γράφονται Επι πραγματικών γεγονότων ( συνεδρία με την θεραπεύτρια ) και όχι υποθετικά ή από μια φωτογραφία
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Καλό το να κρίνεις. Το πιο εύκολο πράγμα.
Δώσε κάποια εδώ πάνω σαλονικη που θα σου κάνει και καλό μαααζ και ολοκληρωμένο πρόγραμμα;
Το να πας σε τέτοιο μέρος και ο λόγος να είναι το καλό μασάζ είναι καραγκιοζιλίκι. Να στον παίξουν πας, αν θες καλό μασάζ πας σε καμία Ρωσοπόντια με χέρια σα τανάλιες και σε κάνει σταφίδα με 15 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom