Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
337
Like
552
Πόντοι
81
Απλα δύσκολος τρόπος επικοινωνιας
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
337
Like
552
Πόντοι
81
Αρα συμπεράνουμε οτι ειναι η πρωην Άννυ;;;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
Θυμίζει μια παλαιότερη αγγελία με ανάλογο περιεχόμενο. Θάλεια νομίζω την λέγανε.

Αν είναι αυτή, ήταν μπαμπάτσικο μωρό με ωραία πόδια. Αν έκανες καλό παιχνίδι έριχνες και ένα πήδημα, νομίζω με 50€

Πάνε χρόνια βέβαια
μοιαζει με θαλεια το υφος οντως

αλλα 32 λεει αυτη η θαλεια μικρη ηταν 24-25
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
2
Like
5.947
Πόντοι
1.056

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Υπάρχει κάτι σε Thai massage ;με φραπέ εννοειται
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Την επισκέφθηκα πρόσφατα. Λέγεται Μαρίνα, είναι γύρω στα 45, με μικρό βυζί και πεσμένο, αδύνατη όμως. Το πρόσωπο μέτριο. Από εμφάνιση παίρνει 5/10. Κάνει πολύ καλό τσιμπούκι όμως, γουστάρει δυνατό κρεβάτι, δίνει κωλο σαν να είναι μουνι, και δεν χαλάει χατίρια. Από μουνι 100€ ενώ κωλος 130€ για 40 λεπτά. Την προτιμάω για βαθύ τσιμπούκι και φετίχ. Σίγουρα την προτείνω για μια φορά για δυνατό γαμησι.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για το elegance δεν μπορώ να βρω διεύθυνση και τηλ. Ας βοηθήσει κάποιος.
Για το elegance το τηλεφωνο είναι 694 9631244 και η οδός Βασιλισης Ολγας 128. Αν και θα στα πουν και αυτοί. Στέλνεις viber
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πέρασμα από elegance spa. Βρίσκεται στην Ολγας. Ωραίο μέρος το εσωτερικό του. Πέτυχα δυο τυπισες. Η μια νταρντανα κυρία ονόματι Εύα και μια Νικόλ πιο νεαρή αλλά γύρω στα 30. Πέρασμα με Νικολ. Ωραίο συνολικό μασαζ- χάιδεμα. Με γυρνάει απο μπροστά κάνει και από εκεί λίγο μασαζ και πέρασμα στον φραπέ. Απλό φραπεδάκι. Βυζαρες ωραίες. Τα προγράμματα τα γενικά που σε λένε είναι 30-50-70€. Το στοματικό είναι ελεύθερο(εκτός αν πάει ανάλογα την κοπέλα)
Όλγας.. πόσο?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Επίσκεψη προς τα ψες στο Ακουα.. παρούσες Ξένια - Μαρία -Νικολ & μια ξανθιά δεν θυμάμαι όνομα! Επιλέχθηκε η Νικολ, ομορφούλα κατ εμε, αδύνατη, μελαχροινο, μικρό βυζακι και κωλακι όπως μου αρέσει. Μασάζ κάτω του μετρίου για 20’ με το ζόρι.. φραπέ επίσης μέτριο! 35-40’ σύνολο η συνέδρια.Ζήτησε έξτρα 20€ για να μείνει με το κάτω εσώρουχο(δεν τα πήρε).. γενικά απάθεια τύπου αγγαρεία! Κρίμα γιατί θα το χωνα φράγκο αρκετό για παρακάτω.. απορρίπτεται όμως! Πάμε για αλλά..

Υ.Γ. Μη σκεφτείς ότι δεν τα έκανε σε μένα κ θα τα κάνει άλλου, πουθενά δεν θα τα κάνει 6 μήνες είπε πάει στο Ακουα & έχει αυτή την εξέλιξη & ανέλυσε & την αρρωστοφοβια της.. επίσης Δεν είναι η Νικολ του κρυσταλ
Καλά φραποτσιμπουκογαμησα..
 

TheloKoko

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Επίσκεψη προς τα ψες στο Ακουα.. παρούσες Ξένια - Μαρία -Νικολ & μια ξανθιά δεν θυμάμαι όνομα! Επιλέχθηκε η Νικολ, ομορφούλα κατ εμε, αδύνατη, μελαχροινο, μικρό βυζακι και κωλακι όπως μου αρέσει. Μασάζ κάτω του μετρίου για 20’ με το ζόρι.. φραπέ επίσης μέτριο! 35-40’ σύνολο η συνέδρια.Ζήτησε έξτρα 20€ για να μείνει με το κάτω εσώρουχο(δεν τα πήρε).. γενικά απάθεια τύπου αγγαρεία! Κρίμα γιατί θα το χωνα φράγκο αρκετό για παρακάτω.. απορρίπτεται όμως! Πάμε για αλλά..

Υ.Γ. Μη σκεφτείς ότι δεν τα έκανε σε μένα κ θα τα κάνει άλλου, πουθενά δεν θα τα κάνει 6 μήνες είπε πάει στο Ακουα & έχει αυτή την εξέλιξη & ανέλυσε & την αρρωστοφοβια της.. επίσης Δεν είναι η Νικολ του κρυσταλ
Καλά φραποτσιμπουκογαμησα..
Μπορούμε μια περιγραφη Ξενιας Μαριας;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dimass

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστες , για μια εμπειρια οπως ειχα προσφατα τις 3 μαγικες μερες που ημουνα Πραγα σε ποιο απο ολα αυτα που γραφεται να παω γιατι εχω χασει την μπαλα εδω μεσα !??
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Μπορούμε μια περιγραφη Ξενιας Μαριας;
Μαρία 50, καλούτσικη εμφάνιση, μελαχροινή μέτριο ύψος ψεύτικο βυζι και χείλι .. όμως δεν ξέρει ούτε να την πιάσει την πουτσα, απίστευτο κι όμως αληθινό.. για μασάζ ούτε λόγος! Ξένια μέτρια εμφάνιση .. μασάζ ανύπαρκτο, κάνει αγγαρεία αρκετά χρόνια εκει..
Δε προτείνω καμία από τις δυο ούτε καν για δοκιμή.. επίσης πίπες δεν κανουν(οι Μαρία δεν ξέρει κιόλας καθόλου) .. πάνε για αλλά.. γνώμη μου!
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Τηλεφώνημα στην εν λόγω κοπέλα, Μαρία 25 χρονων. Δεν έχει δικό της χώρο, ήρθε σε μένα.
Ψηλή λεπτή, μασάζ μέτριο για 20 ευρώ με εκτόνωση, ζήτησε 40 ευρώ για ποδολαγνεία.
Έχει αρκετά ψυχολογικά, όλη την ώρα μίλαγε για έναν 55αρη που την έχει σπίτι του και δεν τηνς δίνει πλεον σημασία αν και αυτή τον γουστάρει.
Όμορφη σχετικά, πρόγραμμα μέτριο...η αγγελία της στο freelist.

 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
Τηλεφώνημα στην εν λόγω κοπέλα, Μαρία 25 χρονων. Δεν έχει δικό της χώρο, ήρθε σε μένα.
Ψηλή λεπτή, μασάζ μέτριο για 20 ευρώ με εκτόνωση, ζήτησε 40 ευρώ για ποδολαγνεία.
Έχει αρκετά ψυχολογικά, όλη την ώρα μίλαγε για έναν 55αρη που την έχει σπίτι του και δεν τηνς δίνει πλεον σημασία αν και αυτή τον γουστάρει.
Όμορφη σχετικά, πρόγραμμα μέτριο...η αγγελία της στο freelist.

Καλημέρα συναγωνιστή. Μπορείς να κάνεις λίγη περισσότερη περιγραφή; Μαυρομάλλα, ξανθιά; Βυζί;
Φέρνει μήπως δικό της κρεβάτι; (δεν νομίζω, αλλά ας ρωτήσω)
Εκτος του ότι μιλούσε με τον 55άρη, τι άλλα ψυχολογικά;
Έχει τρομάξει το μάτι μας με αυτά που βλέπουμε στις ειδήσεις.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.060
Πόντοι
456
Δεν έχω ξαναπάει , θέλω να πάω κάπου να δοκιμάσω , αλλά δε γνωρίζω που ακριβώς.
Τι μου προτείνεται ώστε να μη κλάψω τα λεφτά μου.
Η επαγγελματική μου ιδιότητα είναι τέτοια που δε μπορώ να κλείσω ραντεβού (φιλόλογος , τώρα """έχουμε""" πανελλαδικές) , ξέρω όμως πως κάποια καθημερινή μεσημέρι θα προλάβω δε ξέρω το πότε όμως οπότε καλύτερα κάπου που δέχονται δίχως ραντεβού , επίσης φιλοξενώ αυτή τη στιγμή και ως τον Ιούλη κόσμο στο σπίτι οπότε δε μπορώ να φέρω κοπέλα σπίτι μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom