Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη Εύα jumpo Μαρίνου Αντύπα με πωσιδωνος μου έκανε η Εύα μασάζ χαλαρωτικό με λαδακι και με το που με γύρισε ξεκίνησε μια θεϊκή πίπα και πολύ γλυψημο αρχιδιων δέχτηκε και αυτή γλυψημο και το τέλος ήρθε στα τέσσερα κωστος 80 ευρώ ώρα συνάντησης 60 λεπτά μου είπε ότι έχει και φίλη της μαζί δεν την είδα για μια φορά καλή είναι
Η Ευα δουλευει με ραντεβου;
Ή μπορείς να πας και χωρίς;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Χθεσινή επίσκεψη Εύα jumpo Μαρίνου Αντύπα με πωσιδωνος μου έκανε η Εύα μασάζ χαλαρωτικό με λαδακι και με το που με γύρισε ξεκίνησε μια θεϊκή πίπα και πολύ γλυψημο αρχιδιων δέχτηκε και αυτή γλυψημο και το τέλος ήρθε στα τέσσερα κωστος 80 ευρώ ώρα συνάντησης 60 λεπτά μου είπε ότι έχει και φίλη της μαζί δεν την είδα για μια φορά καλή είναι
Έκανες μπάνιο εκεί; Είχε ζεστό νερό;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα ,σας εχω νεα!Νεα κορασιδα στο angels spa στο φοινικα.Φουλ στα 80 εμφανησιακα την βαζω 3/10 εγω.Γεματουλα κοντη ξανθια με ασχημα δοντια.Μου θυμιζει μια απο νταμες παλια αλλα δεν παιρνω ορκο.Ακουει στο ονομα Νινα και καθε δευτερη λεξη που λεει πεταει και ενα μωρο μου.Στα πλας απιστευτο κλαρινο χωρις.
Με βαθμολογία 3/10, είναι σαν να μας λες μην πας ούτε απέξω!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Η Ευα δουλευει με ραντεβου;
Ή μπορείς να πας και χωρίς;
Η Εύα λειτουργεί με Παλιούς πελάτες. Όπως είπε και ο φίλος για μια φορά καλή είναι γιατί έχει χαλάσει πάρα πάρα πολύ εμφανισιακά. Η Εύα του 2023 δεν είναι η Εύα του 2007 Που τραγουδούσε στις πίστες και του 2009 που την πηδούσαμε στην κρήνη πριν πάει στο φοίνικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Χθεσινή επίσκεψη Εύα jumpo Μαρίνου Αντύπα με πωσιδωνος μου έκανε η Εύα μασάζ χαλαρωτικό με λαδακι και με το που με γύρισε ξεκίνησε μια θεϊκή πίπα και πολύ γλυψημο αρχιδιων δέχτηκε και αυτή γλυψημο και το τέλος ήρθε στα τέσσερα κωστος 80 ευρώ ώρα συνάντησης 60 λεπτά μου είπε ότι έχει και φίλη της μαζί δεν την είδα για μια φορά καλή είναι
χωρις να θελω να κινδυνολογήσω .να εχετε το νου σας με την τύπισσά ,οποιος την εχει στο διαδυκτιο ανεβαζει ενέσιμα στα χειλια με αιματα και μαλακιες και το παιζει γιατρος ...προσοχη στα ακαποτα με τα αίματα κτλ....αυτα
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
268
Like
390
Πόντοι
21
χωρις να θελω να κινδυνολογήσω .να εχετε το νου σας με την τύπισσά ,οποιος την εχει στο διαδυκτιο ανεβαζει ενέσιμα στα χειλια με αιματα και μαλακιες και το παιζει γιατρος ...προσοχη στα ακαποτα με τα αίματα κτλ....αυτα
Για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος man μου τι εννοείς ακαποτα και αίματα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος man μου τι εννοείς ακαποτα και αίματα
H τυπισα ανεβαζει στορις που κανει ιαλουρονικο στα χειλια και τραβαει πως τρεχει το αιμα με τις σουτες..(και καλα ψαγμενο στορι) εν συνεχεια κανει κλαρινα ακαπωτα....οποτε την προσοχη μας...αυτο....
Προσωπικα εγω εχω επισκεφτεί πολλες φορες αλλα μετα απο αυτο εφαγε Χ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
268
Like
390
Πόντοι
21
H τυπισα ανεβαζει στορις που κανει ιαλουρονικο στα χειλια και τραβαει πως τρεχει το αιμα με τις σουτες..(και καλα ψαγμενο στορι) εν συνεχεια κανει κλαρινα ακαπωτα....οποτε την προσοχη μας...αυτο....
Προσωπικα εγω εχω επισκεφτεί πολλες φορες αλλα μετα απο αυτο εφαγε Χ
Ok thanks man μου έχουμε το στορι της
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
καλησπερα,για elegance spa θελει ραντεβου η πας ετσι.
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
ξερουμε κατι,
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
31
Like
122
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα μεσημεριανές ώρες από το nuru αγ.δημητριου.η συνεννοηση εύκολη με μηνύματα στο viber και η τελική επιβεβαίωση τηλεφωνικώς.η τύπισσα είναι ανατολικού μπλοκ αρκετά σπασμένη .δεν είναι πολύ μεγάλη αλλά 25 με τίποτα σίγουρα πάνω από 35.Στον αγώνα υδρωνει την φανέλα αλλά δεν είναι εκείνο το αισθησιακό που περιμένει κάποιος.την πρώτη σε ξεπεταει στο 15λεπτο για να ηρεμήσεις με την τεχνική της με τα πόδια,και μετά ξεκινάει το μασάζ με το σώμα.δευτερη φορά......δεν.μεγαλος άνθρωπος είμαι.παντως για την εμπειρία αξίζει έστω και μια φορά .κόστος 100
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
268
Like
390
Πόντοι
21
ξερουμε κατι,
Έχει αναφερθεί πιο πίσω από συναθλητή ότι είναι μεγάλη και δεν λέει και κάτι το ιδιαίτερο ούτε απ'έξω δεν είναι για να περάσεις περιοχή ανατολικά Κηφισιά διαμέρισμα αν και νομίζω ότι οι αγγελίες είναι δύο και μια Μαρίνα και αναφέρθηκε για καλή στο κρεβάτι με + πίσω κίνηση
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
Έχει αναφερθεί πιο πίσω από συναθλητή ότι είναι μεγάλη και δεν λέει και κάτι το ιδιαίτερο ούτε απ'έξω δεν είναι για να περάσεις περιοχή ανατολικά Κηφισιά διαμέρισμα αν και νομίζω ότι οι αγγελίες είναι δύο και μια Μαρίνα και αναφέρθηκε για καλή στο κρεβάτι με + πίσω κίνηση
οταν λες μεγαλη,και αυτη η μαρινα τι παιζει,
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
και μια ενημερωση.πριν 10 μερες massagio με αγαπη.ολα σουπερρ
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
268
Like
390
Πόντοι
21
οταν λες μεγαλη,και αυτη η μαρινα τι παιζει,
Ερε man μου δεν έχω πάει απ'αυτά που διάβασα πιο πίσω και σού λέω αν θες πάνε παρτες και να ενημερώσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και μια ενημερωση.πριν 10 μερες massagio με αγαπη.ολα σουπερρ
Ποιες άλλες ήταν τιμές και περιγραφή κοριτσιών
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
ανυ ριτα νο,ιζω.αμυ αδυνατη.αγαπη κανονικη ευχαριστη και σκουλαρικι στη μυτηνομιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom