Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (10 μέλη και 36 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Όταν σου λέει ίριδα έχει γλυκιά φάτσα… καταλαβαίνεις για το ποσό βλαμμένος είναι …μεγάλε μας έπεισες …
Μπορει κάποιος να εξηγήσει γιατι με βρίζετε; Δεν έχω δώσει ποτέ δικαίωμα. Και εννοείται έχω κάνει αναφορές. Πιστεύω administrators διαβαζουν.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
προσφατη εμπειρια με μπελα... 1ο μερος αθλιο.....ενα απλο κακο χαδι...2 μερος απλα καλη προσπαθωντας να σε ικανοποιησει ... 20+ για δαχτυλο οπου υπεκυψα στην καυλα της στιγμης και το εδωσα....εχει παει κανεις τελευταια με αντζελινα απο luxury? τελευταια φορα πριν απο μηνες ειχα δει οτι εγινε σαν τσουβαλακι...εκανε κοιλιτσα και μπουταρες....υπαρχει καποιος συναδελφος να παραθεσει προσφατη εμπειρια?
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
21
Like
2.761
Πόντοι
1.436
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Μπορει κάποιος να εξηγήσει γιατι με βρίζετε; Δεν έχω δώσει ποτέ δικαίωμα. Και εννοείται έχω κάνει αναφορές. Πιστεύω administrators διαβαζουν.
Φίλε μη σκας, εδώ μέσα άλλος επειδή δε συμφωνεί μπορεί να βγάλει τα απωθημένα του, προσπέρασε το και μην ασχολείσαι. Πολύ καλά έκανες και ενημερωσες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Έκανα ένα πέρασμα από Βανα, ενώ την προηγούμενη που πήγα πέτυχα τρεις κοπέλες χάλια και έφυγα, σήμερα είχε 6 από τις οποίες οι 2 ήταν αρκετά όμορφες. Έκανα μια συνέδρια με τη μια, χωρίς έξτρα χρεώσεις κτλ, έμεινα πολύ ευχαριστημένος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Έκανα ένα πέρασμα από Βανα, ενώ την προηγούμενη που πήγα πέτυχα τρεις κοπέλες χάλια και έφυγα, σήμερα είχε 6 από τις οποίες οι 2 ήταν αρκετά όμορφες. Έκανα μια συνέδρια με τη μια, χωρίς έξτρα χρεώσεις κτλ, έμεινα πολύ ευχαριστημένος
Ονόματα θυμάσαι από τις ομορφες
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Κριμα πολυ κριμα αλλα απο την αλλη δεν κανει κανεις κουμαντο σε αλλουνου την τσεπη. Αφου περασες καλα εσυ. Ευγε.
Αυτό ήθέλε,θα μπορούσε να έχει και φούλ με τα ίδια χρήματα.Η Στεφανία μόνο γλειφομούνι δεν δέχεται ,γιατί δεν της αρέσει....Τα υπόλοιπα σου τα παρέχει κανονικά ...Και τσιμπουκι με προφυλακτικό....
 

Xaristhess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
0
Φίλε μεγάλη κουβέντα είπες. Τον λόγο δεν κατάλαβα. Αν εγώ είμαι μαλακας, μήπως εσύ είσαι μαλακας στην τρίτη;
Μην ασχολείσαι..από την αγαμία μαζευτηκε ολη η μαλακια στο κεφάλι τους..μπαίνουν εδώ για να αρπάζονται
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
43
Like
42
Πόντοι
0
Έκανα ένα πέρασμα από Βανα, ενώ την προηγούμενη που πήγα πέτυχα τρεις κοπέλες χάλια και έφυγα, σήμερα είχε 6 από τις οποίες οι 2 ήταν αρκετά όμορφες. Έκανα μια συνέδρια με τη μια, χωρίς έξτρα χρεώσεις κτλ, έμεινα πολύ ευχαριστημένος
Με ποια κοπέλα πηγές
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πριν λιγο γυρισα απο αθηνα μασσατζιο
Θετικα: αισθησιακο μασαζ, για την ηλικια της το σωμα της ειναι αρκετα καλο με καλουτσικο βυζι, φαινεται οτι η γυναικα ειναι εμπειρη και ξερει τι κανει
Αρνητικα: ηταν συνεχεια με την μασκα, απεφευγε οσο μπορουσε τα φιλια στο στηθος, οκ δεν γυρνουσε την πλατη της οπως κανει η αννυ αλλα ειναι λιγο ξενερωτο απλα να στεκεσαι και να φραπεδιαζεις τον αλλον χωρις να συμμετεχεις λιγο
Συμπερασμα: αν σε καποιον αρεσουν τα μιλφ λογικα θα του αρεσει, για μια φορα δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου δεν θα περασεις χαλια ουτε και σουπερ
Με αλλους μπορει να εχει χημεια και να περασουν τελεια ή το αντιθετο
Επομενος στοχος να δοκιμαστει η λυδια απο λουξουρι αν θελει καποιος να δωσει πληροφοριες παραπανω απο αυτα που υπαρχουν καλοδεχουμενες
Τώρα αλήθεια ρε παιδιά πληρώνετε λεφτά και κάθονται με τη μάσκα και δε σε αφήνουν να χουφτώσεις να γλύψεις κτλ; Πείτε της δε θέλω έτσι, πληρώστε μόνο το βασικό μασάζ και μη ξαναπατε
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Τώρα αλήθεια ρε παιδιά πληρώνετε λεφτά και κάθονται με τη μάσκα και δε σε αφήνουν να χουφτώσεις να γλύψεις κτλ; Πείτε της δε θέλω έτσι, πληρώστε μόνο το βασικό μασάζ και μη ξαναπατε
εχεις δικιο φιλε απλα στην αρχη αφηνε χωρις μα μου και μετα οταν περασε λιγη ωρα ηταν απομακρη εκει την πατησα. γιαυτο ενημερωνω.
 

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Έκανα ένα πέρασμα από Βανα, ενώ την προηγούμενη που πήγα πέτυχα τρεις κοπέλες χάλια και έφυγα, σήμερα είχε 6 από τις οποίες οι 2 ήταν αρκετά όμορφες. Έκανα μια συνέδρια με τη μια, χωρίς έξτρα χρεώσεις κτλ, έμεινα πολύ ευχαριστημένος

Ρε φίλε τωρα συγνώμη, εφοσον μπαινεις στον κοπο και γραφεις, γραψε κατι για ενημερωση, δεν ειναι περιγραφη αυτη που κανεις.... Γραψε κανα ονομα, κανε μια περιγραφη εμφανισης στις κοπελες...το προσωπικο σου γουστο δεν ενδιαφερει κανεναν, αυτο που ενδιαφέρει τους αλλους ειναι να γλιτώσουν χρονο και χρημα.... Φιλικα παντα...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Ρε φίλε τωρα συγνώμη, εφοσον μπαινεις στον κοπο και γραφεις, γραψε κατι για ενημερωση, δεν ειναι περιγραφη αυτη που κανεις.... Γραψε κανα ονομα, κανε μια περιγραφη εμφανισης στις κοπελες...το προσωπικο σου γουστο δεν ενδιαφερει κανεναν, αυτο που ενδιαφέρει τους αλλους ειναι να γλιτώσουν χρονο και χρημα.... Φιλικα παντα...
Ναι φυσικά και θα το έκανα αν δεν έβλεπα ένα νήμα που όλοι μόνο ρωτάνε, ειρωνεύονται, και δεν ενημερώνει κανεις. Να ξοδέψετε και οι υπόλοιποι μερικά λεφτά για να γλιτώσουμε κι εμείς. Για το βανα ρώτησα πολλές φορές πριν πάω, με γράψαν όλοι, πήγα, πέτυχα 3 χοντρές, και μετά από ένα ποστ αποφάσισα και πήγα στοχευμένα. Ο άλλος έγραψε αναλυτική αναφορά για 3 μασατζιδικα και τον βρισανε επειδή δεν είπε άσχημη την Ίριδα, ενώ άλλοι πάνε και πληρώνουν την κάθε χοντρή και την κάθε γριά, να τους κάνουν μασάζ με τσιμπίδα την πουτσα. Όταν λάβω κι εγώ χρήσιμες πληροφορίες θα δώσω κι εγώ τις δικές μου
 

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Ναι φυσικά και θα το έκανα αν δεν έβλεπα ένα νήμα που όλοι μόνο ρωτάνε, ειρωνεύονται, και δεν ενημερώνει κανεις. Να ξοδέψετε και οι υπόλοιποι μερικά λεφτά για να γλιτώσουμε κι εμείς. Για το βανα ρώτησα πολλές φορές πριν πάω, με γράψαν όλοι, πήγα, πέτυχα 3 χοντρές, και μετά από ένα ποστ αποφάσισα και πήγα στοχευμένα. Ο άλλος έγραψε αναλυτική αναφορά για 3 μασατζιδικα και τον βρισανε επειδή δεν είπε άσχημη την Ίριδα, ενώ άλλοι πάνε και πληρώνουν την κάθε χοντρή και την κάθε γριά, να τους κάνουν μασάζ με τσιμπίδα την πουτσα. Όταν λάβω κι εγώ χρήσιμες πληροφορίες θα δώσω κι εγώ τις δικές μου
Εχεις δίκιο ότι εδω στο τοπικ δεν γίνεται ενημερωση, ξεκαθαρη ενημερωση αν γίνεται γίνεται στα πμ και είναι λογικό. Ο αλλος που αναφερεις δεν εκανε καμία ενημερωση, αρες μαρες κουκουναρες λεει. Δεν καταλαβα τίποτα από οσα είπε. Ενημέρωση είναι ονομα και ξεκαθαρη περιγραφη εμφανισης και συμπεριφορας κοριτσιων αλλιώς δεν είναι ενημερωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εχεις δίκιο ότι εδω στο τοπικ δεν γίνεται ενημερωση, ξεκαθαρη ενημερωση αν γίνεται γίνεται στα πμ και είναι λογικό. Ο αλλος που αναφερεις δεν εκανε καμία ενημερωση, αρες μαρες κουκουναρες λεει. Δεν καταλαβα τίποτα από οσα είπε. Ενημέρωση είναι ονομα και ξεκαθαρη περιγραφη εμφανισης και συμπεριφορας κοριτσιων αλλιώς δεν είναι ενημερωση.
Το ότι δεν κατάλαβες τίποτα, να το ψάξεις αδερφέ. Ενημέρωση είναι να βλέπεις και πίσω από τις λέξεις και να καταλαβαίνεις που μπορείς να ποντάρεις και πού οχι. Το να πεις άσχημη την Ίριδα θα βοηθήσει κάπου; Δεν είναι κορμάρα; Αυτό δεν θέλουμε. Υπηρεσίες δεν θέλουμε; Το να την πούμε άσχημη θα μας κάνει πιο σωστούς; Μάλλον εισαι από αυτούς που τα περιμένουν όλα έτοιμα.
Δεν με χεζετε όλοι που κάθομαι και γράφω και εσείς με βρίζετε.
 

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Το ότι δεν κατάλαβες τίποτα, να το ψάξεις αδερφέ. Ενημέρωση είναι να βλέπεις και πίσω από τις λέξεις και να καταλαβαίνεις που μπορείς να ποντάρεις και πού οχι. Το να πεις άσχημη την Ίριδα θα βοηθήσει κάπου; Δεν είναι κορμάρα; Αυτό δεν θέλουμε. Υπηρεσίες δεν θέλουμε; Το να την πούμε άσχημη θα μας κάνει πιο σωστούς; Μάλλον εισαι από αυτούς που τα περιμένουν όλα έτοιμα.
Δεν με χεζετε όλοι που κάθομαι και γράφω και εσείς με βρίζετε.

Ρε φιλε, δεν ηθελα να σε αποπαρω, δεν ειναι προσωπικο. Απλως εγραψες πολλες σαλτσες και πολλες προσωπικες υποκειμενικες προτιμησεις , δεν ενδιαφερουν αυτους που βλεπουν το thread.

Παραδειγμα ενημερωσης: Τζουλια 4αρι βυζι , περιπου 1.70 60 κιλα , μελαχρινη. Χαμογελαστη. Μασαζ αψυχο χαιδεμα και εκτονωση με βογκητα. Στο τελος μπορεις να πεις αν πεταξες τα λεφτα σου η όχι..Αυτα αρκουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Ενημερωση για Βανα. Αν δινετε σημασια στο μασαζ η Βανα δεν ειναι καλη επιλογη.


Δόμνα. 23 χρονών, μεγαλος κωλος, αποδεκτο προσωπο , 1.75 70 κιλα, μελαχρινή. Το μασαζ το περναει στο ντουκου , κοινως δεν κανει μασαζ, ουτε χαιδεμα δεν το λες. Δευτερο μερος συμμετεχει ομως, φεύγεις ευχαριστημένος .

Βερονικα. 27 ετων, Νταρντανα 1.65 ξανθια, 3.5αρι βυζι και προσωπο ομορφο. Μασαζ δεν ξερει αλλα αν την κατευθυνεις ασχολειται. Εκτόνωση βγάζει ρούχα με προστυχόλογα αλλα βιαστικη.

Ναταλια. 25 ετων. 160 νταρντανα, 3.5αρι βυζι και ομορφο προσωπο κοκκινομαλλα. Μασαζ χαιδεμα σεξουαλικο αλλά δεν το χει ουτε αυτη. Στην Εκτονωση ειναι καβλιαρα , μενει με το στριγκ, συμμετεχει αλλά στο τελος βιάστηκε. Δεν ενιωσα ομως οτι πεταξα τα λεφτα μου.

Θεωνη 32 ετων. 1.65 60 κιλα 4αρι βυζι , λιγο καμπια στο προσωπο, καστανη. Μασαζ αρκετα καλό για τα δεδομενα της πολης. Τιμια εκτονωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ρε φιλε, δεν ηθελα να σε αποπαρω, δεν ειναι προσωπικο. Απλως εγραψες πολλες σαλτσες και πολλες προσωπικες υποκειμενικες προτιμησεις , δεν ενδιαφερουν αυτους που βλεπουν το thread.

Παραδειγμα ενημερωσης: Τζουλια 4αρι βυζι , περιπου 1.70 60 κιλα , μελαχρινη. Χαμογελαστη. Μασαζ αψυχο χαιδεμα και εκτονωση με βογκητα. Στο τελος μπορεις να πεις αν πεταξες τα λεφτα σου η όχι..Αυτα αρκουν.
Τις κοπέλες τις ξέρουμε όλοι. Προσπαθώ να περάσω κάτι διαφορετικό. Εξάλλου ούτε μεζούρα έχω, ούτε κανταράκι να τις ζυγισω. Επίσης, αν σου πω πως η κοπέλα είναι ξανθιά με πράσινα ματια, με κωλαρα και βυζάρες, 1,80 υψος, θα πας; Έτσι είναι η διευθύντρια μου και δεν βλέπεται. Ελπιζω να καταλαβαίνεις το πνεύμα μου.
Τα κιλά και τα ύψη των κοριτσιών έχουν αναφερθεί πολλάκις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom