Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Έχει κανείς καμία ιδέα που είναι η Αθήνα από μασατζιο?Έχει καιρό να την πάρει το μάτι μου
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Εγώ θέλω Αντζέλικα. Αντζελινα. Πως την έλεγαν δεν θυμάμαι. Αλλά όσες φορές πήρα τελευταία δεν ήταν εκεί. Για λουξουρι λεω
δυστυχως αδερφε εχει σταματησει απο luxury λαι εγω για αυτη πηγαινα
 

Tsiritsogkos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
77
Πόντοι
0
Επίσκεψη dames πρόσφατα.Παρουσες Σοφία Νίνα Αλέξα αν θυμάμαι καλά η τρίτη κοπέλα.Θα έμπαινα με Σοφία αλλά είχε ραντεβού και έφυγα.Οι άλλες 2 δεν με ενθουσίασαν.Η Αλέξα πιθανόν να ήταν στην Κλεάνθους πιο παλιά.Κατι τέτοιο μου θύμισε.
aderfe ekei pas etsi h thlei prwta tilefwno;
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα, πέρασμα από luxury σήμερα το απόγευμα. πήρα Βικτωρια που ήταν διαθέσιμη αλλά σκέτη απογοήτευση. Μασαζ χάδι και δεύτερο μέρος σαν να κάνει αγγαρεια. ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ!!! δεν έβγαλε καν τα ρούχα και όταν της το ζήτησα φάνηκε σαν να την ενόχλησε και απάντησε αρνητικά.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα, πέρασμα από luxury σήμερα το απόγευμα. πήρα Βικτωρια που ήταν διαθέσιμη αλλά σκέτη απογοήτευση. Μασαζ χάδι και δεύτερο μέρος σαν να κάνει αγγαρεια. ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ!!! δεν έβγαλε καν τα ρούχα και όταν της το ζήτησα φάνηκε σαν να την ενόχλησε και απάντησε αρνητικά.
Έχεις μηπως περιγραφή από Αρετή;
Για κλεισιμο βάλθηκαν να το πάνε το μαγαζί μου φαίνεται
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Το luxury ανοιξε υποκαταστημα Πατρα. Μηπως κανουν μεταγραφες προς εκει, και εξαφανιζονται τα κοράσια?
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα. Με έστειλε πριν φίλος ότι το luxury άνοιξε κάτι σαν συνεργαζόμενο ανατολικά. Ξέρει κανείς κάτι ;
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις για αυτην κατι ειναι να κανω επιδρομή ;;;

Καλημερα παιδια, εχει καποιος να μου δωσει κι εμενα κατι για να επικοινωνησω με το κοριτσι; Τηλ-mail? Ευχαριστω και συγνωμη αν κουραζω
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπερα, πέρασμα από luxury σήμερα το απόγευμα. πήρα Βικτωρια που ήταν διαθέσιμη αλλά σκέτη απογοήτευση. Μασαζ χάδι και δεύτερο μέρος σαν να κάνει αγγαρεια. ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ!!! δεν έβγαλε καν τα ρούχα και όταν της το ζήτησα φάνηκε σαν να την ενόχλησε και απάντησε αρνητικά.
Καλημέρα πέρασα και εγώ εχθές η Βικτώρια είναι έτσι όπως τα λες το 20 € θέλει να το πάρει οποία δεν μπορεί ας πάει να πιάσει μια κανονική δουλειά με 20 € την ημέρα μεροκάματο..... Σε αυτό φταίει και το μαγαζί οποία πάει να πιάσει δουλειά πρέπει να την βάζει κάποιους κανόνες θέλεις το κάνεις δεν θες φύγε απλά πράγματα φίλοι μου.....αρετή είναι ίδια περίπου με την Βικτώρια πιτσιρίκα μαυρομαλα αλλά δεν κάνει έξτρα με το που μου το είπε έκανα μεταβολή και έφυγα
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα. Είδα στο skg nightlife ότι το Venus ψάχνει κοπέλες. Πάει για ανανέωση και αυτό
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα πέρασα και εγώ εχθές η Βικτώρια είναι έτσι όπως τα λες το 20 € θέλει να το πάρει οποία δεν μπορεί ας πάει να πιάσει μια κανονική δουλειά με 20 € την ημέρα μεροκάματο..... Σε αυτό φταίει και το μαγαζί οποία πάει να πιάσει δουλειά πρέπει να την βάζει κάποιους κανόνες θέλεις το κάνεις δεν θες φύγε απλά πράγματα φίλοι μου.....αρετή είναι ίδια περίπου με την Βικτώρια πιτσιρίκα μαυρομαλα αλλά δεν κάνει έξτρα με το που μου το είπε έκανα μεταβολή και έφυγα
Όταν λέμε έξτρα, εννοούμε το ότι θα μας το παίξουν;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Φενια-Φαίδρα γύρνα πισω η έστω τηλέφωνά...

Γύρνα πίσω θα πεθάνω
Έχω αρχίσει και τα χάνω
Πίνω και καπνίζω σαν τρελός
Ψάχνω κάποια να σου μοιάζει
Μα καμιά δε σου ταιριάζει ήσουνα για μένα ο θεός ...

 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
ιστορική η πίπα της Ειρήνης......
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: P1

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Επίσκεψη κατά τα μέσα Δεκεμβρίου στην Εβίτα!παρούσες Σύλβια Έλενα και Έρρικα!οι δύο πρώτες αδύνατες κοντά στα 50 ξανθιές και η Έρρικα κανονική μελαχρινή 40αρα υποθέτω!πήγα στο νέο της χώρο στη Βούλγαρη!έκανα στο μικρό δωμάτιο αλλά σε αβόλο κρεβάτι ...το καλό ήταν που είχε μέσα ντουζιέρα!επέλεξα την Έρρικα που παρόλο που την προηγούμενη φορά πέρασα τέλεια μαζί της,στη συγκεκριμένη συνέδρια την ειδα λίγο πιο διεκπεραιωτικη!κόστος 50€
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Κύριοι μια ερώτηση ,πήγε κάνεις από Κλεάνθους πρόσφατα για να ενημερώσει για το ρόστερ? ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom