Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (4 μέλη και 61 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καταδρομική φτερωτά massagio προχθες λόγω μικρής χρονικής διαθεσιμότητας! Παρούσες Άννυ - Εύα - Αγάπη.. επιλέχθηκε η τελευταία, 25 ετών μαυρομάλλικο καλουτσικο μασαζάκι με κάποια πίεση.. μαρεσε.. στο δεύτερο μέρος αναγνώρισα την εμπειρία της! Καλό κωλί ωραία στητα βυζακια .. έβαλα και το χεράκι μου παρακάτω ένα κλικ για να χωθεί! Ωραία ήταν μ άρεσε, προτείνεται για συνάντηση.. σπεύσατε οι καυλεροι!
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα από aqua spa με Λίζα. Συνήθως αυτήν προτιμάω ,γι'αυτό κλείνω από το τηλέφωνο ραντεβού μαζί της και δεν πάω στα τυφλά. Οι δυο μας τα βρίσκουμε και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος. Ο χώρος πεντακάθαρος όπως κάθε φορά. Έμαθα ότι η Ρίτα σταμάτησε μετά από πολλά χρόνια, και πρέπει να είναι οριστικό.
 

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Συναγωνιστές το σπα πριβέ ένα μασατζιδικο με τζακούζι τι φάση ξερει κανείς; Καθαρά για μασάζ είναι; Έχω πάει κάνα δυο φορές με την κοπέλα μου αλλά δεν κατάλαβα κάτι. Είχε μια μασέρ μου άρεσε αλλά δεν ξέρω….
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Καλή χρονιά κ χρόνια πολλά!
Κοντά σας σύντομα,από την τρίτη !με την καλύτερη διάθεση κ πολύ οργάνωση (κρεβάτι μασάζ κ όλες τις ανέσεις) :*
Γνωρίζοντας πως το κορίτσι θα απουσιάσει για ένα μικρό διάστημα στην Θεσσαλονίκη, πραγματοποίησα μια επίσκεψη για το πρόγραμμα τάντρα που προσφέρει. Κυρίως επικεντρώνεται σε απαλά αγγίγματα από τα χέρια της αλλά πολύ περισσότερο στην επαφή των σωμάτων..! Πριν από την την έναρξη της συνεδρίας φτιάχνει την κατάλληλη ατμόσφαιρα με χαμηλό φωτισμό και μουσική υπόκρουση ταξιδευτικού χαρακτήρα. Το πρώτο μισό της συνεδρίας με βρήκε μπρούμητα στο κρεβάτι απλώς να αισθάνομαι τα αγγίγματα αρχικά από τα χέρια της και στην συνέχεια με όλο της το σώμα ! Η αίσθηση είναι εξαιρετική καθώς έχει πολύ απαλό σώμα ! Στο δεύτερο μισό, βρισκόμουν ανάσκελα και πλέον είχα οπτική επαφή αλλά και ενεργή συμμετοχή στο ''παιχνίδι'' των αγγιγμάτων πράγμα που απογείωσε όλες τις αισθήσεις μου..! Η ευχάριστη αυτή ''ταλαιπωρία'' ολοκληρώθηκε με την τεχνική edjing που θεωρώ πως είναι μια πολύ έντονη εμπειρία ! Ευτυχώς είμαι από τους τυχερούς (δεν έχω τριχοφυία) και μπορώ να απολάυσω αυτό το πρόγραμμα. Κλείνοντας θα της ευχηθώ καλό ταξίδι και στο επανιδείν! :hi:
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Μετά από τηλεφώνημα σήμερα στο κρυσταλ απούσα κ πάλι η κριστυ!
Μαλλον επιβεβαιώνεται ότι σταματησε το καλύτερο χαρτί του κρυσταλ!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μετά από τηλεφώνημα σήμερα στο κρυσταλ απούσα κ πάλι η κριστυ!
Μαλλον επιβεβαιώνεται ότι σταματησε το καλύτερο χαρτί του κρυσταλ!
Είπανε ποιες είναι διαθέσιμες;
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Σας περιμένω στον υπέροχο χώρο Μ!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20230110_140619.jpg
    IMG_20230110_140619.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 87

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Εντάξει πήγαινε αλλά όταν έρθεις ρε μάστορα δεν αλλάζεις αυτή τη φωτό προφίλ σου....?? Ανοίγουμε το bou και αν έχεις γράψει πολλές φορές σε μια σελίδα η οθόνη μας γεμίζει πού**ες......Άντε μετά να μπει καμιά σύζυγος στο δωμάτιο και να δει τι διαβάζουμε, να νομίζει ότι γίναμε τίποτα μονδέρνοι δροσεροί.....
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Εντάξει πήγαινε αλλά όταν έρθεις ρε μάστορα δεν αλλάζεις αυτή τη φωτό προφίλ σου....?? Ανοίγουμε το bou και αν έχεις γράψει πολλές φορές σε μια σελίδα η οθόνη μας γεμίζει πού**ες......Άντε μετά να μπει καμιά σύζυγος στο δωμάτιο και να δει τι διαβάζουμε, να νομίζει ότι γίναμε τίποτα μονδέρνοι δροσεροί.....
Xaxaaok
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
115
Like
320
Πόντοι
21
Κύριοι μια ερώτηση ,πήγε κάνεις από Κλεάνθους πρόσφατα για να ενημερώσει για το ρόστερ? ευχαριστώ προκαταβολικά!
Αν απαντούσαν και στο τηλέφωνο θα ξέραμε τι συμβαίνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom