Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Λύστε μου ρε παιδιά μια απορία. Το γουστάρω το άθλημα του μασάζ, αλλά το έχω κόψει εντελώς τα τελευταία δυόμισι χρόνια, λόγω του θέματος που πολλοί αναφέρουν εδώ: εξωφρενικές τιμές για το τίποτα.

Η απορία μου λοιπόν είναι η εξής: γιατί συνεχίζετε να τροφοδοτείτε τα συγκεκριμένα ιδρύματα, ενώ βλέπετε πως οι τιμές ανεβαίνουν διαρκώς; Υπενθυμίζω στους παλιούς ότι πριν το ευρώ, η τιμή στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης ήταν 2000 δραχμές και με το που μπήκε στη ζωή μας το ευρώ πήγε, με τη μία, στα 20 ευρώ (6815 δραχμές). Κάναμε τότε τη μαλακία, δεν τα μποϊκοτάραμε και φτάσαμε με την πάροδο του χρόνου να είμαστε ένα βήμα πριν από το να πληρώνουμε ένα δεκάρικο μόνο και μόνο για να μπούμε στο μπουρδέλο και να δούμε την κοπέλα. Γιατί επαναλαμβάνετε το ίδιο λάθος με τα μασαζοϊδρύματα;
Εθισμός στο πακέτο της αγορασμενης ηδονής. Όσο μπορείς αγοράζεις, έρχεται ένα σημείο που αναθεωρεις και επαναδιαπραγμάτευσαι με τον εθισμό σου και ίσως τότε να αλλάξεις.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Ναι ρε παιδιά, αλλά να βάλουμε λίγο και τη λογική στο παιχνίδι. Πιστεύω ακράδαντα πως η κάθε είδους παροχή υπηρεσιών θα πρέπει να πληρώνεται. Δε γίνεται όμως να βγάζει μια λαδοτρίφτρα σε μία ώρα περισσότερα από όσα βγάζει ένας νοσοκομειακός γιατρός σε δύο εφημερίες. Το ότι όποιος ασχολείται επαγγελματικά με το σεξ, το τζόγο και τη γυναικεία ματαιοδοξία είναι πλούσιος, ισχύει. Αλλά έχει χαθεί το μέτρο.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Ναι ρε παιδιά, αλλά να βάλουμε λίγο και τη λογική στο παιχνίδι. Πιστεύω ακράδαντα πως η κάθε είδους παροχή υπηρεσιών θα πρέπει να πληρώνεται. Δε γίνεται όμως να βγάζει μια λαδοτρίφτρα σε μία ώρα περισσότερα από όσα βγάζει ένας νοσοκομειακός γιατρός σε δύο εφημερίες. Το ότι όποιος ασχολείται επαγγελματικά με το σεξ, το τζόγο και τη γυναικεία ματαιοδοξία είναι πλούσιος, ισχύει. Αλλά έχει χαθεί το μέτρο.
Συμφωνώ με τα περισσότερα που λες φίλε, απλά δε πιστεύω ότι στα μέλη του bourdela ο πλούτος είναι αδιαπραγματευτος. Σε μεμονωμένες περιπτώσεις ναι , αλλά η συντριπτική πλειοψηφία δε μας κόβω (συμπεριλαμβανομένου και εμού) πλούσιους. Μεσοαστική τάξη που τη παλεύει όπως μπορεί ο καθένας. Πιστεύω οι πραγματικά πλούσιοι δεν ενημερώνονται από της αξιολογήσεις του bourdela ούτε υπάρχει περίπτωση να ρίξουν καμία γραμμή ενημέρωσης εδώ.
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τα περισσότερα που λες φίλε, απλά δε πιστεύω ότι στα μέλη του bourdela ο πλούτος είναι αδιαπραγματευτος. Σε μεμονωμένες περιπτώσεις ναι , αλλά η συντριπτική πλειοψηφία δε μας κόβω (συμπεριλαμβανομένου και εμού) πλούσιους. Μεσοαστική τάξη που τη παλεύει όπως μπορεί ο καθένας. Πιστεύω οι πραγματικά πλούσιοι δεν ενημερώνονται από της αξιολογήσεις του bourdela ούτε υπάρχει περίπτωση να ρίξουν καμία γραμμή ενημέρωσης εδώ.
Και ίσως να πηγαίνουν σε πολύ πριβέ φάσεις που οι υπόλοιποι δεν θα έχουμε πρόσβαση.
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά,
εχει κανείς εμπειρία με Νικολ από Βανα σπα?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπεριζω τη παρέα
Μετά από σύντομο διάλειμμα (όχι για διαφημίσεις) ας γράψω και εγώ μωρέ σαν πορνογερος ( δε ξέρω γιατί αλλά πάντα με καυλώνει όταν με αποκαλούν έτσι) μια αληθοφανείς κριτική, τεκμηριωμένη,που βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα πάντα. Να σαν αυτές που έχουν γράψει 2 σύντροφοι πιο πάνω.
Περνάω λοιπόν από το Κρυσταλ
Διαλέγω τη Νεφέλη χρόνια αδυναμία.
Και τι να δω χαλια μαύρα γυμνασμενη αδύνατη ψιλή με κάτι ρογες στο Θεό κάτι χείλια για δάγκωμα ένα κόκκινο της φωτιάς μαλλί δέρμα μουρουδιστικο η ξεφτιλισμενη που πας έτσι μωρη γκιοσα αν δεν έχεις πατσοκοιλια αν δε παίζεις μπάλα με τα βυζιά σού αν δε σε τυφλώνει η κυτταρίτιδα δεν είσαι γκόμενα κορίτσι μου. Ντροπή σού. Και ξεκινάει το μασάζ και είναι δυνατό με πατήματα στα σωστά σημεία
Αεί σιχτιρ σα δε ντρέπεσαι εγώ θέλω χάδι και 3 κιλά λάδι ανηδεη.
Μη γυρνάει στο 40 λεπτό και η ξετσιπωτη τι έκανε ανέβηκε στο κρεβάτι άρχισε να με φιλάει στο λαιμό στο στήθος έπαιζε τα βιζια τής στο πουτσο μου μου εχωσε τις βιζαρες στο στόμα εεεεεε εκεί είναι που είπα ως εδώ ρε πορνιδιο τι είναι αυτά που κάνεις σα δε ντρέπεσαι, εγώ γουστάρω να μου τον παίζεις μηχανικά μωρη χαμουρα και να νυστάζεις και να βαριέσαι αλλιώς δεν φτιαχνομαι.
Έξαλλος πια με τη κορασίδα πάω να πληρώσω μου λέει 50! Τι ?????
50_???????? Πώς τολμάς τη λέω
Εδώ λένε ότι παίρνεις 80-100 για μια μαλακιά τι είμαι εγώ κανένας τιποτένιος? Κανένας τελειωμένος?!!!
Εν ολίγοις έφυγα έξαλλος
Μακριά απαπαπα μόνο πατσοχονδρες
Βρωμιαρες θέλουμε
Ξέρετε μωρέ αυτές που κάποιοι κάποιες εδώ μέσα σας τσιμπουκωνουν κρυφά για να γράψετε 2 μαλακίες ε μόνο τέτοιες! Εμπάργκο στα μουνια των μασατζιδικων ζητώ τα μπάζα!!!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπεριζω τη παρέα
Μετά από σύντομο διάλειμμα (όχι για διαφημίσεις) ας γράψω και εγώ μωρέ σαν πορνογερος ( δε ξέρω γιατί αλλά πάντα με καυλώνει όταν με αποκαλούν έτσι) μια αληθοφανείς κριτική, τεκμηριωμένη,που βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα πάντα. Να σαν αυτές που έχουν γράψει 2 σύντροφοι πιο πάνω.
Περνάω λοιπόν από το Κρυσταλ
Διαλέγω τη Νεφέλη χρόνια αδυναμία.
Και τι να δω χαλια μαύρα γυμνασμενη αδύνατη ψιλή με κάτι ρογες στο Θεό κάτι χείλια για δάγκωμα ένα κόκκινο της φωτιάς μαλλί δέρμα μουρουδιστικο η ξεφτιλισμενη που πας έτσι μωρη γκιοσα αν δεν έχεις πατσοκοιλια αν δε παίζεις μπάλα με τα βυζιά σού αν δε σε τυφλώνει η κυτταρίτιδα δεν είσαι γκόμενα κορίτσι μου. Ντροπή σού. Και ξεκινάει το μασάζ και είναι δυνατό με πατήματα στα σωστά σημεία
Αεί σιχτιρ σα δε ντρέπεσαι εγώ θέλω χάδι και 3 κιλά λάδι ανηδεη.
Μη γυρνάει στο 40 λεπτό και η ξετσιπωτη τι έκανε ανέβηκε στο κρεβάτι άρχισε να με φιλάει στο λαιμό στο στήθος έπαιζε τα βιζια τής στο πουτσο μου μου εχωσε τις βιζαρες στο στόμα εεεεεε εκεί είναι που είπα ως εδώ ρε πορνιδιο τι είναι αυτά που κάνεις σα δε ντρέπεσαι, εγώ γουστάρω να μου τον παίζεις μηχανικά μωρη χαμουρα και να νυστάζεις και να βαριέσαι αλλιώς δεν φτιαχνομαι.
Έξαλλος πια με τη κορασίδα πάω να πληρώσω μου λέει 50! Τι ?????
50_???????? Πώς τολμάς τη λέω
Εδώ λένε ότι παίρνεις 80-100 για μια μαλακιά τι είμαι εγώ κανένας τιποτένιος? Κανένας τελειωμένος?!!!
Εν ολίγοις έφυγα έξαλλος
Μακριά απαπαπα μόνο πατσοχονδρες
Βρωμιαρες θέλουμε
Ξέρετε μωρέ αυτές που κάποιοι κάποιες εδώ μέσα σας τσιμπουκωνουν κρυφά για να γράψετε 2 μαλακίες ε μόνο τέτοιες! Εμπάργκο στα μουνια των μασατζιδικων ζητώ τα μπάζα!!!!!!
Το νόημα όσων γράφεις δεν απέχει από την πραγματικότητα.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Την έχουν παραδει μου φαίνεται εκεί στο Krystal. Εγώ προσωπικα δεν έχω πάει λόγω απόστασης αλά αυτά που ακούω από συναγωνιστές.εκαναν όνομα ότι έχουν τις καλύτερες γυναίκες σε σύγκριση πάντα με τα αλά ιδρύματα έκαναν μια σταθερή πελατεια και τώρα παίζουν μπάλα όπως θέλουν αυτές.δεν είναι έτσι πρέπει να σέβονται τα λεφτά που δίνει ο άλλος και να μην κοροιδευουν
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Καλησπεριζω τη παρέα
Μετά από σύντομο διάλειμμα (όχι για διαφημίσεις) ας γράψω και εγώ μωρέ σαν πορνογερος ( δε ξέρω γιατί αλλά πάντα με καυλώνει όταν με αποκαλούν έτσι) μια αληθοφανείς κριτική, τεκμηριωμένη,που βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα πάντα. Να σαν αυτές που έχουν γράψει 2 σύντροφοι πιο πάνω.
Περνάω λοιπόν από το Κρυσταλ
Διαλέγω τη Νεφέλη χρόνια αδυναμία.
Και τι να δω χαλια μαύρα γυμνασμενη αδύνατη ψιλή με κάτι ρογες στο Θεό κάτι χείλια για δάγκωμα ένα κόκκινο της φωτιάς μαλλί δέρμα μουρουδιστικο η ξεφτιλισμενη που πας έτσι μωρη γκιοσα αν δεν έχεις πατσοκοιλια αν δε παίζεις μπάλα με τα βυζιά σού αν δε σε τυφλώνει η κυτταρίτιδα δεν είσαι γκόμενα κορίτσι μου. Ντροπή σού. Και ξεκινάει το μασάζ και είναι δυνατό με πατήματα στα σωστά σημεία
Αεί σιχτιρ σα δε ντρέπεσαι εγώ θέλω χάδι και 3 κιλά λάδι ανηδεη.
Μη γυρνάει στο 40 λεπτό και η ξετσιπωτη τι έκανε ανέβηκε στο κρεβάτι άρχισε να με φιλάει στο λαιμό στο στήθος έπαιζε τα βιζια τής στο πουτσο μου μου εχωσε τις βιζαρες στο στόμα εεεεεε εκεί είναι που είπα ως εδώ ρε πορνιδιο τι είναι αυτά που κάνεις σα δε ντρέπεσαι, εγώ γουστάρω να μου τον παίζεις μηχανικά μωρη χαμουρα και να νυστάζεις και να βαριέσαι αλλιώς δεν φτιαχνομαι.
Έξαλλος πια με τη κορασίδα πάω να πληρώσω μου λέει 50! Τι ?????
50_???????? Πώς τολμάς τη λέω
Εδώ λένε ότι παίρνεις 80-100 για μια μαλακιά τι είμαι εγώ κανένας τιποτένιος? Κανένας τελειωμένος?!!!
Εν ολίγοις έφυγα έξαλλος
Μακριά απαπαπα μόνο πατσοχονδρες
Βρωμιαρες θέλουμε
Ξέρετε μωρέ αυτές που κάποιοι κάποιες εδώ μέσα σας τσιμπουκωνουν κρυφά για να γράψετε 2 μαλακίες ε μόνο τέτοιες! Εμπάργκο στα μουνια των μασατζιδικων ζητώ τα μπάζα!!!!!!
Τόσο χάλια ε.....? Είναι είναι είναι να τρελαίνεσαι είναι..........!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NIK A

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Το νόημα όσων γράφεις δεν απέχει από την πραγματικότητα.
Και έχω και άλλα να πω....
Πίνω το κρασάκι μου (Μου απαγόρευσε ο δόκτωρ το ουισκακι) στο μπαλκόνι μου με μια μελαγχολία να περιστρέφεται στην ατμόσφαιρα το δάχτυλο στο κινητό και ανοιγμένο bou (κυρίως για να μιλάω με φίλους Αθηναίους συναγωνιστές αλλά δε θα αφήσω και εσάς παραπονεμενους).
Ίριδα κορμί αγαλματενιο μωράκι μπέμπα χαζοχαρουμενη με πηγαίνει παλιά πολύ παλιά με αθώο βλέμμα. Νεφέλη γυναικάρα άνετα εσκορτ κορμί πρόσωπο κωλος βυζί.Κριστι τι να πει κανείς για αυτό το αγγελούδι αυτό το ποίημα. Ολίβια τα καλύτερα βυζιά της πόλης. Βανέσσα αθώο πουτανακι μοντέλο εεεεε και την κυρα Ανδριάνα δεν την πολυτιμαω γιατί μου αρέσουν τα μωρά αλλά αν ήμουν στα 30 μου ξανά θα ήθελα αυτή η μιλφαρα να με ξεζουμιξει.
Όλα αυτά τα μουνια ( Δε φέρω καμμία άποψη για τις καινούργιες είναι 3 δεν έδωσα ιδιαίτερη βάση)
Όλα αυτά τα μουνια ανοίγει η πόρτα καλώς τον κύριο Νίκο μας
Καθόμαστε σαλόνι μαλακιζομαστε πολλές φορές καμμία φορά τους έχει χαλάσει κάτι καμμία βρύση κάτι και στέλνουν την Ίριδα πάντα με το ναζί τής κύριε Νίκο πριν το μασαζακι θα μας φτιάξετε τη βρύση της λέω πάντα για πλάκα αν μου πάρεις τσιμπουκακι γελάει με αυτό το αθώο χαμόγελο
Πετάγεται η Νεφέλη αμάν ρε Νίκο τόσα χρόνια τα ίδια συμβιβαζόμαστε να μου τρίψει τη πλάτη η Νεφελαρα μου στο ντουζ που κάποιες φορές μπαίνει μαζί μου ειδικά αν την κλείσω για δυωρο. Ξανανιωνω ζωντανεύω πάω στις φίλες μου
Με ξέρουν τις ξέρω
Μου προσφέρουν μια υπηρεσία τους προσφέρω τα λεφτά μου.
Αν κύριοι θεωρείται κάποιο μαγαζί με πιο όμορφα ευγενικά και επαγγελματίες κορίτσια ( Μιλάω για τις συγκεκριμένες) και φυσικά με ποιο καθαρές κοπέλες τότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξαναπάτε εκεί! Αλλά ίσως κάπου αλλού να βελτιώσετε την αισθητική σάς!!!!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Και ένα μύνημα ακόμα!
Νεφελαρα μου αν με διαβάζεις
Ναι εσύ Νεφέλη μου
Εσύ
Που διατηρείς αυτό το κορμί και δεν έχεις αφεθεί γιατί σέβεσαι αυτή τη δουλειά και ξέρεις ότι πρέπει να είσαι πάντα σε φόρμα
Εσύ που μαθαίνεις μασάζ γιατί είσαι τελειωμανης και δε θες να μας χαϊδεύεις
Εσύ που αγοράζεις αυτά τα ακριβά εσώρουχα για τους πελάτες σού ( ξέρεις αυτά που μου μοστραρες) Εσύ Νεφέλη είσαι μία γυναίκα ατελείωτη! Τι ξέρεις και το ξέρουμε! Και επειδή ξέρεις και μπορείς να καταλάβεις ποιοι γράφουν ( όπως κατάλαβες εμένα σιγά το δύσκολο πλέον θα μου πεις) ριξτους ένα εμπάργκο και μη τους ξαναεξυπηρετησεις!!!! Εγώ αν είχα μουνι και έκανα με τόση αφοσίωση τη δουλειά μου αυτό θα έκανα μανάρι μου! Στα είπα και τετ α τετ στα γράφω και εδώ αν και δε σε κόβω να σε νοιάζει αλλά κουβέντα να γίνεται.
Να είστε κάτι στις μέρες μας κύριοι είναι πολύ δύσκολο όποτε μη γίνεστε πουθεναδες.
Ορματε τώρα έχω κάτι χονδρά τριχωτά αρχιδια εκεί θα γράψω κάποιους από εσάς
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Τόσο χάλια ε.....? Είναι είναι είναι να τρελαίνεσαι είναι..........!!
Θέλουμε χοντρές σαύρες κοντές
Κάτι μοντέλο μπάζα σα τη Νεφέλη ούτε να τα βλέπουμε απαπαπα ουστ
Δωξα και τιμή στη χοντρή κοντή και πατσαβουρογκομενα.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Θέλουμε χοντρές σαύρες κοντές
Κάτι μοντέλο μπάζα σα τη Νεφέλη ούτε να τα βλέπουμε απαπαπα ουστ
Δωξα και τιμή στη χοντρή κοντή και πατσαβουρογκομενα.
Μπάζο δε λες τίποτα......Προσωπάρα, κορμάρα, ματάρες.....Πιο μπάζο δε γίνεται...........
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
Και ένα μύνημα ακόμα!
Νεφελαρα μου αν με διαβάζεις
Ναι εσύ Νεφέλη μου
Εσύ
Που διατηρείς αυτό το κορμί και δεν έχεις αφεθεί γιατί σέβεσαι αυτή τη δουλειά και ξέρεις ότι πρέπει να είσαι πάντα σε φόρμα
Εσύ που μαθαίνεις μασάζ γιατί είσαι τελειωμανης και δε θες να μας χαϊδεύεις
Εσύ που αγοράζεις αυτά τα ακριβά εσώρουχα για τους πελάτες σού ( ξέρεις αυτά που μου μοστραρες) Εσύ Νεφέλη είσαι μία γυναίκα ατελείωτη! Τι ξέρεις και το ξέρουμε! Και επειδή ξέρεις και μπορείς να καταλάβεις ποιοι γράφουν ( όπως κατάλαβες εμένα σιγά το δύσκολο πλέον θα μου πεις) ριξτους ένα εμπάργκο και μη τους ξαναεξυπηρετησεις!!!! Εγώ αν είχα μουνι και έκανα με τόση αφοσίωση τη δουλειά μου αυτό θα έκανα μανάρι μου! Στα είπα και τετ α τετ στα γράφω και εδώ αν και δε σε κόβω να σε νοιάζει αλλά κουβέντα να γίνεται.
Να είστε κάτι στις μέρες μας κύριοι είναι πολύ δύσκολο όποτε μη γίνεστε πουθεναδες.
Ορματε τώρα έχω κάτι χονδρά τριχωτά αρχιδια εκεί θα γράψω κάποιους από εσάς
Πες τα χρυσοστομε
Μετά από πολύ μελέτη πήγα για πρώτη φορά νεφέλη ! Διάβασα κ πήρα το μεγάλο αυτό ρίσκο !!
Είναι ακριβώς όπως τα λες..η κοπέλα δεν παίζεται κ φυσικά 30+20
Ούτε 70 ούτε 100 ούτε τπτ
Επίσης αναμονή με ευχάριστη παρέα κ κουβεντούλα με κορίτσια ευγενέστατα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Τα μηνύματα του ΝΙΚ Α δείχνουν κάτι που το έχουμε ξαναπει πολλές φορές,

όταν πας σε μασατζίδικο που ξέρεις ότι το κόστος είναι 30+20+? (0 εως ...) κι οτι το στανταρ πρόγραμμα φτάνει μέχρι φραπε, πας εν γνώσει σου.

Βλέπουμε για παράδειγμα ότι ο ΝΙΚ Α εκτιμά την αντιμετώπιση που έχει, όπως το αντίστοιχο κάνουν και στα κωλόμπαρα. Το αντίτιμο που παίρνουν οι κοπέλες, ΔΕΝ είναι για γαμήσι. Άρα, αν κάποιος συγκρίνει το 50ρικο του μπουρδέλου, του στούντιο, του κωλόμπαρου, του μασατζίδικου, της πιάτσας (θα έλεγα του έσκορτ, αλλά τρίλεπτα προγράμματα των 50 Ευρώ δεν έβγαλαν ακόμα) είναι σαν να συγκρίνει με 4 ευρώ (φαντάζομαι δεν πήγαν ακόμα πιο πάνω) ενα πιτογυρο, ενα παγωτο με τρεις μπαλες, δυο μεριδες μπουγατσα, εναν καφε σε κυριλε μαγαζι, μια μπυρα κτλ. Κοινώς, λάθος σύγκριση.

Το κάθε είδος εκτόνωσης, το κάθε μαγαζί και η κάθε κοπέλα, έχουν το αντίστοιχο κοινό. Αν τώρα, κάποιος από εμάς πάει σε λάθος μέρος, με λάθος προσδοκίες, είναι δικό του πρόβλημα.

Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχω πάει στο Κριστάλ, δεν πρόκειται να πάω στο Κριστάλ και δεν θεωρώ value for money (παρόλο που τα έχω σκάσει στο παρελθόν) το 50ρικο για μια παχια.
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά ... με αυτά που διαβάζω αν και υποκειμενικά βγάζουν μια αντικειμενική άποψη.
Αυτή η ΧΕΝΙΑ είναι όπως την αγγελία της ?είναι η ίδια ? γιατί με ενδιαφέρει να πάω αν και ακούγεται πολύ καλή από το τηλέφωνο .αλλά δεν θέλω να είναι καμία χοντρή με κρεμασμένα βυζια κοιλιά κλπ ..
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Απογευματινο πέρασμα χτες από Massagio με καινούργια κοπέλα ονοματι Ελινα. Εμφανισιακά γεματούλα στην κατηγορία Αλεξίας, Εύας. Ωραία μάτια, μικρή ηλικιακά και εδώ ως συνήθως τελευταία σταματάνε τα θετικά. Πρώτο μέρος , χάδι. Επικεντρώθηκε λίγο σε γάμπες και σβέρκο χωρίς όμως καμία ουσιαστική αλλαγή. Δεύτερο μέρος τραγωδία, αφού είπε το ποιηματάκι της σαν καινούργια κοπέλα περί "μασάζ σε όλο το σώμα, δωράκι, εχεμύθεια κτλ." άρχισε μια κωμικοτραγική προσπάθεια αποκλιμάκωσης. Καθόταν μακριά , οριακά έπιανε το εργαλείο και με τρόπο παράξενο και κοιτούσε στο υπερπέραν. Ρούχα δεν βγήκαν , δεν κατέβηκαν παρόλο που της ζητήθηκε. Μετά από λίγο είδα ότι δεν θα ερχόταν το τέλος και είπα να βοηθήσω λίγο και από μόνος. Η κοπέλα τότε πήρε τα χέρια της και στεκόταν σαν παγοκολώνα και κοιτούσε πίσω, δεν ξέρω τι , πως , και γιατί. Από τις χειρότερες εμπειρίες. Κατανοώ λόγω απειρίας να υπάρχουν τεχνικά θέματα στο μασάζ , κατανοώ μέχρι και λόγω οικειότητας να υπάρχει ένα θέμα στο βγάζω ρούχα κτλ. αλλά εδώ μιλάμε για μια φαρσοκωμωδια. Δεν ξερω ποιος θα βρεθεί να κάνει πρακτική πάνω του η κοπέλα ή ποιος θα της μάθει τα κόλπα αλλά ως έχει η φάση κρίνεται απαράδεκτη. Συστήνεται αποφυγή μέχρι νεοτέρας.
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Λυδία luxury, κανείς δεν έχει περάσει; Είτε σε απλό είτε σε διπλό μασάζ;
Πέρασα μαζί της τη Δευτέρα σε ένα διπλό με την Στεφανία. Τα κορίτσια είναι άψογα (βέβαια ξέρουν τις προτιμήσεις μου) και δεν μου ζήτησαν έξτρα. Στο πρώτο μέρος το μασάζ ήταν καλό χωρίς υπέρβολές και με καλή διάθεση. Μπορώ να πω ότι με χαλάρωσαν...
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Και ένα μύνημα ακόμα!
Νεφελαρα μου αν με διαβάζεις
Ναι εσύ Νεφέλη μου
Εσύ
Που διατηρείς αυτό το κορμί και δεν έχεις αφεθεί γιατί σέβεσαι αυτή τη δουλειά και ξέρεις ότι πρέπει να είσαι πάντα σε φόρμα
Εσύ που μαθαίνεις μασάζ γιατί είσαι τελειωμανης και δε θες να μας χαϊδεύεις
Εσύ που αγοράζεις αυτά τα ακριβά εσώρουχα για τους πελάτες σού ( ξέρεις αυτά που μου μοστραρες) Εσύ Νεφέλη είσαι μία γυναίκα ατελείωτη! Τι ξέρεις και το ξέρουμε! Και επειδή ξέρεις και μπορείς να καταλάβεις ποιοι γράφουν ( όπως κατάλαβες εμένα σιγά το δύσκολο πλέον θα μου πεις) ριξτους ένα εμπάργκο και μη τους ξαναεξυπηρετησεις!!!! Εγώ αν είχα μουνι και έκανα με τόση αφοσίωση τη δουλειά μου αυτό θα έκανα μανάρι μου! Στα είπα και τετ α τετ στα γράφω και εδώ αν και δε σε κόβω να σε νοιάζει αλλά κουβέντα να γίνεται.
Να είστε κάτι στις μέρες μας κύριοι είναι πολύ δύσκολο όποτε μη γίνεστε πουθεναδες.
Ορματε τώρα έχω κάτι χονδρά τριχωτά αρχιδια εκεί θα γράψω κάποιους από εσάς
Φτάνει βρε σαλιαρι, ή καλύτερα ξεμωραμένε τι άλλες πιπες θα διαβάσουμε για τα μωρά του crystal πιο προμο πεθαίνεις.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Φτάνει βρε σαλιαρι, ή καλύτερα ξεμωραμένε τι άλλες πιπες θα διαβάσουμε για τα μωρά του crystal πιο προμο πεθαίνεις.
Εδω ο αλλος κανει και μερεμέτια μυστη. Το εχει παει σε αλλο επιπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom