Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Στο site του nuru massage γραφει μονο για μασαζ σε δικο μας χωρο και οχι δικο τους. Ξερουμε αν αλλαξε κατι;
Ανεκαθεν ετσι εγραφε. Δεν ισχυει, η κοπελα εχει χωρο στην Αγιου Δημητριου. Διαβασε πισω
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Eχει κανείς ρόστερ κρυσταλ σημερις;
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Σημερα πήγα για μασάζ Σταυρούπολη, Θεσσαλονίκης στο Βάνα spa.50 ευρώ μια ώρα.Μετριο μασάζ+ εκτόνωση.5 κοπέλες.Οι 2 είχαν πελάτη.Μικρες,από 22-30 περίπου.Γεματουλες οι περισσότερες αλλά σέξυ.Πηρα την Μαριάννα,νταρντανα,24 χρ .μου είπε.Σιλικονατα βυζιά κ σίγουρα χείλη με κολλαγόνο,καλά περάσαμε ?!Έχει αλλά αντίστοιχα μέρη για μασάζ η Θεσσαλονίκη;
Καλώς ήρθες νέος! Γενικά το τζουσι και χοντρουλικο είναι μόδα από ότι βλέπω. Ψάξε για luxury spa Εύοσμο, crystal, nuru, dames & studio body free. Κανόνισε να ενημερώσεις όπου πας για να σώσεις τα συντροφια εδώ μέσα από κακοτοπιες ή να μας συστήσεις και τίποτα καλό.
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
6
Like
507
Πόντοι
280
Παιδιά νέο μέλος και νέος γενικά στο άθλημα. Γενικά είμαι τύπος που προτιμώ την όλη φάση του μασάζ, όπως το έχω τουλάχιστον στο μυαλό μου. Δεν είμαι για σπιτάκι, δε μ βγαίνει.

Προς το παρόν μια (μέτρια) επίσκεψη στο Vana's πριν αρκετό καιρό, που σημειωτέον είχε αρκετά καλό επίπεδο σε κορίτσια, όσον αφορά εμφάνιση.
Για κακή μας τύχη πήγαμε ως δεύτερη εμπειρία με φίλο στο dames...Κανένας από τους δύο δεν πήγε με πρόθεση για φουλ πρόγραμμα (θεωρήσαμε πως φτάνουν μέχρι αρμεγμα), οι τύπισσες ήταν μεθυσμένες σε βαθμό να παραπατάνε, εγώ την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια, ο φίλος έκανε τον ήρωα πέρασε στο δωμάτιο με μια ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 40 που από τη σούρα της, αρχικά δεν του έκανε καν μασάζ και κατά δεύτερον, επειδή βαριόταν να ασχοληθεί, του πρότεινε να βοηθήσει ο ίδιος.

Εν ολίγοις πλήρωσε 60 ευρώπουλα για να τον παίξει μόνος του. Το μόνο που έμεινε είναι η καζούρα που του κάνω ακόμη.:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Η ερώτηση είναι, υπάρχει κάποια πρόταση στην πόλη, ένα μέτριο μασάζ και μια καλή εμπειρία στο δεύτερο μέρος, χωρίς να αισθάνεσαι πως γίνεται διεκπεραίωση;;;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Τι ωραίο μουνακι αυτή Αθηνα απ το μασαζιο,τρίβει μέτρια βέβαια αλλά. Τρίτη φορά που πήγα περασα πολύ ωραια μαζί της !
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Συνάδελφοι παλιότερα εκεί στην Εγνατίας 130κατι, είχε σε έναν ημιόροφο ένα μασατζιδικο με φραπέ. Γνωρίζετε αν λειτουργεί ακόμα και αν έχουμε στοιχεία επικοινωνίας;
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Παιδιά νέο μέλος και νέος γενικά στο άθλημα. Γενικά είμαι τύπος που προτιμώ την όλη φάση του μασάζ, όπως το έχω τουλάχιστον στο μυαλό μου. Δεν είμαι για σπιτάκι, δε μ βγαίνει.

Προς το παρόν μια (μέτρια) επίσκεψη στο Vana's πριν αρκετό καιρό, που σημειωτέον είχε αρκετά καλό επίπεδο σε κορίτσια, όσον αφορά εμφάνιση.
Για κακή μας τύχη πήγαμε ως δεύτερη εμπειρία με φίλο στο dames...Κανένας από τους δύο δεν πήγε με πρόθεση για φουλ πρόγραμμα (θεωρήσαμε πως φτάνουν μέχρι αρμεγμα), οι τύπισσες ήταν μεθυσμένες σε βαθμό να παραπατάνε, εγώ την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια, ο φίλος έκανε τον ήρωα πέρασε στο δωμάτιο με μια ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 40 που από τη σούρα της, αρχικά δεν του έκανε καν μασάζ και κατά δεύτερον, επειδή βαριόταν να ασχοληθεί, του πρότεινε να βοηθήσει ο ίδιος.

Εν ολίγοις πλήρωσε 60 ευρώπουλα για να τον παίξει μόνος του. Το μόνο που έμεινε είναι η καζούρα που του κάνω ακόμη.:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Η ερώτηση είναι, υπάρχει κάποια πρόταση στην πόλη, ένα μέτριο μασάζ και μια καλή εμπειρία στο δεύτερο μέρος, χωρίς να αισθάνεσαι πως γίνεται διεκπεραίωση;;;
Aqua κ Crystal.ολγας κ Μοναστηρίου.οπου βολευεσαι
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Παιδιά νέο μέλος και νέος γενικά στο άθλημα. Γενικά είμαι τύπος που προτιμώ την όλη φάση του μασάζ, όπως το έχω τουλάχιστον στο μυαλό μου. Δεν είμαι για σπιτάκι, δε μ βγαίνει.

Προς το παρόν μια (μέτρια) επίσκεψη στο Vana's πριν αρκετό καιρό, που σημειωτέον είχε αρκετά καλό επίπεδο σε κορίτσια, όσον αφορά εμφάνιση.
Για κακή μας τύχη πήγαμε ως δεύτερη εμπειρία με φίλο στο dames...Κανένας από τους δύο δεν πήγε με πρόθεση για φουλ πρόγραμμα (θεωρήσαμε πως φτάνουν μέχρι αρμεγμα), οι τύπισσες ήταν μεθυσμένες σε βαθμό να παραπατάνε, εγώ την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια, ο φίλος έκανε τον ήρωα πέρασε στο δωμάτιο με μια ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 40 που από τη σούρα της, αρχικά δεν του έκανε καν μασάζ και κατά δεύτερον, επειδή βαριόταν να ασχοληθεί, του πρότεινε να βοηθήσει ο ίδιος.

Εν ολίγοις πλήρωσε 60 ευρώπουλα για να τον παίξει μόνος του. Το μόνο που έμεινε είναι η καζούρα που του κάνω ακόμη.:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Η ερώτηση είναι, υπάρχει κάποια πρόταση στην πόλη, ένα μέτριο μασάζ και μια καλή εμπειρία στο δεύτερο μέρος, χωρίς να αισθάνεσαι πως γίνεται διεκπεραίωση;;;
Το νταμες εχει ξεφυγει αληθεια!Δεν ειναι μονο σουρωμενες αλλα και πιτα στο ναρκωτικο..Υγιενη μηδεν και εξυπηρετηση χαλια.Κανονικα δεν πρεπει να ξαναπατησει κανεις ξανα εκει μεσα
 

SpeedMerchant666

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
24
Like
78
Πόντοι
0
dames = ζετα κουκου? μια περιεργη Τινα που εχει εκει μεσα μου προτεινε να την πηδηξω ενω ειχε περιοδο - ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Μια που λέμε για βρωμιάρηδες,ο κυρ Μιχάλης έχει κλείσει οριστικά?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Τι ωραίο μουνακι αυτή Αθηνα απ το μασαζιο,τρίβει μέτρια βέβαια αλλά. Τρίτη φορά που πήγα περασα πολύ ωραια μαζί της !
Καλημέρα παιδιά. Επειδή σκέφτομαι να πάω μασατζιο...το ρόστερ έχει τουλάχιστον 3 κοπέλες? Επίσης η Αθηνά πως είναι εμφανισιακά βγάζει ρούχα και αν είναι δεκτική..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλημέρα παιδιά. Επειδή σκέφτομαι να πάω μασατζιο...το ρόστερ έχει τουλάχιστον 3 κοπέλες? Επίσης η Αθηνά πως είναι εμφανισιακά βγάζει ρούχα και αν είναι δεκτική..
ναι ειναι καλη φιλε ,βγαζει ρουχα η βασικα τα σηκωνει
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Απλα μην θεωρειται κατι που καποια κανει σε εναν η μερικους πελατες θα το κανει και σε ολους.Παιζουν πολλα πραγματα ρολο..Π.χ. ο τροπος,οι φορες που εχεις παει, η υγιεινη του καθενος καμια φορα και η εμφανιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom