Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (8 μέλη και 84 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ναι αλλα οταν πηγα βγικε η χοντρουλα μου μηλησε και μετα αφου ειπα οκ μου ειπε περνα στο δωματιο και ηρ8ε αυτη  με το κοντο μαλι εγο δεν ειδα καμια αλλη κοπελα εκει περα
για βοηθα λιγο την κατασταση σε παρακαλω
εκανα κατι λαθος ?
μιπος δεν ειπα κατι που επρεπε
παντος δεν υπηρξε απο μερος τους καπιο υπονοουμενο
ανο εγο αφησα καπια
περιμενω τη βοηθια σου

είπαμε ήταν πρώτη φορά,αυτό και μόνο...
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
δηλαδη κι εσυ την πρωτη φορα ειχες την ιδια αντημετοπιση ?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
αν παω ξανα θα παιξει κατι παραπανω ?
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλημέρα... Παρακολουθώ εδω και αρκετό καιρό το forum για το θέμα και σας συγχαίρω για την λεπτομερή και απόλυτα κατατοπιστική ενημέρωση...
Μήπως υπάρχει κάποια πληροφορία για το τι παίζει στην Παρασκευοπούλου?
Ισχύει κι εκεί ότι την "πρώτη φορά" είναι όλες παρθένες και άψογες επαγγελματίες?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
εγώ θέλω να πάω σε αυτό στην καλαμαριά . πέστε τίποτα για εκεί!!

 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
δεν ξερω γιατι αλλα νομιζω με τον καινουργιο χρονο πολυ καινουργιο υλικο. και στην β.γεωργιου αλλα και στην ν.εγνατια καινουργια κοριτσια...τρεξτε να κανετε τα κονε σας !!!!!!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Καλαμαριά πρόσφατες πληροφρίες: Καλό service από Τζένη. Πλήρες πρόγραμμα 100? με την πρώτη φορά
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
καλαμαριά μέχρι τη ώρα παίζει?
 

Th_n_Hrd

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea:  :) :helpplea: Σας παρακαλω μηπως ξερει κανεις το τηλ απο το καινουργιο Εγνατια 136? :) :) :)
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
εχω ξαναπει για εγνατια 136
Μ Α Π Α
για λεπτομεριες διαβαστε πιο πανω
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Πες μας πληροφοριες για το μασαζαδιο στην Καλαμαρια,που ειναι?αν αξιζει και τετοια?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
τελικα κανεις δεν ξερει το μασατζιδικο στη
συνδικα λιγο πιο πανω απο ολγας ?
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά όλες οι πληροφορίες τόσο για το studio στην Π. Συνδίκα όσο και γι' αυτό στην Καλαμαριά βρίσκονται στις προηγούμενες σελίδες. Διαβάστε πρώτα και μετά ζητήστε επιτακτικά κάτι....Στην Π.Συνδίκα ισχύει το γνωστό 50, 80, 100 και φυσικά και περιλαμβάνει full πρόγραμμα, χωρίς όμως να αξίζει....Γυναίκες μεγάλες, γεμάτες (πλην της Ταυλανδέζας) αλλά πολύ όμορφος χώρος. Στην Καλαμαριά τώρα, την τελευταία φορά που πήγα ήταν η Τζένη (η γνωστή Δήμητρα από το Β. Όλγας), 40αρα με απίστευτες ρόγες και σκυλόφατσα (τίποτα το εξαιρετικό όμως) που το γύρισε από απλό μασάς σε  full πρόγραμμα με 100?, η Στέλλα (χοντρούλα) και η Γιούλη, ένα ξανθό ξεκωλάκι που κάνει μόνο στοματικό με προφύλαξη με αρκετά καλό προσωπο και σώμα. Επίσης στην Μαρτίου 2-3 φορές που πήγα δεν είδα κάτι ιδιαίτερα καλό πέρα από 2-3  40+ γυναίκες ...
Απλά θα πρέπει ΟΛΟΙ να γνωρίζουν ότι στα μαγαζιά αυτά (εκτός από της Καλαμαριάς), αν δεν έχετε γνωστό ή δεν σας συστήσει κάποιος, τότε η πρώτη φορά θα είναι ΜΟΝΟ μασάζ....Εκτός πάλι κι αν είστε τόσο έξυπνοι και τους πείσετε για την ιδιότητά σας.
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Συνδικα εχει μια παρα πολυ καλη..την ολγα.απιστευτη..ειναι ξενη και αυτεσ τισ μερες δεν ειναι εκει..επιστρεφει σε λιγεσ μερεσ μου ειπαν.παντωσ κανει full και ειναι καταπλικτικη στο στοματικο....ισωσ απο τισ καλυτερες...
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Γειά σας παιδιά...
Μήπως υπάρχει τηλέφωνο και ακριβής διεύθυνση για Συνδίκα?
Ισχύει κι εκεί το "απλό" της πρώτης φορας υποχρεωτικά?
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Συνδικα εχει μια παρα πολυ καλη..την ολγα.απιστευτη..ειναι ξενη και αυτεσ τισ μερες δεν ειναι εκει..επιστρεφει σε λιγεσ μερεσ μου ειπαν.παντωσ κανει full και ειναι καταπλικτικη στο στοματικο....ισωσ απο τισ καλυτερες...

Κάτι με λέει το όνομα ''Όλγα'', σε συνδυασμό με καλή πίπα! Είναι μήπως μια αλβανόφατσα (=''σκληρά'' χαρακτηριστικά προσώπου), καστανόξανθη 40+ με λίγα πιασιματάκια στο κωλαράκι και σχετικά μικρό βυζί με μεγάλη ρώγα και όχι πολύ καλή συμπεριφορά (είναι λίγο απότομη)?  Γιατί αν είναι αυτή, τότε μπορείς να την ''απολαύσεις'' σε μπουρδέλο με 30? (βλέπε σχετικές μου δημοσιεύσεις στο ''Μπουρδελοκαταστάση Θεσσαλονίκης'')

Ελπίζω να βοήθησα!
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Το τηλέφωνο υπάρχει στον Αγγελιοφόρο.....Είναι η πιο κιτς αγγελία που μιλάει για χειμώνα, κρύο, θαλπωρή κτλ κτλ....Φυσικά και ισχύει το απλό της πρώτης φοράς. Με κάποιον τρόπο πρέπει να προφυλαχθούν και τα μαγαζιά αυτά. Όσον αφορά την Όλγα, ομολογώ ότι έχω καιρό να περάσω από εκεί και δυστυχώς δεν την πρόλαβα.
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την απάντηση... Αυτό με την προφύλαξη δεν το καταλαβαίνω... Ο κόσμος τόχει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι!
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
οχι η ολγα δεν ειναι οπως την περιγραφεισ,,αλλη θα λες..η ολγα ειναι ομορφη κορμαρα και πολυ τελειο τσιμπουκι..γενικα γουσταρει να γαμιεται...εκτωσ και αν γουσταρε τοτο πολυ εμενα και τησ βγηκε ετσι......ειμαστε και ωραια παιδια τι να κανουμε..χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom