Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (8 μέλη και 88 επισκέπτες)

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι... την άλλη βδομάδα σχεδιάζω να ανέβω Θεσσαλονίκη... Παίζει κάτι καλό σε μασαζάδικο ή οτιδήποτε άλλο με ΜΕΓΑΛΑ ΖΙΖΙΑ !!!! Δεκτές όλες οι προτάσεις....
 

Giosakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, υπάρχει τίποτα νεώτερο από Ν. Εγνατία 120; Σκέφτομαι να κάνω μια επίσκεψη, είναι και γειτονιά.. Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο με pm; Εννοείται ότι θα ενημερώσω το φόρουμ για τις εντυπώσεις που θα αποκομίσω...
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνοντας στον Αγγελιοχώρο (στο ίντερνετ) βρήκα στην στήλη μασάζ την αγγελία << Κυρία εμφανίσημη??.τηλ 693-*****65 >>. Της τηλεφώνησα και μου είπε για μασάζ και φουλ πρόγραμμα με 80? σε δικό της χώρο στην Μπότσαρη και ότι είναι 30 χρονών. Επειδή το Σ/Κ θα είμαι Θεσ/νίκη κάθε πληροφορία θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Eχει αναφερθει στο παρελθον αυτο της Μποτσαρη..εχει και κριτικες απλα δεν τις θυμαμαι...θεωρω υπερβολικο να δωσω 100ε για να γαμησω στο κρεβατι του μασαζ...δινω αλλα 10 και ερχετε στο σπιτι απο γνωστο γραφειο της πολης και δινω αλλα 20 και το κανω 2 φορες στον χωρο μου σαν κυριος...
Οπως ειπε και ο φιλος wobasor..μπουκοταζ στα μπαζα των μασαζ....η θα φερουνε καραμουνα που να αξιζουνε τα λεφτα τους(περιπτωση ΑΝΝΑΣ)η θα δουνε το Ευρω μου με τηλεσκοπικο κυαλι.τελος.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
τελικα κανεις δεν ξερει το μασατζιδικο στη
συνδικα λιγο πιο πανω απο ολγας ?
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Ντέμη23, η κυρία 30 χρονών στην Μπότσαρη με Σόλωνος είναι 40+, τελείως αδιάφορη στο γαμήσι με πολύ μέτρια πίπα σε άθλιο δωμάτιο. Όσο για το μασάζ είναι ανέκδοτο. Σε άλλη αγγελία το σούργελο λέει ότι είναι νοσοκόμα. Πάντως με τέτοιους σαν κι εμάς που βρίσκουν ....
 

Επισκέπτης
στο παρελθον ανεφερε καποιος (νομιζω ο FILOXENOUMENOS) εναν χωρο στη μαρτιου.μηπως μπορειτε να με βοηθησετε πως και τι?επισης εχω να αναφερω χωρο στη συνδικα με κων/πολεως απο αγγελια.μπαζο αλλα τελεια περιποιηση με 50 ευρω ολα!!!
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
μαρτιου οπως κατεβαινεις στο αριστερο σου χερι μετα την δελφων εχει μια μονοκατοικια.απο πισω ειναι η εισοδος.πηγα και μου το επαιξαν φυσιοθεραπευτριες και εφυγα.δεν ειδα και κατι καλο για να πω την αληθεια
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
φιλε κ2κοστα στειλε πληροφοριες κ τηλ σε πμ οκ?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
τελικα αφου κανεις δεν ηξερε το μασατζιδικο πανω απο την ολγας το βρικα μονος μου

εντελος μουφα σκετη αποτηχια

50 ευρα και μονο μασαζ :headbang: :headbang: :headbang:

ουτε καν ενα  :jerking: να κερασουν
κριμα και ειχα ακουσει καλες κρητικες για το εν λογο καταστημα
εκτος αν υπαρχει κι αλλο ολγας με συνδικα
οπιος φηλος ξερει ας ενημεροσει
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
τελικα αφου κανεις δεν ηξερε το μασατζιδικο πανω απο την ολγας το βρικα μονος μου

εντελος μουφα σκετη αποτηχια

50 ευρα και μονο μασαζ :headbang: :headbang: :headbang:

ουτε καν ενα  :jerking: να κερασουν
κριμα και ειχα ακουσει καλες κρητικες για το εν λογο καταστημα
εκτος αν υπαρχει κι αλλο ολγας με συνδικα
οπιος φηλος ξερει ας ενημεροσει

φιλε σε αυτό το μαγαζί έχει τα πάντα,μάλλον επειδή πηγες πρώτη φορά συνέβη αυτό
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
φιλε μου το μαγαζι ειναι στον πεζοδρομο ?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ναι,ποια πήρες?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
ηταν μονο μια με κοντο μαλι και συγγεκριμενα στο σαλονι ειχε μια πινακιδα ποθ ελεγε οτι οι συνομιλιες καταγραφονται για λογους ασφαλιας σου λεει κατι αυτο ?

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ηταν μονο μια με κοντο μαλι και συγγεκριμενα στο σαλονι ειχε μια πινακιδα ποθ ελεγε οτι οι συνομιλιες καταγραφονται για λογους ασφαλιας σου λεει κατι αυτο ?

οι συνομιλίες καταγράφονται?!!!σε μπουρδέλο!!!....μία μελαχροινή 40άρα ψηλή την ελένη....αυτή κάνει φουλ
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
μηπος υπαρχει κι αλλο μασατζιδικο στη συνδικα ?
αυτο που λεω εγω ηταν στον πεζοδρομο στον οπιο μπενοντας δεξια εχει μια καφετερια η μπαρ και αριστερα ενα βενζιναδικο - παρκινγκ και ειναι στην δευτερη οικοδομη δεξια διπλα στην καφετερια
αυτο λες ?

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αυτό είναι 1000%
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
και γιατι σε μενα δεν επεξε τπτ
αφου για να καταλαβεις οταν πηγα μουαμιλισε μια χοντρουλαμε μαυρο φορεμα και μου ειπε οτι κανουν μασαζ με 50 κοφτα δεν αφισε περιθορια για αλλες ερωτισεις

εκανα λοιπον το ντουζακι μου και οταν ηρθε η κοπελα
με εβαλε να ξαπλοσω και μου εβγαλε την πετσετα
( χαρικα εγω )
και αμεσος μετα μου σκεπασε τον κολο με ενα πετσετακι
αφου με ετριβε κανα μισαωρο μου λεει γυρνα
ωραια σκεφτομαι τωρα θα γηνει παιχνιδι και γυρνοντας υποτιθετε κατα λαθος μου επεσε το πετσετακι κι εμηνα με  τα :boobies:
φατσα καρτα
αμεσος εσκηψε , πηρε το πετσετακι και με σκεπασε
μου εκανε λιγο μασαζ στα ποδια και στο προσωπο και μου λεει τελιοσαμε
τι δεν πιγε καλα ?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
και γιατι σε μενα δεν επεξε τπτ
αφου για να καταλαβεις οταν πηγα μουαμιλισε μια χοντρουλαμε μαυρο φορεμα και μου ειπε οτι κανουν μασαζ με 50 κοφτα δεν αφισε περιθορια για αλλες ερωτισεις

εκανα λοιπον το ντουζακι μου και οταν ηρθε η κοπελα
με εβαλε να ξαπλοσω και μου εβγαλε την πετσετα
( χαρικα εγω )
και αμεσος μετα μου σκεπασε τον κολο με ενα πετσετακι
αφου με ετριβε κανα μισαωρο μου λεει γυρνα
ωραια σκεφτομαι τωρα θα γηνει παιχνιδι και γυρνοντας υποτιθετε κατα λαθος μου επεσε το πετσετακι κι εμηνα με  τα :boobies:
φατσα καρτα
αμεσος εσκηψε , πηρε το πετσετακι και με σκεπασε
μου εκανε λιγο μασαζ στα ποδια και στο προσωπο και μου λεει τελιοσαμε
τι δεν πιγε καλα ?

ότι΄ήταν η πρώτη φορά και φοβήθηκαν....αλλά και την πρώτη φορά υπάρχει τρόπος να προχωρήσεις παραπάνω, σε όλα τα μαγαζιά αρκεί να είσαι έμπειρος σαν κι εμένα....(πλάκα κάνω)....λοιπον και η χοντρούλα κάνει φουλ και οι άλλες,εκτός από 1-2 που νομίζω κάνουν μόνο πίπα...πάντως έχω καιρό να πάω,δεν μ αρεσει καμία εκεί,για 1-2 φορές μόνο λέει
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
ναι αλλα οταν πηγα βγικε η χοντρουλα μου μηλησε και μετα αφου ειπα οκ μου ειπε περνα στο δωματιο και ηρ8ε αυτη  με το κοντο μαλι εγο δεν ειδα καμια αλλη κοπελα εκει περα
για βοηθα λιγο την κατασταση σε παρακαλω
εκανα κατι λαθος ?
μιπος δεν ειπα κατι που επρεπε
παντος δεν υπηρξε απο μερος τους καπιο υπονοουμενο
ανο εγο αφησα καπια
περιμενω τη βοηθια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom