Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα....σκεφτομαι να παω με γκομενα για σπα (εντος πολης) ετσι για αλλαγη.Εχει κανενας υποψην του καποιο μερος εκτος απο Σπα πριβε που ειναι τσιμπημενο (90€). Οχι τπτ αλλο αλλα δεν αξιζει και πολλα η γκομενα ουτως η αλλως ..... :-
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι,
επισκέψη στο Resort και συνεύρεση με την Βίκυ εκ Ρουμανίας με πολλές καλές και θετικές εντυπώσεις.Μελαχρινή 1.70 με καλές αναλογίες, οχι πολύ μεγάλο στήθος πρόθυμη για πολλά παιχνίδια.Για τις άλλες κοπέλλες έχουν αναφερθει λίγο ή πολύ συναγωνιστές σε προηγούμεν post.
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα!

Να το πω απλά...
Έχω δοκιμάσει αρκετά. Το καλύτερα το prive spa αλλά ούτε υποψία για κέρασμα. Και το μασάς εξαρτάται από την κοπέλα. Πολύ ωραίο περιβάλλον το edelweiss. Τουλάχιστον ένα από τα καλύτερα. Όπως και της εβίτας. Στο edelweiss πήγα χωρίς σύσταση. 4-5 φορές τώρα, και ούτε υποψία για φραπέ... Πετσέτα, πετσέτα και πετσέτα! Γνώρισα την Αννούλα (η αδυναμία μου) και την Μόνικα (ποτέ ξανά...) αλλά εντάξει, γούστα είναι αυτά. Ας απαντήσει μόνο όποιος ξέρεις από edelweiss. Τελικά πόσα 40άρια χρειάζεται να δώσει κανείς για να του φτιάξουν ένα φραπέ ρε παιδί μου? Εχουμε κανένα παρασύνθημα?  :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλημέρα κύριοι,
επισκέψη στο Resort και συνεύρεση με την Βίκυ εκ Ρουμανίας με πολλές καλές και θετικές εντυπώσεις.Μελαχρινή 1.70 με καλές αναλογίες, οχι πολύ μεγάλο στήθος πρόθυμη για πολλά παιχνίδια.Για τις άλλες κοπέλλες έχουν αναφερθει λίγο ή πολύ συναγωνιστές σε προηγούμεν post.
Ποιες άλλες κοπέλες είχε στο Ρεσόρτ παίχτη,γιατί έχω καιρό να πάω
Καλημέρα σ όλους
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλημέρα!
Να το πω απλά...
Έχω δοκιμάσει αρκετά. Το καλύτερα το prive spa αλλά ούτε υποψία για κέρασμα. Και το μασάς εξαρτάται από την κοπέλα. Πολύ ωραίο περιβάλλον το edelweiss. Τουλάχιστον ένα από τα καλύτερα. Όπως και της εβίτας. Στο edelweiss πήγα χωρίς σύσταση. 4-5 φορές τώρα, και ούτε υποψία για φραπέ... Πετσέτα, πετσέτα και πετσέτα! Γνώρισα την Αννούλα (η αδυναμία μου) και την Μόνικα (ποτέ ξανά...) αλλά εντάξει, γούστα είναι αυτά. Ας απαντήσει μόνο όποιος ξέρεις από edelweiss. Τελικά πόσα 40άρια χρειάζεται να δώσει κανείς για να του φτιάξουν ένα φραπέ ρε παιδί μου? Εχουμε κανένα παρασύνθημα?  :)
Η Αννούλα ποια είναι φίλε?
40 σου παίρνουν? Επειδή πας συχνά? Γιατί σε μένα παίρνουν 50?
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Εστειλα και pm...

Την βρίσκεις μόνο πρωί... Τουλάχιστον έτσι ξέρω. Γράψε κριτική για τις υπόλοιπες αν θες... Καλημέρα!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εστειλα και pm...

Την βρίσκεις μόνο πρωί... Τουλάχιστον έτσι ξέρω. Γράψε κριτική για τις υπόλοιπες αν θες... Καλημέρα!
Oι υπόλοιπες κοπέλες που είδες εκεί ποιες ήταν?
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Μόνικα και Χαρά. Δεν ξέρω μετά το απόγευμα ποιές πηγαίνουν... Εσύ ποιες γνωρίζεις;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μόνικα και Χαρά. Δεν ξέρω μετά το απόγευμα ποιές πηγαίνουν... Εσύ ποιες γνωρίζεις;
Αυτές φίλε κι εγώ καμμία άλλη.Η Μόνικα χάλια ήταν? Τι σε χάλασε που έβαζε ξανθά τα μαλλιά?
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Θέλω να πιστεύω πως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Κοίτα προτιμώ τις slim κοπέλες... Επίσης τα μάτια να κοιτούν και τα δύο περίπου το ίδιο. Εντάξει τέλειος κανείς.. Τί να πώ άλλο; Άσε που με άφησε πάνω στο μισάωρο λέγοντα ξαφνικά τελειώσαμε και μην την είδατε...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Θέλω να πιστεύω πως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Κοίτα προτιμώ τις slim κοπέλες... Επίσης τα μάτια να κοιτούν και τα δύο περίπου το ίδιο. Εντάξει τέλειος κανείς.. Τί να πώ άλλο; Άσε που με άφησε πάνω στο μισάωρο λέγοντα ξαφνικά τελειώσαμε και μην την είδατε...
Είναι χοντρή και αλήθωρη δηλαδή η Μόνικα?
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Εκτός και αν μου σύστησαν μία άλλη κοπέλα με το όνομα "Μόνικα". Αν είναι όντως αυτή ΝΑΙ! Παχουλή και ολίγον αλήθωρη... Τί λές λάθος μου τα είπα΄ν;  :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εκτός και αν μου σύστησαν μία άλλη κοπέλα με το όνομα "Μόνικα". Αν είναι όντως αυτή ΝΑΙ! Παχουλή και ολίγον αλήθωρη... Τί λές λάθος μου τα είπα΄ν;  :)
Μάλλον για τη Σόνια λες,η Μόνικα είναι μικρό και ωραίο καβλάκι.Ρώτα και τον kavler αν δε με πιστεύεις αυτός όλο μαζί της κάνει μασάζ.
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Δεν αμφισβητώ τις εκτιμήσεις σου. Δεν ξέρω γιατί μου τη σύστησε η Ε. για Μόνικα και όχι για Σόνια... Τελικά με το φραπέ (για αρχή βρε παιδί μου) υπάρχει εξέλιξη ή οι επισκέψεις θα πρέπει να γίνουν καμιά εκατοσταριά; Ολο πετσέτα και πετσέτα! Γράψε εδώ ή σε pm εφόσον θέλεις.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν ξέρω κάτι παραπάνω παίχτη μου.Οτι ξέρω τα έχω γράψει κατά καιρούς εδώ παλιότερα κι εγώ και άλλοι παίχτες,μπορείς να τα διαβάσεις.
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Από Εβίτα πάντως δεν έχω παράπονο. Πήγα 4 φορές. Τις 3 ήταν πάνω από καλά. Και μάλιστα από την πρώτη φορά... Και δεν πήγα και συστημένος. Βαλέρια, Αννα (35+) και Τζούλια όλα τα λεφτά!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
αυτες που είχε ρε house .Γερνάς και αρχίζεις να ξεχνάς :idiot:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
αυτες που είχε ρε house .Γερνάς και αρχίζεις να ξεχνάς :idiot:
Καλημέρα παίχτη μου.Εγώ ξέρω ποιες έχει.Να δω ποιες φανέρωσαν στον φίλο μας θέλω.
Ε γέρασα και λίγο βλέπεις,όλα μαζί πάνε αυτά  :grin:
Την καλημέρα μου  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom