Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
359
Πόντοι
36
Να μπω και γω στη σειρά για το πμ?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
καλημερα....House μη με ξεχασεις για το βουλγαρακι ¨-)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
χαλαράάάά , δεν ειναι μονο ενα ...  :uglystupid: αλλά εχει και ρουμανακια που ειναι και πιο μαυρούτσικα  :rockon:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
δωσε πληροφοριες πλιεςςςς
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
καλημερα αφεντικο :grin:..για πες μας για τα βουλγαρορουμανακια :boobies:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
καλημερα αφεντικο :grin:..για πες μας για τα βουλγαρορουμανακια :boobies:
Καλημέρα kiri77
Δουλεύει σε πολύ στενό κύκλο φίλε και δε μπορώ να συστήσω κάποιον που δεν ξέρω προσωπικά.
Υπάρχουν επίσης πολλά Βουλγαράκια και Ρουμανάκια από τις πιάτσες που μπορείς να τα πάρεις
λίγο πριν βγουν για δουλειά με λίγα,συγκριτικά,χρήματα.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ok,no problem σε καταλαβαινω...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αντίο κι ευχαριστώ για τα ψάρια
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
χαλαράάάά , δεν ειναι μονο ενα ...  :uglystupid: αλλά εχει και ρουμανακια που ειναι και πιο μαυρούτσικα  :rockon:
καλησπερα σε ολους, μαυρουτσικα μαυρουτσικα λογω ηλιου αγγλοσαξονικε μου φιλε, η μαυρουλες αυτες που λεμε λιγο gipsy  :dancing:
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
να κανω μια  συντομη ενημερωση κι εγω που ειναι και λιγο πολυ γνωστη βεβαια..
επισκεψη στο prive spa..ειχα κανει ηδη μια φορα με την χ.. χωρις αποτελεσμα αν και ηταν αναγνωριστικη η πτηση.. τις προαλλες εκανα με την Σ.. και παροτι δεν ειχε αποτελεσμα εκ νεου.. ηταν σαφως πιο διαχυτικη.. σε σημεια αιχμης χωρις ομως να προχωρησει το θεμα..
το μασαζ βεβαια ηταν πολυ καλο αλλα για καποιον λογο ειμαι σιγουρος ( εχω την πεποιθηση οτι ισως να εχω νεα συντομα )...
Μην παρω συναγωνιστες στο λαιμο μου απλα αναφερω οτι παρατηρησα και ενιωσα διαφορα απο επισκεψη σε επισκεψη .. οψωμαι για μελλοντικη νεοτερη ενημερωση..
Για τα υπολοιπα λογω τουθ οτι ειναι λιγο πολυ γνωστα δεν τα αναφερω.. αν εχω κατι αξιοσημειωτο θα το καταγραψω προς ενημερωση.. καλη συνεχεια σε ολους
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
χαχαχα.. κοιτα προτιμω τα καθαρομαιμα.. αλλα η αληθεια εινια οτι επειδη επισκεφτομαι Βουκουρεστη συχνα πυκνα, εχω μπει στον πειρασμο.. και δεν θα ελεγα οχι σε κατι αξιολογο :) ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει ελεγε η γιαγια μου  :dancing:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
να κανω μια  συντομη ενημερωση κι εγω που ειναι και λιγο πολυ γνωστη βεβαια..
επισκεψη στο prive spa..ειχα κανει ηδη μια φορα με την χ.. χωρις αποτελεσμα αν και ηταν αναγνωριστικη η πτηση.. τις προαλλες εκανα με την Σ.. και παροτι δεν ειχε αποτελεσμα εκ νεου.. ηταν σαφως πιο διαχυτικη.. σε σημεια αιχμης χωρις ομως να προχωρησει το θεμα..
το μασαζ βεβαια ηταν πολυ καλο αλλα για καποιον λογο ειμαι σιγουρος ( εχω την πεποιθηση οτι ισως να εχω νεα συντομα )...
Μην παρω συναγωνιστες στο λαιμο μου απλα αναφερω οτι παρατηρησα και ενιωσα διαφορα απο επισκεψη σε επισκεψη .. οψωμαι για μελλοντικη νεοτερη ενημερωση..
Για τα υπολοιπα λογω τουθ οτι ειναι λιγο πολυ γνωστα δεν τα αναφερω.. αν εχω κατι αξιοσημειωτο θα το καταγραψω προς ενημερωση.. καλη συνεχεια σε ολους
Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα απ όσα έγραψες πάντως.Τι θες να πεις?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
359
Πόντοι
36
να κανω μια  συντομη ενημερωση κι εγω που ειναι και λιγο πολυ γνωστη βεβαια..
επισκεψη στο prive spa..ειχα κανει ηδη μια φορα με την χ.. χωρις αποτελεσμα αν και ηταν αναγνωριστικη η πτηση.. τις προαλλες εκανα με την Σ.. και παροτι δεν ειχε αποτελεσμα εκ νεου.. ηταν σαφως πιο διαχυτικη.. σε σημεια αιχμης χωρις ομως να προχωρησει το θεμα..
το μασαζ βεβαια ηταν πολυ καλο αλλα για καποιον λογο ειμαι σιγουρος ( εχω την πεποιθηση οτι ισως να εχω νεα συντομα )...
Μην παρω συναγωνιστες στο λαιμο μου απλα αναφερω οτι παρατηρησα και ενιωσα διαφορα απο επισκεψη σε επισκεψη .. οψωμαι για μελλοντικη νεοτερη ενημερωση..
Για τα υπολοιπα λογω τουθ οτι ειναι λιγο πολυ γνωστα δεν τα αναφερω.. αν εχω κατι αξιοσημειωτο θα το καταγραψω προς ενημερωση.. καλη συνεχεια σε ολους

Εχεις πμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom