Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
H Ναταλία που αναφέρατε απο άνθος είναι 35άρα Ρωσίδα με καμπύλες και καλό βυζί,πολύ καυλιάρα μέσα,γλύφει τα πάντα,κάνει ισπανικό και αφήνει δάχτυλο και στις δύο τρυπούλες...

+50 για το κουλουράκι της!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
H Ναταλία που αναφέρατε απο άνθος είναι 35άρα Ρωσίδα με καμπύλες και καλό βυζί,πολύ καυλιάρα μέσα,γλύφει τα πάντα,κάνει ισπανικό και αφήνει δάχτυλο και στις δύο τρυπούλες...

+50 για το κουλουράκι της!!!

Α φιλος σε χρέωσε πολύ.... εκτός και αν κουβαλάς κανένα μπουρί...    :bigdick:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
δεν πήρα κουλουράκι,τόσο μου είπε αν θέλω

εσύ δοκίμασες?

εγώ το χω παντα στο μενού... ότι πάρεις σε 1 τιμή... Επίσης εάν σε γουστάρει δέχεται και golden shower ... :piss: για τους μερακλήδες
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Κάνεις και τέτοια? Βιτσιόζε
 

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
πες την τιμή για να ξέρουμε μην μας πιάσουν τον κόλο...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
πες την τιμή για να ξέρουμε μην μας πιάσουν τον κόλο...

ρε μην ρωτάτε δημόσια... ειναι σαν να πηγαίνεις στο παζάρι στην λαϊκή και να ψάχνεις τι πουλά ο ένας και τι αγοράζει ο άλλος ή σαν τους μαύρους με τα cd.
Ζητάς ... ακούς τι σου λένε ... και παζαρεύεις.

επίσης όλα είναι σχετικα .. π.χ. να σε γουστάρει η κοπέλα , θέμα συμπεριφοράς ... :s&m_1: ή ακόμα και σε τι μέρα την πετύχεις εσυ. δλδ εαν απο το πρωι ειναι συνεχεια με τα ποδια ψηλα :fuck1: και γεματο στομα  :pipa1:μην περιμενεις με το που θα σε δει να κανει κωλοτούμπες. :uglystupid:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Γνωριζει πολυ καλα και το παλιο αξιοτιμο μελος ALFISTAS που ειμασταν μαζι στο Πουκετ.Ρε συ Alfista παλια εγραφες εδω τωρα γιατι εριξες μαυρη πετρα?

Το πουλάκι μο0υ πήγε τελικά;;; Κάτσε να του τα ψάλλω...
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλησπέρα συναδερφοι!επιστροφη απο edelweiss.περασα με βικυ και μονικα οπου οπωσ ανεφερε ο συναδερφος τα κοριτσια εχουν μεταξυ τους μια ιδιαιτερη χημεια.σας το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!διευθυνση για τα νεα ατομα στο σπορ ειναι βασ.ολγας 52 και το κουδουνι γραφει edelweiss.πρεπει ομως να πατε συστημενοι η να πατε μονο για μασαζ τρεις τεσσερεις φορες και μετα θα αρχισετε ν τρωτε.αυτα απο μενα!απο ολα τα μαγαζια δεν εχς επισκεφτει ακομα το σμιλε του βασιλη που λετε και το αντιστρεσσ.αν καποιος συναδερφος εχει διαθεση να βοηθησει η εδω ειτε με π.μ(εννοω διευθυνση και τι γραφει το κουδουνι?) θα ειμαι ευγνωμων.υποθετω και σ αυτα πρεπι να χασεισ χρηματα στην αρχη για να φας μετα.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
καλησπέρα συναδερφοι!επιστροφη απο edelweiss.περασα με βικυ και μονικα οπου οπωσ ανεφερε ο συναδερφος τα κοριτσια εχουν μεταξυ τους μια ιδιαιτερη χημεια.σας το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!διευθυνση για τα νεα ατομα στο σπορ ειναι βασ.ολγας 52 και το κουδουνι γραφει edelweiss.πρεπει ομως να πατε συστημενοι η να πατε μονο για μασαζ τρεις τεσσερεις φορες και μετα θα αρχισετε ν τρωτε.αυτα απο μενα!απο ολα τα μαγαζια δεν εχς επισκεφτει ακομα το σμιλε του βασιλη που λετε και το αντιστρεσσ.αν καποιος συναδερφος εχει διαθεση να βοηθησει η εδω ειτε με π.μ(εννοω διευθυνση και τι γραφει το κουδουνι?) θα ειμαι ευγνωμων.υποθετω και σ αυτα πρεπι να χασεισ χρηματα στην αρχη για να φας μετα.

doctor ότι χρειαστείς εδώ είμαι
 

μασαζοtester

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ραδιο-Πραγα

Επισκεψη στο εκ Πραγας ορμωμενο(κατα τα λεγωμενα του) Χριστινακι στο ανθος...19 ετων,κουκλάκι,μελαχροινη,μικροκαμωμενη με απιστευτο στηθος 3αρι που αν το αγγιζε ο Νευτωνας
θα εχει αναθεωρησει τα περι βαρυτητας,βελουδινο σφιχτο και ατριχο δερματακι...Στο δια ταυτα η ηλικια γυρναει μπουμερανγκ καθως το μικρο δεν εχει την απαραιτητη εμπειρια να σου αλλαξει τα φωτα...Βεβαιως,βεβαιως δε λεει οχι σε οτι και αν της πεις και σε γενικες γραμμες σε ικανοποιει...Για εμενα που ειμαι λατρης των ''αγουρων'' ιεριων του μασαζ ειτε ειναι 18 ειτε 35,καθως ουτε το σεξ μου λειπει αλλα ουτε και το χρημα για CT,ηταν πολυ καλη εμπειρια και θα την ξαναπροτιμουσα... 
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Ραδιο-Πραγα

Επισκεψη στο εκ Πραγας ορμωμενο(κατα τα λεγωμενα του) Χριστινακι στο ανθος...19 ετων,κουκλάκι,μελαχροινη,μικροκαμωμενη με απιστευτο στηθος 3αρι που αν το αγγιζε ο Νευτωνας
θα εχει αναθεωρησει τα περι βαρυτητας,βελουδινο σφιχτο και ατριχο δερματακι...Στο δια ταυτα η ηλικια γυρναει μπουμερανγκ καθως το μικρο δεν εχει την απαραιτητη εμπειρια να σου αλλαξει τα φωτα...Βεβαιως,βεβαιως δε λεει οχι σε οτι και αν της πεις και σε γενικες γραμμες σε ικανοποιει...Για εμενα που ειμαι λατρης των ''αγουρων'' ιεριων του μασαζ ειτε ειναι 18 ειτε 35,καθως ουτε το σεξ μου λειπει αλλα ουτε και το χρημα για CT,ηταν πολυ καλη εμπειρια και θα την ξαναπροτιμουσα... 
Ωραιος ο φιλος ο μασαζοtester.Thanks για την ενημερωση.Τελικα για το Ανθος μονο καλα λογια ακουω.Θα το δοκιμασω λιαν συντομως..Γουσταρω μασαζοκαταστασεις καργα αλλα η αληθεια ειναι οτι το ειχα αφησει για καιρο το αθλημα εξαιτιας μιας καριολας γκομενας.
 

phantomas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα φιλε.Μπραβο στο παιδι που καθησε και μας ενημερωσε.Γνωριζει κανεις τιποτα για το ΣΠΑ των ΑΓΓΕΛΩΝ στην καλαμαρια?δεν το ξερω φιλε μου αν εισαι ψηλος.χαχα! τροπος εκφρασης ;)


Ρε boys πείτε και μένα το μυστικό γιαυτο το μαγαζί.έχω πάει ίσα με 6 φορές και πάντα φεύγω με ένα άθλιο μασάζ και πιο πολύ πιασμένος.Να φανταστείτε την τελευταία φορά όταν μπήκα ένας παππούς έπινε καφεδάκι έξω και μετά μπήκε με Ευα και για άλλο καφέ και όταν ήταν να φύγω με αποχαιρέτησε η Ευα με το μαλί μέσα στην βαφή.Το έχω βάλει σκοπό, αν δεν πιώ και εγώ καφέ από εκεί.................θα πεθάνω :P :P :P :P :dancing:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Ρε boys πείτε και μένα το μυστικό γιαυτο το μαγαζί.έχω πάει ίσα με 6 φορές και πάντα φεύγω με ένα άθλιο μασάζ και πιο πολύ πιασμένος.Να φανταστείτε την τελευταία φορά όταν μπήκα ένας παππούς έπινε καφεδάκι έξω και μετά μπήκε με Ευα και για άλλο καφέ και όταν ήταν να φύγω με αποχαιρέτησε η Ευα με το μαλί μέσα στην βαφή.Το έχω βάλει σκοπό, αν δεν πιώ και εγώ καφέ από εκεί.................θα πεθάνω :P :P :P :P :dancing:
Συγκεκριμενα το καφεδακι της Ευας θελεις να πιεις φιλε μου η γενικα?Εγω μπορω να σε βοηθησω παντως.Μην πεθανεις κιολας :cheesy:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Ε ναι... αν είναι για καφεδάκι να σου κάνω εγώ ή να σε κεράσω έναν... Έχω και μια φίλη Εύα (όχι της δουλειάς) να την φέρω!!
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
περα απο την πλακα παντως phantoma αν θες βοηθεια για το angel spa στειλε μου πμ να σε συστησω εγω.εχω παει στο παρελθον πολλες φορες και την ξερω την ευα
 

phantomas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Συγκεκριμενα το καφεδακι της Ευας θελεις να πιεις φιλε μου η γενικα?Εγω μπορω να σε βοηθησω παντως.Μην πεθανεις κιολας :cheesy:

Τόσο καιρό που πήγαινα εκεί ήτανε και μια μαυρομάλα(Νώρα νομίζω) κ μου άρεσε.Αλλά δεν ξέρω τίποτα(τιμές).Εμένα μου έπερναν 50Ε για καμιά ώρα απλό τρίψημο.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ραδιο-Πραγα

Επισκεψη στο εκ Πραγας ορμωμενο(κατα τα λεγωμενα του) Χριστινακι στο ανθος...19 ετων,κουκλάκι,μελαχροινη,μικροκαμωμενη
Ξανθιά δεν είναι αυτή ρε συ?Άλλη Χριστίνα είδα εγω?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom