Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Kαλημέρα σ όλους
H Noelle είναι πρώην stripper?  :2funny: :2funny: :2funny:
Γειά σου Mr Bean μας έκανες και γελάσαμε φίλε πρωί πρωί  :grin:

πάλι ρίχνεται το επίπεδο του forum. Τέσπα μπορεί να έχω λαθος πληροφορία αλλά η κοπελιά έχει πολυ πλούσιο βιογραφικό . Και μην κολλάτε μόνο στα του βαρδάρη. άντε γιατί πολύ πήξατε...
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Εγω μια φορα παντως που ειχα ρωτησει κατι κανεις δεν μου απαντησε.και αναγκαστηκα και εστειλα πμ σε ενα παιδι και μου ειπε να ναι καλα το παλικαρι
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
πάλι ρίχνεται το επίπεδο του forum. Τέσπα μπορεί να έχω λαθος πληροφορία αλλά η κοπελιά έχει πολυ πλούσιο βιογραφικό . Και μην κολλάτε μόνο στα του βαρδάρη. άντε γιατί πολύ πήξατε...
Καλημέρα καταρχήν.Έπεσε το επίπεδο του φόρουμ όσο έλειπες?Μήπως υπερβάλεις λίγο ως συνήθως?
Το πήξημο σε μένα πάει?Μάλλον δεν είσαι καλά πληροφορημένος.Nothing Personal,καλά να περνάς  ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλημέρα καταρχήν.Έπεσε το επίπεδο του φόρουμ όσο έλειπες?Μήπως υπερβάλεις λίγο ως συνήθως?
Το πήξημο σε μένα πάει?Μάλλον δεν είσαι καλά πληροφορημένος.Nothing Personal,καλά να περνάς  ;)

Όλοι εδώ κρινόμαστε...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Όλα οκ,πάμε παρακάτω
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
φροντίστε τώρα να συμπλρηρώσετε 5-6 σελίδες με ανούσια σχόλια και μετά πάλι για την σωστή ενημέρωση.. έέέέ  :uglystupid:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
εχμ γκούχου

χαλαρώστε ρε παιδιά λιγάκι

τι θα πει κρινόμαστε?

από ποιόν

θα καούν κανενός τ'αρχίδια αν τον κρίνω εγώ άσχημα?
Οχι ρε κανενος δεν θα καουν.Αλλα μην ξεχναμε κιολας το σκοπο που συζηταμε εδωμεσα.Εγω προσωπικα δεν περνω μερος στη συζητηση γιατι δεν βρισκω νοημα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
φροντίστε τώρα να συμπλρηρώσετε 5-6 σελίδες με ανούσια σχόλια και μετά πάλι για την σωστή ενημέρωση.. έέέέ  :uglystupid:
Στο είπα και με πμ,χαλάρωσε παίχτη.
Ο κόσμος δεν γυρνάει γύρω από κανέναν μας.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ναι ρε φίλε, θα συμπληρώσουμε, 5 - 6 και εκατό. Και στο κάτω κάτω αν θες μην μας διαβάζεις

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
σεργιάνι εχθές τετάρτη και μετά από καιρό λόγω καλοκαιρινών διακοπών...
1. Anstistress - Βούλγαρη , 3 όμορφες (μετά από πολύ καιρό ) πραγματικά παρουσίες , η κατερίνα κλασική ρωσιδα γύρω στα 28-30 ξανθιά αδύνατη -όχι κοκαλιάρα - ομορφη στο πρόσωπο ,τσιμπουκόχειλα που ξέρει να τα χειρίζεται δεόντως -λίγο ψυχρή στο πρόγραμμα της αν και ολοκληρωμένο.Μια μελαχροινή ελληνίδα μέτρια σε κιλά ,καμπυλάτη γλυρω στα 35 , σέρβις φούλ, Αγγελική , ελληνίς γυναικάρα ( στύλ Νατάσσας από edelweiss ) εάν θυμούνται οι παλιότεροι αλλά με μακρύ πλούσιο ξανθό μαλλί λείο καθαρό πρόσωπο και ναζιάρικη φατσούλα . Σέρβις ??? Δίνεις τα ρέστα σου...

2. Smile - Βασίλης - Κων.Καραμανλή (Νέα Εγνατία) , 4 καυλόφατσες έτοιμες για όλα ακόμα και σχήματα , διπλά κλπ. Βαλέρια  - εχουμε αναφερθεί πολλές φορές για τις χάρες της και τις επιδόσεις της, Λαρίσσα , φίλη της Βαλέριας μωράκι πανέμορφο - λίγο διστακτικό στην αρχή αλλά ρουφάει σαν Hoover... :rockon: , Γιώτα , η παλιά Λάουρα της εβίτας που εδώ σερβίρει φούλ μενού πλέον , Αννα , καρα μιλφ αλλα καλοστεκόμενο με αδύνατο σώμα  ( πριν από 20-25 χρόνια θα πρέπει να ταν η μουνάρα... ) , η μόνη που κυκλοφορεί με ζαρτιέρες και γενικά στυλ σαν να βλεπεις τσοντα του '80. Επίσης φουλ σερβις.Και last but not least η Ελενα , καστανή , ωραίο σφιχτό σωμα και με καυλιάρικα γυαλια για πολυ πιτσίλισμα . Το μόνο μείον της δεν κάνει CIM  :(

3. Edelweiss -Βασ.Ολγας , ολες παρούσες μετά τις διακοπες και με σουπερ χρωμα και διάθεση. Βίκυ - Μονικα - Σόνια - Χριστίνα - Χαρά , σχετικα νέες οι Ναταλία , Νοέλ και Έφη, όλες μα όλες στο φούλ του φούλ και σχήματα που πραγματικά γουστάρουν οι Βίκυ με Μόνικα , Μόνικα με Έφη , Μονικα με Χαρά και Ναταλία με όλες . Απέχει από το συγκεκριμένο μόνο η Σόνια. Η ολλανδέζα Νοέλ το παίζει πολύ άνετη και μέσα σε όλα αλλά δεν το γουστάρει - κοιτάζει γενικώς να σε ξεπετάξει...μάλλον κατάλοιπο της πρώην εργασιας της ως stripper.  :S την σώζει η σούπερ εξωτική εμφάνιση της και τα piercing που προσωπικά είμαι και big fan.

Άλλα δεν πρόλαβα... :'( κλείσανε τα μαγαζιά... και αύριο μέρα είναι... :uglystupid: :2funny:

ωραία ενημέρωση,αναλυτική και χωρίς υπονοούμενα και γρίφους

αρκετές επιλογές,και ο Μπίλ από 80 το έκανε 70....καλή κίνηση,όλοι ευχαριστημένοι και πρέπει να τιμηθεί(το αντίστοιχο στν Εβίτα κάνει 100.....μακριά!!!)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Που ξέρεις ότι είμαι ψηλός?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Άντε στην δουλειά λοιπόν... :knockinb: :fuck2: :zfuck:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ωραία ενημέρωση,αναλυτική και χωρίς υπονοούμενα και γρίφους

αρκετές επιλογές,και ο Μπίλ από 80 το έκανε 70....καλή κίνηση,όλοι ευχαριστημένοι και πρέπει να τιμηθεί(το αντίστοιχο στν Εβίτα κάνει 100.....μακριά!!!)
Συμφωνω απολυτα φιλε.Μπραβο στο παιδι που καθησε και μας ενημερωσε.Γνωριζει κανεις τιποτα για το ΣΠΑ των ΑΓΓΕΛΩΝ στην καλαμαρια?δεν το ξερω φιλε μου αν εισαι ψηλος.χαχα! τροπος εκφρασης ;)
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Συμφωνω απολυτα φιλε.Μπραβο στο παιδι που καθησε και μας ενημερωσε.Γνωριζει κανεις τιποτα για το ΣΠΑ των ΑΓΓΕΛΩΝ στην καλαμαρια?δεν το ξερω φιλε μου αν εισαι ψηλος.χαχα! τροπος εκφρασης ;)
μακρυά από αυτό το κωλομάγαζο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom