Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Και vol 2...

Μεσω φιλου, 45+ αρα περιοχη Γιαννιτσων σε δικο της χωρο με κλειστο κυκλο απ οτι μου ειπε..πολυ καλο και δυνατο μασαζ,αρκετα juicy για τα δικα μου γουστα ...30 λεπτα μασαζ δυνατο το οποιο ευχαριστηθηκα και πιπα με μεγαλη μαεστρια και μεταπτυχιακο....60 ευρω συνολο με ανεση χρονου!
Εχεις τηλ φιλε ενδιαφερομαι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Και vol 2...

Μεσω φιλου, 45+ αρα περιοχη Γιαννιτσων σε δικο της χωρο με κλειστο κυκλο απ οτι μου ειπε..πολυ καλο και δυνατο μασαζ,αρκετα juicy για τα δικα μου γουστα ...30 λεπτα μασαζ δυνατο το οποιο ευχαριστηθηκα και πιπα με μεγαλη μαεστρια και μεταπτυχιακο....60 ευρω συνολο με ανεση χρονου!
Από τη στιγμή που δε γράφετε στοιχεία επικοινωνίας ή στοιχεία για την ίδια τη γυναίκα/κοπέλα, τότε για ποιο λόγο τα γράφετε; Να μυρίζουμε τα δάχτυλά μας ή να ρωτάμε σε pm για πληροφορίες;
Λογική που με ξεπερνάει.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Από τη στιγμή που δε γράφετε στοιχεία επικοινωνίας ή στοιχεία για την ίδια τη γυναίκα/κοπέλα, τότε για ποιο λόγο τα γράφετε; Να μυρίζουμε τα δάχτυλά μας ή να ρωτάμε σε pm για πληροφορίες;
Λογική που με ξεπερνάει.
Επι χρονια γραφονται για prive ιδρυματα κριτικες για κοπελες και πως περασαν χωρις να εχουν ολοι προσβαση..προφανως αυτοι που εχουν προσβαση καταλαβαινουν..μπορει πχ να μου πει εχω και μια φιλη..θα το γραψω..αρα αυτοι που ξερουν για που μιλαω θα ενημερωθουν και θα πραξουν αναλογα..την Καλημερα μου.

Υ.γ. οσον αφορα τα p.m.
Ευχαριστως να βοηθησω στα φανερα club.
 

dimitris1111

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Like
38
Πόντοι
0
Επι χρονια γραφονται για prive ιδρυματα κριτικες για κοπελες και πως περασαν χωρις να εχουν ολοι προσβαση..προφανως αυτοι που εχουν προσβαση καταλαβαινουν..μπορει πχ να μου πει εχω και μια φιλη..θα το γραψω..αρα αυτοι που ξερουν για που μιλαω θα ενημερωθουν και θα πραξουν αναλογα..την Καλημερα μου.

Υ.γ. οσον αφορα τα p.m.
Ευχαριστως να βοηθησω στα φανερα club.
Το τηλεφωνο που εχεις τελειωνει σε 570 φιλε? Και την λενε Ευα?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Πήγα κρυσταλ με Νεφέλη όπου έπεσε και τελεσίγραφο ...Ενώ είχα κλείσει ραντεβού μαζί της όταν πήγα άρχισαν το πρόλογο ότι κάτι έτυχε και αν γίνετε να κάνω με άλλη κοπέλα και μόλις το αρνήθηκα ξαφνικα λύθηκαν όλα και μπόρεσε η Νεφέλη...Το δωμάτιο μύριζε περίεργα και το κρεβάτι ετριζε υπερβολικά,απαράδεκτο ένα κρεβάτι έχει ούτε 200 ευρώ του π***** δλδ ...Μετά όλο το τροπάριο ο κλασικός πρόλογος με την περίοδο ....το θέμα είναι ότι μας θεωρούν χαζούς και ότι της πιστεύουμε ότι έχουν περίοδο...Αυτές μας θεωρούν χαζούς εμείς τις θεωρούμε θεοχαζες αυτό είναι το παιχνίδι.Στα του μασάζ να αναγνωρίσω ότι ενώ τελείωσα η Νεφέλη ήταν διατεθειμένη και έκατσε ξόδεψε όλο το χρόνο μετά το χύσιμο κάνοντας καλό μασάζ....τελικά πιο πολύ σαν μασάζ παρά σαν καύλα μου έμεινε...Αυτά ΑΝΤΙΟ από μένα στο συγκεκριμένο μαγαζί .
Πάλι καλά που δεν ζήτησε και 100 γιατί κάνατε σεξ
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Καλησπέρα έχει κάνεις καμιά πληροφορία για την Λένα που ήταν στο royal massage έμαθα ότι σταμάτησε από εκεί και πρέπει να την βρω
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Γαμώ τα body butter και τις κρέμες και τα κωλο-glitter!!!

Δεν γίνεται να κάνετε αυτή τη δουλειά και να βάζετε σε όλο το σώμα κρέμες με γκλίτερ. ΈΛΕΟΣ δηλαδή. Στο δωμάτιο με το μισοσκόταδο δεν το καταλαβαίνεις, καλά που ήμουν μόνος στο σπίτι και μπήκα απευθείας στο μπάνιο όπου και το πρόσεξα γρήγορα.

Προσοχή παίκτες. (Bella στο Krystal, αλλά νομίζω λίγο πολύ όλες εκεί μέσα βάζουν γιατί μου έχει ξανατύχει αλλά το είχα προσέξει πριν φύγω απο το δωμάτιο).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom