Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015

εδώ τι φάση; Διαιτολόγος - μασέρ, χορεύτρια - τραγουδίστρια; Θα με πατάει μετά χορού και μουσικής;
εμενα με ενδιαφερει το μπανερακι τι λεει... Ερωτικο η Χαλαρωτικο ??
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Ερωτικο μασαζ λεει ρε παιδια..θα τσεκαριστει!
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
412
Πόντοι
21
Στη Βανα ξέρουμε ποιες κάνουν φουλ πανσιόν;
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21

εδώ τι φάση; Διαιτολόγος - μασέρ, χορεύτρια - τραγουδίστρια; Θα με πατάει μετά χορού και μουσικής;
Δεν έχει καμία σχέση με τη γνωστή Ιρινα ετσι ;
 

paterasssss!

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
K
Καλησπέρα παιδιά μαριαννα από luxury spa τι ξέρουμε;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Καλησπερα συναθλητες. 15 μελη και 50 επισκεπτες καθε μερα εδω αλλα μονο για ερωτησεις οι περισσότεροι. Αρχικα να πω οτι για το κρυσταλ τουλαχιστον παιρνεις τηλ και κλεινεις για μετα απο 2-3 ωρες γιατι δεν εχει κενο. Κοινως με τοσο πελατεια που εχουν λογικο να πουλανε και τρελα. Εκλεισα να περασω με καινουρια προσθηκη την ραφαελα. Προσωπο μετριο. Σωμα τουμπανο αν και με αυτο που φορουσε δε φαινοταν οτι ειναι τοσο καλη. Κωλος δυνατος. Πρωτο μερος το προσπαθει αλλα οχι πολλα πραγματα. Αλλα θελει να σε ικανοποιησει γιατι ρωταει αν ειναι οκ. Δευτερο μερος μενει με εσωρουχο και φατσα φορα τη σωματαρα. Αφηνει πιασιμαρα αλλα αγχώνεται γιατι ειναι απειρη. Τιμιο θα πω. Ετσι για την αλλαγη λεει. Γιατι πηξαμε στα μπελονεφελα εκει. Κοσμος και οταν μπαινεις να βγαινει και οταν βγαινεις να μπαινει.
Υγειες και μην ειστε παπατζήδες μερικοι.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Επισκεψη με λυδια στο luxury στο νεο χώρο. Σαν χωρος μου αρεσε πιο πολυ με ανετα ντουζ αρκετα βασικο για εμενα. Η λυδια σε σχεση με τα παλια ραντεβου στον ευοσμο ηταν επιπεδα κατω απο θεμα αποδοσης. Αρχικα εβαλε καποια κιλα στην περιφερεια το οποιο εμενα προσωπικα δεν μαρεσε καθολου. Την ειπα στο τελος οτι στον ευοσμο εκανες καποια πραγματα διαφορετικα και μου εκανε την παπια οτι εγω ποτε δεν το εκανα αυτο κλπ. Οποτε αλλη μια που δεν θα ξαναπροτιμηθει απο εμενα.

Στον χωρο ηταν η αντριανα και η νατασα. Αντριανα καπου στα 35 την εκοψα σωμα καλο για την ηλικια της. Η νατασα φανηκε νεαρη γυρω στα 25 μου εκανε ειναι σαν αυτα τα τυπακια που συχναζουν ναυαρινου σαν στυλακι μπορει να δοκιμαστει
 

Sotiri paoki23

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Για μασάζ μόνο τι υπάρχει κάτι καλό και οικονομικό ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom