Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
καλή μέρα σας!μέχρι την Τετάρτη κοντά σας για μοναδική εμπειρία χαλάρωσης κ περιποίησης! :*
 

Συνημμένα

  • 20230519_141915.jpg
    20230519_141915.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 105

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκι
Ωραίος παίχτη μου....Μπράβο, ήσουν απόλυτα περιγραφικός!!!

Κάποιες φορές το "γοργόν και χάριν έχει",
και κάποιες φορές "όποιος βιάζεται σκοντάφτει".

Εσύ σκόνταψες...δε πειράζει!!!!
Τουλάχιστον έκανες την ταινία σου!!!
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
πέρασα από ελιτ σπα Καραμανλή τίποτα μια από τα ίδια . άρε Μόνικα γύρνα πίσω
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκι
Ώπα. Θεία διαβάζω και ψήθηκε μέσα μου η ιδέα της ινκόγκνιτο επίσκεψης.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επισκεψη σημερα το μεσημερι στο Κρισταλ γυρο στις 12 και μιση.Κινηση αρκετη.Η Νεφελη ελειπε.Η Ολιβια ηταν σε προγραμμα.Η Ιριδα που ηθελα να περασω την πηρε ενας μπαρμπας που ειχε ερθει δυο λεπτα πριν.Η Μπελλα πιασμενη και αυτη.Μονες διαθεσημες Τοκιο και Αντριανα.Τελικα περασα με την γκεισα.Καλο μασαζ ικανοποιητικο δευτερο μερος.Καλο κορμακι η Τοκιο αν και γεματο τατουαζ των οποιων δεν ειμαι φαν.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Massagio
Βαλερια πολύ καλή, 20 χρόνων πιασίματα όχι σε άσχημο βαθμό χαμογελαστή
Και πολύ δεκτική σε πολλά.....
Κάτι μού λέει ότι το συγκεκριμένο ίδρυμα αν δεν έχει κάνει στροφή
στις υπηρεσίες του,θα κάνει σύντομα....
Ίδωμεν
Αυτή τη στιγμή είναι το καλύτερο… υπηρεσίες τιμές σεβασμός στο πελάτη
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκι

Έτσι όπως το ακούω, χρειάζεσαι κοινωνικές δεξιότητες, διαπραγματευτικες ικανότητες και διπλωματία για να πηδήξεις καλά.
Πειτε με περιεργο αλλα δε μου αρεσει η διαδικασια που καθεσαι στο σαλονι και σου πλασάρονται κοπέλες και πρεπει να απορριπτεις κ να επιλεξεις.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Προχθεσινη επίσκεψη στην ιέρεια του αισθησιασμου και του μασαζ, Βίκυ Στεφανια: τέλεια, καταπληκτική... στο μασαζ κοιμήθηκα, ξεκουραστηκα, ένιωσα καταπληκτικά.... στην ολοκληρωμένη ερωτική επαφή, το έχει απογειώσει. μπράβο, είσαι εξαιρετική, μοναδική στο είδος αυτο
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Επίσκεψη προ ημερών στο Λουξουρι με το Αντζελινακι... Ανανέωμενο το μωρό στις υπηρεσίες... Με φρεσκάδα να ρέει! 1ο μέρος ένα 7/10 και 2ο μέρος ή μάχη του Ελ Αλαμέιν!
Από εμφάνιση με λίγα κιλακια παραπάνω από την τελευταία φορά τα οποία κάθισαν πολύ όμορφα στην ΚΩΛΑΡΑ της....
 

Thesstopboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σας, επειδη εχει πολλες απαντησεις εδω μεσα και βαριεμαι να διαβασω μασατζιδικο που να προσφερει πχ πιπες υπάρχει; Αν ναι ειμαι ολος αυτια να ακούσω, ψηνομαστε φουλ να παμε με ενα φιλαρακι μου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
F1B0E944-7BE3-4429-8299-F702DDF3BFD6.jpeg
Γνωριζει κανεις ποια ειναι η κοπελα;
Αυτά κάνετε και μετά παραπονιόμαστε που μας δουλεύουν… Από μία φωτογραφία πλάτης πηγαίνετε και δίνετε 50 € για να σας τον παίξουν
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Αυτά κάνετε και μετά παραπονιόμαστε που μας δουλεύουν… Από μία φωτογραφία πλάτης πηγαίνετε και δίνετε 50 € για να σας τον παίξουν
Εγω φιλε μου εν γνωση μου παω σε αυτα τα ιδρυματα δεν θελω κατι παραπανω, αν προσφεραν κατι αλλο(οπως καποιες κοπελες) δεν θα ελεγα οχι αλλα δεν ειναι ο σκοπος μου αυτος. Εγω το μονο που ζηταω ειναι να μην ειναι ξεπετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom