Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
F1B0E944-7BE3-4429-8299-F702DDF3BFD6.jpeg
Γνωριζει κανεις ποια ειναι η κοπελα;
Ίριδα είναι προχθεσινή φωτο ήταν έτσι ντυμένη.. Εγώ δεν το ξέρω ένας φίλος από το χωριό μου το είπε...
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Περασμα απο Στεφανια...πολυ καλη στις υπηρεσιες τις και ο χρονος κανονικος οχι σαν μερικα μασατζιδικα εδω που πληρωνεις για 45 λεπτα και στο 15λεπτο σε ξεπεταει..
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
καλησπέρα γνωρίζει κανείς τη απέγινε το relax spa στην εγνατια? είχε καλές φάσης εκεί μέσα
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Το relax( Εγνατία) άλλαξε διεύθυνση και προσωπικό. Θα κάνω μια καταδρομή για έλεγχο αυτές τις μέρες και θα ενημερώσω. Πάντως σαν τιμές και προγράμματα που έδωσαν αυτό που έχουν και στην σελίδα τους στο Google.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Περασμα απο Στεφανια...πολυ καλη στις υπηρεσιες τις και ο χρονος κανονικος οχι σαν μερικα μασατζιδικα εδω που πληρωνεις για 45 λεπτα και στο 15λεπτο σε ξεπεταει..
Σε ποια μασατζίδικα πήγες και σέ ξεπετάξανε σε 15 λεπτά Δεν μας είπες να προσέχουμε και εμείς να μην πηγαίνουμε και επίσης τι σε άρεσε Στεφανία η δουλειά της η εμφάνισή της πες μας λεπτομέρειες Πώς πέρασες
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Σε ποια μασατζίδικα πήγες και σέ ξεπετάξανε σε 15 λεπτά Δεν μας είπες να προσέχουμε και εμείς να μην πηγαίνουμε και επίσης τι σε άρεσε Στεφανία η δουλειά της η εμφάνισή της πες μας λεπτομέρειες Πώς πέρασες
Ενταξει μπορει να ηταν υπερβολη τα 15 λεπτα που ειπα αλλα να πω παραδειγμα στο κρυσταλ με ολιβια πληρωσα για 45 και στο μισαωρο ειχαμε τελειωση.Οσο για Στεφανια απο εμφανιση εμενα μου αρεσε αλλα αυτο ειναι και στα γουστα του καθενα για τις υπηρεσιες ηταν πολυ καλη σε ολα με το προγραμα τον 100 ευρω που ηταν 90 λεπτα απο τα οποια τα 60 ηταν μασαζ και τα υπολοιπα στο κρεβατι για σεξ και το ωραριο κανονικο ας πουμε εγω ειχα τελειωσει και ειχα ακομα 10 λεπτα τα οποια ημασταν στο κρεβατι και μιλουσαμε....αυτα απο την δικια μου εμπειρια..
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Massagio
Βαλερια πολύ καλή, 20 χρόνων πιασίματα όχι σε άσχημο βαθμό χαμογελαστή
Και πολύ δεκτική σε πολλά.....
Κάτι μού λέει ότι το συγκεκριμένο ίδρυμα αν δεν έχει κάνει στροφή
στις υπηρεσίες του,θα κάνει σύντομα....
Ίδωμεν
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Massagio
Βαλερια πολύ καλή, 20 χρόνων πιασίματα όχι σε άσχημο βαθμό χαμογελαστή
Και πολύ δεκτική σε πολλά.....
Κάτι μού λέει ότι το συγκεκριμένο ίδρυμα αν δεν έχει κάνει στροφή
στις υπηρεσίες του,θα κάνει σύντομα....
Ίδωμεν
Αυτές που κάνουν στροφές φεύγουν νωρίς.....
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
Το relax( Εγνατία) άλλαξε διεύθυνση και προσωπικό. Θα κάνω μια καταδρομή για έλεγχο αυτές τις μέρες και θα ενημερώσω. Πάντως σαν τιμές και προγράμματα που έδωσαν αυτό που έχουν και στην σελίδα τους στο Google.
ποια είναι η καινούργια διεύθυνση γιατι το τηλ που ειχαν δεν λειτουργει
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκι
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκι
Εμας μας επεσε μονο απ την περιγραφη αδερφε. Αφου κατάφερες κι έχυσες ηρωας
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Relax Massage and Spa, νέο μαγαζί Εγνατίας 112 ίσως το παλιό Relax στον ημιόροφο που έκλεισε...θα δοκιμάσω...
6945607995
Δοκίμασε κάποιος;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο νταμες ύστερα απο συνεννόηση στο τηλ με την Σοφία

Μπότσαρη σε όροφο ένα μικρο διαμέρισμα που το νοικιάζουνε

Εμφανίζεται μια πατσολα μελαχρινή συστήνεται, άκυρο απευθείας
Μετά έρχεται μια ασχημη πάλι χοντροκομμένη αλλά κάπως βλέπονταν λίγο καλύτερα, αλλά πάλι δεν…
Λέω στη Σοφία που μ σύστηνε τα κορίτσια, «εγώ εσένα θέλω»
(50 πάνω κάτω αδύνατη κ καβλε υφος με ρούχα μια χαρά)
Α λέει εγώ δεν κάνω στο είπα και στο τηλέφωνο! Εντωμεταξύ στο τηλέφωνο μ έκανε λόγο και για μια κυρία 45-50 η οποία εμφανίζεται αν θέλει ο πελάτης κάτι σε πιο μεγάλο σε ηλικία…
Ε εν τελει αυτή η ίδια ήταν που εννοουσε!
Γιατί καθώς έχω πάρει απόφαση μέσα μου να φύγω καθώς ούτε η δεύτερη κοπέλα μ άρεσε, την ακούω να ολοκληρώνει την πρόταση της απευθυνομενη στην «ξεναγό» Σοφία (μην πω Τσατσα)
-«…έτσι κ αλλιώς το παιδί μπορεί να περιμένει και εμάς αν δεν του αρεσε η Έλενα, όταν τελειώσουμε το ραντεβού μας…» (ήταν διπλό και με τις δυο δλδ από έναν μερακλή με κόστος 80€)
-«Καλά ρε σύ, κάνω της Σοφίας, Εσυ μ είπες πως δεν κανεις προγραμμα παρά μόνο την παρουσίαση κ τα τηλέφωνα, τι λέει εδώ η δεσποινίς;» Της ξέφυγε..
«Ε να, λεει, προσπαθώ να προωθήσω πρώτα τα κορίτσια…»
Αρα Εσυ ήσουν η 45-50 που σφυράτε κ έρχεται! Μάλιστα!
Ελα της λέω πάμε ένα γρηγορο πριν έρθει το ραντεβού σας…
Καλα μου λεει και παιδιά σε κλάσματα ειλικρινά, αλλάζει πρόσωπο, έκφραση και τρόπο ομιλίας… έρχεται μου τον πιάνει κ μ λεει εχεις περίεργα γουστα Εσυ για να με επιλέγεις… θα σε καβλωσω άσχημα κτλ

60€ λοιπόν τα οποία εκλαψα
Όχι γιατί η κυρία έκανε κάτι λάθος, ίσα ίσα ήταν πολύ δοτική, με ρωτούσε πως προτιμώ την πιπα ακα η όχι, να λέει πως μπορώ να χύσω όπου θέλω, πολλά προστυχολογα, να προσπαθεί να με ανεβάσει με λόγια και πράξεις… κτλ

όταν μπηκε μέσα οκ καβλωσα στη σκέψη ότι κατάφερα ας πούμε την γραμματέα..
-«ακόμα έτσι είσαι καλε; Άντε γδύσου!» Και να μου βγάζει έξω την τσαπου…
Αλλα καθώς γδυνόταν, παρατηρούσα πολλά που δε μ άρεσαν & με βάλαν σε σκέψεις…
Μηδαμινά βυζια τα οποία ήταν σαφρακιασμενα σα σταφίδες, άσχημο θέαμα ρε παιδι μου..τριχουλες ανάμεσα σε κωλο και μουνι, της το έβαλα και ηταν το πιο περίεργο μουνι που μπήκα ποτε, δεν το ένιωσα καν ότι κάπου μπήκε… σακουλιασμένα μπούτια μαζεμένο δέρμα λες και έκανε λιποαναρρόφηση η γέρασε απότομα αλλά άσχημο.. πολύ ντεκαβλε
Βαλε κ λίγο το δόντι στην πιπα..(εννοειται με σκούφο γιατί ποτε δε ξες) Ε! Μου έπεσε και τον έπαιξα για να χύσω.. αλλά μέχρι τότε, να μ πέφτει συνέχεια επειδή έβλεπα όλα αυτά κ ηταν παράλληλα από εκείνες που μιλάνε εντονα βρομόλογα προσπαθώντας να σε φτιάξουν και Εσυ εχεις ξενερώσει κ θες να της πεις να σκάσει μπας κ τουλάχιστον χυσεις με αλλά πράγματα που σκέφτεσαι…
Αλλα είχε ορεξη να με ευχαριστήσει δε μπορώ να πω…

Δεν το ευχαριστήθηκα για 60€ καθόλου
Χωρος καθαρός σε ένα δωμάτιο λευκά σεντόνια σα να μπηκα σε νορμαλ σπίτι

Δε θα ξαναπάω
Επόμενος στόχος νέο luxury γιατί εκεί στη μποτσαρη δε βρίσκεις και μπαρκΕγ
Εγώ πήρα την δεύτερη και ήταν μια χαρά. Μίνα ονομάζεται είναι λίγο μπαμπάτσικη αλλά σφικτή αφού είναι μόνον 36 !
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
Να παραθέσω και εγώ την αρκετά παλαιότερη εμπειρία μου στο dames.
2 φορές έχω πάει, μια φορά το 2020 και μια το 2021.
Περσινά ξυνά σταφύλια ξέρω, αλλά ας καταθέσω:
Η πρώτη ήταν αναγνωριστική, θυμάμαι μόνο ότι η κοπέλα ήταν συμπαθητική.
Την δεύτερη φορά που πήγα η κοπέλα ήταν ρωσίδα. Πολύ συμπαθητικό μουνάκι, αλλά το στυλάκι ήταν λες κ ήταν σουρωμένη.
Αυτός ήταν ο πρώτος λόγος που δεν μπήκα καν.
Ο δεύτερος λόγος όμως που δεν πέρασα ήταν ότι είχα πάει υποτίθεται για διπλό...και υπήρχε εκεί μόνο μια κοπέλα.
Όταν κάλεσα την διευθύνουσα μου είπε οτι κατι έτυχε κλπ, οπότε ξενέρωσα και έφυγα.
Ελπίζω να έχει αλλάξει κάτι πλέον ειδικά ως προς το διπλό.
Τονίζω ότι οι εμπειρίες είναι 2020 και 2021.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν πλένονται οι πετσέτες. Ίσως να τις πλυναν , να μην στέγνωσαν καλά και να τις έβαλαν και λίγο στο καλοριφέρ;
Όσο για την απόχη, αυτά τα 5-6 μαγαζιά δεν δουλεύουν με εμάς τους 35 εδώ μέσα, υπάρχουν εκατοντάδες ακόμα που ασχολούνται με το άθλημα και δεν γνωρίζουν καν το bou
Θα συμφωνήσω....!!!

1. Ότι δεν γνωρίζουν το Μπου.
2.Ασχολούνται με το άθλημα του μασάζ....αλλά με το άθλημα του "Χοσέ Πικουλίν Ορτίθ" :takethis:
δεν ασχολούνται...ΚΑΙ αύτο είναι το πρόβλημα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom