Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Vromiaris80

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
63
Like
78
Πόντοι
0
Απαραδεκτη!
Επισης να προσθεσω σε κατι που διαβασα. Λεει η κοπελα δεν μπορουσε να φερει αυτα που ηθελε λογω του οτι στο αεροπλανο δεν μπορουσε να τα παρει. Ας ξοδευες μιση μερα να τα αγορασεις απο θεσσαλονικη ειναι η απαντηση μου, αν θες να εισαι σωστη επαγγελματιας. Επισης εγω ρωτησα και κατι αλλα απαντηση δεν πηρα. Οσο για τον dbaba ωραια τα ειπε, δεν ειπε οτι δεν περασε ωραια με την κοπελα απλα ειπε την γνωμη του για το πως θα επρεπε να ειναι μια σωστη επαγγελματιας και συμφωνο απολυτα στα λεγομενα του.
Νομίζω ο djgatos αναφέρεται σε άλλη κοπέλα.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Απαραδεκτη!
Επισης να προσθεσω σε κατι που διαβασα. Λεει η κοπελα δεν μπορουσε να φερει αυτα που ηθελε λογω του οτι στο αεροπλανο δεν μπορουσε να τα παρει. Ας ξοδευες μιση μερα να τα αγορασεις απο θεσσαλονικη ειναι η απαντηση μου, αν θες να εισαι σωστη επαγγελματιας. Επισης εγω ρωτησα και κατι αλλα απαντηση δεν πηρα. Οσο για τον dbaba ωραια τα ειπε, δεν ειπε οτι δεν περασε ωραια με την κοπελα απλα ειπε την γνωμη του για το πως θα επρεπε να ειναι μια σωστη επαγγελματιας και συμφωνο απολυτα στα λεγομενα του.
Όπως το γράφεις δίνεις την εντύπωση ότι η κριτική μου αφορά stefania. OXI. Tην Stefania την επισκέφθηκα Αθήνα και έχω καλές εντυπώσεις. Θα μπορούσε και καλλίτερα. Υπομονή... την άλλη φορά. Το κείμενό μου είναι απάντηση σε αυτό που με ρώτησε η σειρά μου - Humax.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους της φτωχομάνας. Ένεκα ότι έχω βαρεθεί να μοιράζω 50ρικα στα γνωστά λαδομαγαζα ( Κρισταλ , vana κλπ ) και να μου ζητάνε στα μουλωχτά έξτρα 20ρικα θα μπορούσε καποιος να με βοηθήσει να βρω τρόπο επικοινωνίας με Εβίτα ή κάτι αντίστοιχο ; Σας ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Προς κοπέλες στα μαγαζια:
1.βγαλτε το τουπέ από την ζωή σας.
2.ο,τι ανεβαίνει, ξαφνικά αρχίζει να πέφτει. Η δύναμη της βαρύτητας και ο κανόνας της ζωής.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
Απαραδεκτη!
Επισης να προσθεσω σε κατι που διαβασα. Λεει η κοπελα δεν μπορουσε να φερει αυτα που ηθελε λογω του οτι στο αεροπλανο δεν μπορουσε να τα παρει. Ας ξοδευες μιση μερα να τα αγορασεις απο θεσσαλονικη ειναι η απαντηση μου, αν θες να εισαι σωστη επαγγελματιας. Επισης εγω ρωτησα και κατι αλλα απαντηση δεν πηρα. Οσο για τον dbaba ωραια τα ειπε, δεν ειπε οτι δεν περασε ωραια με την κοπελα απλα ειπε την γνωμη του για το πως θα επρεπε να ειναι μια σωστη επαγγελματιας και συμφωνο απολυτα στα λεγομενα του.
Μπέρδευτηκες ..
Δεν είπε για εμένα.. έκανες κολάζ από δύο διαφορετικά μέλη που έγραψαν ο ένας για μένα και ο άλλος όχι για άλλη..
Φωτογραφίες μου υπάρχουν στο νήμα Στεφανία μασάζ δεν κρύβομαι.
Όσον αφορά το κρεβάτι του μασάζ δεν είναι εύκολο στη μεταφορά ούτε ελαφρύ ένα ογκώδες αντικείμενο Πώς ακριβώς να το μεταφέρω στο αεροπλάνο για λίγες μέρες μη λέμε και ότι θέλουμε..
Αν είχα μόνιμα χώρο εκεί θα δημιουργούσα όπως της Αθήνας πολύ οργανωμένα όλα και προσεγμένα..
Όπως ξαναείπα δεδομένων των λίγων ημερών έκανα ότι μπορούσα να σας διευκολύνω.
 

Masshypnosis777

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους της φτωχομάνας. Ένεκα ότι έχω βαρεθεί να μοιράζω 50ρικα στα γνωστά λαδομαγαζα ( Κρισταλ , vana κλπ ) και να μου ζητάνε στα μουλωχτά έξτρα 20ρικα θα μπορούσε καποιος να με βοηθήσει να βρω τρόπο επικοινωνίας με Εβίτα ή κάτι αντίστοιχο ; Σας ευχαριστώ
Καλησπέρα συναγωνιστή! Αν σε βοηθήσουν με κάποιο prive Εβίτα κτλ θα ήθελα και εγώ τρόπο επικοινωνίας. Ευχαριστώ!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
Μπέρδευτηκες ..
Δεν είπε για εμένα.. έκανες κολάζ από δύο διαφορετικά μέλη που έγραψαν ο ένας για μένα και ο άλλος όχι για άλλη..
Φωτογραφίες μου υπάρχουν στο νήμα Στεφανία μασάζ δεν κρύβομαι.
Όσον αφορά το κρεβάτι του μασάζ δεν είναι εύκολο στη μεταφορά ούτε ελαφρύ ένα ογκώδες αντικείμενο Πώς ακριβώς να το μεταφέρω στο αεροπλάνο για λίγες μέρες μη λέμε και ότι θέλουμε..
Αν είχα μόνιμα χώρο εκεί θα δημιουργούσα όπως της Αθήνας πολύ οργανωμένα όλα και προσεγμένα..
Όπως ξαναείπα δεδομένων των λίγων ημερών έκανα ότι μπορούσα να σας διευκολύνω.
Στεφανία σημασία έχει η διάθεση σου να αφήσεις ευχαριστημένους πελάτες....κάτι που θα έπρεπε να είναι αυτονόητο αλλά εδώ στη Θεσσαλονίκη δεν είναι καθόλου.
Οι οποίες αστοχίες καλό είναι να επισημαίνονται προκειμένου να βελτιώνεις τις υπηρεσίες σου...
Δυστυχώς κι εγώ λόγω φόρτου δεν κατάφερα να έχω ιδίαν άποψη....
Ελπίζω να ξανάρθεις σύντομα...
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Θα συμφωνήσω κ γώ με τους προλαλήσαντες .. για την Αθηνεζα φίλη μας την Στεφάνια! Μάπα χώρος, μάπα μέρος, χωρίς άνεση και τα απαραίτητα ήδη υγιεινής.. ούτε ζεστό νερό δεν είχε(σε εμένα τουλάχιστον)
Απολογείται το κορίτσι, οκ.. δεν αλλάζει κάτι! Λοιπόν Στεφάνια μου, επειδή έχεις μια λογική εξήγηση για κάθε μείωση ποιότητας των υπηρεσιών σου δεν σημαίνει ότι μας αφήνει αδιάφορους ή καλύπτεται από την ανακάλυψη νέων εμπειριών.
Πχ. Δεν με ενδιαφέρει αν λόγω αεροπορικής άφιξης σου δεν είχες πετσέτες.. οφείλεις να έχεις, δεν θα σου πω εγώ τον τρόπο! Κρεβάτι μασάζ όπως & δήποτε την άλλη φορα(αν είναι βαρύ να προσλάβεις κάποιον μα στο κουβαλάει & ανέβασε τις τιμές σου) .. δεν μας αφορά τον τρόπο που θα βρεις για να είναι καθαρά, ωραίο χώρο, πετσέτες παντόφλες και άνετο μπάνιο.. είναι δίκη σου ευθύνη. Η δίκη μου είναι να βρω τα φράγκα να σε πληρώσω .. φιλιά, θα έρθω Αθήνα να στα πω κι από κοντά ένα χεράκι ..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
Είχα πετσέτες καλέ!
Δεν σου έδωσα?
Είπα υπήρχε πλυντήριο εκεί και κάθε μέρα έπλενα αλλά το θέμα ήταν να προλάβουν να στεγνώσουν.
Έκανα μια πρώτη προσπάθεια για το καλύτερο στη πρώτη επίσκεψη μου.
Μην είστε τόσο σκληροί η υπερβολικοι μαζί μου.
Αφού το λέτε κ το ξανά λέτε για το κρεβάτι του μασάζ αν δεν έχω μόνιμο δικό μου χώρο δεν είναι εφικτό ν υπάρχει..κ δεν είναι μόνο για το βάρος η τον όγκο του ...
Στην τελική όποιος θέλει να αισθάνεται ακόμη πιο άνετα μπορεί να φέρνει κάτι δικό του όπως παντόφλες η πετσέτα ή οτιδήποτε.πχ εσύ είπες ότι ήρθες από το γυμναστήριο.. Δεν νομίζω ότι ήταν τόσο δύσκολο να έχεις μαζί σου μία πετσέτα που έχεις κ στο γυμναστήριο.
Όταν ουσιαστικά είμαι "φιλοξενούμενη"σε ένα airbnb δεν μπορώ να φέρω όλο τον εξοπλισμό μ σε έναν χώρο προσωρινό πρέπει να το καταλάβετε αυτό. μου ζητήσατε χώρο στο κέντρο με πάρκινγκ αυτό είναι το καλύτερο που μπορούσα να βρω εκείνη τη στιγμή.
Επιφυλάσσομαι να Είναι όλα στην καλύτερη εκδοχή τους στο επόμενο ταξίδι σας ευχαριστώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Είχα πετσέτες καλέ!
Δεν σου έδωσα?
Είπα υπήρχε πλυντήριο εκεί και κάθε μέρα έπλενα αλλά το θέμα ήταν να προλάβουν να στεγνώσουν.
Έκανα μια πρώτη προσπάθεια για το καλύτερο στη πρώτη επίσκεψη μου.
Μην είστε τόσο σκληροί η υπερβολικοι μαζί μου.
Αφού το λέτε κ το ξανά λέτε για το κρεβάτι του μασάζ αν δεν έχω μόνιμο δικό μου χώρο δεν είναι εφικτό ν υπάρχει..κ δεν είναι μόνο για το βάρος η τον όγκο του ...
Στην τελική όποιος θέλει να αισθάνεται ακόμη πιο άνετα μπορεί να φέρνει κάτι δικό του όπως παντόφλες η πετσέτα ή οτιδήποτε.πχ εσύ είπες ότι ήρθες από το γυμναστήριο.. Δεν νομίζω ότι ήταν τόσο δύσκολο να έχεις μαζί σου μία πετσέτα που έχεις κ στο γυμναστήριο.
Όταν ουσιαστικά είμαι "φιλοξενούμενη"σε ένα airbnb δεν μπορώ να φέρω όλο τον εξοπλισμό μ σε έναν χώρο προσωρινό πρέπει να το καταλάβετε αυτό. μου ζητήσατε χώρο στο κέντρο με πάρκινγκ αυτό είναι το καλύτερο που μπορούσα να βρω εκείνη τη στιγμή.
Επιφυλάσσομαι να Είναι όλα στην καλύτερη εκδοχή τους στο επόμενο ταξίδι σας ευχαριστώ

Μετά την Αλεξία που ζητούσε προφυλακτικά και λιπαντικό από τον πελάτη, θα πηγαίνουμε στην Στεφανία με παντόφλες και πετσέτα.
Στο τέλος θα πηγαίνουμε θα μας βλέπουν να τον παίζουμε μόνοι μας και θα τις πληρώνουμε αφού τελειώσουμε..
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Ρε μάγκες είμαστε άξιοι της μοίρας και της γκρίνιας μας, ήρθε το κορίτσι μέσα στη καλή διάθεση να προσφέρει υπηρεσίες που σε σύγκριση με τα "παρακαλώπετσεταδικα" (από όσα αναφέρονται από εσάς τους ίδιους) είναι σαφώς ανώτερη, και ξαναλέω η συγκριτική είναι ανάμεσα σε Βάνες κρυστάλλους και λοιπά σπα-σαρχιδομασατζιδικα. Υποψην ότι δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά τα πετσεταδικα λόγο του διαβάσματος από εδώ μέσα, αλλά ρε μάγκες θέλει και λίγο κατανόηση, δεν ξεγέλασε κανέναν η Στεφανία ούτε άφησε στο υπονοούμενο κάτι που δεν έκανε, και η κατανόηση είναι στο ότι ήρθε για πρώτη φορά σε μία πόλη που δε ξέρει και θέλετε να φορτώσει το αγροτικό με όλα τα πάγια της επιχείρησης της, και είμαι σίγουρος ότι αν τα είχε κάποιος θα έλεγε ότι δεν είχε το POS μαζί της. Έλεος.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Είχα πετσέτες καλέ!
Δεν σου έδωσα?
Είπα υπήρχε πλυντήριο εκεί και κάθε μέρα έπλενα αλλά το θέμα ήταν να προλάβουν να στεγνώσουν.
Έκανα μια πρώτη προσπάθεια για το καλύτερο στη πρώτη επίσκεψη μου.
Μην είστε τόσο σκληροί η υπερβολικοι μαζί μου.
Αφού το λέτε κ το ξανά λέτε για το κρεβάτι του μασάζ αν δεν έχω μόνιμο δικό μου χώρο δεν είναι εφικτό ν υπάρχει..κ δεν είναι μόνο για το βάρος η τον όγκο του ...
Στην τελική όποιος θέλει να αισθάνεται ακόμη πιο άνετα μπορεί να φέρνει κάτι δικό του όπως παντόφλες η πετσέτα ή οτιδήποτε.πχ εσύ είπες ότι ήρθες από το γυμναστήριο.. Δεν νομίζω ότι ήταν τόσο δύσκολο να έχεις μαζί σου μία πετσέτα που έχεις κ στο γυμναστήριο.
Όταν ουσιαστικά είμαι "φιλοξενούμενη"σε ένα airbnb δεν μπορώ να φέρω όλο τον εξοπλισμό μ σε έναν χώρο προσωρινό πρέπει να το καταλάβετε αυτό. μου ζητήσατε χώρο στο κέντρο με πάρκινγκ αυτό είναι το καλύτερο που μπορούσα να βρω εκείνη τη στιγμή.
Επιφυλάσσομαι να Είναι όλα στην καλύτερη εκδοχή τους στο επόμενο ταξίδι σας ευχαριστώ
Οκ.. περιμένουμε την πραγματοποίηση των επιφυλάξεων σας δις..
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Ρε μάγκες είμαστε άξιοι της μοίρας και της γκρίνιας μας, ήρθε το κορίτσι μέσα στη καλή διάθεση να προσφέρει υπηρεσίες που σε σύγκριση με τα "παρακαλώπετσεταδικα" (από όσα αναφέρονται από εσάς τους ίδιους) είναι σαφώς ανώτερη, και ξαναλέω η συγκριτική είναι ανάμεσα σε Βάνες κρυστάλλους και λοιπά σπα-σαρχιδομασατζιδικα. Υποψην ότι δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά τα πετσεταδικα λόγο του διαβάσματος από εδώ μέσα, αλλά ρε μάγκες θέλει και λίγο κατανόηση, δεν ξεγέλασε κανέναν η Στεφανία ούτε άφησε στο υπονοούμενο κάτι που δεν έκανε, και η κατανόηση είναι στο ότι ήρθε για πρώτη φορά σε μία πόλη που δε ξέρει και θέλετε να φορτώσει το αγροτικό με όλα τα πάγια της επιχείρησης της, και είμαι σίγουρος ότι αν τα είχε κάποιος θα έλεγε ότι δεν είχε το POS μαζί της. Έλεος.
Φίλε μου.. μια χαρά καταλάβαμε, όμως αν δεν αναφερθούν τα αρνητικά πως θα βελτιωθεί η παροχή υπηρεσιών; Δεν υπάρχει τέτοια ανάγκη, γενικά ανάγκη δεν υπάρχει για μένα, για αλλαγή πάμε!
Υ.Γ. Σιγά να μην γκρινιάζω προσωπικά για ένα μασάζ… ήμαρτον!!
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Κύριοι για εμένα προσωπικά δεν δίνω τόσο σημασία στο μασάζ. Όταν θέλω μασαζ πάω σε μερη που προσφέρουν μασαζ και όταν θέλω πίπα και γαμησι πάω σε μέρη που προσφέρουν τα αντίστοιχα. Το μασάζ - χαϊδεμα που προσφέρουν για να γίνει εισαγωγή στα προκαταρκτικά εμένα προσωπικά μου αρκεί. Δεν πάω για να φύγει το πιάσιμο στην πλάτη, αλλά το μπούκωμα στα @@!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Κύριοι για εμένα προσωπικά δεν δίνω τόσο σημασία στο μασάζ. Όταν θέλω μασαζ πάω σε μερη που προσφέρουν μασαζ και όταν θέλω πίπα και γαμησι πάω σε μέρη που προσφέρουν τα αντίστοιχα. Το μασάζ - χαϊδεμα που προσφέρουν για να γίνει εισαγωγή στα προκαταρκτικά εμένα προσωπικά μου αρκεί. Δεν πάω για να φύγει το πιάσιμο στην πλάτη, αλλά το μπούκωμα στα @@!
Σωστός … μια απ τα ίδια! Όμως αν μπορώ κ τα δυο, εκει θα πάω!
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Guys έχουμε πρόσφατη ενημέρωση από massagio; Κοπέλες κτλ
Αγαπη, Αννυ, Ευα, Αθηνα και μια καινουργια , μαλλον Κειτι αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για το τελευταιο. Υπηρεσίες κλασσικές
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αγαπη, Αννυ, Ευα, Αθηνα και μια καινουργια , μαλλον Κειτι αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για το τελευταιο. Υπηρεσίες κλασσικές
Α ξαναγύρισε η Αθηνά;
Κέισι μάλλον εννοείς.
Μερσι
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Guys έχουμε πρόσφατη ενημέρωση από massagio; Κοπέλες κτλ
Τελευταια φορα που πηγα πριν κανα μηνα:
Αννυ η γνωστη πολυ αδυνατη με ωραιο προσωπο
Αγαπη λιγα παραπανω κιλα σε καμια περιπτωση χοντρη
Κεισι ψηλη μαυρομαλλα λιγα παραπανω κιλα απο αννυ
Ευα μελαχρινη νταρντανα(την ειδα μονο πισω απο το γραφειο)
Μαρινα μελαχρινη με ωραιο σωμα ειναι η κοπελα της διπλανης πορτας που θες να γαμησεις
Ελινα αρκετα γεματη με μεγαλα βυζια που δεν ξερει να τα δουκευει καλα
Κατια δεν την εχω δει ηταν μεσα σε προγραμμα

Εγω αυτες ξερω. Γενικα στο συγκεκριμενο ιδρυμα εχω παρατηρησει μια απαθεια των κοριτσιων στο δευτερο μερος εκτος απο μερικες φορες που ειχαν ορεξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom