Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
To angels spa που ηταν η Φαιη, αλλαξε διευθυνση και πλεον υπαρχουν λεει 3 νεες κοπελες.
Δεν πηγα ωστε να ενημερωσω, αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι πρωην πελατες θα ενημερωθηκαν για τις αλλαγες.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
To angels spa που ηταν η Φαιη, αλλαξε διευθυνση και πλεον υπαρχουν λεει 3 νεες κοπελες.
Δεν πηγα ωστε να ενημερωσω, αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι πρωην πελατες θα ενημερωθηκαν για τις αλλαγες.
Άλλαξε τοποθεσία ή διευθύντρια?
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
To angels spa που ηταν η Φαιη, αλλαξε διευθυνση και πλεον υπαρχουν λεει 3 νεες κοπελες.
Δεν πηγα ωστε να ενημερωσω, αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι πρωην πελατες θα ενημερωθηκαν για τις αλλαγες.
Καλησπέρα σε όλους! Να συμπληρώσω ότι η Φαίη δεν είναι στο ρόστερ! Τα προγράμματα είναι 60 ευρώ και 80 το φουλ.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.082
Πόντοι
361
Μασαζάκια22, το ότι σου έδωσε το τηλέφωνο της στο chat, δεν σημαίνει ότι πρέπει και να το βγάλεις έτσι στην σέντρα ! Σβήστο !
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Παιδιά το μασάζ γίνεται σε ένα μπαλοντιβανο, σοβαρό θέμα με την καθαριότητα μασαζ μετριο 2ο μέρος κακο
Αδερφέ μου μην τα βγάζουμε με το τσιγκέλι . Δώσε τα φώτα σου στον κόσμο δεν είναι ντροπή .
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Επίσκεψη στη Στεφάνια εξ Αθηνών τις προηγούμενες ημέρες! Αρχικά η κοπέλα όπως προαναφέρθηκε είναι καλουτσικια, της διπλανής πόρτας, που όμως λες(έμπαινα) .. το μασαζάκι όντως σε κρεβάτι όμως για εμε όχι απαγορευτικό. Καλό μασάζ, μου άρεσε- όχι μασέρ βέβαια - αλλά αν ψάχνουμε μασέρ πάμε άλλου! Τέλος Εντζινγκ τελείωμα αρκετά καλο(καλύτερο από απλό φραπέ σε μασατζιδικα)! Ευγενικό το κορίτσι από την πρώτη ως την τελευταία στιγμή.
Κάποιος να με συστησει σε κάποιο πριβέ ανατολικά (με μικρά όμορφα μουνακια) θα ήταν ευπρόσδεκτος!
 

omorfoulis35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
30
Like
994
Πόντοι
990

omorfoulis35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
30
Like
994
Πόντοι
990
Στεφανία με πρόγραμμα των 60ε και εγώ.
Σχετικά καλύτερο από το μασάζ αντίστοιχων μαγαζιών.
Στα μείον το γεγονός ότι το μασάζ γίνεται στο κρεβάτι και όχι σε μασαζοκρέβατο.
Βέβαια, αν αποφασίσει η κοπέλα να έρχεται σε σταθερή βάση, ίσως το φέρει μαζί της.
Στα θετικά: κοπέλα πρόσχαρη, σε κάνει να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή, πολύ καλό επικοινωνιακό και όπως είπε και ο συνάδελφος παραπάνω σε κάνει να νιώθεις ανατολίτης. Πετυχημένο edging. Καλό dirty talk επίσης.
Τίμια επιλογή για εμένα. Αν αποφασίσει να έρθει εκ νέου την πόλη μας θα την ξαναεπισκεφθώ.
Σε ποιο μαγαζι τη βρισκουμε?
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Το δοκιμασα εγω.. δεν ειμαι πολυ φαν με τα μασαζ κτλπ.. ειπα να δω την φαση και πηγα... μασαζ πολυ χαλαρο... σαν χαδι... πιπα μετρια... κωλος πολυ δυνατος για τρελο σφυροκοπημα!!! μελαχρινη η κοπελα.. πολυ δυνατο για μενα.. κοστος για πρωκτικο+χαδι 50ε
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Επίσκεψη σήμερα massageinn τούμπα! Μασάζ μονο(για αυτό πήγα) αρκετά καλό μπορώ να πω! Καλή η αίσθηση του δεν πρόκειται να μου τον ακουμπήσει για κάποιες φορές.. καθαρός χώρος ευγενικό προσωπικό! Αξίζει για μασάζ
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
To angels spa που ηταν η Φαιη, αλλαξε διευθυνση και πλεον υπαρχουν λεει 3 νεες κοπελες.
Δεν πηγα ωστε να ενημερωσω, αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι πρωην πελατες θα ενημερωθηκαν για τις αλλαγες.
Φίλε μου το τηλέφωνο άλλαξε ή παραμένει το ίδιο;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
To angels spa που ηταν η Φαιη, αλλαξε διευθυνση και πλεον υπαρχουν λεει 3 νεες κοπελες.
Δεν πηγα ωστε να ενημερωσω, αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι πρωην πελατες θα ενημερωθηκαν για τις αλλαγες.
Angels spa εννοείς αυτό που ήταν κοντά στο jumpo?
 

Masazakias22

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Μασαζάκια22, το ότι σου έδωσε το τηλέφωνο της στο chat, δεν σημαίνει ότι πρέπει και να το βγάλεις έτσι στην σέντρα ! Σβήστο !
Η κοπέλα έχει 2 κανονικές αγγελίες…η μια στο car.gr έχει κανονικά τον αριθμό της…αν δεν τον είχε εννοείται πως δεν θα τον έβγαζα έτσι στην φορα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Το δοκιμασα εγω.. δεν ειμαι πολυ φαν με τα μασαζ κτλπ.. ειπα να δω την φαση και πηγα... μασαζ πολυ χαλαρο... σαν χαδι... πιπα μετρια... κωλος πολυ δυνατος για τρελο σφυροκοπημα!!! μελαχρινη η κοπελα.. πολυ δυνατο για μενα.. κοστος για πρωκτικο+χαδι 50ε
Τηλέφωνο έχουμε φίλος; Νεο μέλος καλώς σας βρηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom