Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Επίσκεψη στην Στεφανία εξ Αθηνών πέρασμα στο χώρο με πολύ θερμή υποδοχή και ξεκίνησε από το μασάζ το οποίο και ήταν πολύ καλό με σωστή πίεση με χαλάρωσε στη συνέχεια πολύ καλό σεξ με τέλεια πίπα καί πολύ καλή συμμετοχή στον αγώνα από μέρους της κοπέλας μπράβο στην biky-stefania θα την περιμένουμε να μας επισκεφθεί πολύ σύντομα στην Θεσσαλονίκη το κορίτσι
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Θα κάνω την εισαγωγή μου με το εξής….
Τους Άγγλους θα τους ακούτε μετά το but.….
Στεφανία λοιπόν.
Ένα χαμογελαστό φρέσκο τυπάκι με ωραίο πρόγραμμα εξαιρετικό μασάζ πολύ δυνατή εκτόνωση και ανθεκτική στο σεξ. Κάτι μη και κάτι όχι είναι απολύτως αποδεκτά στο βαθμό του πρώτου ραντεβού. Οκ ως εδώ. Θα έλεγα ότι μέσα από την εμπειρία προκύπτει άνετα η ανάγκη ή καλύτερα η επιθυμία μιας δεύτερης δοκιμής.
Αλλά………
Έρχεσαι στη πόλη μου κυρία μου να κάνεις πλούσια Χριστούγεννα….
Μη κρυβόμαστε , αυτά τα λεφτά τα βλέπεις στην Αθήνα το μήνα και αν.….
Φέρε γαμώ τη τσιπιά σου δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
Φέρε μια βαλίτσα πετσέτες….
Αγόρασε παντόφλες μιας χρήσης….
Και το κυριότερο…..!
Δώσε ένα φράγκο και κλείσε κάτι αξιοπρεπές.
Μας είπες θα πας Περαία. Οκ το καταλάβαμε ότι η επιλογή έγινε λόγω τιμής.Η Περαία αυτή τη περίοδο έχει τα πιο φθηνά καταλύματα. Τελικά επέλεξες την τελείως άλλη πλευρά που επίσης παρέχει Airbnb τρώγλες με 25€.
Μπάνιο ήταν αυτό κουκλίτσα μου?
Άσε που αν σουρουπώσει εκεί είναι σαν να σουλατσάρεις στη κεντρική πλατεία της Τεχεράνης με μπλουζάκι Tommy Hilfiger flag…..!
Εν κατακλείδι…..
Σεβασμός στο Πύργο το Λευκό καριολάκι…….
Να μας ξανά έρθεις ευχαρίστως αλλά με σεβασμό.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Θα κάνω την εισαγωγή μου με το εξής….
Τους Άγγλους θα τους ακούτε μετά το but.….
Στεφανία λοιπόν.
Ένα χαμογελαστό φρέσκο τυπάκι με ωραίο πρόγραμμα εξαιρετικό μασάζ πολύ δυνατή εκτόνωση και ανθεκτική στο σεξ. Κάτι μη και κάτι όχι είναι απολύτως αποδεκτά στο βαθμό του πρώτου ραντεβού. Οκ ως εδώ. Θα έλεγα ότι μέσα από την εμπειρία προκύπτει άνετα η ανάγκη ή καλύτερα η επιθυμία μιας δεύτερης δοκιμής.
Αλλά………
Έρχεσαι στη πόλη μου κυρία μου να κάνεις πλούσια Χριστούγεννα….
Μη κρυβόμαστε , αυτά τα λεφτά τα βλέπεις στην Αθήνα το μήνα και αν.….
Φέρε γαμώ τη τσιπιά σου δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
Φέρε μια βαλίτσα πετσέτες….
Αγόρασε παντόφλες μιας χρήσης….
Και το κυριότερο…..!
Δώσε ένα φράγκο και κλείσε κάτι αξιοπρεπές.
Μας είπες θα πας Περαία. Οκ το καταλάβαμε ότι η επιλογή έγινε λόγω τιμής.Η Περαία αυτή τη περίοδο έχει τα πιο φθηνά καταλύματα. Τελικά επέλεξες την τελείως άλλη πλευρά που επίσης παρέχει Airbnb τρώγλες με 25€.
Μπάνιο ήταν αυτό κουκλίτσα μου?
Άσε που αν σουρουπώσει εκεί είναι σαν να σουλατσάρεις στη κεντρική πλατεία της Τεχεράνης με μπλουζάκι Tommy Hilfiger flag…..!
Εν κατακλείδι…..
Σεβασμός στο Πύργο το Λευκό καριολάκι…….
Να μας ξανά έρθεις ευχαρίστως αλλά με σεβασμό.
Αν και διαφωνώ γενικως με τους χαρακτηρισμούς (καριολακι κλπ κλπ) ,θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλτατο για τις εύστοχες παρατηρήσεις του.
Πετσέτες πολυχρησιμοποιημένες ,σκληρές και με τρύπες.
Πλαστικές σαγιονάρες που οι μύκητες κάνουν πάρτυ,
Μασαζοκρέβατα ετοιμόρροπα ,χωρίς καμμιά απολύμανση πριν και μετά.
Εξωτερικά μπάνια που στην πλειονότητα τους , πατάς τα απόνερα του προηγούμενου.
Μπορώ να γράψω χίλια δυο , αλλα φωνή βοώντος....τόσο εγώ οσο και άλλοι εκλεκτοί συνομιλητές τα έχουμε πεί πολλάκις.
Τι να πεις όμως ,οταν μου έχει πεί κάποτε μασαζοκόρη , οτι πολλοί φεύγουν χωρίς να κάνουν καν ντουζ , με τα λάδια και τα χύσια πάνω τους.
Για να παραφράσω δε μια παλιότερη φράση , δυστυχώς έχουμε τις υπηρεσίες που μας αξίζουν.
Αφήστε λοιπόν τα παράπονα αγαπητοί μου και απαιτήστε απαιτήστε και ξανα απαιτήστε ,οταν δείτε μη σφραγισμένες πετσέτες, παντόφλες μιας χρήσης βρώμικους χώρους οαι ξινές συμπεριφορές ,απλα κάντε την με ελαφρά πηδηματάκια.
Και μια παραίνεση προς τους νεοεισερχόμενους στο άθλημα τούτο με κάτι που είπε ο Αριστοτέλης:
Είμαστε αυτό που επανειλημμένως κανουμε, επομένως η ποιότητα δεν είναι πραξη ,αλλά συνήθεια!
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Θα κάνω την εισαγωγή μου με το εξής….
Τους Άγγλους θα τους ακούτε μετά το but.….
Στεφανία λοιπόν.
Ένα χαμογελαστό φρέσκο τυπάκι με ωραίο πρόγραμμα εξαιρετικό μασάζ πολύ δυνατή εκτόνωση και ανθεκτική στο σεξ. Κάτι μη και κάτι όχι είναι απολύτως αποδεκτά στο βαθμό του πρώτου ραντεβού. Οκ ως εδώ. Θα έλεγα ότι μέσα από την εμπειρία προκύπτει άνετα η ανάγκη ή καλύτερα η επιθυμία μιας δεύτερης δοκιμής.
Αλλά………
Έρχεσαι στη πόλη μου κυρία μου να κάνεις πλούσια Χριστούγεννα….
Μη κρυβόμαστε , αυτά τα λεφτά τα βλέπεις στην Αθήνα το μήνα και αν.….
Φέρε γαμώ τη τσιπιά σου δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
Φέρε μια βαλίτσα πετσέτες….
Αγόρασε παντόφλες μιας χρήσης….
Και το κυριότερο…..!
Δώσε ένα φράγκο και κλείσε κάτι αξιοπρεπές.
Μας είπες θα πας Περαία. Οκ το καταλάβαμε ότι η επιλογή έγινε λόγω τιμής.Η Περαία αυτή τη περίοδο έχει τα πιο φθηνά καταλύματα. Τελικά επέλεξες την τελείως άλλη πλευρά που επίσης παρέχει Airbnb τρώγλες με 25€.
Μπάνιο ήταν αυτό κουκλίτσα μου?
Άσε που αν σουρουπώσει εκεί είναι σαν να σουλατσάρεις στη κεντρική πλατεία της Τεχεράνης με μπλουζάκι Tommy Hilfiger flag…..!
Εν κατακλείδι…..
Σεβασμός στο Πύργο το Λευκό καριολάκι…….
Να μας ξανά έρθεις ευχαρίστως αλλά με σεβασμό.
Δικασες....
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Αν και διαφωνώ γενικως με τους χαρακτηρισμούς (καριολακι κλπ κλπ) ,θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλτατο για τις εύστοχες παρατηρήσεις του.
Πετσέτες πολυχρησιμοποιημένες ,σκληρές και με τρύπες.
Πλαστικές σαγιονάρες που οι μύκητες κάνουν πάρτυ,
Μασαζοκρέβατα ετοιμόρροπα ,χωρίς καμμιά απολύμανση πριν και μετά.
Εξωτερικά μπάνια που στην πλειονότητα τους , πατάς τα απόνερα του προηγούμενου.
Μπορώ να γράψω χίλια δυο , αλλα φωνή βοώντος....τόσο εγώ οσο και άλλοι εκλεκτοί συνομιλητές τα έχουμε πεί πολλάκις.
Τι να πεις όμως ,οταν μου έχει πεί κάποτε μασαζοκόρη , οτι πολλοί φεύγουν χωρίς να κάνουν καν ντουζ , με τα λάδια και τα χύσια πάνω τους.
Για να παραφράσω δε μια παλιότερη φράση , δυστυχώς έχουμε τις υπηρεσίες που μας αξίζουν.
Αφήστε λοιπόν τα παράπονα αγαπητοί μου και απαιτήστε απαιτήστε και ξανα απαιτήστε ,οταν δείτε μη σφραγισμένες πετσέτες, παντόφλες μιας χρήσης βρώμικους χώρους οαι ξινές συμπεριφορές ,απλα κάντε την με ελαφρά πηδηματάκια.
Και μια παραίνεση προς τους νεοεισερχόμενους στο άθλημα τούτο με κάτι που είπε ο Αριστοτέλης:
Είμαστε αυτό που επανειλημμένως κανουμε, επομένως η ποιότητα δεν είναι πραξη ,αλλά συνήθεια!
Ανακαλώ τους χαρακτηρισμούς φίλτατε. Παρασύρθηκα. Έχεις δίκιο και δεν είναι σωστό.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
Θα κάνω την εισαγωγή μου με το εξής….
Τους Άγγλους θα τους ακούτε μετά το but.….
Στεφανία λοιπόν.
Ένα χαμογελαστό φρέσκο τυπάκι με ωραίο πρόγραμμα εξαιρετικό μασάζ πολύ δυνατή εκτόνωση και ανθεκτική στο σεξ. Κάτι μη και κάτι όχι είναι απολύτως αποδεκτά στο βαθμό του πρώτου ραντεβού. Οκ ως εδώ. Θα έλεγα ότι μέσα από την εμπειρία προκύπτει άνετα η ανάγκη ή καλύτερα η επιθυμία μιας δεύτερης δοκιμής.
Αλλά………
Έρχεσαι στη πόλη μου κυρία μου να κάνεις πλούσια Χριστούγεννα….
Μη κρυβόμαστε , αυτά τα λεφτά τα βλέπεις στην Αθήνα το μήνα και αν.….
Φέρε γαμώ τη τσιπιά σου δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
Φέρε μια βαλίτσα πετσέτες….
Αγόρασε παντόφλες μιας χρήσης….
Και το κυριότερο…..!
Δώσε ένα φράγκο και κλείσε κάτι αξιοπρεπές.
Μας είπες θα πας Περαία. Οκ το καταλάβαμε ότι η επιλογή έγινε λόγω τιμής.Η Περαία αυτή τη περίοδο έχει τα πιο φθηνά καταλύματα. Τελικά επέλεξες την τελείως άλλη πλευρά που επίσης παρέχει Airbnb τρώγλες με 25€.
Μπάνιο ήταν αυτό κουκλίτσα μου?
Άσε που αν σουρουπώσει εκεί είναι σαν να σουλατσάρεις στη κεντρική πλατεία της Τεχεράνης με μπλουζάκι Tommy Hilfiger flag…..!
Εν κατακλείδι…..
Σεβασμός στο Πύργο το Λευκό καριολάκι…….
Να μας ξανά έρθεις ευχαρίστως αλλά με σεβασμό.
Προς αποκατάσταση της αλήθειας γτ η αδικία κ οι ασάφειες δεν είναι σωστά..
ήρθα πρώτη φορά στην πόλη σας οπότε δεν είχα ιδέα που να μείνω κτλ γι'αυτό κ σας ρώτησα εξάλλου.
Την Περαία αρχικά, τυχαία την βρήκα καθώς είχε θέα θάλασσα κ είμαι ρομαντική ψυχή τι ν κάνω..
Θέλατε κοντά στο κέντρο..ωραια λοιπόν σεβαστό..Έκανα την καλύτερη δυνατή επιλογή για το Airbnb με κυριότερο ν υπάρχει πάρκινγκ για ν μην γκρινιαζετε..κ η χρέωση του δεν ήταν σε καμία περίπτωση 25€,,μπες στο Airbnb k δες μην λες υπερβολές.
Ταξιδεψα αεροπορικώς οπότε αυτό σημαίνει ότι δεν είχα περιθώριο για πολύ όγκο η βάρος..
παρόλαυτα έφερα μαζί μου πετσέτες καινούργιες κ διάλεξα ν υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα ώστε ν υπάρχει η δυνατότητα πλύσης.
Χαρτί του μασάζ έφερα επίσης.
Το μπάνιο αν είναι μικρό η στενό τι ν κάνουμε έτσι είναι συνήθως στα περισσότερα Airbnb (εξάλλου δεν το γνωρίζα γτ δεν φαινόταν στις φωτογραφίες το μπάνιο ακριβώς)κ η ιδέα ν έκλεινα ξενοδοχείο απορρίπτεται λόγω ελέγχου κ μη.διακριτικοτητας..
Για 10 βράδια ήμουν όσο πιο οργανωμένη μπορούσα πραγματικά.
Οι χρεώσεις μου διάλεξα ν είναι ακριβώς ίδιες με την Αθήνα, ούτε € παραπάνω αύξηση λόγω εκτός έδρας..
Η περιοχή ήταν διακριτική κ με άνεση πάρκινγκ τώρα μην ανησυχείς για το αν θα περπατήσω βράδυ εκεί δεν είναι αυτό το θέμα μας.

Λίγη κατανόηση παρακαλώ.

Αν έρθεις στον μόνιμο χώρο μου στην Αθήνα μπορείς ν με αξιολογήσεις ξανα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

orfeas2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους,
Ενω μπαινω χρονια στο forum , πρωτη φορα αποφασισα να γραψω.Καλη αρχη λοιπον !
Επισκεψη στην Στεφανια απο Αθηνα με το προγραμμα των 100ε για μιαμιση ωρα.
Με τραβηξαν τα σχολια για το πολυ καλο μασαζ που κανει σε συνδυασμο με φουλ προγραμμα απο κοπελα της διπλανης πορτας οπως εγραψε καποιος ,κατι που δεν το βρισκεις.
Οντως επικοινωνιακη,προσποιητα χαμογελαστη θα ελεγα και αρκετα εμπειρη ! Τριαντα ενα χρονων που δεν της φαινεται ομως αλλα ενω στο προσωπο ειναι σχετικα χαριτωμενη στο σωμα ειναι κοντουλα και αρκετα γεματουλα.
Στο πρωτο μερος λοιπον , μονο επαγγελματικο μασαζ δεν μπορεις να το πεις κυριως επειδη εγινε σε κανονικο κρεββατι και οχι σε ειδικο κρεββατι για μασαζ.
Στο δευτερο μερος , καλη αλλα ως εκει, τιποτα το ιδιαιτερο.
Βαθμολογια 7,5/10
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ανακαλώ τους χαρακτηρισμούς φίλτατε. Παρασύρθηκα. Έχεις δίκιο και δεν είναι σωστό.
Δεν ειναι σωστό... Όλες οι παρατηρήσεις σου ήταν εύστοχες, για την ντουζιέρα, το δωμάτιο, τον χώρο κτλ, το κρεβάτι, τις πετσέτες.... Ολα αυτά διορθώνονται. Ακόμα και η γιαννιτσων είναι ακατάλληλη για τέτοια ραντεβού, αλλά οκ αν έχει σκοπό να ξαναέρθει όπως είπε όλα αυτά τα διαβάζει και μπορεί και πρέπει να τοα διορθώσει.... Δεν κοστίζουν και πολλά. Όμως
Θεωρώ πιο εντιμη την Στεφανία από κάτι μαγαζιά που σου προσφέρουν "μασάζ" με φραπέ που για να φας μπριζόλα δεν σου φτάνουν τα 60 ευρώ...... Δεν θα μπω στη διαδικασία να σχολιάσω, είμαστε μια πόλη που γκρινιάζει να έρθουν από Αθήνα περιπτώσεις και όταν έρχονται ασχολούμαστε με πα@@@ιες.
Η άλλη θα ερχόταν και πριν ακόμα έρθει την κραξαμε/κραζαμε και πιο πιθανό να μην ήρθε καν.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Προς αποκατάσταση της αλήθειας γτ η αδικία κ οι ασάφειες δεν είναι σωστά..
ήρθα πρώτη φορά στην πόλη σας οπότε δεν είχα ιδέα που να μείνω κτλ γι'αυτό κ σας ρώτησα εξάλλου.
Την Περαία αρχικά, τυχαία την βρήκα καθώς είχε θέα θάλασσα κ είμαι ρομαντική ψυχή τι ν κάνω..
Θέλατε κοντά στο κέντρο..ωραια λοιπόν σεβαστό..Έκανα την καλύτερη δυνατή επιλογή για το Airbnb με κυριότερο ν υπάρχει πάρκινγκ για ν μην γκρινιαζετε..κ η χρέωση του δεν ήταν σε καμία περίπτωση 25€,,μπες στο Airbnb k δες μην λες υπερβολές.
Ταξιδεψα αεροπορικώς οπότε αυτό σημαίνει ότι δεν είχα περιθώριο για πολύ όγκο η βάρος..
παρόλαυτα έφερα μαζί μου πετσέτες καινούργιες κ διάλεξα ν υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα ώστε ν υπάρχει η δυνατότητα πλύσης.
Χαρτί του μασάζ έφερα επίσης.
Το μπάνιο αν είναι μικρό η στενό τι ν κάνουμε έτσι είναι συνήθως στα περισσότερα Airbnb (εξάλλου δεν το γνωρίζα γτ δεν φαινόταν στις φωτογραφίες το μπάνιο ακριβώς)κ η ιδέα ν έκλεινα ξενοδοχείο απορρίπτεται λόγω ελέγχου κ μη.διακριτικοτητας..
Για 10 βράδια ήμουν όσο πιο οργανωμένη μπορούσα πραγματικά.
Οι χρεώσεις μου διάλεξα ν είναι ακριβώς ίδιες με την Αθήνα, ούτε € παραπάνω αύξηση λόγω εκτός έδρας..
Η περιοχή ήταν διακριτική κ με άνεση πάρκινγκ τώρα μην ανησυχείς για το αν θα περπατήσω βράδυ εκεί δεν είναι αυτό το θέμα μας.

Λίγη κατανόηση παρακαλώ.

Αν έρθεις στον μόνιμο χώρο μου στην Αθήνα μπορείς ν με αξιολογήσεις ξανα.
Το μπάνιο ήταν μικρό οι υπηρεσίες της ήταν καλές και οι τιμές όχι ανεβασμένες απλά παρέλειπε κάποιες υπηρεσίες της τις οποίες στην Αθήνα τις παρέχει με πιο μικρό κόστος και εδώ Θεσσαλονίκη ζητούσε παραπάνω χρήματα για να βγάλει τά σπασμένα τού ταξιδιού της μάλλον ήθελε και πολύωρο ραντεβού για να μην δημιουργούνται κενά ανάμεσα στα ραντεβού της
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Συνοδοιπόροι, συγχαίρω αρχικά τον dbaba για τις παρατηρήσεις τις οποίες προσυπογράφω και εγώ. ωστόσο οφείλω να πώ ότι η Στεφανία ήρθε στην πόλη μας και μας προσέφερε μία εναλλακτική λύση. Κατά την γνώμη μου μέτρια. Αν θέλουμε να αλλάξει κάτι στην πόλη θα πρέπει να χαιρετίζουμε αυτές τις επισκέψεις των κορασίδων εκ της πρωτεύουσας γιατί δίνουν λύσεις στο να αποφεύγουμε τα φραπεδομάγαζα. Ναι ξέρω η Στεφανία πέρα απο την πολύ καλή της συμπεριφορά δεν είχε κάτι άλλο που θα σε τρελάνει ή θα δικαιολογήσει τα 100γιούρα. περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εγώ πάντως προτιμώ μία Στεφανία που θα μου τον πάρει στο στόμα και θα τον στίψει. Καλό και επιθυμητό το μασαζάκι αλλά θέλω και να τον καρφώσω. Οπότε μαύρο στα μασαζομάγαζα της μαλακίας.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Στεφανία λοιπόν.
.....................
Φέρε ...... .... ....... δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
..........................
............................
Προς αποκατάσταση της αλήθειας γτ η αδικία κ οι ασάφειες δεν είναι σωστά..
...............................
Χαρτί του μασάζ έφερα επίσης.
........................................

Μπερδεύτηκα, τι από τα 2 ισχύει τελικά?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εγώ θα πω κάτι για την στεφάνια δεν την επισκευτηκα λόγο φόρτου εργασίας αλλά μπράβο της έγιναν κάποιες παρατηρήσεις τις οποίες έλαβε υπόψη της και θα βελτιώσει την επόμενη φορά βγήκε απολογήθηκε για ότι την κατηγόρησαν και έβαλε τα πράγματα στην θέση τους....σκεφτήκατε πόσο καλύτερα θα ήταν τα πράγματα στην πόλη μας αν είχαν κάνει όλα τα μαγαζιά έναν λογαριασμό και ακούγανε και απαντούσανε σε όλα αυτά που μας ενοχλούν η ενοχλούν αυτές έτσι και αλλιώς μας διαβάζουν αλλά στα αρχιδια αφού έχουν δουλειά για όλοι αυτήν την κατάσταση φταίμε πρώτα εμείς μόνο αν πεινάσουν θα αλλάξουν πράγματα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Εγώ θα πω κάτι για την στεφάνια δεν την επισκευτηκα λόγο φόρτου εργασίας αλλά μπράβο της έγιναν κάποιες παρατηρήσεις τις οποίες έλαβε υπόψη της και θα βελτιώσει την επόμενη φορά βγήκε απολογήθηκε για ότι την κατηγόρησαν και έβαλε τα πράγματα στην θέση τους....σκεφτήκατε πόσο καλύτερα θα ήταν τα πράγματα στην πόλη μας αν είχαν κάνει όλα τα μαγαζιά έναν λογαριασμό και ακούγανε και απαντούσανε σε όλα αυτά που μας ενοχλούν η ενοχλούν αυτές έτσι και αλλιώς μας διαβάζουν αλλά στα αρχιδια αφού έχουν δουλειά για όλοι αυτήν την κατάσταση φταίμε πρώτα εμείς μόνο αν πεινάσουν θα αλλάξουν πράγματα
Αυτό λέω....
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Προς αποκατάσταση της αλήθειας γτ η αδικία κ οι ασάφειες δεν είναι σωστά..
ήρθα πρώτη φορά στην πόλη σας οπότε δεν είχα ιδέα που να μείνω κτλ γι'αυτό κ σας ρώτησα εξάλλου.
Την Περαία αρχικά, τυχαία την βρήκα καθώς είχε θέα θάλασσα κ είμαι ρομαντική ψυχή τι ν κάνω..
Θέλατε κοντά στο κέντρο..ωραια λοιπόν σεβαστό..Έκανα την καλύτερη δυνατή επιλογή για το Airbnb με κυριότερο ν υπάρχει πάρκινγκ για ν μην γκρινιαζετε..κ η χρέωση του δεν ήταν σε καμία περίπτωση 25€,,μπες στο Airbnb k δες μην λες υπερβολές.
Ταξιδεψα αεροπορικώς οπότε αυτό σημαίνει ότι δεν είχα περιθώριο για πολύ όγκο η βάρος..
παρόλαυτα έφερα μαζί μου πετσέτες καινούργιες κ διάλεξα ν υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα ώστε ν υπάρχει η δυνατότητα πλύσης.
Χαρτί του μασάζ έφερα επίσης.
Το μπάνιο αν είναι μικρό η στενό τι ν κάνουμε έτσι είναι συνήθως στα περισσότερα Airbnb (εξάλλου δεν το γνωρίζα γτ δεν φαινόταν στις φωτογραφίες το μπάνιο ακριβώς)κ η ιδέα ν έκλεινα ξενοδοχείο απορρίπτεται λόγω ελέγχου κ μη.διακριτικοτητας..
Για 10 βράδια ήμουν όσο πιο οργανωμένη μπορούσα πραγματικά.
Οι χρεώσεις μου διάλεξα ν είναι ακριβώς ίδιες με την Αθήνα, ούτε € παραπάνω αύξηση λόγω εκτός έδρας..
Η περιοχή ήταν διακριτική κ με άνεση πάρκινγκ τώρα μην ανησυχείς για το αν θα περπατήσω βράδυ εκεί δεν είναι αυτό το θέμα μας.

Λίγη κατανόηση παρακαλώ.

Αν έρθεις στον μόνιμο χώρο μου στην Αθήνα μπορείς ν με αξιολογήσεις ξανα.
Καλησπέρα .
Δεν γκρινιάζουν.
Επισήμαναν κάποια λάθη για την πρώτη φορά που ήρθες.
Τώρα κούκλα είδες πως είναι τα πράγματα στην Σαλόνικα.
Και την επόμενη φορά που θα έρθεις θα τα διορθώσεις.καλη επιστροφή στην βάση σου.
Και με το καλό να μας ξανάρθεις.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Καλώς την σειρά για πες αξίζει η Μάπα το καρπούζι
ΜΑΠΑ το καρπούζι. Αλλοπρόσαλλη. Δεν θα έλεγα τα καλλίτερα για την καθαριότητά της. Στις φωτο κερδίζει πόντους, αλλά δεν είναι έτσι.
Πολύ δύσκολη στο ραντεβού. Αφου μιλούσαμε στο viber 10 μέρες στο τέλος είπε άντε έλα στις 5 το απόγευμα. Φτάνω στις 5.10 λόγω κίνησης και τί μου λέει το βαρεμένο : " Α... άργησες και κάλεσα άλλον" Έτσι λοιπόν με τελείωσε δια στόματος, σε 10 λεπτά και έξω από την πόρτα. 30 ευρώ. Τα συμπεράσματα δικά σου/σας.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
ΜΑΠΑ το καρπούζι. Αλλοπρόσαλλη. Δεν θα έλεγα τα καλλίτερα για την καθαριότητά της. Στις φωτο κερδίζει πόντους, αλλά δεν είναι έτσι.
Πολύ δύσκολη στο ραντεβού. Αφου μιλούσαμε στο viber 10 μέρες στο τέλος είπε άντε έλα στις 5 το απόγευμα. Φτάνω στις 5.10 λόγω κίνησης και τί μου λέει το βαρεμένο : " Α... άργησες και κάλεσα άλλον" Έτσι λοιπόν με τελείωσε δια στόματος, σε 10 λεπτά και έξω από την πόρτα. 30 ευρώ. Τα συμπεράσματα δικά σου/σας.
Απαραδεκτη!
Επισης να προσθεσω σε κατι που διαβασα. Λεει η κοπελα δεν μπορουσε να φερει αυτα που ηθελε λογω του οτι στο αεροπλανο δεν μπορουσε να τα παρει. Ας ξοδευες μιση μερα να τα αγορασεις απο θεσσαλονικη ειναι η απαντηση μου, αν θες να εισαι σωστη επαγγελματιας. Επισης εγω ρωτησα και κατι αλλα απαντηση δεν πηρα. Οσο για τον dbaba ωραια τα ειπε, δεν ειπε οτι δεν περασε ωραια με την κοπελα απλα ειπε την γνωμη του για το πως θα επρεπε να ειναι μια σωστη επαγγελματιας και συμφωνο απολυτα στα λεγομενα του.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Απαραδεκτη!
Επισης να προσθεσω σε κατι που διαβασα. Λεει η κοπελα δεν μπορουσε να φερει αυτα που ηθελε λογω του οτι στο αεροπλανο δεν μπορουσε να τα παρει. Ας ξοδευες μιση μερα να τα αγορασεις απο θεσσαλονικη ειναι η απαντηση μου, αν θες να εισαι σωστη επαγγελματιας. Επισης εγω ρωτησα και κατι αλλα απαντηση δεν πηρα. Οσο για τον dbaba ωραια τα ειπε, δεν ειπε οτι δεν περασε ωραια με την κοπελα απλα ειπε την γνωμη του για το πως θα επρεπε να ειναι μια σωστη επαγγελματιας και συμφωνο απολυτα στα λεγομενα του.
Φίλε, αλλού απάντησες !!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom