Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
πέρασα και εγώ με Στεφανία.
εμφανίστηκε με γόβα και φόρεμα στο καλοσορισμα.
επέλεξα πρόγραμμα με edging στα 60€.
το μασάζ όχι επαγγελματικό, σε κανονικό κρεββάτι.
δεν είναι και το σούπερ ουαοου όπως προαναφέρθηκε από άλλους συναδέλφους.
είναι οριακά καλύτερο από το μασάζ των αντίστοιχων μαγαζιών.
το δεύτερο μέρος αρκετά καλό με ελεύθερα πιασίματα.
Γενικά μια επιλογή τίμια αλλά όχι για δυθυραμβικα σχόλια
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ας γράψω και εγώ για την Στέφανία, η Στέφανία είναι ένα κορίτσι της διπλανής πόρτας, δεν είναι σε καμία περίπτωση από αυτές που βλέπετε (για αυτούς που πηγαίνουν καθώς εγώ δεν πάω εδώ και χρόνια στα περισσότερα μαγαζιά του τύπου με χαϊδεύει, την πασπατεύω λίγο, μου τον παίζει και χύνω, σε πολλά διαβάζω πως παρακαλάς και να σου τον παίξει....).
Η εμφάνιση είναι έτσι ακριβώς όπως την βλέπεις, δεν κρύβει τίποτα από τις ατέλειες της... Είναι ένα όμορφο νέο κορίτσι κοντά στα 30 λίγο κάτω, λίγο πάνω θεωρώ. Έχει σφιχτό κορμί με τις όμορφες ατέλειες ενός φυσιολογικού γυναικείου κορμιού.
Μικρομεσαίο πολύ όμορφο στήθος και εξαιρετικό κώλο.
Το κομμάτι του μασάζ το κατέχει σε κάποιο καλό βαθμό καθώς η κοπέλα είναι της σχολής (θεωρώ πως από όλα τα μαγαζιά που είχα επισκεφτεί με μασάζ και happy ending, μια Ρωσίδα που δούλεψε σε 1-2 μαγαζιά και τελευταία την είχα πετύχει στον Σάκη που έκλεισε το μαγαζί του έκανε καλύτερο μασάζ.... Οι άλλες όλες μπροστά της δεν έχουν ιδέα. Μιλάω πάντα για αυτές που είχα επισκεφτεί πριν χρόνια για να μην παρεξηγηθώ )
Στο ουσιαστικό δεύτερο κομμάτι, θεωρώ πως αν είχε περισσότερα έξτρα στο πρόγραμμα της θα ήταν κορυφή, αν ήταν και λίγο πιο ψηλή θα ήταν ίσως κορυφαία περίπτωση.... Δεν θέλω να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες καθώς η κοπέλα θα φύγει σε ούτε μια βδομάδα....
Όσοι θέλετε να περάσετε καλά χωρίς να πετάξετε τα χρήματα σας πηγαίνετε και θα με θυμηθείτε.....
Δεν ενδείκνυται για μοντελοπνιχτες και ανθρώπους που ζητάνε επιπλέον έξτρα όπως anal, Cim, cum in face.... Αν είχε αυτά ίσως να ήταν όπως είπα κορυφαίο vfm..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα σε όλους!
Θα εκτιμούσα feedback για Αθηνά στην Μαριάννα.
Αλλά και για Λίνα στο Luxury.
Ευχαριστώ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Η δικη μου αποψη για τη Βικυ-Στεφανια.
Θα την διαχωρισω σε τρεις παραγραφους.

Α.ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.
Τιποτα το ιδιαιτερο.απο τη μεση και κατω ανοιγει αρκετα,
Εγω δεν επιασα σφικτο κορμι.Στηθος αδιαφορο,μετριο.
Προσωπο καλουτσικο,με τιποτα ασχημο.
Συμπεριφορα αψογη,απο την αρχη ως το τελος προθυμη και ευγενικη.

Β.ΜΑΣΑΖ
Μου εχουν κανει και καλυτερο,αλλα σε καθε περιπτωση τιμιο και το προσπαθει.Ξοδευει το χρονο της.
Σε καμμια περιπτωση χαιδεμα.

Γ.ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.
Λιγα πραγματα.Ελευθερο στοματικο οχι.
Με το μουνακι της δεν θελει πολλα πολλα.
Απλα ακολουθει προσχαρα και με διαθεση οτι σταση θελεις.
Φιλακια δινει.

Συνολικα,πολλα τα 100 για ολα αυτα.
Κανονικη τιμη...30 το μασαζ και αντε ενα 30αρι τα υπολοιπα..60 συνολο.

Δεν τα εκλαψα για μια φορα,αλλα επαναληψη γιοκ.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Πήρα τηλέφωνο Βένους το σήκωσε η Νατάσα με ενημερώσε κατευθείαν ότι το πρόγραμμα είναι 30+20 και διάρκεια 30 λεπτά....πόσο κοροϊδία πια σε αυτήν την πόλη
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Πήρα τηλέφωνο Βένους το σήκωσε η Νατάσα με ενημερώσε κατευθείαν ότι το πρόγραμμα είναι 30+20 και διάρκεια 30 λεπτά....πόσο κοροϊδία πια σε αυτήν την πόλη
Δε τα λες καλα. 30+20 αλλα για να βγαλει πανω +10 και κατω αλλα +10.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
Στεφανία με πρόγραμμα των 60ε και εγώ.
Σχετικά καλύτερο από το μασάζ αντίστοιχων μαγαζιών.
Στα μείον το γεγονός ότι το μασάζ γίνεται στο κρεβάτι και όχι σε μασαζοκρέβατο.
Βέβαια, αν αποφασίσει η κοπέλα να έρχεται σε σταθερή βάση, ίσως το φέρει μαζί της.
Στα θετικά: κοπέλα πρόσχαρη, σε κάνει να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή, πολύ καλό επικοινωνιακό και όπως είπε και ο συνάδελφος παραπάνω σε κάνει να νιώθεις ανατολίτης. Πετυχημένο edging. Καλό dirty talk επίσης.
Τίμια επιλογή για εμένα. Αν αποφασίσει να έρθει εκ νέου την πόλη μας θα την ξαναεπισκεφθώ.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
"Δοκιμασε κανεις Αισθησιακό μασάζ "

Ενδιαφέρον φαίνεται. Βέβαια δεν έχει τηλέφωνο. Ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένουμε όπως με την Ροζίτα ...
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Πήρα τηλέφωνο Βένους το σήκωσε η Νατάσα με ενημερώσε κατευθείαν ότι το πρόγραμμα είναι 30+20 και διάρκεια 30 λεπτά....πόσο κοροϊδία πια σε αυτήν την πόλη
Καλα τι μας λες τωρα εγω ειχα παει και μου λεει απλα να ξερεις δεν εχει ζεστο νερο μου εκανε χαιδεμα 10 λεπτα και λεει γυρνα τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
τίποτα απολύτως πέρα απο μαλακία χειροκίνητη.
Φραπεδιά σπέσιαλ μεν.. αλλά μόνο αυτό! Κοιμούνται όρθιες μιλάμε, αντί να κάνουν κάνα τσιμπουκι καλό να χεστουνε στο τάλαρο μένουν με τα 30 + 20! Τόσο τους κόβει.. είδικα Νεφέλη /Κριστη/Τόκιο αν αρχίσουν τις πίπες θα κονομήσουν καλά & γρήγορα.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Φραπεδιά σπέσιαλ μεν.. αλλά μόνο αυτό! Κοιμούνται όρθιες μιλάμε, αντί να κάνουν κάνα τσιμπουκι καλό να χεστουνε στο τάλαρο μένουν με τα 30 + 20! Τόσο τους κόβει.. είδικα Νεφέλη /Κριστη/Τόκιο αν αρχίσουν τις πίπες θα κονομήσουν καλά & γρήγορα.
62B1AE45-AB16-4F01-BBE6-6AB3ED1C2520.jpeg

Εικόνα έξω απο το κρυσταλ ΕΑΝ έκαναν πίπες.
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Αν θέλεις φίλε μου,κάνε μια περιγραφή των κοριτσιών συν μία εκτίμηση της ηλικίας τους! Καλημέρα!
Η ξανθιά μου φάνηκε 45+ η μελαχρινή 35+.
Η ξανθιά σχετικά αδύνατη δεν είναι του γούστου μου τέτοια κορμιά.
Η μελαχρινή αφρατουλα οχι όμως κάτι υπερβολικό.
Φυσικό στήθος λίγο πεσμένο, μια κοπέλα που οκ θα της την έπεφτες και έξω .
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Screenshot_2022-11-23-06-39-39-67_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
ξέρουμε αν παίζει κάτι παραπάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom