Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Επισκεψη σημερα στο luxury και περασμα με λιζα πολυ ωραια κοπελα για τα γουστα μου, καλο μασαζ αρκετο σοσιαλ βεβαια την ωρα του μασαζ. Στο δευτερο μερος για μενα παρα πολυ καλη το μονο αρνητικο δεν δεχετε πολλα φιλια στο σωμα. Σιγουρα αξιζει να τια δωσεις μια ευκαιρια στο ιδρυμα
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
Μια που τελευταία πίασαμε και λίγο απο τα μαγαζία τα πριβέ και τα παλιάς κοπής που όμως ακόμα λειτουργούν στο ίδιο ακριβώς μοτίβο αλλα σε κλειστό πλέον κύκλωμα !!
Πέρασμα πρόσφατα απο την νέα οδό (πλεον Μοναστηριου) της Μαρίας (λαδάδικα προ κορονοιού). ..ο χώρος τέλειος όπως αρμόζει σε επαγγελματικά μασάζ !! Δλδ χρώματα που ηρεμούν το μάτι !! Έπιπλα σε ίσιες γραμμές .. και καθαριότητα πάνω απο όλα !! Σε αύτα τά όμορφα ,βρέθηκε μια νέα στο χώρο δεν την ξέρει κανένας στο κύκλο αυτών ... πετίτ μελαχρινή αψεγάδιαστο κορμί δεν θα δεις ουτε ραγάδα στο δέρμα της ... φοβερό στήθος φυσικό 2 και κώλος ζωγραφιά!! Στα δια ταύτα χαμολαστή, διάθεση να σε ευχαριστήσει.. καλή αλλα θέλει εξέλιξη και λογικό ειναι .. ο χρόνος θα την αλλαξει .. εχει τα φόντα ..πιστευω πως ειναι μια καλη άφιξη στα δεδομενα ... ενημερώνω παρα ότι ειναι πριβέ .. αφού ο κύκλος της Μαριας ειναι μεγάλος ( λογω πολλών χρόνων) μπορεί καποιος να νομίζει πως είναι κλειστή..
το σταθερο τηλ φανταζομαι δεν ισχυει το νεο της ποιο ειναι σε πμ παρακαλω
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει μασάζ και εκτόνωση φούλ ... αν θύμαμαι καλα το όνομα (μια φόρα το είπε και αυτό ηταν)Αλεξάνδρα η Έλενα δεν ιμαι σιγουρος ...

Τον όρο «εκτόνωση φουλ» Πρώτη φορά τον ακούω! Εκτόνωση η φουλ; Εκτόνωση είναι η μαλακία και full είναι το σεξ
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Τον όρο «εκτόνωση φουλ» Πρώτη φορά τον ακούω! Εκτόνωση η φουλ; Εκτόνωση είναι η μαλακία και full είναι το σεξ
Είχα την ίδια απορία με σένα......Ίσως είναι η έκφραση των 20άρηδων που λένε ....να καλοπεράσεις φουλ εκεί που θα πας.....!! Προφανώς εννοεί ότι ναιιι κάνει εκτόνωση με πάθος και το φχαριστιέσαι.......Εκτόνωση όμως....όχι σεξ......
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582

DELTA(2)

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
106
Πόντοι
0
Εάν θέλεις να δεσμεύσουμε κάποιο συγκεκριμένο μπορείς να με καλέσεις να συνεννοηθούμε ευχαριστώ
Καρτανσια,Η Βικυ-Στεφανια κανει πολυ ωραιο μασαζ με εξαιρετικο Happy ending!Ξεκινησε πριν 6-7 χρονια απο ενα υπογειο στο Ψυχικο ,ενα πολυμικρο χωρο ,που σε κοιτουσε και με καμερα οταν εμπαινες.....και μετα πηγε σε αλλο πιο μεγαλο χωρο...καπου εκει κοντα.....
Λιγο γεματουλα, αλλα πολυ ωραια στην συζητηση....γιατι ανεβαινει επανω????αυτη ξερει το γιατι.....σπευσατε!!!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ο ερχομός της Στεφανιας στη Θεσσαλονίκη ανεβάζει το επίπεδο στο χώρο του μασαζ. Ο αισθησιασμός της, η καλοσύνη της, η θετικότητα της, το εξαιρετικό μασαζ και το εξαιρετικό "φουλ επιδορπιο", αποτελούν παροχές που όμοιες της εδώ δεν έχουμε στη Θεσσαλονίκη... την έχω επισκεφτεί άπειρες φορές στην Αθήνα κι έχω κάθε φορά μια εξαιρετική αναζωογόνηση κιβευχαριστηση.... η κοπέλα είναι η ιέρεια του αισθησιακου μασαζ. Τα δίνει όλα με απόλυτο επαγγελματισμο και προσηλωση
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.713
Like
14.212
Πόντοι
3.506
Πρόσφατη επίσκεψη στο κορίτσι καθώς το ταλαιπωρημένο, από την εργασία, σώμα μου ήταν ιδιαίτερα πιασμένο ! Διάλεξα το πρόγραμμα της μιάμισης ώρας καθώς ήθελα να απολαύσω περισσότερο μασάζ αλλά αυτή τη φορα πονούσα αρκετά και χρειαζόμουν και περισσότερο ! Μετά από ένα σύντομο ντους, ξάπλωσα στο κρεβάτι του μασάζ και αφέθηκα στα χέρια της..! Το κορίτσι με επιμονή και υπομονή με φρόντισε και ''έλυσε'' όλους τους κόμπους από το σώμα μου αλλά και όλη η διαδικασία μου προσέφερε χαλάρωση και ηρεμία ! Μετά το μασάζ προτίμησα την τεχνική edjing και θα μπορούσα να πω πως ήταν πολύ έντονο αυτό που αισθάνθηκα..! Κλείνοντας να της ευχηθώ καλό ταξίδι και ευχάριστη παραμονή στην όμορφη Θεσσαλονίκη :hi:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Αρχές της εβδομάδας πέρασμα από κρυσταλ, 5 κοπέλες σίγουρα εκει, διαθέσιμη η Ολίβια, αρκετά καλό πρώτο μέρος και δεύτερο επίσης. Καυλωτικη φωνή - βυζαρες το κορίτσι .. ευχαριστημένος από την κοπέλα αλλά κουράζει το θέμα μόνο με μασάζ εν τελεί!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αρχές της εβδομάδας πέρασμα από κρυσταλ, 5 κοπέλες σίγουρα εκει, διαθέσιμη η Ολίβια, αρκετά καλό πρώτο μέρος και δεύτερο επίσης. Καυλωτικη φωνή - βυζαρες το κορίτσι .. ευχαριστημένος από την κοπέλα αλλά κουράζει το θέμα μόνο με μασάζ εν τελεί!
Πάντως προσωπικά νομίζω πως η Ολίβια είναι ιδιαίτερα "αδικημένη" μια και είναι και πολύ όμορφη, και ωραίο σώμα έχει, και καθαρή και ξέρει να πει και 2 κουβέντες, απλα ίσως επιλέγει να είναι πιο χαμηλών τόνων
 

Manos234

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα! Πρώτη φορά γράφω αν και διαβάζω εδώ και καιρό. Ήρθε η ώρα να προσφέρω και εγώ πληροφορίες. Βρέθηκα χτες με την κοπέλα που προσφέρει nuru μασάζ. Ο χώρος βρίσκεται στην Αγίου Δημητρίου στο ύψος του Τούρκικου προξενείου. Πρωτίστως η κοπέλα είναι πολύ ευγενική και φιλόξενη. Το πρόγραμμα είναι ιδιαίτερο και απολαυστικό. Φοβερό μασάζ body to body. Είναι γυμνή και έχει κορμί λαμπάδα! Σε κάνει να τελειώσεις βάζοντας το πέος ανάμεσα στα μπούτια της! Αερογαμια θα το βάφτιζα! Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 2 τελειώματα στην μια ώρα! Σπέσιαλ περιποίηση αποτελεί το μπανάκι που σου κάνει η ίδια για να φύγουν τα λάδια. Ο χώρος πεντακάθαρος. Κόστος 100 euros. Ελπίζω να βοήθησα.
Πες μας πως θα την βρούμε ένα τηλ κάτι συνάδελφε!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρεις κάνεις πως θα βρω την κοπέλα στην Αγίου Δημητρίου που κάνει nuru?
 

Manos234

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που θ βρω την κοπέλα από Αγίου Δημητρίου που κάνει nuru?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Πάντως προσωπικά νομίζω πως η Ολίβια είναι ιδιαίτερα "αδικημένη" μια και είναι και πολύ όμορφη, και ωραίο σώμα έχει, και καθαρή και ξέρει να πει και 2 κουβέντες, απλα ίσως επιλέγει να είναι πιο χαμηλών τόνων
Αδικημενη ως προς τι ρε φιλε. Εχουν θυσαυρισει ολες. Τις νοιαζει νομιζεις τι θα πουμε εδω; αφου πρακτικα βγαζουν τρελα λεφτα. Εχει τυχει να εκθειαζετε κοπελα εδω κ να πηγαινω κ να ναι φολα. Και το αντιθετο. Οι μονοι που χανουμε ειμαστε εμεις οταν τρωμε φολες.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Πάντως προσωπικά νομίζω πως η Ολίβια είναι ιδιαίτερα "αδικημένη" μια και είναι και πολύ όμορφη, και ωραίο σώμα έχει, και καθαρή και ξέρει να πει και 2 κουβέντες, απλα ίσως επιλέγει να είναι πιο χαμηλών τόνων
Συμφωνώ.. είναι όντως, αν δεν είχε την κοιλιτσα κιόλας θα ήταν σούπερ!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αδικημενη ως προς τι ρε φιλε. Εχουν θυσαυρισει ολες. Τις νοιαζει νομιζεις τι θα πουμε εδω; αφου πρακτικα βγαζουν τρελα λεφτα. Εχει τυχει να εκθειαζετε κοπελα εδω κ να πηγαινω κ να ναι φολα. Και το αντιθετο. Οι μονοι που χανουμε ειμαστε εμεις οταν τρωμε φολες.
Αδικημένη ως προς την προβολή σε σχέση με άλλες . Σε όλα τα υπόλοιπα που λες, συμφωνώ
 

omorfoulis35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
30
Like
994
Πόντοι
990
Ενα μεγαλο μπραβο για το πορνορεπορταζ της πολης ....οτι καλυτερο εχω διαβασει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom