Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα από Κρισταλ . Μλκες τι χαμός είναι αυτός ; Λεφτά να μοίραζαν δεν θα είχε τόσο κόσμο. Τα πενηντάρικα έφευγαν βολίδα :cheesy::cheesy:
Πέρασμα με Τόκιο. Καλή στο δωμάτιο. Πρώτο μέρος συμπαθητικό, της ζήτησα να πιέσει λίγο παραπάνω και το έκανε και δεύτερο πολύ καλό. Εμένα προσωπικά μου αρέσει η κοπέλα άσχετα με τα όντως παρα πολλά τατου και πιρσινγκ. Έφυγα ευχαριστημένος και με ένα πενηντάρικο λιγότερο:cheesy:
Αυτά από εμένα . Τους χαιρετισμούς μου και καλή εβδομάδα να έχουμε
Ποιες άλλες κοπέλες είχε διαθέσιμες;
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
,Δηλαδή τι προτείνεις; Να πηδιεται σε μαγαζί που δεν το προσφέρει ως υπηρεσία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εννοείς Λίζα μάλλον
Λίνα φίλος αδύνατη με σορτσάκι,μικρό στήθος με ρογες πεταχτες
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Ποιες άλλες κοπέλες είχε διαθέσιμες;
Διαθέσιμη δεν ήταν καμια . Παρούσες Νεφέλη , Κρίστι που θα ξεκινούσαν πρόγραμμα και αυτές και ακόμα μια που έμπαινε στο δωμάτιο που αν κατάλαβα καλά από την σωματοδομή της ήταν η Βανέσα . Αυτό με επιφύλαξη όμως γτ δεν πρόσεξα πρόσωπο .
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Διαθέσιμη δεν ήταν καμια . Παρούσες Νεφέλη , Κρίστι που θα ξεκινούσαν πρόγραμμα και αυτές και ακόμα μια που έμπαινε στο δωμάτιο που αν κατάλαβα καλά από την σωματοδομή της ήταν η Βανέσα . Αυτό με επιφύλαξη όμως γτ δεν πρόσεξα πρόσωπο .
Αυτήν την καινούργια που μικροδειχνει, πώς την λένε ρε γμτ; Είχε αναφερθεί σε σχόλια λίγο καιρό πριν , δεν εμφανίζεται πλέον; Ξέρει κανείς να διαφωτίσει;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λίνα φίλος αδύνατη με σορτσάκι,μικρό στήθος με ρογες πεταχτες
Μάλλον Λιζα
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
240
Πόντοι
21
Γεια σε όλους. Είμαι στην πόλη για δουλειές. Η υπηρεσία σπα πολυτελείας είναι καλή θέση για μπριζόλα; ή καλύτερα να επισκεφτώ το κρυσταλλικό μασάζ
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Οχι οχι . οσοι γνωρίζουν ξέρουν .. ειναι η ίδια στις φώτο χαμογελαστώ και γλυκό πρόσωπο .. δεν μιλαει καθόλου την ωρα που κάνει πρόγραμμα και μαλίστα σου λέει να μην μίλας για να νιώσεις το μάσαζ ... η κόπελα δινει ψύχη σε αυτο που κάνει και ποιότητα... διαφέρει πολυ απο πολλες που γνωριζω ... εχει επίπεδο και καλο λέγειν που οποιος παρει τηλεφωνο θα καταλαβει .. ολα οσα διάβασα γιαυτην άσχημα (ΜAGIK2 )ειναι ακριβως τα άντιθετα (ευγενική .. ωραίο στηθος προγραμμά που θες να ξανα πας ..) η εργασια η 2η δεν εχει καμια σχέση με αυτο που κανει ...ειναι κριμα να βγαζουμε συμπεράσμετα αν δεν ξέρουμε ..στην αγγέλια ΔΕΝ ειναι η ξένια... και επισης εσυ δεν ξέρω αν είσαι ο ΜΑGIK2 που του τα χωσανε σε αλλο νήμα και τον εξάχναν.. αλλα τι σημασια εχει αφου και με αυτο τι νικ φαίνονται προθέσεις σου ... τωρα πεςμε οτι θές εγω τα είπα και νιώθω καλα με τον ευάτο μου γιατί ειναι πολυ αδικό να κράζουμε για το τπτ ...
Καλημέρα ,είναι εύκολο κάποιο λινκ?Σ ευχαριστώ!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Αυτήν την καινούργια που μικροδειχνει, πώς την λένε ρε γμτ; Είχε αναφερθεί σε σχόλια λίγο καιρό πριν , δεν εμφανίζεται πλέον; Ξέρει κανείς να διαφωτίσει;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μάλλον Λιζα
Υπάρχει και Λίνα πλέον στο χώρο απλά δεν ξέρω αν είναι αυτή που δουλεύε στο κρύσταλ και πήρε μεταγραφή
 

DELTA(2)

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
106
Πόντοι
0
Οχι οχι . οσοι γνωρίζουν ξέρουν .. ειναι η ίδια στις φώτο χαμογελαστώ και γλυκό πρόσωπο .. δεν μιλαει καθόλου την ωρα που κάνει πρόγραμμα και μαλίστα σου λέει να μην μίλας για να νιώσεις το μάσαζ ... η κόπελα δινει ψύχη σε αυτο που κάνει και ποιότητα... διαφέρει πολυ απο πολλες που γνωριζω ... εχει επίπεδο και καλο λέγειν που οποιος παρει τηλεφωνο θα καταλαβει .. ολα οσα διάβασα γιαυτην άσχημα (ΜAGIK2 )ειναι ακριβως τα άντιθετα (ευγενική .. ωραίο στηθος προγραμμά που θες να ξανα πας ..) η εργασια η 2η δεν εχει καμια σχέση με αυτο που κανει ...ειναι κριμα να βγαζουμε συμπεράσμετα αν δεν ξέρουμε ..στην αγγέλια ΔΕΝ ειναι η ξένια... και επισης εσυ δεν ξέρω αν είσαι ο ΜΑGIK2 που του τα χωσανε σε αλλο νήμα και τον εξάχναν.. αλλα τι σημασια εχει αφου και με αυτο τι νικ φαίνονται προθέσεις σου ... τωρα πεςμε οτι θές εγω τα είπα και νιώθω καλα με τον ευάτο μου γιατί ειναι πολυ αδικό να κράζουμε για το τπτ ...
Πω πω συλλογισμος!!!!εισαι ο αστυνομος σαηνης η ο πρακτορας Θου Βου?????τι λεω τωρα......αντε ....
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Μια που τελευταία πίασαμε και λίγο απο τα μαγαζία τα πριβέ και τα παλιάς κοπής που όμως ακόμα λειτουργούν στο ίδιο ακριβώς μοτίβο αλλα σε κλειστό πλέον κύκλωμα !!
Πέρασμα πρόσφατα απο την νέα οδό (πλεον Μοναστηριου) της Μαρίας (λαδάδικα προ κορονοιού). ..ο χώρος τέλειος όπως αρμόζει σε επαγγελματικά μασάζ !! Δλδ χρώματα που ηρεμούν το μάτι !! Έπιπλα σε ίσιες γραμμές .. και καθαριότητα πάνω απο όλα !! Σε αύτα τά όμορφα ,βρέθηκε μια νέα στο χώρο δεν την ξέρει κανένας στο κύκλο αυτών ... πετίτ μελαχρινή αψεγάδιαστο κορμί δεν θα δεις ουτε ραγάδα στο δέρμα της ... φοβερό στήθος φυσικό 2 και κώλος ζωγραφιά!! Στα δια ταύτα χαμολαστή, διάθεση να σε ευχαριστήσει.. καλή αλλα θέλει εξέλιξη και λογικό ειναι .. ο χρόνος θα την αλλαξει .. εχει τα φόντα ..πιστευω πως ειναι μια καλη άφιξη στα δεδομενα ... ενημερώνω παρα ότι ειναι πριβέ .. αφού ο κύκλος της Μαριας ειναι μεγάλος ( λογω πολλών χρόνων) μπορεί καποιος να νομίζει πως είναι κλειστή..
 
Τελευταία τροποποίηση:

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Μια που τελευταία πίασαμε και λίγο απο τα μαγαζία τα πριβέ και τα παλιάς κοπής που όμως ακόμα λειτουργούν στο ίδιο ακριβώς μοτίβο αλλα σε κλειστό πλέον κύκλωμα !!
Πέρασμα πρόσφατα απο την νέα οδό (πλεον Μοναστηριου) της Μαρίας (λαδάδικα προ κορονοιού). ..ο χώρος τέλειος όπως αρμόζει σε επαγγελματικά μασάζ !! Δλδ χρώματα που ηρεμούν το μάτι !! Έπιπλα σε ίσιες γραμμές .. και καθαριότητα πάνω απο όλα !! Σε αύτα τά όμορφα ,βρέθηκε μια νέα στο χώρο δεν την ξέρει κανένας στο κύκλο αυτών ... πετίτ μελαχρινή αψεγάδιαστο κορμί δεν θα δεις ουτε ραγάδα στο δέρμα της ... φοβερό στήθος φυσικό 2 και κώλος ζωγραφιά!! Στα δια ταύτα χαμολαστή, διάθεση να σε ευχαριστήσει.. καλή αλλα θέλει εξέλιξη και λογικό ειναι .. ο χρόνος θα την αλλαξει .. εχει τα φόντα ..πιστευω πως ειναι μια καλη άφιξη στα δεδομενα ... ενημερώνω παρα ότι ειναι πριβέ .. αφού ο κύκλος της Μαριας ειναι μεγάλος ( λογω πολλών χρόνων) μπορεί καποιος να νομίζει πως είναι κλειστή..
Τακτικός πελάτης της Μαρίας όταν ήταν στη Σοφούλη, έχω χρόνια να πάω. Αν θυμάμαι καλά οι τιμές κάποια στιγμή είχαν ανέβει στο Θεό. Πού βρίσκονται τώρα;
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Τακτικός πελάτης της Μαρίας όταν ήταν στη Σοφούλη, έχω χρόνια να πάω. Αν θυμάμαι καλά οι τιμές κάποια στιγμή είχαν ανέβει στο Θεό. Πού βρίσκονται τώρα;
Οι τίμες βρίσκονται σε ανεβασμένα επίπεδα για την επόχη μας ..και σε σύγκριση τιμών με άλλα παρόμοια μαγαζιά... 100 ευρώ η συνέδρια...Πέρασα ωραία και προσωπιή μου άποψη δεν ένιωσα χάμενος
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Οι τίμες βρίσκονται σε ανεβασμένα επίπεδα για την επόχη μας ..και σε σύγκριση τιμών με άλλα παρόμοια μαγαζιά... 100 ευρώ η συνέδρια...Πέρασα ωραία και προσωπιή μου άποψη δεν ένιωσα χάμενος
Μασάζ παίζει καθόλου ή κατευθείαν στο ψητό; Κρεβάτια; κανονικά;
 

POYTANIARIS 69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
152
Like
8
Πόντοι
1
Λοιπον στην αγγελια "αισθησιακο μασαζ " που εβγαλε μια κατερινα,με καποιες φωτο ειναι η Ξενια,η πρωην Ραχηλ πριν χρονια και πρωην στουντιομασαζοκοριτσο.....με πολλα χιλομετρα στο κοντερ, τι θελει να κανει τωρα χωρις να δινει τηλεφωνο θα δειξει????
Που βρισκουμε την αγγελία?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Μια που τελευταία πίασαμε και λίγο απο τα μαγαζία τα πριβέ και τα παλιάς κοπής που όμως ακόμα λειτουργούν στο ίδιο ακριβώς μοτίβο αλλα σε κλειστό πλέον κύκλωμα !!
Πέρασμα πρόσφατα απο την νέα οδό (πλεον Μοναστηριου) της Μαρίας (λαδάδικα προ κορονοιού). ..ο χώρος τέλειος όπως αρμόζει σε επαγγελματικά μασάζ !! Δλδ χρώματα που ηρεμούν το μάτι !! Έπιπλα σε ίσιες γραμμές .. και καθαριότητα πάνω απο όλα !! Σε αύτα τά όμορφα ,βρέθηκε μια νέα στο χώρο δεν την ξέρει κανένας στο κύκλο αυτών ... πετίτ μελαχρινή αψεγάδιαστο κορμί δεν θα δεις ουτε ραγάδα στο δέρμα της ... φοβερό στήθος φυσικό 2 και κώλος ζωγραφιά!! Στα δια ταύτα χαμολαστή, διάθεση να σε ευχαριστήσει.. καλή αλλα θέλει εξέλιξη και λογικό ειναι .. ο χρόνος θα την αλλαξει .. εχει τα φόντα ..πιστευω πως ειναι μια καλη άφιξη στα δεδομενα ... ενημερώνω παρα ότι ειναι πριβέ .. αφού ο κύκλος της Μαριας ειναι μεγάλος ( λογω πολλών χρόνων) μπορεί καποιος να νομίζει πως είναι κλειστή..
Το όνομα της κοπέλας
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
6
Like
507
Πόντοι
280
Οι τίμες βρίσκονται σε ανεβασμένα επίπεδα για την επόχη μας ..και σε σύγκριση τιμών με άλλα παρόμοια μαγαζιά... 100 ευρώ η συνέδρια...Πέρασα ωραία και προσωπιή μου άποψη δεν ένιωσα χάμενος

Μιας και είμαι άσχετος με τις πιο prive καταστάσεις, τι ακριβως δικαιολογείται με τα εξτρα χρήματα; είναι φουλ πρόγραμμα ή τοσο καλύτερες οι υπηρεσίες;
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Μιας και είμαι άσχετος με τις πιο prive καταστάσεις, τι ακριβως δικαιολογείται με τα εξτρα χρήματα; είναι φουλ πρόγραμμα ή τοσο καλύτερες οι υπηρεσίες;
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει μασάζ και εκτόνωση φούλ ... αν θύμαμαι καλα το όνομα (μια φόρα το είπε και αυτό ηταν)Αλεξάνδρα η Έλενα δεν ιμαι σιγουρος ....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους. Περασμα με Κατερίνα στην Μαριάννα . Μαγαζί άψογο όπως πάντα, καμία βιασύνη, η κοπέλα πρόσχαρη και κούκλα. Καστανοξανθη με πράσινα μάτια, αδύνατη, καλό βυζί, συμμετοχή φουλ, κοιτάει να ικανοποιήσει τον πελάτη.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους. Περασμα με Κατερίνα στην Μαριάννα . Μαγαζί άψογο όπως πάντα, καμία βιασύνη, η κοπέλα πρόσχαρη και κούκλα. Καστανοξανθη με πράσινα μάτια, αδύνατη, καλό βυζί, συμμετοχή φουλ, κοιτάει να ικανοποιήσει τον πελάτη.
Θα συμφωνήσω απόλυτα...από τα λίγα καλά μαγαζιά που εμειναν
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Οι τίμες βρίσκονται σε ανεβασμένα επίπεδα για την επόχη μας ..και σε σύγκριση τιμών με άλλα παρόμοια μαγαζιά... 100 ευρώ η συνέδρια...Πέρασα ωραία και προσωπιή μου άποψη δεν ένιωσα χάμενος

Στο παλιό μαγαζί είχε και με 80 μόνο στοματικό, ξέρεις αν υπάρχει και τώρα φίλε?
 

Tomant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δίνω έμφαση στο μασάζ σε κάθε συνάντηση, καθώς εξειδικεύομαι σε αυτό,το συνδυάζω όμως κ με άλλες παροχές κ πιο ολοκληρωμένες αν χρειαστεί :*
Όποιος ενδιαφέρεται θα με καλεσει η θα μου στείλει εδώ πμ κ θα τον ενημερώσω αναλυτικά.
17 έως 27 Νοεμβρίου Θα κλείσω ένα υπέροχο κ διακριτικό Airbnb πάνω στην αγαπημένη μ θάλασσα,περιοχή Περαία
Στεφάνια μήπως κανείς μασάζ προστάτη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom