Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Έχω επισκεφτεί την Στεφανία στην Αθήνα και κάναμε το ταντρικό μασάζ και ήταν από τις ωραιότερες εμπειρίες. Τώρα που έρχεται στα μέρη μας ίσως την ξαναεπισκεφτώ αν και είναι δύσκολη περίοδος.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλημέρα σας!
Τελικά με πείσατε! κέντρο έκλεισα Airbnb,με πολύ άνετο κ δωρεάν πάρκινγκ!
17-27 Νοεμβρίου θα είμαι κοντά σας!!
Με το καλό να έρθεις κοπελαρα μου.. αν παρέχεις τις υπηρεσίες που αναφέρονται κ φανταζόμαστε, θα «κόψεις» αρκετό κασέρι από τα “μαλακισμενα” που φραπαρουν μόνο και βγάζουν κ γλώσσα αντί κάνουν γλυφιτζούρια και να λένε και ευχαριστώ σε τέτοιους καιρούς που περνάμε! Σε περίπτωση που πάει καλά(που θα πάει) να το κανείς ανά τακτά διαστήματα!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Με το καλό να έρθεις κοπελαρα μου.. αν παρέχεις τις υπηρεσίες που αναφέρονται κ φανταζόμαστε, θα «κόψεις» αρκετό κασέρι από τα “μαλακισμενα” που φραπαρουν μόνο και βγάζουν κ γλώσσα αντί κάνουν γλυφιτζούρια και να λένε και ευχαριστώ σε τέτοιους καιρούς που περνάμε! Σε περίπτωση που πάει καλά(που θα πάει) να το κανείς ανά τακτά διαστήματα!
Πραγματικά άριστη ευκαιρία να διεκδικήσουμε τα δικαιώματα μας ως πελάτες. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς συντρόφια! Μαύρο στα μασατζιδικα της μαλακίας, Ζήτω το καλαμάκι!!!!
Δεν ειρωνεύομαι απλά διακωμωδώ την κατάσταση.
Και εγώ θα στηρίξω την Βίκυ-Στεφανία.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Ναι νομίζω ότι με 10 λεπτά απόσταση από το κέντρο με το αυτοκίνητο η 20 λεπτά με τα πόδια είναι πολύ καλή τοποθεσία αυτό που βρήκα. και Το πιο βασικό και σπάνιο για κέντρο ότι έχει άνετο και δωρεάν χώρο πάρκινγκ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και τι προτείνεις να ανοίξω ένα ειδικό thread

BRAVO κοριτσάρα, πολύ καλά έκανες....!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Εντάξει @biky-stefania μου καταλάβαμε όλοι τι θα γίνει...

Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες). Κοινώς, κάνουμε τους καουμπόηδες εδώ μέσα για να μπαίνει ο άλλος ανώνυμα και μετά να βλέπεις λίστες αναμονής μεγαλύτερες από της μαγνητικής στο ΑΧΕΠΑ
 

KoinosParanimastis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Ναι νομίζω ότι με 10 λεπτά απόσταση από το κέντρο με το αυτοκίνητο η 20 λεπτά με τα πόδια είναι πολύ καλή τοποθεσία αυτό που βρήκα. και Το πιο βασικό και σπάνιο για κέντρο ότι έχει άνετο και δωρεάν χώρο πάρκινγκ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και τι προτείνεις να ανοίξω ένα ειδικό thread?
Καλησπέρα. Έχεις τη καλοσύνη να μας πεις συνοπτικά τα προγράμματα που προσφέρεις;
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Καλησπέρα!ένα πολύ καλό μασάζ στο όποιο δίνω μέγιστη προτεραιότητα κ αισθησιακές παροχές από happy ending h την πρωτότυπη παραλλαγή του το edging μέχρι ολοκληρωμένο πακέτο.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς ν επικοινώνησεις είτε τηλ η εδώ με πμ,σε ευχαριστώ πολύ!
 

Gamikos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
171
Κριτικές
23
Like
1.163
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα!ένα πολύ καλό μασάζ στο όποιο δίνω μέγιστη προτεραιότητα κ αισθησιακές παροχές από happy ending h την πρωτότυπη παραλλαγή του το edging μέχρι ολοκληρωμένο πακέτο.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς ν επικοινώνησεις είτε τηλ η εδώ με πμ,σε ευχαριστώ πολύ!
Οταν λες παραλαγη????!!!
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Οταν λες παραλαγη????!!!

01-elve-military-set-cover-e1617200545851.jpg

Σόρυ φίλε, μην με παρεξηγήσεις, δεν άντεξα
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Οταν λες παραλαγη????!!!
Edging είναι από τις εμπειρίες που αλλο ν το ζήσεις κ άλλο ν το περιγράψω!
Είναι η εξέλιξη στη χειροποίητη εκτόνωση μέσω ειδικής τεχνικής πιο αργης και διακεκομμένης!
Πρακτικα,το φτανω κοντά το διακόπτω,έχει ειδικές πιέσεις στη γύρω περιοχή έτσι είναι πιο έντονο καθολη τη διάρκεια κ φυσικά όταν κορυφωθεί!
Όποιος το έχει δοκιμάσει μαζί μου ,από τα χεράκια μου Το λάτρεψε :*
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα από body free, μιας και είχα ελεύθερο χρόνο είπα να το επιχειρήσω. Μια κοπέλα μόνο εκεί, Ουκρανή, η Τατιάνα νομίζω. Πρέπει να είχε πατημένα τα 40, πολύ καλό σώμα , πολύ καλό στοματικό και στα του αγώνα ότι ζητούσα το είχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πρώτη ενημέρωση για το μασάζ Νούρου στην Αγίου Δημητρίου. Η κοπέλα υπερβολικά αδύνατη αλλά καλή στο μασάζ , ο χώρος δεν μου άρεσε καθόλου, όλα γίνονται σε ένα φουσκωτό στρώμα. Θεωρώ τα 100€ παρα πολλά
Το Νουρου γίνεται κυρίως σε φουσκωτό στρώμα όπως δείχνουν και στα βίντεο που υπάρχουν παρά πολλά
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Το νήμα Έχει καταντήσει η ντροπή του αγοραίου έρωτα. Πανηγυρίζουμε που δίνουμε 50 € για να μας τον παίξει μία γκόμενα…
Και για να ωραιοποιήσουμε την κατάσταση Κάνουμε μία πολύ ωραία περιγραφή της κάθε συνάντησης για να μην παραδεχτούμε ότι είμαστε μαλάκες.
Και την ίδια στιγμή οι κοπέλες να μας σχολιάζουν κι άλλοι πελάτες να ακούν τα λεγόμενα τους
Τα Μασατζίδικα εδώ στην πόλη μας λειτουργούν με τον τρόπο που λειτουργούσαν τα κωλόμπαρα παλιά. Προσφέρουν ελάχιστα και κάθε φορά πηγαίνουμε με την προσδοκία ότι θα κάνουμε κάτι περισσότερο…
Πρέπει να σταματήσουμε να πηγαίνουμε αλλά να σταματήσουμε πραγματικά μήπως γίνει αναβάθμιση των Υπηρεσιών.

ΥΓ1 Μακριά από το dames Όσο δουλεύει εκεί το πρεζόνι γιατί είναι επικίνδυνο και για την υγεία μας

ΥΓ2 Τελευταία φορά που γάμησα την Βάσια πριν τέσσερα χρόνια μπορώ να πω ότι και στα 60 της είναι καλύτερη από την κάθε άβγαλτή πιτσιρίκα
 

Cris877

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
70
Πόντοι
0
Το νήμα Έχει καταντήσει η ντροπή του αγοραίου έρωτα. Πανηγυρίζουμε που δίνουμε 50 € για να μας τον παίξει μία γκόμενα…
Και για να ωραιοποιήσουμε την κατάσταση Κάνουμε μία πολύ ωραία περιγραφή της κάθε συνάντησης για να μην παραδεχτούμε ότι είμαστε μαλάκες.
Και την ίδια στιγμή οι κοπέλες να μας σχολιάζουν κι άλλοι πελάτες να ακούν τα λεγόμενα τους
Τα Μασατζίδικα εδώ στην πόλη μας λειτουργούν με τον τρόπο που λειτουργούσαν τα κωλόμπαρα παλιά. Προσφέρουν ελάχιστα και κάθε φορά πηγαίνουμε με την προσδοκία ότι θα κάνουμε κάτι περισσότερο…
Πρέπει να σταματήσουμε να πηγαίνουμε αλλά να σταματήσουμε πραγματικά μήπως γίνει αναβάθμιση των Υπηρεσιών.

ΥΓ1 Μακριά από το dames Όσο δουλεύει εκεί το πρεζόνι γιατί είναι επικίνδυνο και για την υγεία μας

ΥΓ2 Τελευταία φορά που γάμησα την Βάσια πριν τέσσερα χρόνια μπορώ να πω ότι και στα 60 της είναι καλύτερη από την κάθε άβγαλτή πιτσιρίκα
Τα είπες όλα άρχοντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom