Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Θα μπορούσες κ από δω να μας πεις κάποια πράγματά για σένα όπως ηλικία πως είσαι κ.α.
Αρνητικό το ότι θα πας Περαία πάντως αυτό να το κοιτάξεις
Ναι υπάρχει νημα εδώ

Στεφανία μασάζ όπου μπορείτε να βρείτε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για μένα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Στη Περαια μια στις εκατο να δεις γνωστο,αντε να βρεις δικαιολογια
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Τους γειτονες διπλα σου τους υπολογισες?για σενα λεω..
Που θα μπαινουνε οι πελατες καθε λιγο..
Λες να μην καταλαβουνε τι γινεται?
Airbnb θεωρείται το συγκεκριμένο και όπως όλα έχουν πολιτική ότι μπορείς να κάνεις ότι νομίζεις για αυτό το κλείνεις..
επίσης ξέρω να το χειρίζομαι τα ραντεβού μου ώστε να μη γίνει κανένα απολύτως πρόβλημα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Airbnb θεωρείται το συγκεκριμένο και όπως όλα έχουν πολιτική ότι μπορείς να κάνεις ότι νομίζεις για αυτό το κλείνεις..
επίσης ξέρω να το χειρίζομαι τα ραντεβού μου ώστε να μη γίνει κανένα απολύτως πρόβλημα
Βρε οτι θες κανεις,μαζι σου..
Αλλα φαντασου εγω να βγαινω και να με κοιταει η γειτονια?
 

Masazakias22

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Εμένα με βολεύει η περαια παντως και δεν έχω θέμα! Από εκεί και πέρα τόσοι που θα θέλουν να σε επισκεφθούν δεν νομίζω να υπάρχει θέμα να δώσουν 10€ στις βενζίνες για ένα καλό μασαζ!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Γνώμη μου, έχουν δίκιο οι συνάδελφοι, αλλά για εμένα, όχι τόσο για το θέμα της διακριτικότητας, αλλά για την μεγαλουτσικη απόσταση όπως ΚΑΙ την αυξημένη κίνηση πρωινές και μεσημεριανές ώρες.

Δηλαδή, για να έρθει κάποιος από κέντρο και τριγύρω να σε δει εκεί, θέλει σίγουρα 1,5-2 ώρες πάνε γύρνα, συν το χρόνο που θα κάτσει, βάλε ένα τρίωρο... Δεν είναι εύκολο για τους πολλούς να διαθέσουν τόσο χρόνο (συν τα έξοδα καυσίμων) .
Ενώ κέντρο (η κοντά τέλος πάντων) , είναι πολύ εύκολο να το προγραμματίσεις ανάμεσα στις δουλειές - υποχρεώσεις.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Χθες βράδυ ήμουν Αθήνα και βρεθήκαμε για πολλοστή φορά με τη Στεφανία. Καταπληκτικό όπως πάντα μασάζ, υπέροχο αισθησιακό σεξ. Έφυγα ελαφρύτερος και ξεκούραστος.... είναι υπέροχη η κοπέλα..
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Χωρίς να ψήνομαι ιδιαίτερα, μια χαρά είναι η Περαία, εκτός κι αν μένεις τέρμα δυτικά, αν βγεις περιφερειακό θέλεις max 35-40`, προτιμώ μία βόλτα ως τη Περαία παρά να ψάχνω για parking, το μόνο κακό για την κοπέλα, τελευταίο ρ/β 21.00 μετά τις 22.00 κανένας δεν θα πάει...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
@biky-stefania Με την αγαμια που υπαρχει στην πολη και στην Κομοτηνη να κλεισεις διαμερισμα, θα εισαι φουλ. Το θεμα ειναι να διευκολυνεις τους μυστες που θελουν να σε επισκεφτουνε και να κλεισεις καποιον χωρο στο κεντρο. Καθημερινα πολυς κοσμος περναει απο κεντρο για διαφορες δουλειες και μπορει μεσα σε ευλογο χρονικο διαστημα (εκτος των αλλων) να επισκεφτει και το ελαιοτριβειο χωρις να κινησει υποψιες (aka παντοφλα).
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Χωρίς να ψήνομαι ιδιαίτερα, μια χαρά είναι η Περαία, εκτός κι αν μένεις τέρμα δυτικά, αν βγεις περιφερειακό θέλεις max 35-40`, προτιμώ μία βόλτα ως τη Περαία παρά να ψάχνω για parking, το μόνο κακό για την κοπέλα, τελευταίο ρ/β 21.00 μετά τις 22.00 κανένας δεν θα πάει...
Μα δεν είναι τελευταίο ραντεβού στις 9..
Μέχρι κ 12 είμαι διάθεσιμη
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Μα δεν είναι τελευταίο ραντεβού στις 9..
Μέχρι κ 12 είμαι διάθεσιμη
εννοώ πως δύσκολα θα σου κλείσει κάποιος ρ/β μετά τις 22.00 για Περαία, εκτός κι αν μένει προς τα `κει. Γιατί δεν ψάχνεις για Καλαμαριά, Τούμπα, Πυλαία, και κοντά στο κέντρο είναι και Parking έχει...
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Χθες βράδυ ήμουν Αθήνα και βρεθήκαμε για πολλοστή φορά με τη Στεφανία. Καταπληκτικό όπως πάντα μασάζ, υπέροχο αισθησιακό σεξ. Έφυγα ελαφρύτερος και ξεκούραστος.... είναι υπέροχη η κοπέλα..
Εξαιρετική, σεξι, υπομονετική, χαμογελαστή, value for money οι υπηρεσίες της.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221107_023734.jpg
    IMG_20221107_023734.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 112
  • IMG_20221107_023621.jpg
    IMG_20221107_023621.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 98

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Εξαιρετική, σεξι, υπομονετική, χαμογελαστή, value for money οι υπηρεσίες της.

Χθες βράδυ ήμουν Αθήνα και βρεθήκαμε για πολλοστή φορά με τη Στεφανία. Καταπληκτικό όπως πάντα μασάζ, υπέροχο αισθησιακό σεξ. Έφυγα ελαφρύτερος και ξεκούραστος.... είναι υπέροχη η κοπέλα..
Η κοπέλα κάνει full πρόγραμμα?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ωραία επειδή θέλω να σας διευκολύνω προφανώς,μπορείτε να μου πείτε κάποιες περιοχές θα σας βολεύουν περισσότερο και δεν θα υπήρχε το γνωστό πρόβλημα της στάθμευσης?
Επίσης για να καταλάβω , λύστε μου την απορία..πώς γίνεται σε ένα απομονωμένο μέρος που θεωρείται η Περαία, να φοβάστε ότι θα σας δούν ,εννοώ στο κέντρο που περνάνε όλοι και γνωστοί και περαστικοί δεν φοβάστε ότι θα γίνετε αντιληπτοι..
Προσωπικά, η Περαία δεν. Ε θέλει και δεν την θέλω και εγώ, γιατί σίγουρα θα δω κάποιον γνωστό και θα πρέπει να αρχίσω τα ψέμματα.....
Στο κέντρο νομίζω μπορείς πολύ εύκολα να ξεγλυστρισεις και να βρεις μια δικαιολογία για το που πας....
Πρακτικά στο κέντρο δεν χρειάζεται να ψάχνεις δικαιολογία καμία.....
Φρόντισε να βρεις έναν χώρο κοντά σε πάρκινγκ...
*Σβολου με Παύλου μελά και παλαιών πατρών Γερμανού.
*Ναυαρινου.
Φραγκων-βαλαωριτου - λαδαδικα
Αγίας Σοφίας - μητροπολεως....
Νομίζω εκεί κάπου είναι καλά να κλείσεις....
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Προσωπικά, η Περαία δεν. Ε θέλει και δεν την θέλω και εγώ, γιατί σίγουρα θα δω κάποιον γνωστό και θα πρέπει να αρχίσω τα ψέμματα.....
Στο κέντρο νομίζω μπορείς πολύ εύκολα να ξεγλυστρισεις και να βρεις μια δικαιολογία για το που πας....
Πρακτικά στο κέντρο δεν χρειάζεται να ψάχνεις δικαιολογία καμία.....
Φρόντισε να βρεις έναν χώρο κοντά σε πάρκινγκ...
*Σβολου με Παύλου μελά και παλαιών πατρών Γερμανού.
*Ναυαρινου.
Φραγκων-βαλαωριτου - λαδαδικα
Αγίας Σοφίας - μητροπολεως....
Νομίζω εκεί κάπου είναι καλά να κλείσεις....
Ναι νομίζω ότι με 10 λεπτά απόσταση από το κέντρο με το αυτοκίνητο η 20 λεπτά με τα πόδια είναι πολύ καλή τοποθεσία αυτό που βρήκα. και Το πιο βασικό και σπάνιο για κέντρο ότι έχει άνετο και δωρεάν χώρο πάρκινγκ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως όλα αυτά τα συζητάμε σε λάθος forum?
Και τι προτείνεις να ανοίξω ένα ειδικό thread?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom