Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
συμφωνω με ολλα τα προαναφερομενα φιλε μου για την συγκεκριμενη κορασιδα μια ερωτηση να σου κανω για να μην παρεξηγηθει ο οροσ σοσιαλ τι ενοεισ σοσιαλ ??? ποσο επικοινωνιακη ειναι η κορασιδα και ποσο σε αφηνει να την προσεγκισεισ ?? η κατι αλλο που δεν καταλαβα εγω και καποιοι αλλοι συνομιλητεσ η απαντηση σου παρακαλω να ειναι με επισυναψη ορου στα ελληνικκα για να το καταλαβουν και καποιοι αλλοι συνομηλητεσ μασ ευχαριστω
είναι κοινωνική και πίανει κουβέντα μαζί σου τώρα δεν καταλαβαίνω τί ενοείς όταν λες για προσέγκιση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
είναι κοινωνική και πίανει κουβέντα μαζί σου τώρα δεν καταλαβαίνω τί ενοείς όταν λες για προσέγκιση
η Κρίστυ ειναι μικρή ευχάριστη κοπέλα, προσπαθεί να σε κάνει να νιώσεις άνετα.
αυτό θα πει κοινωνική.

κανένα νέο για Φαίδρα/Φένια, έτσι? λείπει το μωρό...
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
6
Like
507
Πόντοι
280
Επίσκεψη κρυσταλ και περασμα με Σιλια ήταν η μόνη διαθέσιμη. Πιτσιρίκα, βαριά 22, αψογο σώμα, κώλος, πόδια και ωραίο στητό στήθος. Πρόσωπο οκ, αλλά τα χείλη που έχει βάλει είναι σχεδόν αστεία. Μασαζ να χαμε να λεγαμε, στα του αγώνα φιλότιμη προσπάθεια. Σίγουρα δεν απογοήτευσε.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μιας και μπήκα μετά από 10-15 μέρες και πάλι στο φόρουμ. Έχω παρατηρήσει κάτι. Στα μαγαζιά πλέον έχει ραντεβού ότι ώρα θέλεις, δηλαδή δεν έχουν μεγάλη κίνηση. Επίσης στα πριβέ πλέον οι αφεντικίνες στέλνουν και μηνύματα ή παίρνουν τηλέφωνο και καλά ότι μας επιθύμησαν! Αφού δεν έχουν δουλειά, γιατί δεν ρίχνουν λίγο τις τιμές;
Ειδικά η Εβίτα πλέον είναι ανυπόφορη, σε σημείο που μπλόκαρα το τηλέφωνο της
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Μιας και μπήκα μετά από 10-15 μέρες και πάλι στο φόρουμ. Έχω παρατηρήσει κάτι. Στα μαγαζιά πλέον έχει ραντεβού ότι ώρα θέλεις, δηλαδή δεν έχουν μεγάλη κίνηση. Επίσης στα πριβέ πλέον οι αφεντικίνες στέλνουν και μηνύματα ή παίρνουν τηλέφωνο και καλά ότι μας επιθύμησαν! Αφού δεν έχουν δουλειά, γιατί δεν ρίχνουν λίγο τις τιμές;
Ειδικά η Εβίτα πλέον είναι ανυπόφορη, σε σημείο που μπλόκαρα το τηλέφωνο της
Με απόκρυψη πάντα ή με πορνοκινητό παίρνουμε στα ιδρύματα.....αυτά είναι βασικοί κανόνες.....
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Με απόκρυψη πάντα ή με πορνοκινητό παίρνουμε στα ιδρύματα.....αυτά είναι βασικοί κανόνες.....
Θα έλεγα μόνο με πορνοκινητο, σύντροφε, το γνωστό και ως πουτανόφωνο. Τα περισσότερα μαγαζιά έχουν αυτόματη απόρριψη κλήσεων με απόκρυψη.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Θα έλεγα μόνο με πορνοκινητο, σύντροφε, το γνωστό και ως πουτανόφωνο. Τα περισσότερα μαγαζιά έχουν αυτόματη απόρριψη κλήσεων με απόκρυψη.
Μου θύμησες ένα μαγαζί που όταν πήρα με απόκρυψη μου έκανε ανάκριση ...ποιος είμαι πού πάω τι κάνω........
Όντως σε κάποια θέλουν να φαίνεται ο αριθμός, υπάρχουν όμως κάποιες μερακλούδες που μας εμπιστεύονται και μας δέχονται και χωρίς αυτό.....Εκεί χτίζεται και η καλή σχέση πελάτη-κοπέλας πιστεύω.....
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Με απόκρυψη πάντα ή με πορνοκινητό παίρνουμε στα ιδρύματα.....αυτά είναι βασικοί κανόνες.....
Και εγώ με πορνοκινητο είμαι, απλά μου έκανε εντύπωση ότι καλεί να ενημερώσει και αλλα τέτοια, αλλα δεν ρίχνει λίγο την τιμή
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Ίσως κακώς αλλά ποτε δεν χρησιμοποιώ πορνοκινητό έτσι και αλλιώς δεν βρίσκω το λόγο παιδιά πλέον πολύ εύκολα βρίσκεις ποιός είναι ο κάτοχος ενός αριθμού
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Η Κριστη είναι ανερχομενο αστερι μέ φοβερη βελτίωση. Αλλα από οτι ειδα σε στορυ της σήμερα,μαλλον θα την χάσουμε. Εθεαθη σέ κανονικό σπά της τσιμισκη, και μαλλον θα δουλεύει εκει. Μακαρι νά κάνω λάθος
Κρίμα γιατί πραγματικά έχω να πάω αρκετούς μήνες και ξενέρωσα οταν σταματησε η Νάντια και η Αρτεμις τις οποιες επισης απο οτι βλεπω δεν προκειται να ξανα συνεχισουν τουλαχιστον αμεσα
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Ίσως κακώς αλλά ποτε δεν χρησιμοποιώ πορνοκινητό έτσι και αλλιώς δεν βρίσκω το λόγο παιδιά πλέον πολύ εύκολα βρίσκεις ποιός είναι ο κάτοχος ενός αριθμού
Το θέμα δεν είναι να βρουν ποιοι είμαστε....ας βρουν....το θέμα είναι να μην πάρει χαμπάρι η οικογένεια στο σπίτι ότι είμαστε αθλητές των μασατζίδικων..........
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Το θέμα δεν είναι να βρουν ποιοι είμαστε....ας βρουν....το θέμα είναι να μην πάρει χαμπάρι η οικογένεια στο σπίτι ότι είμαστε αθλητές των μασατζίδικων..........
Σωστά , τόσο καιρό πλην 1 περίπτωσης που έγινα πυρ κ μανία , συγκεκριμένα το DAMES το οποίο έπαιρνε τηλ να μου πει προσφορές ή έστελνε μηνύματα Viber , δεν είχα κάποια ενόχληση .
Κάποια πάντως ρωτάνε συνέχεια αν είμαι πελάτης απο το τηλέφωνο και αν έχω ξαναπάει , φαίνεται να μην κρατάνε νούμερο
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Σωστά , τόσο καιρό πλην 1 περίπτωσης που έγινα πυρ κ μανία , συγκεκριμένα το DAMES το οποίο έπαιρνε τηλ να μου πει προσφορές ή έστελνε μηνύματα Viber , δεν είχα κάποια ενόχληση .
Κάποια πάντως ρωτάνε συνέχεια αν είμαι πελάτης απο το τηλέφωνο και αν έχω ξαναπάει , φαίνεται να μην κρατάνε νούμερο
Και να κρατάνε νούμερο, σίγουρα δεν το έχουν περασμένο στο τηλέφωνό τους κι επομένως δε θα βγαίνει στην αναγνώριση κλήσης του στυλ ALEX σας καλεί.......Λογικά αν κρατάνε θα είναι σε καμιά ατζέντα ή σε φάκελο στον υπολογιστή κλπ...........Αν είσαι πελάτης το ρωτάνε για να σπάσουν τον πάγο, να δουν αν ξέρεις τι παίζει κλπ......
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Ρε μάγκες έχουμε ξανακάνει αυτή την κουβέντα πόσες φορές, δεν καταλαβαίνω το κράξιμο. Αν δεν σας αρέσει μην πηγαίνετε. Όπως δεν μ αρέσει εμένα η φάση με τα call girls αλλά δεν μπαίνω στο νήμα τους για να κράξω αυτούς που πηγαίνουν. Γούστο του καθενός το τι γουστάρει κ που κ πόσα θέλει να ξοδέψει
Κανενα κραξιμο ρε Ζακ..Ο καθενας κανει κουμαντο στη τσεπη του εννοειτε..
Απλα ο τυπος ζητουσε εξτρα υπηρεσιες σε σχεση με τα φραπεδαδικα...
Οποτε αναρωτηθηκα γιατι δεν παει καπου οπου θα εισπραξει τις υπηρεσιες
που θελει χωρις μα και μου..
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Μιας και μπήκα μετά από 10-15 μέρες και πάλι στο φόρουμ. Έχω παρατηρήσει κάτι. Στα μαγαζιά πλέον έχει ραντεβού ότι ώρα θέλεις, δηλαδή δεν έχουν μεγάλη κίνηση. Επίσης στα πριβέ πλέον οι αφεντικίνες στέλνουν και μηνύματα ή παίρνουν τηλέφωνο και καλά ότι μας επιθύμησαν! Αφού δεν έχουν δουλειά, γιατί δεν ρίχνουν λίγο τις τιμές;
Ειδικά η Εβίτα πλέον είναι ανυπόφορη, σε σημείο που μπλόκαρα το τηλέφωνο της
έχει τίποτα καλό εκεί? (Εβίτα)
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Μαριάννα έχει τίποτα καλό-αξιόλογο?
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Άσχετο αλλά στο παλιό Crystal Δωδεκανίσου αρχές κιόλας που είχε μια λίγο ξενέρωτη ρωσόφατσα , μου διαφεύγει το όνομα ρε παιδιά ,
πολύ όμορφη όμως και με γαλανά μάτια , εθεάθει σε άλλο μασατζίδικο ; Ξέρει κανείς ;
Την έχω λίγο άχτι
 

Petran Antarion

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
έχει τίποτα καλό εκεί? (Εβίτα)

Καλημερα στουs συνομιλητεs οσο αναφορα για την ....... ατελειωτη γκαβλ@ Κριστy ειναι νεα κορασιδα 24 xρωνων που ειναι στο χωρο του MASSAGE μολιs 2-3 μηνεs ,και οντωs ειναι απο τιs καλυτερs παρουσιεs στο crystal ......σιγα να μην την αφησουν να τουs φυγει.... ειδα και εγω στα story τηs που ανεβασε την παρουσια τηs σε γνωστο σπα στην τσιμισκη εντα- ξυ μπορει να κανει και τιs γνωριμιεs τηs και τα κονε τηs......απο την ημερα που αναφερθηκε αυτο στο φορουμ κλειδωσε και τον λογαριασμο τηs στο ινσταγκραμ .......δεν πιστευω να αφησει την ρεμουλα των $$$ απο τα εξτρα προγραματα 20+20+20+20+20+20+20$$$$$$ 6-7 συνεδρειεs καθημερινα που την εξασφαλιζει το Crystal ενα καλο εισοδημα 150euro kαθημερινα χωρια ενσημα μισθο και να παει στο spa τησ τσιμισκι για 680-700 euro αυτη ειναι μια δικια μου εκτημιση λεω εγω τωρα !!!
Σωστός.
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Καλημερα στουs συνομιλητεs οσο αναφορα για την ....... ατελειωτη γκαβλ@ Κριστy ειναι νεα κορασιδα 24 xρωνων που ειναι στο χωρο του MASSAGE μολιs 2-3 μηνεs ,και οντωs ειναι απο τιs καλυτερs παρουσιεs στο crystal ......σιγα να μην την αφησουν να τουs φυγει.... ειδα και εγω στα story τηs που ανεβασε την παρουσια τηs σε γνωστο σπα στην τσιμισκη εντα- ξυ μπορει να κανει και τιs γνωριμιεs τηs και τα κονε τηs......απο την ημερα που αναφερθηκε αυτο στο φορουμ κλειδωσε και τον λογαριασμο τηs στο ινσταγκραμ .......δεν πιστευω να αφησει την ρεμουλα των $$$ απο τα εξτρα προγραματα 20+20+20+20+20+20+20$$$$$$ 6-7 συνεδρειεs καθημερινα που την εξασφαλιζει το Crystal ενα καλο εισοδημα 150euro kαθημερινα χωρια ενσημα μισθο και να παει στο spa τησ τσιμισκι για 680-700 euro αυτη ειναι μια δικια μου εκτημιση λεω εγω τωρα !!!
Τα Instagram που τα βρισκετε ρε παιδια , ψαχνετε με τις ωρες ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom