Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Πέρασμα λουξουρι με Στεφανία, δυνατό μωρό με λίγα κιλά παραπάνω. Με κατιτισ έξτρα βγάζει γούστα
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα από κρύσταλ με την Κρίστη . 23-24 χρονών , πολύ ωραίο πρόσωπο , μικρό βυζί με ωραία ρόγα , κωλάρα , Μέτριο μαζάς , πολύ καλό σόσιαλ , πολύ καλό δεύτερο μέρος με όρεξη για παιχνίδι.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές
Πέρασμα για το καθιερωμένο μασαζακι μου πρώτη επιλογή Κρίσταλ για Αντζελίνα οδευα με Σιλια κατεληξα μιας και το κορασιο ήταν πιασμένο.
Έχουμε και λέμε λοιπόν Σιλια κορμί θα θανητοφορο μοντελε και κωλαρακι ποίημα
Με χάλασε λίγο το πρόσωπο όταν έβγαλε τη μάσκα θυμιζε λίγο Νατάσα venus λόγω των παρεμβάσεων
Απορώ έχει πει κάποιος σε αυτά τα κορίτσια ότι είναι ωραίες άμα φουσκώσουν σα σαμπρέλες τα χείλη?
Ημαρτον πια είναι και μικρά κορίτσια
Δλδ σε ηλικία των 30 πως θα είναι?
Τέλος πάντων ας συνεχίσω στα του αγώνα μασάζ χάδι
Στο δεύτερο μέρος μπορώ να πω αρκετά ικανοποιητική όχι κάτι τρελό είναι λίγο κλειδωμένο
Αλλά με σωστή διαχείριση γίνεται δουλίτσα
Πάντως φαίνεται ότι προσπαθεί να σε ευχαριστήσει έβγαλε το μπλουζάκι ωραίο μικρό στητο αφήνει να πιάσεις μουνακι κωλαρακι και ζητάει έξτρα για δάχτυλο.
Αυτά από εμένα
Και κόψτε βρε κορίτσια λίγο τις πλαστικές έχετε γίνει όλες σα ψάρια
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα συναγωνιστές
Πέρασμα για το καθιερωμένο μασαζακι μου πρώτη επιλογή Κρίσταλ για Αντζελίνα οδευα με Σιλια κατεληξα μιας και το κορασιο ήταν πιασμένο.
Έχουμε και λέμε λοιπόν Σιλια κορμί θα θανητοφορο μοντελε και κωλαρακι ποίημα
Με χάλασε λίγο το πρόσωπο όταν έβγαλε τη μάσκα θυμιζε λίγο Νατάσα venus λόγω των παρεμβάσεων
Απορώ έχει πει κάποιος σε αυτά τα κορίτσια ότι είναι ωραίες άμα φουσκώσουν σα σαμπρέλες τα χείλη?
Ημαρτον πια είναι και μικρά κορίτσια
Δλδ σε ηλικία των 30 πως θα είναι?
Τέλος πάντων ας συνεχίσω στα του αγώνα μασάζ χάδι
Στο δεύτερο μέρος μπορώ να πω αρκετά ικανοποιητική όχι κάτι τρελό είναι λίγο κλειδωμένο
Αλλά με σωστή διαχείριση γίνεται δουλίτσα
Πάντως φαίνεται ότι προσπαθεί να σε ευχαριστήσει έβγαλε το μπλουζάκι ωραίο μικρό στητο αφήνει να πιάσεις μουνακι κωλαρακι και ζητάει έξτρα για δάχτυλο.
Αυτά από εμένα
Και κόψτε βρε κορίτσια λίγο τις πλαστικές έχετε γίνει όλες σα ψάρια

Και κόψτε να ζητάτε έξτρα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Κύριοι, θα ήθελα κάποιος να ενημερώσει τι παίζει με το ροστερ στο luxury, Έχω κανει με τη Δανάη γλυκιά κοπέλα, που χάθηκε αυτήν; βλεπω νέες παρουσίες και δεν γνωρίζω τίποτα. Θέλω να μαθω αν υπάρχει κάποια που να τα πετάει όλα και να γουστάρει γλυψίματα δαχτυλώματα…
Και γιατι δεν παιρνεις ενα call girl να στα κανει ολα και αλλα τοσα?
 

georg28skg

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Like
84
Πόντοι
0
Και γιατι δεν παιρνεις ενα call girl να στα κανει ολα και αλλα τοσα?
Τα περισσότερα cg είναι με ψεύτικες φωτογραφίες , δεν εχω ενθουσιαστεί και έχω φάει πολλές φορές φόλα μεχρι να βρώ μία καλή. Αν έχεις κάτι καλό να προτείνεις ενδιαφέρομαι !
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Τα περισσότερα cg είναι με ψεύτικες φωτογραφίες , δεν εχω ενθουσιαστεί και έχω φάει πολλές φορές φόλα μεχρι να βρώ μία καλή. Αν έχεις κάτι καλό να προτείνεις ενδιαφέρομαι !
Πας βλεπεις και αν δεν σου αρεσει φευγεις..
Απο το να παρακαλας να πιασεις μπουτι κλπ παντως καλυτερα θα περασεις..

Διαβασε στα νηματα και στις κριτικες,εχει μπολικη ενημερωση..
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Πας βλεπεις και αν δεν σου αρεσει φευγεις..
Απο το να παρακαλας να πιασεις μπουτι κλπ παντως καλυτερα θα περασεις..

Διαβασε στα νηματα και στις κριτικες,εχει μπολικη ενημερωση..
Είμαι της ίδιας λογικής με σένα.
Όλοι λένε ότι θέλουν μασάζ, αλλά στο τελος ρωτάνε πόσο παραπάνω προχωράει η εκάστοτε κοπέλα.
Ας πάνε σε ένα cg να βρουν την υγεια τους.
Επίσης πολλές κοπέλες μασάζ, εμφανισιακά είναι μέτριες με περιττά κιλακια. Όσες είναι ωραίες το πολύ πολύ να τους τον παίξουν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Είμαι της ίδιας λογικής με σένα.
Όλοι λένε ότι θέλουν μασάζ, αλλά στο τελος ρωτάνε πόσο παραπάνω προχωράει η εκάστοτε κοπέλα.
Ας πάνε σε ένα cg να βρουν την υγεια τους.
Επίσης πολλές κοπέλες μασάζ, εμφανισιακά είναι μέτριες με περιττά κιλακια. Όσες είναι ωραίες το πολύ πολύ να τους τον παίξουν.
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι ενω θελουν να πηδηξουν,
πανε εκει που δεν σε αφησουν να το κανεις..
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι ενω θελουν να πηδηξουν,
πανε εκει που δεν σε αφησουν να το κανεις..
Αυτό ακριβώς θέλω να πω και εγώ με το μήνυμα μου, και αυτό που έχω αποκομίσει όσο τους διαβάζω.
Επίσης έχουν την ψευδαίσθηση ότι θα "αποπλανήσουν" την αθώα κορασίδα, ενώ όλες έχουν την εκτόνωση στο πρόγραμμα τους.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Μην τρελαίνεστε ρε παιδιά. Είναι η ψευδαίσθηση που έχουν ή θέλουν να έχουν αρκετοί πως "θα κάνουν κάτι σεξουαλικό" με την εκάστοτε λαδοκόρη επειδή είναι ωραίοι τύποι και τις ξελόγιασαν. Είναι κι αυτό στο παιχνίδι του αγοραίου έρωτα και μασάζ κι έχει να κάνει με τον ψυχισμό του καθενός και τι μπορεί να αποζητά μια συγκεκριμένη στιγμή.
Προφανώς και θα συμφωνήσω, ωστόσο, ότι το να πληρώνουμε εξτρά για τα τυχόν εξτρά, είναι μλκ και μάλιστα μεγίστου είδους.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι ενω θελουν να πηδηξουν,
πανε εκει που δεν σε αφησουν να το κανεις..
και ξαναπανε και ξαναπανε και ξαναπανε...το συνδρομο της στοκχολμης σε αλλη εκδοχη
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
και ξαναπανε και ξαναπανε και ξαναπανε...το συνδρομο της στοκχολμης σε αλλη εκδοχη
Πεθαίνω στα γέλια όταν λένε για το 1ο σκελος, το 2ο σκελος , το 3ο σκέλος.
Θα το ξαναπώ. Την Τόκυο από το γνωστό ελαιοτριβείο την παρακαλούσαν για μαλακια, και με το που κατέβηκε στην Αθήνα , εδινε και κωλο.
Τώρα συρρέουν σε άλλο μασατζιδικο που βρίσκεται στην πόλη μας(όπως άκουσα). Πάλι την παρακαλάνε για μαλακια.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Πεθαίνω στα γέλια όταν λένε για το 1ο σκελος, το 2ο σκελος , το 3ο σκέλος.
Θα το ξαναπώ. Την Τόκυο από το γνωστό ελαιοτριβείο την παρακαλούσαν για μαλακια, και με το που κατέβηκε στην Αθήνα , εδινε και κωλο.
Τώρα συρρέουν σε άλλο μασατζιδικο που βρίσκεται στην πόλη μας(όπως άκουσα). Πάλι την παρακαλάνε για μαλακια.
Καλύτερα Κορυτσά, παρά Τόκυο...ούτε Τόκυο από τα Lidl.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Ρε μάγκες έχουμε ξανακάνει αυτή την κουβέντα πόσες φορές, δεν καταλαβαίνω το κράξιμο. Αν δεν σας αρέσει μην πηγαίνετε. Όπως δεν μ αρέσει εμένα η φάση με τα call girls αλλά δεν μπαίνω στο νήμα τους για να κράξω αυτούς που πηγαίνουν. Γούστο του καθενός το τι γουστάρει κ που κ πόσα θέλει να ξοδέψει
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Πέρασμα από κρύσταλ με την Κρίστη . 23-24 χρονών , πολύ ωραίο πρόσωπο , μικρό βυζί με ωραία ρόγα , κωλάρα , Μέτριο μαζάς , πολύ καλό σόσιαλ , πολύ καλό δεύτερο μέρος με όρεξη για παιχνίδι.
Η Κριστη είναι ανερχομενο αστερι μέ φοβερη βελτίωση. Αλλα από οτι ειδα σε στορυ της σήμερα,μαλλον θα την χάσουμε. Εθεαθη σέ κανονικό σπά της τσιμισκη, και μαλλον θα δουλεύει εκει. Μακαρι νά κάνω λάθος
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Η Κριστη είναι ανερχομενο αστερι μέ φοβερη βελτίωση. Αλλα από οτι ειδα σε στορυ της σήμερα,μαλλον θα την χάσουμε. Εθεαθη σέ κανονικό σπά της τσιμισκη, και μαλλον θα δουλεύει εκει. Μακαρι νά κάνω λάθος
Λες να το κάνει κι εκείνο μπουρδέλο?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
συμφωνω με ολλα τα προαναφερομενα φιλε μου για την συγκεκριμενη κορασιδα μια ερωτηση να σου κανω για να μην παρεξηγηθει ο οροσ σοσιαλ τι ενοεισ σοσιαλ ??? ποσο επικοινωνιακη ειναι η κορασιδα και ποσο σε αφηνει να την προσεγκισεισ ?? η κατι αλλο που δεν καταλαβα εγω και καποιοι αλλοι συνομιλητεσ η απαντηση σου παρακαλω να ειναι με επισυναψη ορου στα ελληνικκα για να το καταλαβουν και καποιοι αλλοι συνομηλητεσ μασ ευχαριστω
Να πω τον Μπαμπινιώτη να σε πάρει τηλέφωνο καλύτερα;
 

cidatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, επειδή έχω καιρό να παω, έχει κανείς γνώση τι γίνεται στο body free?
Thanks
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom