Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (18 μέλη και 70 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
1,70 καστανόξάνθη γύρω στα 58-60 κιλα,ομορφουλα και συμπαθητικια.Με κάτι σαν νυχτικό και φουστανακι με υποδέχτηκε.στοματικο ήταν σαν να μην εχει κάνει ποτέ στη ζωή της.της είπα αν πρόκειται να συνεχίσει αυτό που κάνει θα πρέπει να βελτιωθεί τουλάχιστον στο στοματικό..γιατί να πληρώνει κάποιος για στοματικό 50ευρω και πεντάλεπτο χαιδεμα πλάτης είναι υπερβολικο
Ηλικία?
 

Manthes38

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Ρε φίλε..η κοπέλα έχει αγγελια,διάβασε την η πάρε τηλ.δλδ έχω γράψει 15 φορές και οσο και να γράφω όλο και κάποια απορία θα σου δημιουργείται.δεν γνωρίζω κανένα μέλος από εσάς ούτε ζήτησα ποτέ κάτι.το σάιτ το βλέπω σαν ενημέρωση να παίρνεις καμία πληροφορία, και μετά αν θέλεις δοκιμάζεις η πας παρακάτω.42 χρονών είναι εντάξει?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Φίλε στην αγγελία δεν γράφει ηλικία και το τηλέφωνο το έχει κλειστό ένα απλό πράγμα σε ρώτησα..τον λόγο της επίθεσης σου δεν κατάλαβα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ρε φίλε..η κοπέλα έχει αγγελια,διάβασε την η πάρε τηλ.δλδ έχω γράψει 15 φορές και οσο και να γράφω όλο και κάποια απορία θα σου δημιουργείται.δεν γνωρίζω κανένα μέλος από εσάς ούτε ζήτησα ποτέ κάτι.το σάιτ το βλέπω σαν ενημέρωση να παίρνεις καμία πληροφορία, και μετά αν θέλεις δοκιμάζεις η πας παρακάτω.42 χρονών είναι εντάξει?
Τυπε το λες και μονος σου το site το βλεπεις σαν ενημερωση και απο τη στιγμη που μπηκες να ενημερωσεις ενημερωσε σωστα κι οπως σου ειπε κατι το οποιο ειπα κι εγω το τηλ της χθες τουλαχιστον ηταν κλειστο λογικο να ρωταει εσενα απο τη στιγμη που δε μπορει να μιλησει μαζι της ο λογος της επιθεσης σου στον τυπο ειναι παραλογος και ακυρος
 

Manthes38

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Τυπε το λες και μονος σου το site το βλεπεις σαν ενημερωση και απο τη στιγμη που μπηκες να ενημερωσεις ενημερωσε σωστα κι οπως σου ειπε κατι το οποιο ειπα κι εγω το τηλ της χθες τουλαχιστον ηταν κλειστο λογικο να ρωταει εσενα απο τη στιγμη που δε μπορει να μιλησει μαζι της ο λογος της επιθεσης σου στον τυπο ειναι παραλογος και ακυρος

Καταρχήν πες μου ένα λόγο γιατί να ξέρω εγώ το λόγο που έχει κλειστό το τηλ της?
Σας είπα την επισκέφθηκα..ότι ήξερα το έγραψα..η αγγελία της γράφει νεαρή φοιτήτρια και έχει φωτογραφίες και έχω δεχθεί μηνύματα πως είναι εμφανισιακά,τη ηλικία έχει κτλ.απο αυτά που έγραψα έχω απαντήσει ήδη 4 φορες και έχω και δύο μηνύματα που δεν μπόρεσα να τα απαντήσω.και φανταστείτε έχω γράψει ότι δεν αξίζει να ασχοληθείτε.οτι μπόρεσα σας το έγραψα..όποιος θέλει επιμένει στο τηλ της και μετά γράφει αν βιώσει κάτι άλλο πέρα του 5λεπτου.εγω δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καταρχήν πες μου ένα λόγο γιατί να ξέρω εγώ το λόγο που έχει κλειστό το τηλ της?
Σας είπα την επισκέφθηκα..ότι ήξερα το έγραψα..η αγγελία της γράφει νεαρή φοιτήτρια και έχει φωτογραφίες και έχω δεχθεί μηνύματα πως είναι εμφανισιακά,τη ηλικία έχει κτλ.απο αυτά που έγραψα έχω απαντήσει ήδη 4 φορες και έχω και δύο μηνύματα που δεν μπόρεσα να τα απαντήσω.και φανταστείτε έχω γράψει ότι δεν αξίζει να ασχοληθείτε.οτι μπόρεσα σας το έγραψα..όποιος θέλει επιμένει στο τηλ της και μετά γράφει αν βιώσει κάτι άλλο πέρα του 5λεπτου.εγω δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο
Κανενας δε σου ζητησε κατι περα απο μια σωστη ενημερωση το αν αξιζει η οχι το κρινει ο καθενας δε σε ρωτησαν κατι παραλογο εμφανιση και ηλικια και εσυ αρπαχτηκες χωρις λογο στο πα και πριν αν ενημερωνεις το κανεις σωστα.Τελος λες σε πηρε πιπα και δεν αναφερεις με η χωρις προφυλακτικο και αν χωρις που τελειωσες μιση ενημερωση εκανες τυπε γι αυτο και σε ρωτανε γιατι τα αλλα πρεπει να στα βγαλουν με το τσιγγελι
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καταρχήν πες μου ένα λόγο γιατί να ξέρω εγώ το λόγο που έχει κλειστό το τηλ της?
Σας είπα την επισκέφθηκα..ότι ήξερα το έγραψα..η αγγελία της γράφει νεαρή φοιτήτρια και έχει φωτογραφίες και έχω δεχθεί μηνύματα πως είναι εμφανισιακά,τη ηλικία έχει κτλ.απο αυτά που έγραψα έχω απαντήσει ήδη 4 φορες και έχω και δύο μηνύματα που δεν μπόρεσα να τα απαντήσω.και φανταστείτε έχω γράψει ότι δεν αξίζει να ασχοληθείτε.οτι μπόρεσα σας το έγραψα..όποιος θέλει επιμένει στο τηλ της και μετά γράφει αν βιώσει κάτι άλλο πέρα του 5λεπτου.εγω δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο
Και κατι ακομα τυπε ετσι πως κανεις και εσυ να θες να ρωτησεις κατι ετσι θα σου φερθουν γι αυτο χαλαρωσε λιγο ενημερωση σου ζητανε οχι λεφτα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Μίλησα εχθές με την κοπέλα μου είπε ότι είναι 22 και ήταν φουλ όλη την ημέρα με ραντεβού οπότε θα ξανά αύριο για επίσκεψη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μίλησα εχθές με την κοπέλα μου είπε ότι είναι 22 και ήταν φουλ όλη την ημέρα με ραντεβού οπότε θα ξανά αύριο για επίσκεψη
Να ξερεις πιπα κανει μονο με λαστιχο απ οτι μου ειπε
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Θέλω να δω και τι εμφανίσει θα εχει
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Και 50€ για εκτόνωση που δίνουμε στα μαγαζιά για μένα κατα την γνώμη μου είναι πολλά για την εποχή που ζούμε... Για μένα η εκτόνωση έπρεπε να ειναι(20+10)
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Πάντως άν βρεθεί μία καπάτσα γκόμενα να κάνει μασάζ και πίπα με 30+20, θα κάνει χρυσές δουλειές. Δε χρειάζεται να είναι φωτομοντέλο, απλά να κατέχει και τα δύο σε αξιπορεπή βαθμό. Το 50 + 1ευρώ είναι ψυχολογικός φραγμός!!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Πάντως άν βρεθεί μία καπάτσα γκόμενα να κάνει μασάζ και πίπα με 30+20, θα κάνει χρυσές δουλειές. Δε χρειάζεται να είναι φωτομοντέλο, απλά να κατέχει και τα δύο σε αξιπορεπή βαθμό. Το 50 + 1ευρώ είναι ψυχολογικός φραγμός!!!

Μασάζ και πίπα 30+20 + 1 κυλοτάκι δώρο...άντε γεια...χρηματοκιβώτιο θα γεμίζει κάθε μέρα!!!χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom