Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
αντε να το πιστεψω.εκτος απο μασαζ εκανες τιποτα αλλο μεχρι τωρα?
δηλαδη την τελ.φορα που πηγες καπου ηταν τον αυγουστο?
εννοητε δελα και call girl τελευταια φορα ηταν προχθες στην γνωστη Εβελινα στα τριδυμα
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
στα μασατζιδικα με φουλ,ριχνεις 2 μπαλακια η 1?
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
δηλαδη εγω που εχω χαλασει λεφτα για να βρω κατι καλο στην πολη,
εχω εσενα να μου λες οτι πηγες στα τριδυμα με 40 50.
δεν παμε καλα...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
δηλαδη εγω που εχω χαλασει λεφτα για να βρω κατι καλο στην πολη,
εχω εσενα να μου λες οτι πηγες στα τριδυμα με 40 50.
δεν παμε καλα...
Καταρχην το οτι πηγα στα τριδυμα δε λεει κατι παω και δελα εχω και call girl συν το οτι εσυ δε βρισκεις κατι δε σημαινει οτι δεν υπαρχει κιολας πριν απο τα τριδυμα ειχα βρεθει με ενα πιπινακι που εχω βρει απο αγγελια με ενα 50 ευρω την παιρνω την εν λογο και καθεται 3-4 ωρες και κατσε εσυ και δινε 100αρικα και μεινε με το πουλι στο χερι βεβαια να ειμαι δικαιος εχω φαει και εγω οπως ολοι μας τις φολες μου μετα μ αρεσει που ρωτησες κιολας το μπουκα αν σε θεωρει μαλακα που εδωσες σ αυτες τις μαλακιες 400 ευρω και πρωτου πεις τη μαλακια σου να σε προλαβω οτι μπορει να με επιβεβαιωσει ο μπουκας οτι δε λεω παπαντζες οχι οτι με νοιαζει κιολας αν με πιστευεις η οχι
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
επειδη βλεπω μιλας πολυ.ποιιες τρεις ωρες??και εγω παρει κοπελα απο αγγελια και κατσει σπιτι μου 4 μηνες.πηγαινε για δουλεια και γυρνουσε
με ποιον νομιζεις οτι μιλας?
....αβερτα σεξακι....!!θα μας τρελανεις??απλα δεν υπαρχει κατι στην πολη και του νουρου ειναι κατι το διαφορετικο και ωραιο.
ασε τωρα που θα μου πεις εμενα με το πουλι στο χερι.....
και για τελευταια φορα σου λεω οτι με αλεξανδρου δυσκολα σε βλεπω.....οτι και να λες εδω μεσα.
επισης πες μου απο αγγελια οχι σε στουντιο ,ποια αξιολογη εχεις βρει?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
επειδη βλεπω μιλας πολυ.ποιιες τρεις ωρες??και εγω παρει κοπελα απο αγγελια και κατσει σπιτι μου 4 μηνες.πηγαινε για δουλεια και γυρνουσε
με ποιον νομιζεις οτι μιλας?
....αβερτα σεξακι....!!θα μας τρελανεις??απλα δεν υπαρχει κατι στην πολη και του νουρου ειναι κατι το διαφορετικο και ωραιο.
ασε τωρα που θα μου πεις εμενα με το πουλι στο χερι.....
και για τελευταια φορα σου λεω οτι με αλεξανδρου δυσκολα σε βλεπω.....οτι και να λες εδω μεσα.
επισης πες μου απο αγγελια οχι σε στουντιο ,ποια αξιολογη εχεις βρει?
Πρωτον σου ειπα χεστηκα αν με πιστευεις η οχι δευτερον μιλαω σ νεοπα που λεει μπουρδες για να μεινει σπιτι σου ετσι η πουτανα θα σου ζηταει τα μαλλιοκεφαλα σου σιγα μη καθοταν αφιλοκερδος και ναι εσκασες 400 ευρω και εμεινες με το πουλι στο χερι μονο σου το ειπες δε το λεω εγω τριτον σου ειπα μπορει να με επιβεβαιωσει ο μπουκας τεταρτον το πιπινακι αυτο το βρηκα στο κανε σεξ και οσες φορες το παιρνω καθεται 3-4 ωρες ξανα το λεω γιατι εισαι και λιγο στοκεμον νεοπα ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ Ο ΜΠΟΥΚΑΣ που την εχει δει τελος για σενα μπορει να μην υπαρχει εμεις που ψαχνουμε βρισκουμε υπαρχουν και καλα κομματια κατα καιρους.Παντος πετυχημενο το 4 μηνες αβερτα σεξακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Οπα λαθος η Καζα ηταν πριν το καλοκαιρι το καλοκαιρι εγινε crystal θυμαμαι που με εστειλε μηνυμα να με πει οτι αλλαξαν χωρο και πλεον θα ειναι μονο μασαζ και καλα οποτε ανοιξη θα ηταν βεβαια οπως ειπα στ αρχιδια αν με πιστευεις η οχι για την Αλεξανδρου εγω ξερω οτι την εχω παρει και ναι κατα καιρους ειναι στο crystal και το παιζει μασατζου ουτε και εγω το πιστευα οταν με ειπε η καζα οτι ειναι εκει και ειναι μονο 80 η τιμη της οταν πηγα και την ειδα το πιστεψα και θα στο πω ξανα τελευταια φορα το 2019 στην Καζα πρωτα με Ναντια και μετα με Αλεξανδρου με φουλ στα 80 η Ναντια ηταν πολλη καλη η Αλεξανδρου ξεπετα του κερατα πεταμενα λεφτα

η Ναντια γτ εκοψε τα ... ξερουμε?
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
πρωτον στα μηνυματα που εστειλες σε εμενα εχεις ρε φιλε χεστει 4 φορες....δευτερον πες μου ακριβες ημερομηνια για αλεξανδρου για να ανεβασω στο φορουμ τις ημερες που ημουν εγω στην μυκονο για να δουμε ποιος εχει δικιο.
και τριτον πες μου επιτελους γιατι με κουρασες πουυυ...εχεις βρει ωραιες γκομενες εκτος στουντιο κατα καιρους??
αντε....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
πρωτον στα μηνυματα που εστειλες σε εμενα εχεις ρε φιλε χεστει 4 φορες....δευτερον πες μου ακριβες ημερομηνια για αλεξανδρου για να ανεβασω στο φορουμ τις ημερες που ημουν εγω στην μυκονο για να δουμε ποιος εχει δικιο.
και τριτον πες μου επιτελους γιατι με κουρασες πουυυ...εχεις βρει ωραιες γκομενες εκτος στουντιο κατα καιρους??
αντε....
Τυπε εσυ εχεις κουρασει οχι εγω εγω εχω ατομα να με επιβεβαιωσουν θα χεστω και 5η φορα αν θελω δε θα σε ρωτησω οσον αφορα την Αλεξανδρου το 2019 την πηρα ακριβη ημερομηνια δε θυμαμαι μια φορα την πηρα ολο κι ολο γιατι ηταν ξεπετα του κερατα ακομα κλαιω τα 80 παντος χειμωνας η φθινοπωρο δεν ηταν 100%  τελος σου εχω απαντησει στο κανεσεξ μεσα στα παρταλια και στις ψευτικες αγγελιες κατα καιρους εχω βρω ωραιες γκομενες παλαιοτερα ακομα και στην πιατσα εβρισκες ωραια μουνια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
  Χωρις λεφτα αδερφε μαγκας δεν εγινε κανενας τις ιστοριες αφηστε τες.Γουσταρε και πληρωσε ο φιλος κι εκανε οτι εκανε.Τα αλλα ολα ειναι να χαμε να λεγαμε
Τυπε σαν τον αλλο κι εσυ που εσκασε 400 ευρω σε ενα μηνα και εμεινε με το πουλι στο χερι?
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:Ραπτορα ενοεις call girls εχεις βρει κι στο κανε σεξ που αναφερεσαι δεν παιρνουν και λιγα..100ρικο ειναι η βιζιτα
Καταρχην το οτι πηγα στα τριδυμα δε λεει κατι παω και δελα εχω και call girl συν το οτι εσυ δε βρισκεις κατι δε σημαινει οτι δεν υπαρχει κιολας πριν απο τα τριδυμα ειχα βρεθει με ενα πιπινακι που εχω βρει απο αγγελια με ενα 50 ευρω την παιρνω την εν λογο και καθεται 3-4 ωρες και κατσε εσυ και δινε 100αρικα και μεινε με το πουλι στο χερι βεβαια να ειμαι δικαιος εχω φαει και εγω οπως ολοι μας τις φολες μου μετα μ αρεσει που ρωτησες κιολας το μπουκα αν σε θεωρει μαλακα που εδωσες σ αυτες τις μαλακιες 400 ευρω και πρωτου πεις τη μαλακια σου να σε προλαβω οτι μπορει να με επιβεβαιωσει ο μπουκας οτι δε λεω παπαντζες οχι οτι με νοιαζει κιολας αν με πιστευεις η οχι
χλωμο το κοβω με 50 3-4 ωρες και τελειωμενη να ειναι παλι δεν..Το δινει αλλου και βγαζει περισσοτερα ετσι δουλευει το συστημα.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Τυπε σαν τον αλλο κι εσυ που εσκασε 400 ευρω σε ενα μηνα και εμεινε με το πουλι στο χερι?
μπα ρε φιλε αλλα δεν εισαι μονο εσυ στην πιατσα γυρνανε κι αλλοι,χαλαρωσε λιγο ξερολα.Αυτος ετσι γουσταρε κι ετσι εκανε,δικο του προβλημα οχι δικο σου.Απλα ανεφερε την εμπρειρια του.Μπορει να σκαει και 100ρικο να του τραγουδανε τον πουτσο και να μην τον πιανουν ή τον βλεπουν καν.Αυτα που λες ειναι παππαδες με 50αρικα 4 ωρες κι αν ισχυει το 80 που λες με την Αλεξανδρου τι περιμενες να σου κανει?Οχι και πολλα με 80 μην τα γραφεις και δημοσια αυτα γελαει ο κοσμος!
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Με την απάτη του nuru!
  Ναι οκ γι αυτο εγραψε κι ο χριστιανος αλλα επεσαν ολοι να τον φανε!Αυτος ετσι την βρηκε ετσι κι εκανε,αλλα μην τον κανουμε κατακριση!Ο καθενας κρινει αν θα παει ή δεν θα παει.Αυτοι πουλανε αυτο.Αλλοι γουσταρουν αλλοι οχι!Περι ορεξεως...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μπα ρε φιλε αλλα δεν εισαι μονο εσυ στην πιατσα γυρνανε κι αλλοι,χαλαρωσε λιγο ξερολα.Αυτος ετσι γουσταρε κι ετσι εκανε,δικο του προβλημα οχι δικο σου.Απλα ανεφερε την εμπρειρια του.Μπορει να σκαει και 100ρικο να του τραγουδανε τον πουτσο και να μην τον πιανουν ή τον βλεπουν καν.Αυτα που λες ειναι παππαδες με 50αρικα 4 ωρες κι αν ισχυει το 80 που λες με την Αλεξανδρου τι περιμενες να σου κανει?Οχι και πολλα με 80 μην τα γραφεις και δημοσια αυτα γελαει ο κοσμος!
Καρφακι δε μου καιγετε αν με πιστευεις η οχι τυπε εγω ξερω οτι με το πιπινι αυτο μια χαρα περναω μεχρι να το βαρεθω η να βαρεθει αυτη και παιρνει και το χαρτζιλικακι του γραφτηκες προχθες και θα μας την πεις κιολας να πουμε αν εσυ δε μπορεις να βρεις κατι καλο εγω δε φταιω απο κει και περα οπως ειπα και πριν σταδιακα βγαινει και κανα καλο μεσα στα ψευτικα.Τελος δε με ενδιαφερει τη κανει με τα λεφτα του ο καθενας αλλα οταν παιρνει στο λαιμο του και τους αλλους λογικο ειναι να του την πουμε γιατι με τα λεφτα που δινουν ετσι και καλτσα που λεει ο λογος να ζητησεις να βγαλει η γκομενα θα σου πει δωσε φραγκα.Να προσθεσω οτι την Αλεξανδρου απ οτι με εχουν πει στην Αθηνα με 50αρικο την παιρνουν και αν κρινω οτι ηταν με 80αρι εδω συν οτι εμφανιζοταν κατα καιρους και στο crystal μαλλων δε λενε μπουρδες οι Αθηναιοι
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:Ραπτορα ενοεις call girls εχεις βρει κι στο κανε σεξ που αναφερεσαι δεν παιρνουν και λιγα..100ρικο ειναι η βιζιτα χλωμο το κοβω με 50 3-4 ωρες και τελειωμενη να ειναι παλι δεν..Το δινει αλλου και βγαζει περισσοτερα ετσι δουλευει το συστημα.
Εμφανησιακα μιλαμε ξυπνα λιγο οχι για λεφτα.Οσον αφορα την πιπινα ειναι αλλη φαση γαμα το
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Καρφακι δε μου καιγετε αν με πιστευεις η οχι τρολακι εγω ξερω οτι με το πιπινι αυτο μια χαρα περναω μεχρι να το βαρεθω η να βαρεθει αυτη και παιρνει και το χαρτζιλικακι του γραφτηκες προχθες και θα μας την πεις κιολας να πουμε αν εσυ δε μπορεις να βρεις κατι καλο εγω δε φταιω απο κει και περα οπως ειπα και πριν σταδιακα βγαινει και κανα καλο μεσα στα ψευτικα,Τελος δε με ενδιαφερει τη κανει με τα λεφτα του ο καθενας αλλα οταν παιρνει στο λαιμο του και τους αλλους λογικο ειναι να του την πουμε γιατι με τα λεφτα που δινουν ετσι και καλτσα που λεει ο λογος να ζητησεις να βγαλει η γκομενα θα σου πει δωσε φραγκα.Να προσθεσω οτι την Αλεξανδρου απ οτι με εχουν πει στην Αθηνα με 50αρικο την παιρνουν και αν κρινω οτι ηταν με 80αρι εδω συν οτι εμφανιζοταν κατα καιρους και στο crystal μαλλων δε λενε μπουρδες οι Αθηναιοι
Το οτι γραφτηκα προχθες δεν σημαινει οτι βγηκα και προχτες στην πιατσα.Τα τρολακια κλπ αλλου δεν σε παιρνει.Γραφτηκα μηπως και βοηθηθουμε μεταξυ μας αλλα βλεπω οτι η κατακριση παει συννεφο.Και ποιος σου ειπε οτι δεν βρισκω κατι καλο?Φυσικα ρε αδερφε δεν σε ενδιαφερει τι κανει ο καθενας με τα γκαφρα του,και δεν παιρνει στο λαιμο του καποιον οταν λεει την εμπειρια του.Προστατευει κιολας ωστε οποιος δεν θελει τετοια να μην πεταξει τα λεφτα του.Οσο για τις γκομενες ριχνουν αδεια να πιασουν γεματα,ο καθενας κανει το παιχνιδι του σε αυτο οπως νομιζει.Αν σου πει δωσε φραγκα για καλτσα λες κι εσυ για κωλοτρυπιδα δινω αν θες.Αυτο τωρα που λες με την Αλεξανδρου δεν με νοιαζει και πολυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom