Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αντιστρες έχει πάει κάνεις αυτές τις μέρες να μας πει τι έχει
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Το nuru κανονικα προσφερει χυσιμο αλλα με το σωμα της γκομενας χωρις να στον πιασει ή να τον παρει στο στομα.Μπορει ειτε τριβοντας τα βυζια της ή ενα μπατανα βρε αδερφε να τον κανει ωστε να χυσεις.
Γελάνε κ οι πέτρες!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
κατσε ρε αδερφε ,και εγω που ενημερωσα για νουρου εκανα 4 ραντεβου σε σχεδον ενα μηνα.δλδ εδωσα 400 χωρις σεξ.με θεωρεις μαλακα?
μου αρεσε πολυ και οκ.
ουτος η αλλως εχω δωσει και αρκετα ακομα απο αγγελια που μου ερχονται στο σπιτι και δεν καναμε τιποτα επειδη ηταν χαλια.και εδωσα πενηνταρικο για να μην εχουμε φασαριες.

υπαρχει δλδ καμια ωραια γκομενα που να ξερεις εσυ ,στειλε μου σε πμ,αν ειναι.για να μην τα πεταμε στα νουρου και δεν πεφτουν οι τιμες
Αν οι μαλακες ειχαν βασιλια τυπε εσυ θα ησουν αυτος 100%
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ειρηνη ημιν αδελφια!Μετα απο πολλα χρονια ερευνες και πολλα πεταμενα λεφτα ωσπου να μαθω,γιατι πληρωνεις και μαθαινεις,κατεληξα οτι στην πιατσα οι τιμες ειναι ιδιες.Λιγο πανω λιγο κατω αυτες ειναι και ισχυει ο κανονας οτι δινεις παιρνεις!Οπου ειναι πολυ φτηνα καποιο λακκο εχει η φαβα,κανενα μπαζο θα ειναι ή πας και δεν ευχαριστιεσαι.Αλλο ειναι τα ντελα,αλλο τα σπιτια,αλλο τα call girls κι αλλο τα μασατζιδικα.To συγκεκριμενο ειναι κατι ιδιαιτερο που καποιοι την βρισκουν ετσι!Δεν ειναι σωστο να κανουμε κατακριση στον φιλο που μας ειπε την εμπειρια του,να ενημερωσει ηθελε ωστε αν θελει καποιος να παει ή αντιστοιχα να μην παει!Γιατι αυτο προσφερεται εκει!Στην ενοτητα που ειμαστε δεν ειναι σκετο γαμησι,αν ειναι ετσι πας σε ενα ντελο και τελειωνει η φαση και με λιγα χρηματα.Ειναι αλλη καυλα που προσφερουν τα μασατζιδικα,σε φτιαχνουν αλλιως οι γκομενες και χυνεις διαφορετικα.Οσο αναφορα την αποψη μου το χυσιμο ειναι must αλλα το ολο θεμα ειναι να το γουσταρει αυτος που πληρωνει,αλλιως δεν εχει νοημα.Το nuru κανονικα προσφερει χυσιμο αλλα με το σωμα της γκομενας χωρις να στον πιασει ή να τον παρει στο στομα.Μπορει ειτε τριβοντας τα βυζια της ή ενα μπατανα βρε αδερφε να τον κανει ωστε να χυσεις.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
κατσε ρε αδερφε ,και εγω που ενημερωσα για νουρου εκανα 4 ραντεβου σε σχεδον ενα μηνα.δλδ εδωσα 400 χωρις σεξ.με θεωρεις μαλακα?
μου αρεσε πολυ και οκ.
ουτος η αλλως εχω δωσει και αρκετα ακομα απο αγγελια που μου ερχονται στο σπιτι και δεν καναμε τιποτα επειδη ηταν χαλια.και εδωσα πενηνταρικο για να μην εχουμε φασαριες.

υπαρχει δλδ καμια ωραια γκομενα που να ξερεις εσυ ,στειλε μου σε πμ,αν ειναι.για να μην τα πεταμε στα νουρου και δεν πεφτουν οι τιμες
με καλύτερη διαχείριση των χρημάτων σου θα περάσεις πολύ καλύτερα, αφού την ψάχνεις με τέτοια θέματα. 4 φορές είναι πολλές για αυτή τη φάση. Καλύτερα μάζεψε τα λεφτά και πάνε βουλγαρία κανά σκ να σου κάνουν νουρού όλη μέρα..
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
καλησπερα σε ολη την παρεα και καλη χρονια σκεφτομαι να ανεβω θεσαλονικη εντος της εβδομαδας, ξερει καποιος να μου πει εαν υπαρχει η μαρριανα στην π"ναστασιου? εχω να παω απο τον οκτωβρη που την τελευταια φορα δεν ηταν εκεινη αλλα ενας τυπος που μου διαφευγει το ονομα του. ευχαριστω εκ των προτερων
Παναγιώτης λέγεται.Ειναι εκεί.Σοφια Νίκη  Γιάννα και από Πέμπτη Στέλλα
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
φιλε αν ψαξεις νουρου βουλγαρια-σοφια γκουγκλαρε και η τυπισσα ειναι σαν φαντασμα.
επισης στους προηγουμενους απαντω λεγοντας ,πειτε μου εσεις σε ποια πηγατε τελευταια?και ποσα σκασατε?
ελπιζω να μην ειναι τρανς Η με λιγα παραπανω κιλα!!!
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
αν πας κ εχει κατι που να αξιζει ενημερωσε
στα στεγνα ηθελα να παω κ εγω αλλα επεσα πανω στην δεσποινα οποτε την προτιμησα
Σε χθεσινή μου επικοινωνια Ιουλία Ζωή Δέσποινα από αύριο Έλλη και από Δευτρα νεο αιμα!!Ειδωμεν!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
φιλε αν ψαξεις νουρου βουλγαρια-σοφια γκουγκλαρε και η τυπισσα ειναι σαν φαντασμα.
επισης στους προηγουμενους απαντω λεγοντας ,πειτε μου εσεις σε ποια πηγατε τελευταια?και ποσα σκασατε?
ελπιζω να μην ειναι τρανς Η με λιγα παραπανω κιλα!!!
Λοιπον τυπε θα σου απαντησω εγω σε μασαζ τελευταια φορα πηγα καλοκαιρι του 2019 2 φορες στην καζα πριν γινει crystal μια με Ναντια και Μια με Αλεξανδρου(στ αρχιδια μου αν καποιος δε πιστεψει)απο 80 στην καθεμια φουλ προγραμμα με Ναντια περασα πολλη καλα Με Αλεξανδρου ξεπετα του κερατα αλλα το εκανα μονο και μονο για να πω οτι την πηρα συνολο 160 με γαμησι κανονικα οχι 400 με το πουλι στο χερι απο εκει και επειτα τα μασαζ με τις μαλακιες που γινοντε πλεον δεν αξιζουν μια και απ οτι βλεπω παει απο το κακο στο χειροτερο
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
φιλε αν ψαξεις νουρου βουλγαρια-σοφια γκουγκλαρε και η τυπισσα ειναι σαν φαντασμα.
επισης στους προηγουμενους απαντω λεγοντας ,πειτε μου εσεις σε ποια πηγατε τελευταια?και ποσα σκασατε?
ελπιζω να μην ειναι τρανς Η με λιγα παραπανω κιλα!!!
από περιέργεια μόλις μπήκα και είδα σε σπα βουλγαρικό ( δε λέω που για να μην φανεί ότι διαφημίζω) στο οποίο μιαμιση ώρα μασάζ νούρου βγαίνει στα 55 ευρώ ( μεγάλη διαφορά, κάνεις και το ταξιδάκι σου, και αν πας εκεί μπορεί να βρείς κι άλλες άκρες)
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
ννοειτε οτι δεν πιστευω για αλεξανδρου ,γιατι δουλευει με συγκεκριμενο τροπο.αστο το μασαζ...πες μου πηγες για να περασεις καλα τελευταια φορα και με ποια?εννοω να ηταν ομορφη και τα σχετικα.εκτος φιλε αν εχεις κονε και δεν εχω εγω.
φιλε αρχιδαμος που το βρηκες αυτο?γιατι εχω παει πολλες φορες σοφια και για δουλεια.και οταν πας σου λενε οτι το απλο ξεκιναει απο 50 και νουρου 100 μιαμιη ωρα.
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
Αντιστρες έχει πάει κάνεις αυτές τις μέρες να μας πει τι έχει
Έγραψα κσιωσε άλλο post πιο πίσω.Πηρα τηλ δεν πηγα γιατι τις ξερω .Ιουλια Ζωη Δεσποινα Λυδια απο αυριο Ελλη κσι απο Δευτερα περιμενει
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
επισης φιλε ραπτορα ,να ξερεις οτι απο ιουνιο μεχρι σεπτεμβριο του 19 ,η αλεξανδρου ηταν μυκονο
Οπα λαθος η Καζα ηταν πριν το καλοκαιρι το καλοκαιρι εγινε crystal θυμαμαι που με εστειλε μηνυμα να με πει οτι αλλαξαν χωρο και πλεον θα ειναι μονο μασαζ και καλα οποτε ανοιξη θα ηταν βεβαια οπως ειπα στ αρχιδια αν με πιστευεις η οχι για την Αλεξανδρου εγω ξερω οτι την εχω παρει και ναι κατα καιρους ειναι στο crystal και το παιζει μασατζου ουτε και εγω το πιστευα οταν με ειπε η καζα οτι ειναι εκει και ειναι μονο 80 η τιμη της οταν πηγα και την ειδα το πιστεψα και θα στο πω ξανα τελευταια φορα το 2019 στην Καζα πρωτα με Ναντια και μετα με Αλεξανδρου με φουλ στα 80 η Ναντια ηταν πολλη καλη η Αλεξανδρου ξεπετα του κερατα πεταμενα λεφτα
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Λοιπον τυπε θα σου απαντησω εγω σε μασαζ τελευταια φορα πηγα καλοκαιρι του 2019 2 φορες στην καζα πριν γινει crystal μια με Ναντια και Μια με Αλεξανδρου(στ αρχιδια μου αν καποιος δε πιστεψει)απο 80 στην καθεμια φουλ προγραμμα με Ναντια περασα πολλη καλα Με Αλεξανδρου ξεπετα του κερατα αλλα το εκανα μονο και μονο για να πω οτι την πηρα συνολο 160 με γαμησι κανονικα οχι 400 με το πουλι στο χερι απο εκει και επειτα τα μασαζ με τις μαλακιες που γινοντε πλεον δεν αξιζουν μια και απ οτι βλεπω παει απο το κακο στο χειροτερο
αδερφε παντου 80 εχει το φουλ δεν εκανες κατορθωμα!
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
ννοειτε οτι δεν πιστευω για αλεξανδρου ,γιατι δουλευει με συγκεκριμενο τροπο.αστο το μασαζ...πες μου πηγες για να περασεις καλα τελευταια φορα και με ποια?εννοω να ηταν ομορφη και τα σχετικα.εκτος φιλε αν εχεις κονε και δεν εχω εγω.
φιλε αρχιδαμος που το βρηκες αυτο?γιατι εχω παει πολλες φορες σοφια και για δουλεια.και οταν πας σου λενε οτι το απλο ξεκιναει απο 50 και νουρου 100 μιαμιη ωρα.
πάτα λέξεις κλειδιά σεξ μασάζ βουλγαρία στα αγγλικά και θα σου βγάλει διάφορα. όχι απαράιτητα σόφια. ψάξτο λίγο προσεχτικά..αυτά.. αποχωρώ..( από ότι κατάλαβα πάντως κάλεσες και διάφορες σπίτι σου, δεν σου άρεσαν, αλλά τις έδωσες ένα 50ευρω για να φύγουν χωρίς φασαρία..χρησιμόποιησε τα λεφτά σου πιο έξυπνα..)
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
αντε να το πιστεψω.εκτος απο μασαζ εκανες τιποτα αλλο μεχρι τωρα?
δηλαδη την τελ.φορα που πηγες καπου ηταν τον αυγουστο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom