Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Φιλε μου βελτιωθηκαν καθόλου η υπηρεσιες;Εχω καιρο να παω καθώς τελευταία δεν ημουν καθόλου ευχαριστημενος απο την ποιοτητα των υπηρεσιων τους.

Βασικά  βαρέθηκε λιγάκι εκεί. Οκ ήταν VFM οι υπηρεσίες αλλά κάθε μέρα φασολάδα δε λέει.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Ελα ρε μεγάλε πρόσεχε!!!!!! Μια ώρα ψάχνω να βρω τι σημαίνει "....από αλλά μελοι"
ΧαχαΧχαχΧχα
Σορρυ μαν απλά εγραφα από κινητό εκείνη την ώρα και ότι μου έβγαζε το τ9 παταγα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ειπα να περασω σημερα κατα της 12 και μιση απο το Κρισταλ να δω τι παιζει αν και φοβομουνα επειδη πηγαινα πρωτη φορα μην φαω καμια πατατα.Παιρνω τηλεφωνο κλεινω ραντεβου και πηγαινω.Μου ανοιγει ενα μωρο δίμετρο αδυνατο προσωπακι καλουτσικο με το ονομα Νεφελη.Ηταν μονη εκεινη την ωρα οι αλλες κοπελες θα ερχοτανε αργοτερα.Με ρωτησε αν πηγαινω πρωτη φορα στο μαγαζι μου ειπε τα προγραμματα και με ρωτησε αν θα περασω.Μου φανηκε πολυ κουμπομενη φοβισμενη ίσως με περασε για τον μπαρμπα στρουμφ γιατι για στρουμφακι στην ηλικία μου λιγακι δυσκολο.Τελος παντων θυμήθηκα οτι καποιος συναθλητης ειχε αναφερει οτι καποια απο της κοπελες δεν κανει εκτονωση αλλα δεν θυμομουνα ονομα γαμημενο Αλτσχαιμερ.Και λεω στον εαυτο μου με την τυχη που εχω αυτη θα ειναι και εφυγα αρον αρον.   
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αυτη ηταν η Κυριακατικη μου εξόρμηση με το ονομα Η Μπαλαντα Της Νεφελης.Βασικα πηγα με την σκεψη αν θα ηταν η Αλεξια να το κανω το κασκαντεριλικι.Αλλα ατυ-χεσα.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Ειπα να περασω σημερα κατα της 12 και μιση απο το Κρισταλ να δω τι παιζει αν και φοβομουνα επειδη πηγαινα πρωτη φορα μην φαω καμια πατατα.Παιρνω τηλεφωνο κλεινω ραντεβου και πηγαινω.Μου ανοιγει ενα μωρο δίμετρο αδυνατο προσωπακι καλουτσικο με το ονομα Νεφελη.Ηταν μονη εκεινη την ωρα οι αλλες κοπελες θα ερχοτανε αργοτερα.Με ρωτησε αν πηγαινω πρωτη φορα στο μαγαζι μου ειπε τα προγραμματα και με ρωτησε αν θα περασω.Μου φανηκε πολυ κουμπομενη φοβισμενη ίσως με περασε για τον μπαρμπα στρουμφ γιατι για στρουμφακι στην ηλικία μου λιγακι δυσκολο.Τελος παντων θυμήθηκα οτι καποιος συναθλητης ειχε αναφερει οτι καποια απο της κοπελες δεν κανει εκτονωση αλλα δεν θυμομουνα ονομα γαμημενο Αλτσχαιμερ.Και λεω στον εαυτο μου με την τυχη που εχω αυτη θα ειναι και εφυγα αρον αρον.    Ωραίο μωρό πρέπει να είναι η Νεφέλη..
[/quote
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Ειπα να περασω σημερα κατα της 12 και μιση απο το Κρισταλ να δω τι παιζει αν και φοβομουνα επειδη πηγαινα πρωτη φορα μην φαω καμια πατατα.Παιρνω τηλεφωνο κλεινω ραντεβου και πηγαινω.Μου ανοιγει ενα μωρο δίμετρο αδυνατο προσωπακι καλουτσικο με το ονομα Νεφελη.Ηταν μονη εκεινη την ωρα οι αλλες κοπελες θα ερχοτανε αργοτερα.Με ρωτησε αν πηγαινω πρωτη φορα στο μαγαζι μου ειπε τα προγραμματα και με ρωτησε αν θα περασω.Μου φανηκε πολυ κουμπομενη φοβισμενη ίσως με περασε για τον μπαρμπα στρουμφ γιατι για στρουμφακι στην ηλικία μου λιγακι δυσκολο.Τελος παντων θυμήθηκα οτι καποιος συναθλητης ειχε αναφερει οτι καποια απο της κοπελες δεν κανει εκτονωση αλλα δεν θυμομουνα ονομα γαμημενο Αλτσχαιμερ.Και λεω στον εαυτο μου με την τυχη που εχω αυτη θα ειναι και εφυγα αρον αρον.   

Αρετή είναι αυτή που δεν κάνει εκτόνωση (δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα στο ρόστερ)
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αρετή είναι αυτή που δεν κάνει εκτόνωση (δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα στο ρόστερ)
Δυστυχώς φιλε μου δεν θυμιθηκα το ονομα εκεινη την ωρα και φοβηθηκα μην φυγω με το πουλι στο χερι.Αν ηταν η Αλεξία θα περνουσα γιατι θυμομουν τα καλα λογια που ειχαν πει συναθλητες για αυτην.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ρε χυσεα ερώτηση ποσά βγάζεις και  ποσά δίνεις στις πουτανες ;; Έισαι συνεχώς στα μασάζ !!!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Ρε χυσεα ερώτηση ποσά βγάζεις και  ποσά δίνεις στις πουτανες ;; Έισαι συνεχώς στα μασάζ !!!!
Μπορεί να έχει προβλημα με την μέση του και να του γράφει ο γιατρος θεραπεία.... Πληρώνει ο εοπυυ
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
512
Like
5.061
Πόντοι
1.046
Καλημερα μαγκες τελοι ιανουαριου θα ειμαι θεσσαλονικη..θα ηθελα τα φωτα σας για πιο μαγαζι παρεχει καλες και ποιοτικες υπηρεσιες
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Δυστυχώς φιλε μου δεν θυμιθηκα το ονομα εκεινη την ωρα και φοβηθηκα μην φυγω με το πουλι στο χερι.Αν ηταν η Αλεξία θα περνουσα γιατι θυμομουν τα καλα λογια που ειχαν πει συναθλητες για αυτην.
ΔΕΝ ξερεις τι εχασες...!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλημερα μαγκες τελοι ιανουαριου θα ειμαι θεσσαλονικη..θα ηθελα τα φωτα σας για πιο μαγαζι παρεχει καλες και ποιοτικες υπηρεσιες

Μετά από ένα μήνα, πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει. Μπορείς να ρωτήσεις πάλι τότε! Καλές γιορτές.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
πρώτη φορά βλέπω αυτή την αγγελία και δεν μοιάζει για πορνό μασάζ.

Ισχυει, αλλα πολλες αγγελιες δν μοιαζουν αλλα προσφερουν τελικα. Θα δοκιμασω και θα ενημερωσω.
 

Coco13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες στη Βάνα κινείται τίποτα;
Έχουμε τοπ 3; Με έμφαση στο μασάζ σε πρώτη φάση
Τνχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom