Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (7 μέλη και 129 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
H Κατια του Ζεσι (πρωην Βαλια venus) ξέρουμε σε ποιο μαγαζί δουλεύει τώρα;
Επίσης η Αφροδίτη απο acqua που δουλεύει τωρα αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει η εδώ η σε πμ.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Αγαπητοί μου, μην βλέπουμε παντού καλαμάκια και φραπέδες, υπάρχουν δεκάδες μαγαζιά που προσφέρουν αξιοπρεπέστατο μασαζ και ΜΟΝΟ.
Κάθε ωραία γυναίκα που είναι μασεζ, δεν σημαίνει οτι  προσφέρει happy ending....
κρίμα...
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Ρένα - Ρίτα, τα ρω του έρωτα...


Φίλε μου επισκέφτηκα σήμερα την Ριτα(aqua), έχω ξανακάνει μασαζ μαζί της φυσικά και κάνει καλο.. πατάει αλλά 15’ μόνο. Όμως ζήτησε +20 για να βγάλει ρούχα και για καλαμάκι είπε ότι μόνο αν φέρω προφυλακτικό την επόμενη φορά! Ευχαριστώ , δεν πήρα και δεν θα πάρω! Καταρχας κατ εμέ δεν ξέρει ούτε κανα να φραπαρει καλά, θα καλαμωνει;; Δεν θα ξανάπροτιμηθεί..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Φίλε μου επισκέφτηκα σήμερα την Ριτα(aqua), έχω ξανακάνει μασαζ μαζί της φυσικά και κάνει καλο.. πατάει αλλά 15’ μόνο. Όμως ζήτησε +20 για να βγάλει ρούχα και για καλαμάκι είπε ότι μόνο αν φέρω προφυλακτικό την επόμενη φορά! Ευχαριστώ , δεν πήρα και δεν θα πάρω! Καταρχας κατ εμέ δεν ξέρει ούτε κανα να φραπαρει καλά, θα καλαμωνει;; Δεν θα ξανάπροτιμηθεί..
Καλά ξηγιέσαι..εγώ δεν έχω πάει άκουα..μένουν κάποιοι συγγενείς μου σε κοντινή οικοδομή..το μήνυμα το έγραψα γιατί μου άρεσε σα λογοπαίγνιο, όχι γιατί έχω πάει..αλλά μια που το ανέφερες..δηλαδή θέλει 30 για μασάζ, 20 για φραπέ και άλλα 20 για βγάλσιμο ρούχων; ούτε ορθοπαιδικός να ήταν ( για το προφυλακτικό συμφωνώ, καλά κάνει,γιατί τα σ.μ.ν. μεταδίδονται και από το στόμα- πολύ προσοχή σε αυτό)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Φίλε μου επισκέφτηκα σήμερα την Ριτα(aqua), έχω ξανακάνει μασαζ μαζί της φυσικά και κάνει καλο.. πατάει αλλά 15’ μόνο. Όμως ζήτησε +20 για να βγάλει ρούχα και για καλαμάκι είπε ότι μόνο αν φέρω προφυλακτικό την επόμενη φορά! Ευχαριστώ , δεν πήρα και δεν θα πάρω! Καταρχας κατ εμέ δεν ξέρει ούτε κανα να φραπαρει καλά, θα καλαμωνει;; Δεν θα ξανάπροτιμηθεί..
Και δε χαίρεσαι; Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, αυτό πρέπει να σε κάνει να νοιώθεις πιο άνετα μαζί της. Προτιμάς αυτές που κάνουν τα πάντα ελεύθερα σα να μην υπάρχει αύριο; Προσωπικά όχι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φίλε μου επισκέφτηκα σήμερα την Ριτα(aqua), έχω ξανακάνει μασαζ μαζί της φυσικά και κάνει καλο.. πατάει αλλά 15’ μόνο. Όμως ζήτησε +20 για να βγάλει ρούχα και για καλαμάκι είπε ότι μόνο αν φέρω προφυλακτικό την επόμενη φορά! Ευχαριστώ , δεν πήρα και δεν θα πάρω! Καταρχας κατ εμέ δεν ξέρει ούτε κανα να φραπαρει καλά, θα καλαμωνει;; Δεν θα ξανάπροτιμηθεί..
Φιλε μου γουστα ειναι αυτα αλλα είσαι απο τους λιγους αν οχι ο μοναδικος που πηρε Ριτα και δεν ευχαριστηθηκε.Εγω προσωπικα δεν παω Ακουα γιατι δεν με βολευει αλλα οσες φορές την πηρα στην Μαγκυ περασα πολυ καλα μαζι της.Και πιπα πολυ καλη και γλυψιμο στο πεντακαθαρο μουνακι της.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Όσο για τα εξτρα λεφτα που ζητάει για να βγάλει τα ρουχα της θεορω οτι ειναι λαθος της.Να σου ελεγε συν 20 για πιπα και θα ειναι γυμνη ναι.Αλλα 20 μονο για να βγάλει τα ρουχα της ειναι φαουλ.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Επίσκςψη για μια φορά στο dames.Προτιμήθηκε η Ράνια. Εθεάθη όμως έξω μία νεαρή γεματούλα με  μακρυά μαλλιά η οποία θα προτιμηθέι την επόμενη φορά μιας και έχω πάρει τη Ράνια καμία 5-6 φορές και ήθελα να την αποχαιρετήσω. Το μικρό φαινόταν υποσχόμενο. ¨οσο για τη Ράνια ότι έχω αναφέρει στο παρελθόν. VFM αλλά πλέον μονοτονία.  Επίσης ήταν άλλη μία στο άλλο δωμάτιο την οποία τσέκαρα από μακρυά κρατώντας απλώς το μελαχροινό της χρώμα.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Πέρασμα από aqua διαθέσιμη μόνο η μαρια  ωραία γυναίκα αλλά δεν προτιμήθηκε λόγο κακών κριτικων από αλλά μελοι
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Πέρασμα από aqua διαθέσιμη μόνο η μαρια  ωραία γυναίκα αλλά δεν προτιμήθηκε λόγο κακών κριτικων από αλλά μελοι
Ελα ρε μεγάλε πρόσεχε!!!!!! Μια ώρα ψάχνω να βρω τι σημαίνει "....από αλλά μελοι"
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Φιλε μου γουστα ειναι αυτα αλλα είσαι απο τους λιγους αν οχι ο μοναδικος που πηρε Ριτα και δεν ευχαριστηθηκε.Εγω προσωπικα δεν παω Ακουα γιατι δεν με βολευει αλλα οσες φορές την πηρα στην Μαγκυ περασα πολυ καλα μαζι της.Και πιπα πολυ καλη και γλυψιμο στο πεντακαθαρο μουνακι της.
Χυσεα ίσως δε θα έπρεπε να πω την άποψη μου, αλλά δεν νομίζω ότι δεν είναι φρόνιμο να γλύφεις  κοπέλες που εκδίδονται.. ακόμα κι αν έχουν κάνει μπάνιο πριν..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Χυσεα ίσως δε θα έπρεπε να πω την άποψη μου, αλλά δεν νομίζω ότι δεν είναι φρόνιμο να γλύφεις  κοπέλες που εκδίδονται.. ακόμα κι αν έχουν κάνει μπάνιο πριν..
εννοούσα δεν νομίζω ότι κλπ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκςψη για μια φορά στο dames.Προτιμήθηκε η Ράνια. Εθεάθη όμως έξω μία νεαρή γεματούλα με  μακρυά μαλλιά η οποία θα προτιμηθέι την επόμενη φορά μιας και έχω πάρει τη Ράνια καμία 5-6 φορές και ήθελα να την αποχαιρετήσω. Το μικρό φαινόταν υποσχόμενο. ¨οσο για τη Ράνια ότι έχω αναφέρει στο παρελθόν. VFM αλλά πλέον μονοτονία.  Επίσης ήταν άλλη μία στο άλλο δωμάτιο την οποία τσέκαρα από μακρυά κρατώντας απλώς το μελαχροινό της χρώμα.
Φιλε μου βελτιωθηκαν καθόλου η υπηρεσιες;Εχω καιρο να παω καθώς τελευταία δεν ημουν καθόλου ευχαριστημενος απο την ποιοτητα των υπηρεσιων τους.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χυσεα ίσως δε θα έπρεπε να πω την άποψη μου, αλλά δεν νομίζω ότι δεν είναι φρόνιμο να γλύφεις  κοπέλες που εκδίδονται.. ακόμα κι αν έχουν κάνει μπάνιο πριν..
Φιλε μου συμφωνω μαζι σου απλα πολλες φορές τον έλεγχο των πραξεων τον παίρνει το κάτω κεφάλι.
 

led zeppelin

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
περασμα στο Ακουα με την διαφημιζομενη Ριτα,καθολου μασαζ,λιγα χαδια,και φυσικα ηθελε 20 ευρω για να βγαλει ρουχα,Πολυ ασχημη ξεπετα,αισθανθηκα ηλιθιος που πεταξα 50 ευρω.Καλες γιορτες σε ολους μας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom