Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Αφού λοιπόν ως τις 3 ήταν κλεισμένες στο Crystal, μετά από καιρό επισκέφτηκα το Relax (Εγνατίας 112). Τι το ήθελα;;; Παρούσες τρεις κοπέλες: η γνωστή Ιωάννα, μια Φανή και μια άλλη που μου φάνηκε ελαφρώς μαυριδερή στο πρόσωπο.

Η Ιωάννα είχε ραντεβού οπότε πήγα με Φανή. Καινούρια είπε, την Πέμπτη ξεκίνησε. Μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, μελαχρινή με γυαλάκια, υποσχόμενη για πολλά πράγματα αλλά... ΤΖΙΦΟΣ! Απογοήτευση. "Εγώ εκτόνωση δεν κάνω", είπε όταν γύρισα μπροστά κι ενώ μέχρι εκείνη την ώρα δεν είχε περάσει καν από την περιοχή. Μασάζ;;; χαχαχχααχχαχαχα... Χάδι. Κολλημένη στο ίδιο σημείο για 3-4 λεπτά. Τραγωδία. Εν τέλει τον έπαιξα μόνος μου (συγγνώμη για το hard core της υπόθεσης) χωρίς και πάλι να συγκινηθεί. Συνέχισε να... χαιδεύει μακριά από την επίμαχη περιοχή.

Κερασάκι στην τούρτα; Το παγωμένο δωμάτιο (είχε πρόβλημα η θέρμανση, είπε η Φανή) αλλά και το καθόλου ζεστό νερό στο ντουζ. Κοινώς; Μέχρι να γράψουν άλλοι συναγωνιστές πως έχει βελτιωθεί η κατάσταση σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς, ποτέ ξανά στο Relax.

ΥΓ: Για το μόνο που κατηγορώ τον εαυτό μου είναι που δε ρώτησα την Ιωάννα προτού μπω μέσα. Υποθέτω θα με προστάτευε...
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
:vomit:Rilax έχω πάει δύο φορές.. Η δεύτερη για να σώσω την πρώτη.και τις δύο φορές όλο σύστημα είναι ένα παγερο αντιαισθητικο μασάζ.. Φεύγεις με νεύρα από εκεί..μεσα στο δωμάτιο ένα κλιματιστικό αλλά μου φαίνεται ότι το ανοίγουν μόλις μπαίνεις..τα κορίτσια μικρά αλλά έχουν χάσει την αίσθηση που βρίσκονται.. Και αντί να διαλέγουμε.. Διαλέγουν που θα κάνουν πρόγραμμα..  εμένα προσωπικά δεν θυμάμαι ονόματα.. Αλλά θυμάμαι το αλβανακιτην πήρα μια φορα και άρχισε μέσα να κάνει ένα μασάζ και να μην βάζει γλώσσα μέσα..ξεχνουσε να τρίβει.. Και όλο έλεγε τι την ταζουν για να τους καθίσει. Ξενέρωσα.
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Relax Spa, το συγκεκριμένο Αλβανακι η γνωστή Νίκη, ξεκίνησε με πίπα στα συν 30...αλλά έπειτα ζητάτε 50-60 ευρώ διότι άλλοι εχεμυθοι της δίνουν..πούλαγε ύφος και δεν ξαναπατασα....η μόνη που άξιζε η Άννα και μια άλλη Άννα που έφυγε Αυστρία, γνωστές βιζιτουδες...η μία Άννα γνωστή ως Ήρα μοντέλο fashion tv
 

MikelThess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κάπως άτυπα. Εμένα μου κάνει η Αλεξία από crystal εχει  και το ειδικό υγρό που χρειάζεται για να τριφτει το κορμάκι της πάνω στο σώμα μου, μασαζακι με το στρινγκακι της και τις βυζάρες τις να τρίβεται παντού πάνω μου. Το μόνο που έχω βρει σε ότι πιο κοντινό σε nuru στην Θεσσαλονίκη

Πως λέγεται αυτό το πρόγραμμα ;
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Είχε κάνει και παλαιότερα ανάρτηση

Ειμαι Εμφανισιμη κοπελα 26 ετων κανω ερωτικο μασαζ και άλλα στο χωρο μου. 70 ευρω για μια εκτονωση και συν 20 για δευτερη εκτονωση. Με επιπλεον 60 ευρώ προσφερω σεξ χωρις την χρηση προφυλακτικου. Θα σε αφησω να χυσεις μεσα στο καυτο και υγρο μουνάκι μου, χωρις καμια προφυλαξη. Δεν δεχομαι ατομα κατω των 30 . Ζητω σοβαροτητα και εχεμυθεια .. Τηλεφωνο επικοινωνίας 6971532952 Ωρες επικοινωνίας 11 το πρωι εως 10 το βραδυ .

Τώρα ρε παιδιά είμαστε σοβαροί. Αφήνει κρεμπιέ η τύπισσα?  Είναι δυνατόν το βλήμα?

Τρελάθηκε ο κόσμος.   Μακριά και αλάργα. Και ήθελα να πάω ρε γαμώτο... ευτυχώς.   
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αδελφέ.   

Το πιο πιθανό είναι πως κάποιος  :jerking:  προσπαθεί να της κάνει κακό. Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω, αυτός ο σύνδεσμος δεν είναι αγγελία.

Επίσης στη συγκεκριμένη κοπέλα έχω πάει αρκετές φορές και ΔΕΝ επιτρέπει κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση.
 

elaaa

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
περασμα απο το αqua...αλλα η κοπελα στο δωματιο ειπε οτι δεν προσφερουν κατι παραπανω
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Αφού λοιπόν ως τις 3 ήταν κλεισμένες στο Crystal, μετά από καιρό επισκέφτηκα το Relax (Εγνατίας 112). Τι το ήθελα;;; Παρούσες τρεις κοπέλες: η γνωστή Ιωάννα, μια Φανή και μια άλλη που μου φάνηκε ελαφρώς μαυριδερή στο πρόσωπο.

Η Ιωάννα είχε ραντεβού οπότε πήγα με Φανή. Καινούρια είπε, την Πέμπτη ξεκίνησε. Μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, μελαχρινή με γυαλάκια, υποσχόμενη για πολλά πράγματα αλλά... ΤΖΙΦΟΣ! Απογοήτευση. "Εγώ εκτόνωση δεν κάνω", είπε όταν γύρισα μπροστά κι ενώ μέχρι εκείνη την ώρα δεν είχε περάσει καν από την περιοχή. Μασάζ;;; χαχαχχααχχαχαχα... Χάδι. Κολλημένη στο ίδιο σημείο για 3-4 λεπτά. Τραγωδία. Εν τέλει τον έπαιξα μόνος μου (συγγνώμη για το hard core της υπόθεσης) χωρίς και πάλι να συγκινηθεί. Συνέχισε να... χαιδεύει μακριά από την επίμαχη περιοχή.

Κερασάκι στην τούρτα; Το παγωμένο δωμάτιο (είχε πρόβλημα η θέρμανση, είπε η Φανή) αλλά και το καθόλου ζεστό νερό στο ντουζ. Κοινώς; Μέχρι να γράψουν άλλοι συναγωνιστές πως έχει βελτιωθεί η κατάσταση σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς, ποτέ ξανά στο Relax.

ΥΓ: Για το μόνο που κατηγορώ τον εαυτό μου είναι που δε ρώτησα την Ιωάννα προτού μπω μέσα. Υποθέτω θα με προστάτευε...
Το καλό είναι ότι μετά από όλα αυτά διατηρείς το χιούμορ σου..
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Ποια κοπέλα επέλεξες;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αφού λοιπόν ως τις 3 ήταν κλεισμένες στο Crystal, μετά από καιρό επισκέφτηκα το Relax (Εγνατίας 112). Τι το ήθελα;;; Παρούσες τρεις κοπέλες: η γνωστή Ιωάννα, μια Φανή και μια άλλη που μου φάνηκε ελαφρώς μαυριδερή στο πρόσωπο.

Η Ιωάννα είχε ραντεβού οπότε πήγα με Φανή. Καινούρια είπε, την Πέμπτη ξεκίνησε. Μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, μελαχρινή με γυαλάκια, υποσχόμενη για πολλά πράγματα αλλά... ΤΖΙΦΟΣ! Απογοήτευση. "Εγώ εκτόνωση δεν κάνω", είπε όταν γύρισα μπροστά κι ενώ μέχρι εκείνη την ώρα δεν είχε περάσει καν από την περιοχή. Μασάζ;;; χαχαχχααχχαχαχα... Χάδι. Κολλημένη στο ίδιο σημείο για 3-4 λεπτά. Τραγωδία. Εν τέλει τον έπαιξα μόνος μου (συγγνώμη για το hard core της υπόθεσης) χωρίς και πάλι να συγκινηθεί. Συνέχισε να... χαιδεύει μακριά από την επίμαχη περιοχή.

Κερασάκι στην τούρτα; Το παγωμένο δωμάτιο (είχε πρόβλημα η θέρμανση, είπε η Φανή) αλλά και το καθόλου ζεστό νερό στο ντουζ. Κοινώς; Μέχρι να γράψουν άλλοι συναγωνιστές πως έχει βελτιωθεί η κατάσταση σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς, ποτέ ξανά στο Relax.

ΥΓ: Για το μόνο που κατηγορώ τον εαυτό μου είναι που δε ρώτησα την Ιωάννα προτού μπω μέσα. Υποθέτω θα με προστάτευε...
Αγαπητοι συναθλητες.Εγω προτεινω το Ριλαξ να το βάλουμε στην κατηγορία Πετσεταδικα.Και εγω της δυο τελευταιες φορές που πηγα την μια με την Νίκη και την αλλη με την Ευα μου ειπαν οτι περα του μασαζ δεν κάνουν τίποτα αλλο.Μα αν ήθελα σκετο μασαζ εκει θα πηγαινα;Πηγα εκει επειδή ηξερα οτι κανουν εκτονωση.Αν νομιζουν οτι ειναι μασατζουδες να πανε να δουλεψουν σε νορμαλ μασατζιδικο και να παψουν να μας εμπαιζουν για να έχουν πελατες.Αλλιώς ας το κλεισουν.Τοσο απλα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
πάνε ακόμα 5- 6 φορές και κάτι θα γίνει..
Αν ειναι να πηγαινουμε 8
πάνε ακόμα 5- 6 φορές και κάτι θα γίνει..
Αν ειναι να παμε5-6 φορές για να αρχισουν να μας τον παίζουν εχει και αλλα μαγαζια που στον παιζουν με την πρώτη.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω  για δύο κοπέλες. Μέχρι αρχές Νοέμβρη που το dames ήταν Τσιμισκή είχα πετύχει μία μελαχρινή Βίκυ μιλφάκι αλλά πολύ δυνατό μελαχροινό και μία μικρούλα γεματούλα αλλά γκαυλόφατσα. ΑΠό ότι έμαθα η μικρούλα είναι στο crystal , για την Βίκυ ξέρεις κανείς τι κάνει?
Η Βικη πρεπει να δουλεύει στο Ζεσι με το ονομα Ελενα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πέρασμα εχθες το μεσημέρι κατα της μια η ωρα απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Στελλα και η Αννα.Επιλέχθηκε για το φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ η Αννα που ειναι σχετικα καινούργια στο μαγαζι.Καλο μασαζ και ακομα καλυτερο τελειωμα.Εφυγα για αλλη μια φορά πλήρως ικανοποιημενος.Το εχω κανει στανταρακι τελευταία το μαγαζί και δεν κανω αλλο κασκαντεριλικια αν θα εχω η οχι εκτονωση.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Μπορεις να μου την περιγράψεις φίλε μου;; Πως μου ξέφυγε;; Καινουρια είναι;;
καλημερα,η Ριτα απο Aqua ειναι μια κοπελα περ 28-30,αδυνατη,ομορφουλα με μερικα τατουαζ.δεν ειναι καινουργια,για εμενα μαζι με την  Ρενα οτι καλυτερο εκει
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πέρασμα εχθες το μεσημέρι κατα της μια η ωρα απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Στελλα και η Αννα.Επιλέχθηκε για το φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ η Αννα που ειναι σχετικα καινούργια στο μαγαζι.Καλο μασαζ και ακομα καλυτερο τελειωμα.Εφυγα για αλλη μια φορά πλήρως ικανοποιημενος.Το εχω κανει στανταρακι τελευταία το μαγαζί και δεν κανω αλλο κασκαντεριλικια αν θα εχω η οχι εκτονωση.

Καρφίτσα κανονικά η Άννα?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Μαλιστα 60 ευρω για μια μαλακια και για να βγαλει η αλλη το φορεμα της και μετα αναρωτιομαστε γιατι ειναι ετσι τα πραματα στην πολη μας
Λάθος φίλε. Μακάρι να ήταν μόνο 60 Έχουμε λοιπόν: 20 μασάζ+30 φραπές+30 το φόρεμα = 80 !!!!!!!!!!!!!!!

 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Απανταχού φιλαράκια-συναγωνιστές καλησπέρα.
Ακούστε τώρα το γερο-Γάτο. Όταν ήμασταν 20άρηδες νεόβγαλτοι στη Θεσ/νίκη δεν επιλέγαμε σχεδόν ποτέ αδύνατες να γαμήσουμε στα μπουρδέλα που  τότε ανακαλύπταμε όσοι ήρθαμε από τα χωριά μας στη μεγαλούπολη.Έτσι λοιπόν καθίστε φρόνιμα και μη μαλώνετε το κορίτσι. Μα άμα χάσει αυτό το θεσπέσιο βυζί αλλά και οπίσθια, που τύφλα νάχει η Kardashian, τότε τι θα έχουμε να απολαμβάνουμε; Πάντως εγώ τα απόλαυσα όλα. Και πρόθυμα και με χαμόγελο. Μπορεί το Crystal να μη σερβίρει "καφέδες" και άλλα "εδέσματα", αλλά πιστέψτε με, με την Αλεξία ίσως και να μη σου χρειάζονται. Μήπως φιλαράκια είναι λίγες οι φορές στη ζωή μας που όταν είχαμε αγκαλιά μια γκόμενα και χαμουρευόμασταν ,δεν προλάβαμε να "Διεισδύσουμε" ; (που το θυμήθηκα πάλι ο πούστης αυτό).

ΥΓ : Μην αρχίσουν κάποια νεούλια και με λένε προμότορα. Οι παλιοί ξέρουν. Γράφω ότι αισθάνομαι και μόνον αυτό.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Λάθος φίλε. Μακάρι να ήταν μόνο 60 Έχουμε λοιπόν: 20 μασάζ+30 φραπές+30 το φόρεμα = 80 !!!!!!!!!!!!!!!
Aκομα χειροτερα απορω πως πανε καποιοι και δινουν 80 ευρω για μια μαλακια και για να βγαλει το πουτανι το φορεμα να πιασουν πραγματικα ποιο χαζοι και απο τις πετρες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Απανταχού φιλαράκια-συναγωνιστές καλησπέρα.
Ακούστε τώρα το γερο-Γάτο. Όταν ήμασταν 20άρηδες νεόβγαλτοι στη Θεσ/νίκη δεν επιλέγαμε σχεδόν ποτέ αδύνατες να γαμήσουμε στα μπουρδέλα που  τότε ανακαλύπταμε όσοι ήρθαμε από τα χωριά μας στη μεγαλούπολη.Έτσι λοιπόν καθίστε φρόνιμα και μη μαλώνετε το κορίτσι. Μα άμα χάσει αυτό το θεσπέσιο βυζί αλλά και οπίσθια, που τύφλα νάχει η Kardashian, τότε τι θα έχουμε να απολαμβάνουμε; Πάντως εγώ τα απόλαυσα όλα. Και πρόθυμα και με χαμόγελο. Μπορεί το Crystal να μη σερβίρει "καφέδες" και άλλα "εδέσματα", αλλά πιστέψτε με, με την Αλεξία ίσως και να μη σου χρειάζονται. Μήπως φιλαράκια είναι λίγες οι φορές στη ζωή μας που όταν είχαμε αγκαλιά μια γκόμενα και χαμουρευόμασταν ,δεν προλάβαμε να "Διεισδύσουμε" ; (που το θυμήθηκα πάλι ο πούστης αυτό).

ΥΓ : Μην αρχίσουν κάποια νεούλια και με λένε προμότορα. Οι παλιοί ξέρουν. Γράφω ότι αισθάνομαι και μόνον αυτό.
Μαλλων εχεις μπερδεψει την πουτσα με τη βουρτσα τυπε μιλαω παντα για το crystal σαφεστατα υπηρχε γκομενα στη ζωη μας που χαμουρεφτηκαμε χωρις κοκο αλλα αλλο γκομενα αλλο πουτανα στη γκομενα της μιας νυχτας δε θα σκασεις 80 ευρω στο εξω για μια ωρα αν ειναι και ωρα στο crystal αλλα θα την εχεις ωρες να μη σου πω και ολο το βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom