Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Οκ... λοιπόν :
Aqua : Μαρια.. μακρυά δεν ξέρει ή δεν θελει καν να τον πιάνει και από μασαζ 2/10 ( μετά από ψήσιμο και ενα καφέ την έπεισα να τον ρουφήξει αλλά μια απ τα ίδια, ξενέρωμα) .. Ρενα καλούτσικο μασαζ, φραπές αρκετά καλός, πίπα σεμινάριο( στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη ιδίως)..
Ξενια : αδιάφορο μασαζ, φραπέ οκ, πίπα όχι( κάτι δάχτυλα της έχω βάλει αλλά μέχρι εκεί).. Ριτα : δεν έχω κάνει.. μια ακόμη που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά αδιάφορη συμμετοχή
Βάνα : Μαγκυ : καλο μασαζ και πολύ καλο φραπέ(χέρια από μέσα και βυζακι
γλείφω συνήθως) αλλά ως εκεί.. Ίνα : μασαζ ούτε καν, πολύ καλο φραπέ αλλά ως εκεί( προχθές έγλειψα βυζακι όμως).. Λυδια : μικρό καυλακι 21, μέτριο μασαζ και φραπέ αλλά πολλά υποσχόμενο!! Οι υπόλοιπες δεν μου άρεσαν όποτε δεν έχω κάνει!
Venus Καραμανλη : Νατασα : μουναρα, μασαζ μέτριο, φραπέ επαγγελματικό, την έχω πριξει να την πηδήξω(με λεφτά ή χωρίς) άδικα κόπος, χώνω χέρια από μέσα κ δάχτυλα της έχω βάλει, βυζακι γλείφω αλλά κ αυτή ως εκεί ..
Ιωάννα : παλιότερα έχω κάνει, μέτρια όλα αλλά πηγα σπίτι της και την σφυροκόπησα(περσυ) άλλες δυο μικρές κορασίδες τίποτα αξιόλογο..
Crystal : Αλεξια : (γνωστή από Dames), αξιόλογο κομμάτι καλή σε όλα( τα χω κάνει όλα παλαιότερα μαζί της) αν έχανε κανα κιλό θα έβγαζε πολύ φράγκο..
Ναντια : (Ελισαβετ από Venus) καλουτσικο μασαζ και ο φραπές επίσης( χέρια μέσα, βυζακι γλείψιμο κανονικά & ψήσιμο για χώσιμο αλλά δεν)
Τις άλλες δυο που έχω δει εκεί δεν τις έχω δοκιμάσει..
Είμαστε εντάξει;;
Πως είναι η ΡΕΝΑ?Μια μικρούλα είναι? και πόσο χρεώνει τη πίπα?  ευχαριστώ
 

MikelThess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0

Καλησπέρα
Από την σελίδα crystal spa
Ξέρει κανείς πως την λένε ;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480

Τρελάθηκε ο κόσμος.  Μακριά και αλάργα. Και ήθελα να πάω ρε γαμώτο... ευτυχώς. 
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αδελφέ. 
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Τρελάθηκε ο κόσμος.  Μακριά και αλάργα. Και ήθελα να πάω ρε γαμώτο... ευτυχώς. 
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αδελφέ. 
Ρε φίλε δεν ξέρω.... Σε όσες αγγελίες της εχω δει δεν λέει κάτι τέτοιο... Εκτος και αν είναι πάρα πολύ παλιά... Σε εμένα ούτε γλωσσοφιλα δεν άφηνε. Δεν ξέρω αν ισχύει η αν το προσέθεσε κάποιος άλλος μετά. Πάντως κανένα μέλος δεν έχει σχολιάσει κάτι τέτοιο.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλή σας εβδομάδα!
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κανά καλό milf στην Βάσια?
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Νεφέλη έχω δοκιμάσει εγώ
Προσωπικά είναι ακριβώς το γούστο μου. Μικρή αδύνατη με ωραίο στήθος κ κορμάκι. Μελαχρινή περίπου 1,70 με 55 κιλά κ στήθος 1,5-2. Δυστυχώς δεν κανει τιποτα άλλο εκτός από φραπέ ενώ το μασάζ είναι οκ. Μου άρεσε κ έδωσα +30 για να βγάλει φόρεμα με τα χέρια μου να προσπαθούν να χαϊδέψουν ότι περισσότερο μπορούν.

κι εγω δοκίμασα Νεφέλη,  πολύ όμορφη κοπέλα και ωραίος χαρακτήρας.
με καύλωσε απίστευτα κρίμα να μην κάνει έστω πίπα..
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Αδερφε μου να δοκιμασεις οπωσδήποτε και την Ριτα.Ειναι πολυ καλη.Οταν δουλευε στην Μαγκυ με το ονομα Μαργαρίτα περνουσα πολυ καλα μαζι της.Τώρα δεν με βολευει το μαγαζι που δουλευει.
ναι συμφωνώ!! η Ριτα η Μαργαριτα ειναι μαζι με τν Ρενα οτι καλυτερο εκει.
κ εμενα δεν βολευει το μερος,που να παρκάρεις..!!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Στο Crystal έχουν προσθέσει και το στοματικό στο πρόγραμμα ή λάθος κατάλαβα;
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Στο crystal ο χώρος είναι οκ ή μπαίνοντας και βγαίνοντας από το δωμάτιο συναντάς κόσμο;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Στο crystal ο χώρος είναι οκ ή μπαίνοντας και βγαίνοντας από το δωμάτιο συναντάς κόσμο;

Αν υπάρχει και δεύτερο άτομο στην αναμονή τον βάζουν στο άλλο δωματιάκι όταν βγαίνεις για να μην συναντηθείς. Τώρα αν είναι και τα δυο δωμάτια πιασμένα και υπάρχει και τρίτος για αναμονή δεν ξέρω τι γίνεται...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πήρα πριν λίγο στο Crystal. Μέχρι τις 3 όλες κλεισμένες...
Φτώχεια καταραμένη
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom