Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Δεν κάνουν φουλ η πιπα εντάξει το καταλαβαίνω.Τουλάχιστον αυτό το πρόγραμμα που κανείς και το χρεωνεις 50 ευρώ να το κανουν γυμνες.
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Σωστός ο Χυσεας.. αν και εγώ τα χώνω τα χέρια μου από μέσα, θα ήταν πιο έντιμο να ήταν γυμνό το καυλακι που με μου τον φραπαρει!
Έψαξα το αντιστρες Π. Χορν με Κ.Καραμανλη αλλά δεν το βρήκα, μπορεί να βοηθήσει κάποιος; Καλημέρα
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Επίσης πιστεύω ότι οποίος από αυτός τους χώρους βάλει υπηρεσία μασαζ-πίπα 50 θα έχει σειρά αναμονής!!
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Σχετικά πρόσφατη επίσκεψη στο αντιστρες, Ιουλία Έλλη και Δέσποινα το κρητικατσι όπου θα κάτσει για ολίγες μέρες. Παλαιότερες επισκέψεις σε Βασιά όπου τίποτα το διαφορετικό από τα συνηθισμένα , και μια ερώτηση για τους γνωρίζοντες,  η Εβίτα έβαλε κανονικό κρεβάτι στον ωραίο νέο χώρο της η ακόμα έχει εκείνο το παιδικό? πριν κανένα μήνα μου είχε πει ότι θα έβαζε...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Σωστός ο Χυσεας.. αν και εγώ τα χώνω τα χέρια μου από μέσα, θα ήταν πιο έντιμο να ήταν γυμνό το καυλακι που με μου τον φραπαρει!
Έψαξα το αντιστρες Π. Χορν με Κ.Καραμανλη αλλά δεν το βρήκα, μπορεί να βοηθήσει κάποιος; Καλημέρα
τι περίμενες να δεις δηλαδή κανένα τεράστιο πανό εδώ μασάζ??

Το μαγαζί είναι πριβε πού σημαίνει πως αν δε σε ξέρει δε μπαίνεις οπότε το λογικό είναι αν δε ξέρεις πού είναι να μη το βρεις
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ακομα και τηλ να πάρεις, πρέπει η κάποιος να σε παει η να σε συστήσει...και καλά κανει.
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Ωραία.. τι πρεπει να κάνω για να με πάει κάποιος ρε παιδιά.. μενω ανατολικά και ο bodyfree σπάνια φέρνει κάτι ενδιαφέρον, επίσης ο φραπές από Aqua ή Venus δεν είναι πάντα επιθυμητός.. να τρέχω στην άλλη άκρη;; Η Αννουλα είναι καλούτσικια εκεί στην 28ης αλλά για μένα για πάνω από 2 φορες δεν πιάνει.. κάποια βοήθεια θα ήταν σεβαστή!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ωραία.. τι πρεπει να κάνω για να με πάει κάποιος ρε παιδιά.. μενω ανατολικά και ο bodyfree σπάνια φέρνει κάτι ενδιαφέρον, επίσης ο φραπές από Aqua ή Venus δεν είναι πάντα επιθυμητός.. να τρέχω στην άλλη άκρη;; Η Αννουλα είναι καλούτσικια εκεί στην 28ης αλλά για μένα για πάνω από 2 φορες δεν πιάνει.. κάποια βοήθεια θα ήταν σεβαστή!!
απ οτι αναφερεις εχεις επισκεφτει ενα σωρο μαγαζια

απο ενημερωσεις ομως μηδεν

το φορουμ δεν ειναι μονο να ρωταμε αλλα κ για να ενημερωνουμε

το εχουμε πει απειρες φορες πρωτα ενημερωση κ μετα ερωτηση
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Οκ... λοιπόν :
Aqua : Μαρια.. μακρυά δεν ξέρει ή δεν θελει καν να τον πιάνει και από μασαζ 2/10 ( μετά από ψήσιμο και ενα καφέ την έπεισα να τον ρουφήξει αλλά μια απ τα ίδια, ξενέρωμα) .. Ρενα καλούτσικο μασαζ, φραπές αρκετά καλός, πίπα σεμινάριο( στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη ιδίως)..
Ξενια : αδιάφορο μασαζ, φραπέ οκ, πίπα όχι( κάτι δάχτυλα της έχω βάλει αλλά μέχρι εκεί).. Ριτα : δεν έχω κάνει.. μια ακόμη που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά αδιάφορη συμμετοχή
Βάνα : Μαγκυ : καλο μασαζ και πολύ καλο φραπέ(χέρια από μέσα και βυζακι
γλείφω συνήθως) αλλά ως εκεί.. Ίνα : μασαζ ούτε καν, πολύ καλο φραπέ αλλά ως εκεί( προχθές έγλειψα βυζακι όμως).. Λυδια : μικρό καυλακι 21, μέτριο μασαζ και φραπέ αλλά πολλά υποσχόμενο!! Οι υπόλοιπες δεν μου άρεσαν όποτε δεν έχω κάνει!
Venus Καραμανλη : Νατασα : μουναρα, μασαζ μέτριο, φραπέ επαγγελματικό, την έχω πριξει να την πηδήξω(με λεφτά ή χωρίς) άδικα κόπος, χώνω χέρια από μέσα κ δάχτυλα της έχω βάλει, βυζακι γλείφω αλλά κ αυτή ως εκεί ..
Ιωάννα : παλιότερα έχω κάνει, μέτρια όλα αλλά πηγα σπίτι της και την σφυροκόπησα(περσυ) άλλες δυο μικρές κορασίδες τίποτα αξιόλογο..
Crystal : Αλεξια : (γνωστή από Dames), αξιόλογο κομμάτι καλή σε όλα( τα χω κάνει όλα παλαιότερα μαζί της) αν έχανε κανα κιλό θα έβγαζε πολύ φράγκο..
Ναντια : (Ελισαβετ από Venus) καλουτσικο μασαζ και ο φραπές επίσης( χέρια μέσα, βυζακι γλείψιμο κανονικά & ψήσιμο για χώσιμο αλλά δεν)
Τις άλλες δυο που έχω δει εκεί δεν τις έχω δοκιμάσει..
Είμαστε εντάξει;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μία χαρά ενημέρωσή μπράβο σου

Μία Αννα πού ανέφερες στην 28ης ποια είναι
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Μια ξανθιά που βάζει αγγελία στο kanesex για μασαζ.. σε προηγούμενα ποστ έχει το λινκ.. μπορεις σε πμ για αντιστρες..  να πάω σήμερα;;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Πέρασμα εντός της εβδομάδας από crystal και είσοδος με Αλεξία. Μέτριο μασάζ καλός φραπές χωρίς ρούχα με γλείψιμο βυζαρων!
Συμφωνλω με Cavlman ότι καλό θα ήταν να χάσει κάνα κιλό.
Νεφέλη έχει δοκιμάσει κανείς;
 

panteliskomotini80

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
16
Like
24
Πόντοι
0
Νεφέλη έχω δοκιμάσει εγώ
Προσωπικά είναι ακριβώς το γούστο μου. Μικρή αδύνατη με ωραίο στήθος κ κορμάκι. Μελαχρινή περίπου 1,70 με 55 κιλά κ στήθος 1,5-2. Δυστυχώς δεν κανει τιποτα άλλο εκτός από φραπέ ενώ το μασάζ είναι οκ. Μου άρεσε κ έδωσα +30 για να βγάλει φόρεμα με τα χέρια μου να προσπαθούν να χαϊδέψουν ότι περισσότερο μπορούν.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Νεφέλη έχω δοκιμάσει εγώ
Προσωπικά είναι ακριβώς το γούστο μου. Μικρή αδύνατη με ωραίο στήθος κ κορμάκι. Μελαχρινή περίπου 1,70 με 55 κιλά κ στήθος 1,5-2. Δυστυχώς δεν κανει τιποτα άλλο εκτός από φραπέ ενώ το μασάζ είναι οκ. Μου άρεσε κ έδωσα +30 για να βγάλει φόρεμα με τα χέρια μου να προσπαθούν να χαϊδέψουν ότι περισσότερο μπορούν.
Μαλιστα 60 ευρω για μια μαλακια και για να βγαλει η αλλη το φορεμα της και μετα αναρωτιομαστε γιατι ειναι ετσι τα πραματα στην πολη μας
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Οκ... λοιπόν :
Aqua : Μαρια.. μακρυά δεν ξέρει ή δεν θελει καν να τον πιάνει και από μασαζ 2/10 ( μετά από ψήσιμο και ενα καφέ την έπεισα να τον ρουφήξει αλλά μια απ τα ίδια, ξενέρωμα) .. Ρενα καλούτσικο μασαζ, φραπές αρκετά καλός, πίπα σεμινάριο( στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη ιδίως)..
Ξενια : αδιάφορο μασαζ, φραπέ οκ, πίπα όχι( κάτι δάχτυλα της έχω βάλει αλλά μέχρι εκεί).. Ριτα : δεν έχω κάνει.. μια ακόμη που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά αδιάφορη συμμετοχή
Βάνα : Μαγκυ : καλο μασαζ και πολύ καλο φραπέ(χέρια από μέσα και βυζακι
γλείφω συνήθως) αλλά ως εκεί.. Ίνα : μασαζ ούτε καν, πολύ καλο φραπέ αλλά ως εκεί( προχθές έγλειψα βυζακι όμως).. Λυδια : μικρό καυλακι 21, μέτριο μασαζ και φραπέ αλλά πολλά υποσχόμενο!! Οι υπόλοιπες δεν μου άρεσαν όποτε δεν έχω κάνει!
Venus Καραμανλη : Νατασα : μουναρα, μασαζ μέτριο, φραπέ επαγγελματικό, την έχω πριξει να την πηδήξω(με λεφτά ή χωρίς) άδικα κόπος, χώνω χέρια από μέσα κ δάχτυλα της έχω βάλει, βυζακι γλείφω αλλά κ αυτή ως εκεί ..
Ιωάννα : παλιότερα έχω κάνει, μέτρια όλα αλλά πηγα σπίτι της και την σφυροκόπησα(περσυ) άλλες δυο μικρές κορασίδες τίποτα αξιόλογο..
Crystal : Αλεξια : (γνωστή από Dames), αξιόλογο κομμάτι καλή σε όλα( τα χω κάνει όλα παλαιότερα μαζί της) αν έχανε κανα κιλό θα έβγαζε πολύ φράγκο..
Ναντια : (Ελισαβετ από Venus) καλουτσικο μασαζ και ο φραπές επίσης( χέρια μέσα, βυζακι γλείψιμο κανονικά & ψήσιμο για χώσιμο αλλά δεν)
Τις άλλες δυο που έχω δει εκεί δεν τις έχω δοκιμάσει..
Είμαστε εντάξει;;
Αδερφε μου να δοκιμασεις οπωσδήποτε και την Ριτα.Ειναι πολυ καλη.Οταν δουλευε στην Μαγκυ με το ονομα Μαργαρίτα περνουσα πολυ καλα μαζι της.Τώρα δεν με βολευει το μαγαζι που δουλευει.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Νεφέλη έχω δοκιμάσει εγώ
Προσωπικά είναι ακριβώς το γούστο μου. Μικρή αδύνατη με ωραίο στήθος κ κορμάκι. Μελαχρινή περίπου 1,70 με 55 κιλά κ στήθος 1,5-2. Δυστυχώς δεν κανει τιποτα άλλο εκτός από φραπέ ενώ το μασάζ είναι οκ. Μου άρεσε κ έδωσα +30 για να βγάλει φόρεμα με τα χέρια μου να προσπαθούν να χαϊδέψουν ότι περισσότερο μπορούν.

καλά μας κάνουν !!  μυαλό δεν βάζουμε!!  Γαμημένη αναβροχιά!
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0

Σε ποιο μαγαζί δουλεύει η Μαργαρίτα-Ρίτα ?
Βγάζει τα ρούχα κατά την διάρκεια της πίπας ?
συνεχίει νατρέχει μετά για ντουζ όπως έκανε στης Μάγκυς ?
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0

Είχε κάνει και παλαιότερα ανάρτηση

Ειμαι Εμφανισιμη κοπελα 26 ετων κανω ερωτικο μασαζ και άλλα στο χωρο μου. 70 ευρω για μια εκτονωση και συν 20 για δευτερη εκτονωση. Με επιπλεον 60 ευρώ προσφερω σεξ χωρις την χρηση προφυλακτικου. Θα σε αφησω να χυσεις μεσα στο καυτο και υγρο μουνάκι μου, χωρις καμια προφυλαξη. Δεν δεχομαι ατομα κατω των 30 . Ζητω σοβαροτητα και εχεμυθεια .. Τηλεφωνο επικοινωνίας 6971532952 Ωρες επικοινωνίας 11 το πρωι εως 10 το βραδυ .
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες.. μπορεί να μου πει κάποιος γιατί δεν μπορώ να στείλω pm, μου έχουν στείλει ένα/δυο και δεν μπορώ να απαντήσω κιολας!! Επίσης περιμένω να μου πει κάποιος είτε εδώ είτε σε pm  πως να πάω antistres.. thank you.. Για τον φιλο που με ρωτάει για την Νατασα από Venus, δεν έχει βγάλει ποτε ρούχα ούτε σε μένα φιλαράκι, τα χώνω μέσα από τα ρούχα!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.196
Πόντοι
7.095
Είχε κάνει και παλαιότερα ανάρτηση

Ειμαι Εμφανισιμη κοπελα 26 ετων κανω ερωτικο μασαζ και άλλα στο χωρο μου. 70 ευρω για μια εκτονωση και συν 20 για δευτερη εκτονωση. Με επιπλεον 60 ευρώ προσφερω σεξ χωρις την χρηση προφυλακτικου. Θα σε αφησω να χυσεις μεσα στο καυτο και υγρο μουνάκι μου, χωρις καμια προφυλαξη. Δεν δεχομαι ατομα κατω των 30 . Ζητω σοβαροτητα και εχεμυθεια .. Τηλεφωνο επικοινωνίας 6971532952 Ωρες επικοινωνίας 11 το πρωι εως 10 το βραδυ .
προφανως το δευτερο που ποσταρες δεν ξερεις οτι ΔΕΝ ειναι αγγελια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom