Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
έχω κάνα 2μηνο να πάω.
Είναι κοντά στη κοπέλα με το μπλε μαγιό μεσιέ!
Εκτός αν πήγες τελευταία και άρπαξε κιλογκραμ... :o
Οχι εγω μια φορα ειχα παει δε θυμαμαι αν ηταν φετος η περυσι και δε ξαναπηγα γιατι δε μου αρεσε ουτε εμφανησιακα γιατι οκ τοφαλος δεν ηταν αλα τα εξτρα κιλακια της τα ειχε αλλα ουτε στο κρεβατι δεν ηταν κατι που θα θυμαμαι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καθόλου λάθος η κοπέλα δηλώνει μασάζ οπότε μία χαρά είναι εδώ
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι εκανε καθολου μασαζ και τοτε που δουλευε στην Μαριαννα ή μονον η ειδικοτητα της εχει μεινει...  :think:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.
 

Mooji

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.

Ευχαριστω για την ενημερωση. Λεω να περΑΣΩ κι γω καμια βολτα απο τον κυρ Μιχαλη. Δεν εχω πετυχει τη Στελλα και απ0 τι9ς περιγραφες μαλλον ταιριαζει σταβ γουστα μου.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.
Η Κατια μαλλον δουλευει αλλου χυσεα...
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.

Η Δεσποινα που αναφερεις ειναι η πρώην Dames και Crystal ?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.

Έλενα, Βλάντα, Στέλλα πως είναι εμφανησιακά-γενικά?
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Έλενα, Βλάντα, Στέλλα πως είναι εμφανησιακά-γενικά?

Η Έλενα και η Βλάντα είναι 50 παρά milfαρες και οι δυο μελαχρινή η πρώτη ξανθιά η δεύτερη ωραία κορμιά και τα δύο αλλά θα πρέπει να παραβλέψεις αρκετά πράγματα. παράδειγμα η Έλενα έχει πεσμένο στήθος (λογικό για την ηλικία) η Βλάντα δεν σταματάει να μιλάει.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Έλενα και η Βλάντα είναι 50 παρά milfαρες και οι δυο μελαχρινή η πρώτη ξανθιά η δεύτερη ωραία κορμιά και τα δύο αλλά θα πρέπει να παραβλέψεις αρκετά πράγματα. παράδειγμα η Έλενα έχει πεσμένο στήθος (λογικό για την ηλικία) η Βλάντα δεν σταματάει να μιλάει.
μια που ξεκινησες το καλο αποτελειωσε το

πες κ για τις υπολοιπες
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Η Στελλα είναι 25-30 ετών. Χοντρουλα έως πολύ, κοντά στα 70-80 κιλά. Μεγάλα βυζγια, μεγάλος κωλος. Στα του αγώνα πολλή καλή την μια φορά που την πήρα, ωραία πίπα, φιλιά φουλ και καλό σεξακι όσο μπορείς σε ένα μασατζιδικο με μια γεμάτη κοπέλα.

Για μασάζ μην ρωτάτε, καμία δεν είναι ειδική
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Που είναι αυτό το αντιστρες ρε παιδιά στη βουλγαρη;; Έψαξα εκεί που είπε ο προλαλήσαντας αλλά τίποτα!!
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
29
Like
1.337
Πόντοι
2.391
επισκεψη στο βανα σπα ..... μας θεωρουν μαλακες ....αρχικα πολυ καθαρος χωρος αλλα πολυ εκτεθειμενος στο σαλονακι ......
μετριο ροστερ οταν πηγα ενα τρελο γκαβλακι μελαχρινο εκανε τα κουμαντα αλλα δεν εμπαινε δωματιο .....απο τα τρια που ειδα πηρα ενα μελαχρινο ρωσακι μαλλον καλο σωμα ...παμε τωρα περα το κλασιμο 30αρι και 20 παιξιμο ..αρχισαμε χουφτωμα πανω απο τα ρουχα ....οχι κατω απο το φορεμα και μαλακιες ....ποσα θες για κλαρινο την ρωταω ..δεν κανουμε ...κανενα ρουχαλακι ..+20 ...τις λεω κανε ενα τριψιματακι και παω σπιτι μου .....και απο μασαζ τιποτα μαλακια ..λεω εξω στην αφεντικινα ..ενα μελαχρινο ( μαλλον ) με 70 που ζητας γαμαμε στα μαγαζια ...παρε τα 70 κανε κλαρινετο και γδυσου ....με τιποτα μου λεει ....τις λεω ετσι δουλευει η πιατσα ...και ατακα θανατηφορα ....εγω δουλεια εχω και με παιξιμο μονο δεν εχω αναγκη .....μαγκεςςςς ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ειμαστε πολυ μαλακες
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Περασμα την Τέταρτη κατα της 12 και μιση απο το Ζεσι σπα.Παρουσες εκεινη την ωρα η Ελενα και η Βλαντα.Η Στελλα ειρθε αργότερα.Η Αννα δουλεύει μονο Δευτερα και Τριτη επισης λιγες μερες δουλεύουν η Λινα και η Δεσποινα.Η Κατια η Βουλγαρα θα γυρίσει μάλλον μετα της γιορτές απο την πατρίδα της.Επιλέχθηκε στο φουλ πρόγραμμα των 70 ευρώ η Βλαντα με την οποία περασα αλλη μια φορα αψογα.
Χυσέα, από αυτές που αναφέρεις είναι καμία milf? κοντά στα 40.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
3!!!!!!!!!! ποστ πιο πανω αναφέρονται αναλυτικά.....
Ολοι μασημένη τροφή ρε γμτ.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Η Στελλα είναι 25-30 ετών. Χοντρουλα έως πολύ, κοντά στα 70-80 κιλά. Μεγάλα βυζγια, μεγάλος κωλος. Στα του αγώνα πολλή καλή την μια φορά που την πήρα, ωραία πίπα, φιλιά φουλ και καλό σεξακι όσο μπορείς σε ένα μασατζιδικο με μια γεμάτη κοπέλα.

Για μασάζ μην ρωτάτε, καμία δεν είναι ειδική
25-30 ετών ουτε με σφαίρες αγαπητέ, πανω απο 35...
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
μια που ξεκινησες το καλο αποτελειωσε το

πες κ για τις υπολοιπες

Αν είχα παρατηρήσει κάτι άλλο θα το έλεγα μην αγχώνεσαι. ήταν μια γεματούλα αλλά δεν συγκράτησα όνομα και ούτε που την πολυκοίταξα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χυσέα, από αυτές που αναφέρεις είναι καμία milf? κοντά στα 40.
Ελενα Βλαντα σιγουρα ειναι.Η Λινα κατα δηλωση της είναι 32 και η Στελλα παλι κατα δηλωση της ειναι 25.Πάντως ταυτότητα δεν ζήτησα σας λεω τι μου ειπαν.Απο υπηρεσιες πάντως ολες ειναι καλες παντα κατα τα δικα μου γουστα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
επισκεψη στο βανα σπα ..... μας θεωρουν μαλακες ....αρχικα πολυ καθαρος χωρος αλλα πολυ εκτεθειμενος στο σαλονακι ......
μετριο ροστερ οταν πηγα ενα τρελο γκαβλακι μελαχρινο εκανε τα κουμαντα αλλα δεν εμπαινε δωματιο .....απο τα τρια που ειδα πηρα ενα μελαχρινο ρωσακι μαλλον καλο σωμα ...παμε τωρα περα το κλασιμο 30αρι και 20 παιξιμο ..αρχισαμε χουφτωμα πανω απο τα ρουχα ....οχι κατω απο το φορεμα και μαλακιες ....ποσα θες για κλαρινο την ρωταω ..δεν κανουμε ...κανενα ρουχαλακι ..+20 ...τις λεω κανε ενα τριψιματακι και παω σπιτι μου .....και απο μασαζ τιποτα μαλακια ..λεω εξω στην αφεντικινα ..ενα μελαχρινο ( μαλλον ) με 70 που ζητας γαμαμε στα μαγαζια ...παρε τα 70 κανε κλαρινετο και γδυσου ....με τιποτα μου λεει ....τις λεω ετσι δουλευει η πιατσα ...και ατακα θανατηφορα ....εγω δουλεια εχω και με παιξιμο μονο δεν εχω αναγκη .....μαγκεςςςς ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ειμαστε πολυ μαλακες
Όπως παει σε λιγο θα παίζουν τα μουνια τους.Με 70 ευρώ πας στο Ζεσι και κάνεις το φουλ πρόγραμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom