Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alvaro80

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
θελω μια πληροφορια πρεοσεγγισης για καποιο πριβε! αν το γραψω εδω ξερω πως δεν εχει δυνατοτητα να βοηθησει καποιος γι αυτο !!!
 

Lak30i

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες η κορινα απο rlx αξιζει?
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλε μου φιλε καλημερα.η αληθεια ειναι πως συμφωνω σε ολα κ συγνωμη εαν εαν εσφαλα.
δεν το εκανα εσκεμενα.σκεφτηκα οτι ισως καποιος ξερει η εχει παει.Παρολα αυτα παιχτη μ να ξες οτι εχουνε κ τα τυχερα τους ολα.αρκει να εχσ προλογο,θαρρος ευελιξια κ να βλεπεσαι φυσικα,οχι να εισαι σαν να σε πατησε το ξυλινο το τραινο.(μιλαω γενικα παντα αδερφεμ).Εγω προσωπικα δεν ειμαι τοσο του μασαζ κ μετα σαλεα.ειμαι μονο του χωσιματος βιζιτας κ ολης της διαδικασιας.το μασαζ το χρησιμοποιω ως θεραπεια κυριως λογο προβληματος σοβαρου υγειας,αλλα κ ηρεμιας.Χωρις βεβαια να λεω οχι σε οτι προκυψει.εχω καλεσει οτι μπορεισ να φανταστεισ απο φυσικοθεραπειες,μασαζ,χειροπρακτικους,γιογκοκοριτσα,ολιστεκες ακομη κ νοσηλευτριες κατοικον.εφοσον ξερανε μασαζ κ γνωριζοντας το προβλημα μου υστερα απο κουβεντα προετοιμασιας..Εχω ψησει νοσηλευτρια διωτει χρησιμοποιω χρονια ημερησιους αυτολιπαινομενους καθετηρες κ εχω αραια κ που θεματα με τις αλλαγες,να με κανει μασαζ κ ξεμπουκωμα στην δευτερη συνεδρια.Γνωστη μου παρτοβια πολυ ωραιο πιτσιρικι,δουλευε σε nails οπου κανανε κ μασαζ στην τσιμισκη.περασε κ απο μασατζιδικα το 2014-2015, με ενα τατουαζ πλανητη στη μεση,γιωτα μελαχρινη κοντη αδυνατουλα.σε πληροφορω οπου γουσταρε εδινε ξεμπουκωματα ζουλα.επισης εχω γνωρισει ενα φοιτητριακη απο γιαννενα που εκανε μασαζ σε νεηλς γνωστο, απο κατι γεωργιανακια στον ευοσμο κ τσιμπησα τηλ.ξες τι γινετε απο κοσμο σ αυτα?ρωτα καμια αν πας κ μηλισετε τι γινετε απο ανωμαλια σαν κ μας.χεχε.η γενια εχει αλλαξει κ ψοφαν ολα για τσαπου.κ αλλα κουλα πολλα εχουνε τυχει κ εχω ακουσει.εγω προσωπικα δεν κολαω κ χωνομαι οπου βρω.τα παραπανω τα παρεθεσα καθαρα ως εμπειριες ,για το τι μπορει να παιζει.εξαλλου τι θα αφησουμε σε αυτην τη πουτανα τη ζωη.ιστοριες κ κανα δυο φωτογραφιες. καλο απογευμα

Σε μάστορα, αν είναι να κάνω 72923209 επισκεψεις και να την εχω στο μπλα μπλα μπας και την καταφερω να μου  :wanker: η να  :fuck2: , καλυτερα να τα κανω ξύδια μπασ και μου κατσει κανενα πιπινακι.
Εχετε μπερδευτει μου φαινεται. Το Thrent ειναι για μασατζιδικα με πουτ@νες. Τα μπουρδελα προσφερουν μονο  :fuck2: με δηλωμενες κοπελες, τα call girls ειναι παλι  :fuck2: :fuck2: με τις ιδιες υπηρεσιες αλλα πολυ καλυτερες πουτ@νες αδηλωτες και τα μασατζιδικα ειναι το ενδιαμεσο παλι με αδηλωτες, που εχουν βαλει για υπηρεσια και καλα οτι κανουν μασαζ αλλα ως συνηθως ειναι μια επαληψη με λαδι.
Αν εσυ τωρα θελεις να γραψεις τις εμπειριες σου απο τα φυσιολογικα μασαζ, τοτε ειναι σε λαθος forum, εδω ειναι για αγοραιο ερωτα, μαλλον πρεπει να βρεις κανενα ιατρικο forum η κανενα παραιατρικο η καλυτερα κανενα με φυσιοθεραπειες.

Αρκετα διαβαζουμε για τα φραπιτζιδικα αν αρχισουμε να διαβαζουμε και για τις φυσιοθεραπιες και γ@μησαμε και ψοφησε.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Τοσο πολυ σας πειραξε ο ανθρωπος που εχετε πεσει να τον φατε? Βρηκε κατι και ρωτησε αν εχει καποιος εμπειριες απο αυτο το μαγαζι. Πειτε οχι δεν ξερουμε και τελειωσε. Εγκλημα εκανε?
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Τοσο πολυ σας πειραξε ο ανθρωπος που εχετε πεσει να τον φατε? Βρηκε κατι και ρωτησε αν εχει καποιος εμπειριες απο αυτο το μαγαζι. Πειτε οχι δεν ξερουμε και τελειωσε. Εγκλημα εκανε?

Δεν ειπαμε πως εκανε εγκλημα, απλα οι υπηρεσιες του καταστηματος που αναφερει, 1ον δεν ταιριαζει στο υφος του forum και 2ον και κυριοτερον οι υπηρεσιες δεν ειναι ιδιες για ολους. Οπως πολυ σωστα αναφερει, αν εισαι good looking, αν εχεις μπλα μπλα και πολλα αλλα. Εδω μιλαμε για υπηρεσιες συγκεκριμμενες, ειδα - μου αρεσε -  :knockinb: - πληρωσα - εφυγα.
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Δεν ειπαμε πως εκανε εγκλημα, απλα οι υπηρεσιες του καταστηματος που αναφερει, 1ον δεν ταιριαζει στο υφος του forum και 2ον και κυριοτερον οι υπηρεσιες δεν ειναι ιδιες για ολους. Οπως πολυ σωστα αναφερει, αν εισαι good looking, αν εχεις μπλα μπλα και πολλα αλλα. Εδω μιλαμε για υπηρεσιες συγκεκριμμενες, ειδα - μου αρεσε -  :knockinb: - πληρωσα - εφυγα.

ενταξει ρε μαγκες.εκανα λαθος ολα καλα.δεν παρεξηγιεμαι.αλλου εχω λαθος εγω αλλου σωστος ο αλλος.εγω απλα ανεφερα αρχικα μια σελιδα μηπως καποιος εχει παει.το χουνε κανει κ το κανουνε ακομη κ σημερα πολλοι εδω μεσα.τα αλλα σχολια  ειναι εμπειριεσ απλα πανω στις παραθεσεις..παντως εχουμε δει ενα σωρρο ασχετα σχολια κ ποστ εδω μεσα μη τρελενεσται.τωρα αν θελετε να βγαλετε χολη βγαλτε.κομματι σασ.δεν αγοραζω.μονο πουλαω.καλο απογευμα μαγκεσ Peace
 

maxrap

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Γεια χαρα στους παλιούς.  Ποιο είναι το καλύτερο για σας τελικά εκτός από τα prive Όχι από οικονομικής άποψης από κοπέλες και υπηρεσίες θα ήθελα να μαθω
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Πέρασμα από το περίφημο ίδρυμα επί της Δωδεκανήσου (πρώτη επίσκεψη),

Σχετικά με τον χώρο, υπάρχουν δυο δωμάτια ένα αρκετά μικρό και ένα κανονικό.
Το μπανιο βρίσκεται εκτός δωματίων οπότε για να φρεσκαριστείς πρέπει να κυκλοφορήσεις λίγο με την πετσέτα στον χώρο
Εντός του μπάνιου δεν υπάρχει ξεχωριστός χώρος για ντουζ, απλά κλείνεις γύρω γύρω το παραβάν

Παρούσες δύο κοπέλες, Αλεξία (νορμάλ ύψος, με πιασίματα όσο χρειάζεται, μελαχρινή και ευδιάθετη) η δεύτερη που δεν συγκράτησα όνομα
πιο εντυπωσιακή εμφανισιακά αλλά μου φάνηκε λίγο βαριεστημένη εκείνη την ώρα οπότε διάλεξα Αλεξία.

Μασάζ απλά με δυνατά πατήματα χωρίς ιδιαίτερη τεχνική κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων με τυχαία(?) αγγίγματα στα όρια της ευαίσθητης περιοχής.
Ήταν η πρώτη μου φορά οπότε δεν επιδίωξα κάτι παραπάνω.
Αν κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες ας ενημερώσει
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους φίλους.
Μήπως γνωρίζει κανείς αν εμφανίστηκε κάπου η Βερόνικα που δούλευε πέρσι στην Βάνα;
Ευχαριστώ!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636

Τι εννοείς αδερφέ, κάντο μας λίγο λιανά σε παρακαλώ!!!και πμ
 

superstar45

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Μία ρία στο βάνα Σπα είναι η γνωστή από το Ρηλαξ πού ζητούσε λεφτά για το κάθε ρούχο πού έβγαζε??
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ναι αυτή είναι  το παίζει κυρία τώρα μακριά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δεν είναι ακριβώς έτσι δεν είναι μόνο κυρία η ρία είνα

[move]Κυρία κ καβλα[/move]
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
81
Like
105
Πόντοι
0
Πήγα Μαριάννα και πήρα Γιάννα. Πολύ καλό πρόγραμμα και ωραία κοπέλα. Προτιμώ το στανταρ από όλες τις χαζομάρες που έχουν ανοίξει και είναι ξεπέτες.
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
μηλισα εχτες.λεω ποια κοριτσια εχεις κ με λεει δεν τις ξερεις σιγουρα,ειναι 3 πανεμορφες καινουριες.χριστινα μια μου ειπε σγρ,τα αλλα δεν τα θυμαμαι.μαθαμε κατι??

Καλησπέρα.

Μήπως αυτές οι καινούργιες στο dames είναι κάτι παλιές γκόμενες, (παροπλισμένα πλοία πλέον) που δουλεύανε πριν κανά δυο χρόνια στο Body Free??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μιλφοφαγα πανταχού παρών κ τα πάντα πληρών σε βρίσκω
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Μιλφοφαγα πανταχού παρών κ τα πάντα πληρών σε βρίσκω

στον αγωνα οτι κατσει αδερφε.κοικωνικες επαφες πανω απολα.πριν λιγο καιρο εκανα προφιλ,αλλα παρακολουθω χρονια εδω κ μπορω να πω εχω κανει αρκετες επιθεσεισ στο παρελθον κ σας ειμαι ευγνωμον γιαυτο..βεβαια τελευταιο χρονο ειμαι φρι μετα απο μακροχρονια σχεση κ δεν εχω πολλες εμπειριες να παραθεσω..(οι πιο πολλες ητανε ψοφιμια επι της πιατσεως απο το 2005 που ηρθα εδω)

εχω κανει αρκετα κασκαντεριλικια ομως γενικοτερα νασαι σιγουρος..

να ειστε καλα για τις πληροφοριες!

συντομα θα κανω κ καμια κριτικη.(πηρα μιση αποζημιωση απο την δουλεια κ περιμενω απο βδομαδα τα υπολοιπα,λειπουνε κ οι ιδιοκτητες απο την οικοδομη,γιαυτο με βλεπς παντου τελευταια.χεχε)

καλο βραδι
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα.

Μήπως αυτές οι καινούργιες στο dames είναι κάτι παλιές γκόμενες, (παροπλισμένα πλοία πλέον) που δουλεύανε πριν κανά δυο χρόνια στο Body Free??
Φιλε περασα πριν 3 μερες αλλα δεν εκατσα γτ ημουν βιαστικος ηταν μια μεγαλη νταρντανα κ μια πιτσιρικα ωραιο γκομενακι κ σωματακι γυρω στα 20 22 ρωσακι αν καταλαβα καλα. Οπως ειπα βιαζομουν πολυ κ εφυγα αλλα θα δοκιμαστει αμεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom