Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Καλημέρα Παίδες,

Πέρασμα προχθές από Αντιστρες!

Εξαιρετικό timing στη ώρα του ραντεβού, αναμονή όσο χρειάζεται!

Παρούσες 2.

Δέσποινα & Βικτώρια.

Μπούκα με την κορασίδα ονόματι Δέσποινα, 28-33 Μαίων περίπου από όσο έκοψα, αλλά δε ρώτησα, είμαστε και gentleman....αδύνατη, πεσμένο μικρό βυζάκι, ρόγα να ανταποκρίνεται, μακρυμαλλούσα, μελαχροινή, πίσω όψη σαν Γοργόνα.(ανάποδο cowgirl).

Πολύ ωραίο και καλό μασάζ, χρόνος κοντά ώρα σχεδόν, ευδιάθετη, περιποιητική και τα τίναξε στο ταβάνι!!
Γέισα το κορίτσι!

Κόστος 80.(όλα μέσα)

Μπράβο της!!

Εύγε Αντιστρές!!!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα παίδες!!

Με εκτίμηση,
GALLAS
:hi:
το αντιστρες είναι prive ή free?
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Πηρα τηλεφνο Aqua και εκλεισα μετα απο λιγο με τη Ρενα τελικα χωρις να την εχω δει.Μένω και δίπλα.Εμφανισιακα εχει γλυκο προσωπο ,μακρυα μαυρα μαλλια,και ωραιο κορμακι.στηθος οχι πολυ και κωλο ωραιο τουμπανο.ωραια επιδερμιδα.Το μασαζ της μου αρεσε πολυ.Οχι δυνατο,αισθησιακο, με τα παγωμενα της δαχτυλα..Προς το τελος που ειναι και η καλυτερη φαση ,οσο μου χαιδευε τα αρχιδια και εριχνε κρυο λαδακι πανω, κοντεψα να τελιωσω.Της ειπα να συνεχισει να το κανει αλλα οχι ολη την ωρα γιατι θα τελιωνα,οποτε πηγαινε μεχρι τις πατουσες ,ξαναγυρνουσε,μεχρι τη πλατη και ξανα μεσα στη καυλα.
Γυρισα ανασκελα,μου κανε μασαζ γυρω απο το επιμαχο και στο τελος μου τον επαιξε οσο χουφτωνα την κωλαρα της.Μου αρεσε,θα ξανα εκλεινα Ρενα μετα απο καιρο.Στο συγκεκριμενο μαγαζι μονο απο τη ξυνιλα της Ξενιας εχω φαει φολα.Αν και παλιοτερα την πρωτη φορα που την πηρα ηταν και γαμω.Μετα απο καιρο δεν ειχε καμια σχεση,κρυα πολυ.Αυτα.Παντως το μασαζακι αν εχεις σχεση,ειναι το πιο τιμιο ατιμο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
εγω την προηγουμενη τριτη που πηρα τηλ για να παω με ειπε γιαννα κ σοφια

εκτος αν εννοουσε πως ειναι ελευθερες κ η φαιδρα ηταν πιασμενη

τις ιδιες με ειπε κ γιαυτη τη βδομαδα πως θα ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Uggu

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Δεν πρεπει να γραφουμε εδω για τα πριβε μαγαζια ποσες φορες θα το πουμε
Και που θα γράφουμε για τα prive..
Αμα είναι ας γίνει μια κλειστή ομάδα για τα πριβε για γράφουνε εκεί ώστε να ενημερώνουμε τους αθλητές..
 

Ψηλος34

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
περασμα χτες κατερινα στην αρετσου. καθαρος χωρος ενα μικρο δωματιο βεβαια. στα θετικα : μου προτεινε να κανω μπανιο και πριν και μετα το μασαζ. καλο μασαζ αλλα οχι καλυτερο απο το ανιμους. στα αρνητικα το σωμα. θα θελα να ηξερα αυτοι που το ειδατε ωραιο και αθλητικο τι γυαλια φορατε. τεραστιος κωλος αρκετα παραπανισια κιλα. προσωπο σπασμενο. επισης μου μιλουσε για ασχετα πραγματα οπως οτι ειμαι πολυ ψηλος και πρεπει να γυμνασω τους ωμους μου να ανοιξουν κιαλλο η οτι μαυρισα πολυ στην θαλασσα και δεν αρεσει αυτο στις γυναικες. ενα κομπλεξ και κουκουρουκου γενικα. για φραπε δεν μου ειπε αλλα δεν ρωτησα και δεν υπηρχε περιπτωση να μου σηκωθει. αυτα απο εμενα οπως τα εζησα.
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1

Εαν καποιος συναγωνιστης την ξετρυπωσε κ εχει αναγκη απο μασαζ αλλα με πετσετα.να παει το κατεχει.δεν προσφερει τπτ αλλο(δεν ξερω εαν επιλεκτικα,γιατι κ αλλες λεγανε οχι εκτονωση αλλα λαστιχο τον κανανε).εγω πηγα καθαρα για μασαζ λογο προβληματως υγειας που εχω χρονια.

Βεβαια στο τελος εκανα το κασκαντεριλικη μου. οταν ηρθεκ κ μου εβγαλε τις πετρες αφου ειχε φυγει κανα 8-10 λεπτα, την εριξα την κορδοσια με μισο ορχι εξω μπας κ τσιμπησει αλλα παπαρια.ε κ γω εκανα κινηση κ τις ειπα θελω να τελειωσω κ μου εδωσε χαρτι κ τις κερασα ενα καμσοτ  με αναστεναγμους στο κρεβατι για το ξεμπουκωμα.της ειπα ε ερεθιστηκα κ μου ειπε συμβαινει μην στεναχωριεσαι!κατσαμε λιγο συζητησαμε  γενικα κ αλεμαος ιορδανης

45+ ψιλογεματουλα,καστανοψανθη

τιμη 15ε 35-40 λεπτα,πετσετα



 

alvaro80

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα! θα ηθελα μια πληροφορια απο καποιον «παλιο» στο σαιτ! δεν εχω δυστυχως ακομα δυνατοτητα pm! μπορει καποιος παρακαλω να με βοηθησει μεσω μειλ; ευχαριστω πολυ!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Ξέρετε την ομάδα στο DAMES?
Σωματότυπους και ίδρωμα φανέλας για την καθεμία?

 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Δηλαδή έχυσες κ σε έβλεπε ;
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Δηλαδή έχυσες κ σε έβλεπε ;
[/quot
Δηλαδή έχυσες κ σε έβλεπε ;

ναι φιλαρακι.εβγαλε τις πετρες κ τις λεω ερεθιστηκα θα τελειωσω φερε χαρτι.οταν το εφερε η σημαια ητανε ψηλα. κοιταξε στην αρχη σιγρα κ μετα απο λιγο εχυσα πανω στο κρεβατι.αυτη εκατσε στο γραφειο απο πισω κ εγω στα 3 μετρα με προφιλ σταση ημουνα δεν την κοιτουσα.σιγουρα ειδε αλλα κ να μην ειδε εγω την εκανα τη δουλειαμ χαχα.δεν παρεξηγηθηκε ολα καλα ανοιχτος ανθρωπος,μετα μιλησαμε γενικα κ γελασαμε.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Πέρασα κι εγώ από Ροζίτα η οποία εντάξει για 15-20 Ευρώ είναι καλή περίπτωση για να φύγουν τα χοντρά.
Θα ξανα δοκιμάσω
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Ξέρετε την ομάδα στο DAMES?
Σωματότυπους και ίδρωμα φανέλας για την καθεμία?

μηλισα εχτες.λεω ποια κοριτσια εχεις κ με λεει δεν τις ξερεις σιγουρα,ειναι 3 πανεμορφες καινουριες.χριστινα μια μου ειπε σγρ,τα αλλα δεν τα θυμαμαι.μαθαμε κατι??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
καλησπερα! θα ηθελα μια πληροφορια απο καποιον «παλιο» στο σαιτ! δεν εχω δυστυχως ακομα δυνατοτητα pm! μπορει καποιος παρακαλω να με βοηθησει μεσω μειλ; ευχαριστω πολυ!
μετά τα 10 μηνύματα θα έχεις δεν είναι τίποτε αλλά 3

Από εδώ δε μπορείς να κάνεις τις ερωτήσεις σου??
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
:happy: :happy:

ετσι πιστευω κ γω αδερφε μου.προσωπικα επειδη εχω φυσικοθεραπευτρια κ κανω συνεχεια μασαζ δεν θα με χαλουσε μια ωριτσα.το απολαμβανω.απο κει κ περα ειναι κ στο γουστο της κοπελας οπως ανεφερες το πως θα αντιδρασει,απο το χαρακτηρα σου,χιουμορ,προλογο οπως κ εξτρα χρηματα.
Το ψήνω αρκετά να είμαι ειλικρινής... Δεν χάνω κάτι. Εδώ έδωσα τσάμπα 120 σε cg, εδώ θα κωλωσω; Αν πας πρώτος γράψε κριτική για να ξέρουμε.
ΥΓ Το καλό θα ήταν να κάναμε το μασάζ τα μιλφονια, αλλά δεν το κόβω... Μάλλον μόνο αφεντικινες πρέπει να είναι.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση τύπε!
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Το ψήνω αρκετά να είμαι ειλικρινής... Δεν χάνω κάτι. Εδώ έδωσα τσάμπα 120 σε cg, εδώ θα κωλωσω; Αν πας πρώτος γράψε κριτική για να ξέρουμε.
ΥΓ Το καλό θα ήταν να κάναμε το μασάζ τα μιλφονια, αλλά δεν το κόβω... Μάλλον μόνο αφεντικινες πρέπει να είναι.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση τύπε!

πω γαμησετα αδερφε.ποσα πεταμενα φραγκα εχουνε παει σε πατατες.
ναι κατι τετοιο ψιλιαζομαι κ γω αφεντικινες.θα δειξει ισως κανω περασια το σκ αναλογα τα κεφια.καλο βραδυ αδερφε εννοειτε θα ενημερωσω.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Σάσα από Εβίτα που είναι ρε παιδιά?

ξέρεις κανείς, πως μπορούμε να σε βρούμε?

Στείλε πμ μωράκλα...

Λεωνίδας από 300σιους
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
μαγκες, ο παραπλανητικος τιτλος μασατζιδικα στη θεσσαλονικη, σας εχει μπερδεψει.

εννοουμε μασατζιδικα που εστω με μαλαπερδα χυνεις

κακως βεβαια κι αυτο, καθως θα επρεπε να μιλαμε απο πιπα και πανω αλλα οκ

με το να βαζετε οτι βρισκετε σε απλο μασαζ με καποιο ωραιο η οχι μουνι δε βοηθαει το thread.

στη σελιδα που ανεβασε τωρα ο παιχτης απο το φβ, με εχει καλεσει να κανω λαικ απο αιωνες μια φιλη-πελατισσα.

επισης βλεποντας το ποιοι εχουν κανει λαικ, δεν παιζει καν να σας το αγγιξουν το πουλακι.

αλλιως να γκουγκλαρουμε μασαζ θεσσαλονικη και να τα βαλουμε ολα.
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
μαγκες, ο παραπλανητικος τιτλος μασατζιδικα στη θεσσαλονικη, σας εχει μπερδεψει.

εννοουμε μασατζιδικα που εστω με μαλαπερδα χυνεις

κακως βεβαια κι αυτο, καθως θα επρεπε να μιλαμε απο πιπα και πανω αλλα οκ

με το να βαζετε οτι βρισκετε σε απλο μασαζ με καποιο ωραιο η οχι μουνι δε βοηθαει το thread.

στη σελιδα που ανεβασε τωρα ο παιχτης απο το φβ, με εχει καλεσει να κανω λαικ απο αιωνες μια φιλη-πελατισσα.

επισης βλεποντας το ποιοι εχουν κανει λαικ, δεν παιζει καν να σας το αγγιξουν το πουλακι.

αλλιως να γκουγκλαρουμε μασαζ θεσσαλονικη και να τα βαλουμε ολα.


Καλε μου φιλε καλημερα.η αληθεια ειναι πως συμφωνω σε ολα κ συγνωμη εαν εαν εσφαλα.
δεν το εκανα εσκεμενα.σκεφτηκα οτι ισως καποιος ξερει η εχει παει.Παρολα αυτα παιχτη μ να ξες οτι εχουνε κ τα τυχερα τους ολα.αρκει να εχσ προλογο,θαρρος ευελιξια κ να βλεπεσαι φυσικα,οχι να εισαι σαν να σε πατησε το ξυλινο το τραινο.(μιλαω γενικα παντα αδερφεμ).Εγω προσωπικα δεν ειμαι τοσο του μασαζ κ μετα σαλεα.ειμαι μονο του χωσιματος βιζιτας κ ολης της διαδικασιας.το μασαζ το χρησιμοποιω ως θεραπεια κυριως λογο προβληματος σοβαρου υγειας,αλλα κ ηρεμιας.Χωρις βεβαια να λεω οχι σε οτι προκυψει.εχω καλεσει οτι μπορεισ να φανταστεισ απο φυσικοθεραπειες,μασαζ,χειροπρακτικους,γιογκοκοριτσα,ολιστεκες ακομη κ νοσηλευτριες κατοικον.εφοσον ξερανε μασαζ κ γνωριζοντας το προβλημα μου υστερα απο κουβεντα προετοιμασιας..Εχω ψησει νοσηλευτρια διωτει χρησιμοποιω χρονια ημερησιους αυτολιπαινομενους καθετηρες κ εχω αραια κ που θεματα με τις αλλαγες,να με κανει μασαζ κ ξεμπουκωμα στην δευτερη συνεδρια.Γνωστη μου παρτοβια πολυ ωραιο πιτσιρικι,δουλευε σε nails οπου κανανε κ μασαζ στην τσιμισκη.περασε κ απο μασατζιδικα το 2014-2015, με ενα τατουαζ πλανητη στη μεση,γιωτα μελαχρινη κοντη αδυνατουλα.σε πληροφορω οπου γουσταρε εδινε ξεμπουκωματα ζουλα.επισης εχω γνωρισει ενα φοιτητριακη απο γιαννενα που εκανε μασαζ σε νεηλς γνωστο, απο κατι γεωργιανακια στον ευοσμο κ τσιμπησα τηλ.ξες τι γινετε απο κοσμο σ αυτα?ρωτα καμια αν πας κ μηλισετε τι γινετε απο ανωμαλια σαν κ μας.χεχε.η γενια εχει αλλαξει κ ψοφαν ολα για τσαπου.κ αλλα κουλα πολλα εχουνε τυχει κ εχω ακουσει.εγω προσωπικα δεν κολαω κ χωνομαι οπου βρω.τα παραπανω τα παρεθεσα καθαρα ως εμπειριες ,για το τι μπορει να παιζει.εξαλλου τι θα αφησουμε σε αυτην τη πουτανα τη ζωη.ιστοριες κ κανα δυο φωτογραφιες. καλο απογευμα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πηρα τηλεφνο Aqua και εκλεισα μετα απο λιγο με τη Ρενα τελικα χωρις να την εχω δει.Μένω και δίπλα.Εμφανισιακα εχει γλυκο προσωπο ,μακρυα μαυρα μαλλια,και ωραιο κορμακι.στηθος οχι πολυ και κωλο ωραιο τουμπανο.ωραια επιδερμιδα.Το μασαζ της μου αρεσε πολυ.Οχι δυνατο,αισθησιακο, με τα παγωμενα της δαχτυλα..Προς το τελος που ειναι και η καλυτερη φαση ,οσο μου χαιδευε τα αρχιδια και εριχνε κρυο λαδακι πανω, κοντεψα να τελιωσω.Της ειπα να συνεχισει να το κανει αλλα οχι ολη την ωρα γιατι θα τελιωνα,οποτε πηγαινε μεχρι τις πατουσες ,ξαναγυρνουσε,μεχρι τη πλατη και ξανα μεσα στη καυλα.
Γυρισα ανασκελα,μου κανε μασαζ γυρω απο το επιμαχο και στο τελος μου τον επαιξε οσο χουφτωνα την κωλαρα της.Μου αρεσε,θα ξανα εκλεινα Ρενα μετα απο καιρο.Στο συγκεκριμενο μαγαζι μονο απο τη ξυνιλα της Ξενιας εχω φαει φολα.Αν και παλιοτερα την πρωτη φορα που την πηρα ηταν και γαμω.Μετα απο καιρο δεν ειχε καμια σχεση,κρυα πολυ.Αυτα.Παντως το μασαζακι αν εχεις σχεση,ειναι το πιο τιμιο ατιμο.

Μαύρα μαλλιά ή Ρένα Ε? Κάποτε ήταν ξανθούλα. Το κωλαράκι παραμένει. Ζήτησες κάτι παραπάνω? Επειδή για παραπάνω έπρεπε Και καλά να έχεις κάνει μερικές φορές μαζί της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom