Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Παιδια εχει παρει κανενας φιλος τηνμαρια απο ρελαξ να μου πει εντυπωσεις;
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες ..

Νωρις μεσημερι φευγωντας απο δυτικα οπου διαμενω,για κατι δουλειες καλαμαρια κ  ειπα να κανω μια περασια κατασκοπικη απο ζεσι κ νταμες να δω κ να ενημερωσω.

Ζεσι:ανοιγμα πορτας,μια ψηλη και νταρντανα στα μεσαια,ειχε βυζακι, ξανθια γαλανο ματι.δηλωνει ελληνιδα αθηναια,ονομα Λινα.η φατσα μοιαζει για ρουσουπου ..Δεν υπηρχε παρουσα αλλη υπαρξη γενικοτερα ουτε μεσα.οσοι γουσταρουνε 40+,νταρντανες ας πανε.80 φουλ με ειπε.Κατεμε αδιαφορη..

Νταμες:Τρεις παρουσιες με περικυκλωσανε κ με συνοδεψαν στν καναπε.. 2 Ελληνιδες κ μια Ρωσσιδα.Λιλη ή Λιλιαν,Σιλβιη και νομιζω Ευτυχια την αλλη?δεν ειμαι σιγουρος για το τελευταιο.
Η πρωτη,οπου κ ανοιξε ειναι ξανθια, ψηλη νταρντανα κοντα στα 40+ παρομοια με τιν λινα απο Ζεσι,αλλα καλυτερη.Αυτη μου ελεγε κ τα προγραμματα,αν κ εγω ανοιχτηκα απευθειας δε θελω μασαζ μονο Κινημα Εμπ1 ψηφιζω.Ελληνιδα.αδιαφορη.

Δευτερο κορασιο κοντα στα 22-25 κοντουλικο,ανοιχτοχρωμο κ αυτο μπαμπατσικο κ κατσαρομαλλικο.Ρωσσιδα.Αδιαφορη.Νομιζω λιλι ή λιλιαν δεν θυμαμαι καλα.

Τριτο κορασιο αρκετα δυνατο.Νεα μου φανηκε αρκετα,βαρια μεχρι 30.ισως κ πολυ πιο κατω.με τα ντυσηματα τα καυλιαρικα δεν βγαζεισ ακρη ευκολα κ με τα μακιγιαζ.!Αμεσως εκει επεσε το ματιμ.ολο χαμογελουσε απο την αρχη.γεμιζε τον χωρο η παρουσια του,ωραιοτατο σωμα.Ανοιχτοχρωμο προσωπακι νομιζω,γιατι ητανε κ ψιλοσκοτεινα,γλυκουλα,κοντα στο 1.75,μαυρο μαλλακι ισιο,γαλαζιο ματι,με ενα σαν φορεματακι κοντο δαντελωτο,φουλ καυλα.βυζακι απο οσο μπορεσα να δω ειχε.Ελληνιδα,το ονομα ειναι αν θυμαμαι καλα σιλβιη,η ευτυχια??για το ευτυχια κρατω μια επιφυλαξη,τα μπερδευω με την ξανθια που με ελεγε τα προγραμματα,δεν θυμαμαι τι με ειπε.Δυστηχως δεν γνωριζω κ τα μασαζοκοριτσα που κανουνε σβουρεσ στα μαγαζια  να σασ κατατοπισω ακριβως.(στο τελος δε με ξεπροβοδισε κ ειπε ενα σε περιμενω ψιθιριστα..).Ψημενο ηταν,πιθανα δεν ειχαν κοσμο, ηθελε κ τα φραγκα της κ ηξερε πως ηταν η πιο καλη απο τις τρεις,γλυκουλης νεος εχεμυθος κ γω.. :grin:!(εκει σκεφτηκα αουτκαλ σπιτακιμ η πρωινο ελληνικο ξεμπουκωμα..χεχε)
Παντως αυτο το καυλι πρεπει να κανει,τρελα γαμησια.Ισως το tιμησω αναλογα τις καυλες.αν κ τηνω για outcall πιο πολυ,εχω σταμπαρει καλυτερα στα ιδια μανεη!Αν κ τιμιο θα ελεγα αρκετα!!Ειναι μια επιλογη.Σε ερωτηση μου για ποσο θα ειναι εκει ,με ειπε η ξανθια η νταρντανα τπτ δεν ειναι στανταρ.



Ολα επιτρεπονται μου ειπανε.πισω πορτα δεν ρωτησα.80 ευρω η ωρα, 2 καμσοτχια με ειπε..

Ελπιζω να Βοηθησα!

Καλο απογευμα κ καλο Σκ.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Τελικά ρε παίδες στο καινούριο στη Δωδεκανήσου παίζει φραπές ή μόνο να 'χαμε να λέγαμε;?;
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω κ εγώ να ξεκινήσω με μασατζιδικα αλλά είμαι άσχετος.Απο ότι κατάλαβα αυτά που αξίζουν για φουλ πρόγραμμα είναι το ζεσι κ το dames(που βρίσκονται αυτά?). Επειδή δεν θέλω να απογοητευτω θέλω να πάω κάπου για ένα φουλ πρόγραμμα με ένα νορμάλ μωρό (ας μην είναι τούμπανο,δεν με πειράζει). Βέβαια εμένα το φετίχ μου είναι το κωλαράκι οπότε αν δίνουν κ κώλο ακόμα καλύτερα Τι κάνω λοιπόν?Πάω σε ένα από τα δύο βλέπω κ παίρνω η χρειάζεται κανένα συνθηματικό (μην με αρχίσουν κ στα μπινελικια). Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως να κινηθώ?
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Δεν θα πάω σήμερα,από 15Αυγουστο κ μετά.Σε ευχαριστώ για τα συνθηματικά,να με κρατάς σε παρακαλώ ενήμερο
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Δεν θα πάω σήμερα,από 15Αυγουστο κ μετά.Σε ευχαριστώ για τα συνθηματικά,να με κρατάς σε παρακαλώ ενήμερο
καλύτερα ξεκίνα με το dames αδερφέ.
πας, διαλέγεις από αυτές που έχει ποια θες, σου λένε και τα προγράμματα και μπαίνεις....!!!
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την σοβαρή απάντηση.Αν μπορείς στείλε μου σε pm κ που είναι.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν.Θα ενημερώσω όταν πάω για τις εντυπώσεις μου
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Παιδια εχει παρει κανενας φιλος τηνμαρια απο ρελαξ να μου πει εντυπωσεις;
...δεν πήρα τίποτε περισσότερο από μια ώρα μασάζ. "Γεροδεμένο" κορίτσι γύρω στα 25, φυσιογνωμία emo,με piercing στο χείλος. Χωρίς πετσέτα πίσω μπρος, με νύξη για επιπλέον περιποίηση, αλλά μούγκα. Μούγκα αυτή 30€ εγώ. Ήταν και η Κορίνα, αλλά μάλλον και μ'αυτήν θα τα φυτίλιαζα, αφού πρώτη φορά με βλέπαν. Το μασάζ της καλό μου φάνηκε.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Ροζίτα
Τα περισσότερα έχουν ειπωθεί, αλλά ας τα γράψω κι εγώ.

Πολύ εύκολη στη συνεννόηση, όταν την πιάσεις, και επεξηγηματική.
Εξωτερικά είναι μια μελαχρινή, βαριά , γλυκιά κοπέλα. Μπουτάρες, κωλάρες, βυζάρες, οι λάτρεις του είδους μπορεί να κολλήσουν, σφριγηλές .  Εμφανισιακά πρέπει να έχει λάβει υπόψη της καλοπροαίρετες επισημάνσεις που της έχουν γίνει, φορώντας “φουστανάκι” ταιριαστό στο σωματότυπό της.
Μπάνιο πεντακάθαρο. Το τσόλι που έχει στο μασαζοκρέβατο για να πέσεις ,δεν είμαι σίγουρος ότι το αλλάζει κάθε φορά, και αν το κάνει ας με συγχωρέσει. Πετσέτες καθαρές μυρωδάτες.
Μασάζ φαίνεται να γνωρίζει, χωρίς να μπορώ να το αξιολογήσω περισσότερο, γιατί δεν γνωρίζω εγώ. Πάντως μετά ευχάριστα ένιωθα. Στην εμπρόσθια περιποίηση δείχνει να ξέρει ποια πράγματα νομίζει ότι μας φτιάχνουν, φιλάει σώμα δαγκώνει ρόγες, το φτύνει το σαλιώνει, αλλά μέχρι εκεί. Εννοείται είναι δεκτική στα χουφτώματα, χαϊδέματα στο σώμα της και τα υπερμεγέθη στήθη της γενικά σε αφήνει να τα κάνεις ότι θες, πιάνεις, πλάθεις, αρμέγεις.

Πιστεύω ότι έχει τη δυνατότητα να κερδίσει το δικό της σταθερό κοινό, ακόμη και το δικό της νήμα εδώ μέσα, φτάνει να αποφεύγει τις αμετροεπείς αντιδράσεις στα αρνητικά, έστω και άσχημα ή και άδικα, σχόλια. Ευτυχώς την επαναφέρουν τα παλικάρια εδώ μέσα, άλλοτε πιο ευγενικά κι άλλοτε πιο άμεσα.
Πάντως τα 25€ ,για μια ώρα γεμάτη, χωρίς τα ντούζ πριν και μετά,  για μένα είναι ένα έντιμο κόστος για εναλλακτικούς/διαλλακτικούς τύπους.

Ευχαριστώ τον Χυσέα και δημοσίως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

patigos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Σας παρακαλώ μπορ΄ψ να εχω το τηλέφωνο της ροζίτας.Ειμαι καινούργιο μέλος και λίγο μπερδεύομαι.Ευχαριστώ.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα ρελαξ παρουσιες 2 μαρια κ κορινα επιλεχτηκε η κορινα πολυ καβλωτικο μασαζ με τελιωμα θα ξαναπροτινηθει
 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

Sardanapalos4

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες ..

Νωρις μεσημερι φευγωντας απο δυτικα οπου διαμενω,για κατι δουλειες καλαμαρια κ  ειπα να κανω μια περασια κατασκοπικη απο ζεσι κ νταμες να δω κ να ενημερωσω.

Ζεσι:ανοιγμα πορτας,μια ψηλη και νταρντανα στα μεσαια,ειχε βυζακι, ξανθια γαλανο ματι.δηλωνει ελληνιδα αθηναια,ονομα Λινα.η φατσα μοιαζει για ρουσουπου ..Δεν υπηρχε παρουσα αλλη υπαρξη γενικοτερα ουτε μεσα.οσοι γουσταρουνε 40+,νταρντανες ας πανε.80 φουλ με ειπε.Κατεμε αδιαφορη..

Νταμες:Τρεις παρουσιες με περικυκλωσανε κ με συνοδεψαν στν καναπε.. 2 Ελληνιδες κ μια Ρωσσιδα.Λιλη ή Λιλιαν,Σιλβιη και νομιζω Ευτυχια την αλλη?δεν ειμαι σιγουρος για το τελευταιο.
Η πρωτη,οπου κ ανοιξε ειναι ξανθια, ψηλη νταρντανα κοντα στα 40+ παρομοια με τιν λινα απο Ζεσι,αλλα καλυτερη.Αυτη μου ελεγε κ τα προγραμματα,αν κ εγω ανοιχτηκα απευθειας δε θελω μασαζ μονο Κινημα Εμπ1 ψηφιζω.Ελληνιδα.αδιαφορη.

Δευτερο κορασιο κοντα στα 22-25 κοντουλικο,ανοιχτοχρωμο κ αυτο μπαμπατσικο κ κατσαρομαλλικο.Ρωσσιδα.Αδιαφορη.Νομιζω λιλι ή λιλιαν δεν θυμαμαι καλα.

Τριτο κορασιο αρκετα δυνατο.Νεα μου φανηκε αρκετα,βαρια μεχρι 30.ισως κ πολυ πιο κατω.με τα ντυσηματα τα καυλιαρικα δεν βγαζεισ ακρη ευκολα κ με τα μακιγιαζ.!Αμεσως εκει επεσε το ματιμ.ολο χαμογελουσε απο την αρχη.γεμιζε τον χωρο η παρουσια του,ωραιοτατο σωμα.Ανοιχτοχρωμο προσωπακι νομιζω,γιατι ητανε κ ψιλοσκοτεινα,γλυκουλα,κοντα στο 1.75,μαυρο μαλλακι ισιο,γαλαζιο ματι,με ενα σαν φορεματακι κοντο δαντελωτο,φουλ καυλα.βυζακι απο οσο μπορεσα να δω ειχε.Ελληνιδα,το ονομα ειναι αν θυμαμαι καλα σιλβιη,η ευτυχια??για το ευτυχια κρατω μια επιφυλαξη,τα μπερδευω με την ξανθια που με ελεγε τα προγραμματα,δεν θυμαμαι τι με ειπε.Δυστηχως δεν γνωριζω κ τα μασαζοκοριτσα που κανουνε σβουρεσ στα μαγαζια  να σασ κατατοπισω ακριβως.(στο τελος δε με ξεπροβοδισε κ ειπε ενα σε περιμενω ψιθιριστα..).Ψημενο ηταν,πιθανα δεν ειχαν κοσμο, ηθελε κ τα φραγκα της κ ηξερε πως ηταν η πιο καλη απο τις τρεις,γλυκουλης νεος εχεμυθος κ γω.. :grin:!(εκει σκεφτηκα αουτκαλ σπιτακιμ η πρωινο ελληνικο ξεμπουκωμα..χεχε)
Παντως αυτο το καυλι πρεπει να κανει,τρελα γαμησια.Ισως το tιμησω αναλογα τις καυλες.αν κ τηνω για outcall πιο πολυ,εχω σταμπαρει καλυτερα στα ιδια μανεη!Αν κ τιμιο θα ελεγα αρκετα!!Ειναι μια επιλογη.Σε ερωτηση μου για ποσο θα ειναι εκει ,με ειπε η ξανθια η νταρντανα τπτ δεν ειναι στανταρ.



Ολα επιτρεπονται μου ειπανε.πισω πορτα δεν ρωτησα.80 ευρω η ωρα, 2 καμσοτχια με ειπε..

Ελπιζω να Βοηθησα!

Καλο απογευμα κ καλο Σκ.
Ntames δεν εχω παει και επειδη δεν μπορω να χρησιμοποιησω pm ...εχουμε αλλο τροπο συννενοησης ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Coco13

patigos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Την δευτέρα επισκεύτηκα την κατερίνα στην αρετσού.Γύρω στα 50 αδιάφορο πρόσωπο αλλά καλά πιασίματα.Πρώτα μπάνιο και αμέσως για μασαζ.Άριστο μασάζ περίπου 1 ώρα και μετά εκτόνωση ψιλοαδιάφορη.Κόστος 50 ευρώ.Μάλλον δεν θα ξαναπροτιμηθεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Ntames δεν εχω παει και επειδη δεν μπορω να χρησιμοποιησω pm ...εχουμε αλλο τροπο συννενοησης ?

ναι πατα στο γκουγκλ,dames μασαζ.κ θα καταλαβς.κανε μικρη ψακτικη,παρε στο τηλ συννενοησου  κ πηγαινε.ολα φρι ειναι.μονο το μαυρομαλλικο ψηλο αδυνατο λεει.δεν ξερω βεβαια αν τοχει ακομη.
 

patigos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Για την ρία στο ζεσι εχουμε καμμιά κριτική;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom