Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Στο Zesi spa τα παλια κοριτσια με τα καινουρια κανανε μια καλη ομαδα,πλαισιωνουν ετσι την καθε εβδομαδα του μηνα.Μια απιθανη ομαδα απο πεντε πανεμορφα κοριτσια ειναι εδω γεματα εκπληξεις!!!!!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Επειδη δεν μπορω να στειλω πμ και δεν ξερω το γιατι απανταω εδω σε εναν φιλο που μου εστειλε πμ οτι δεν εβγαλα ακρη με την δωδεκανησου αλλα εχει ενα κουδουνι διαφορετικό απο τα αλλα. Βεβαια δεν ξερω αν πρεπει να πω τι γραφει
Φιλος τα κοριτσια λειτουργουν με ραντεβου. Αιντε ειδαμε κατι εδω και παμε και ψαχνουμε κουδουνια? Εχουν τηλεφωνο κλεινεις ραντεβου οπως γινεται σε ολα τα μασατζιδικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Φιλος τα κοριτσια λειτουργουν με ραντεβου. Αιντε ειδαμε κατι εδω και παμε και ψαχνουμε κουδουνια? Εχουν τηλεφωνο κλεινεις ραντεβου οπως γινεται σε ολα τα μασατζιδικα.

Το τηλέφωνο αυτό μπορούμε να το βρούμε κάπου ή είναι μόνο μέσω γνωστών;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
374
Πόντοι
21
Παιδιά που είναι η αγγελία για Δωδεκανήσου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
μεγαλος ντορος χωρις λογο

το μαγαζι ειναι πριβε ουτε αγγελια εχει ουτε τηλ πουθενα

οποτε μη πατε κ ξεροσταλλιαζεται στη δωδεκανησου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μετά από διακοπές πηγα βανα ν χαλαρώσω.. πολλές κοπέλες
Αλλά τ μούτρα της μιας ποιο ξινά από της άλλης.. όλες Καρβουνισμενες από σολάριουμ Λένα ίνα κ τ λοιπά αλλά τ περιβάλλον δ τραβούσε.. όποτε κατηφόρισα Δωδεκανήσου στη ελινα ωραιος χώρος μικρός κ ζεστός γ τ χειμώνα.. παλιά γνώριμη μέσα η γνωστή αλεξια μ σούπερ διάθεση.. μια ναντια
Ν τη δεις καλοκαίρι έξω κ ν ζαλιστεις... θ κάτσει βαριά μέχρι 15 Αύγουστο μου είπε.. μια Εύα με @@ αλλά δ την ήξερα κ μια μικρή κουκλίτσα κ αυτή καινούργια.. τιμές γνωστές στο 30αρι.. πέρασμα μ ναντια κ αλεξια σ διπλό μ προσφορά γνωριμίας στα 50.. ότι κ ν πω είναι λίγο.. ο παράδεισος του αντρα..
Ρε μαστορα για πες μας τη εννοεις οτι γαμουσες 2 γκομενες μεσα στο δωματιο?
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Ρε μαστορα για πες μας τη εννοεις οτι γαμουσες 2 γκομενες μεσα στο δωματιο?

Θαρρω οτι λεει μασαζ μετα του φραπέως ο νεανίας.αλλα τον κοβω λιγο τρομπα γτ ο ιδιος βρωμισε κ για σελεμπριτι σε prive κ εθεσε σε κινδυνο την ακεραιοτητα του ιδιου του χωρου.Κ τωρα κανει το ιδιο με το να αμολα διευθυνσεις κλπ.Προσεχε λιγο νεραρε μου.Υπαρχουν τσέοι .Μην είσαι παίκτωρ πουλακίου
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
στα πενηντα με δυο κοπελες θα ειναι, 30χ2-προσφορα =πενηνταρικο :grin:

με πενηντα παντως μπορεις να παρεις απο μια κοπελα μεγαλυτερη απολαυση αν και αυτο ειναι σχετικο
 :rolleyes:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
μπορει να βοηθησει καποιος πως γινεται η φαση με δωδεκανησου? να στειλει με ενα ΠΜ το τηλ που να παρω.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
και εγω ενδιαφερομαι για Δωδεκανησου καποιος φιλος που γνωριζει ας βοηθησει ας στειλει με πμ το τηλεφωνο να επικοινωνησουμε.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Φιλοι μου που ρωτατε για δωδεκανησου. Εχουμε και λεμε τα του μαγαζιου. Ωραιος χωρος φιλικος και κοριτσιστικος σε καλη οικοδομη και πολυ καθαρος λογικο σαν καινουργιο μαγαζι ελπιζω να το διατηρησουν ετσι. Παμε στα τις κοπελες Αλεξια ακριβο κρασι στηθος 3αρι κωλος κολαση την ιδρωνει το φανελακι της και στο μασαζ εκπληκτικη. Μετα εχουμε κ λεμε Ναντια ψιλη αδυνατη με μεγαλο σχετικα στηθος λουκουμι.Εγω περασα με Ευα κανονικη σε κιλαμε καποια πιασηματα και ωραιο βυζι στα πλας η κοπελα μπορουσα επιτελους να χουφτωσω χωρις να μου ζητησει εξτρα φραγκα και χωρις να τη πιασει ηλεκτροπληξια. Φευγωντας ειδα κ μια καινουργια πιτσιρικα δεν την εχω ξαναδει στο χωρο 19 το πολυ ετων ωραιο κορμακι λιγο με χαλασε το κοντο μαλλι αλλα περι ορεξεως επισης μαλλον κανει μονο μασαζ για αρχη μεχρι να την εξασκισουμε και αυτη στα κολπα μας. Μασαζ 50 λεπτα 30 ευρω δεν ξεφυγαν απο το χρονο καθολου και μεσα στη κοπελα ενα δωρακι 20 ε. Το μασατζιδικο λεγεται Chrystal αν θυμαμαι καλα δε το λεω με σιγουρια και θα εχουν σελιδα οπως με ενημερωσαν απο σαββατο. Τωρααα παμε στα αρνητικα 2 μονο δωματια οποτε δυσκολακι λιγο το ραντεβου ακομα και για φιλους δεν εχει ντουζιερες στα δωματια εμενα δε με χαλαει ιδιαιτερα αυτο αν και ειναι μια ευκολια π καλο θα ηταν να υπηρχε. Και δε κανουν κατι παραπανω απο οτι λενε καλο θα ηταν να κανουν και το κατι τις παραπανω ετσι για τη νοστιμια το πολυ το χερι το βαριεται κ ο θεος.Στα του τηλεφωνου οποιος χρειαζεται αρκετοι απο εμας γνωριζουμε το εν λογω ιδρυμα και μπορουμε να διευκολυνουμε οσοτου μας δωσουν site.Αυτα με τα μπιρμπιλοκορασια. Παρενθεση φευγοντας πηγαινε για συνεντευξη ενα κορασιο ωραιο κορμακι λιγο σκυλισια φατσα δε γνωριζω περισσοτερα για τη συγκεκριμενη. Καλη απολαυση να εχουμε φιλοι μου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Καθυστερημένη λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων μου εμπειρία στο vana Spa

Πέρασα πριν 10 μερες με την Ρία η οποία είχε περάσει και από relax ένα φεγγάρι
Έχει γίνει τουμπανάκι αφού έβαλε σιλικόνη
Στα μαγαζιά που πέρασε ήταν ξινή αλλά μου έβγαλε μία καύλα στο σαλόνι και την πήρα
Μασάζ για τα Ανάθεμα αλλά το εντυπωσιακό είναι ότι της ζήτησα να βγάλει το φορεματάκι της και καλά για να δω τα καινούργια της βυζιά και αυτή το έκανε κατευθείαν ενώ παλιότερα μας ζητούσε extra χρήματα για αυτό.
Αυτό το κορίτσι Με έβαλε σε σκέψεις γιατί Ηταν δεκτική και στα χάδια μου την ώρα που μου έκανε μασάζ όταν ήμουν ανάσκελα Αλλά φυσικά δεν της είπα για κάτι παραπάνω

Την χάιδευα στο στήθος και στα πόδια και γύρω-γύρω από το κιλοτάκι της αλλά δεν έκανα καμία κίνηση παραπέρα

Δεν ξέρω ίσως να έχει αλλάξει στάση επειδή μου είπε ότι την έχουνε κράξει πολύ

Πάντως την έχω ικανή Αν και στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν την παίρνει να κάνει και πολλά
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Θαρρω οτι λεει μασαζ μετα του φραπέως ο νεανίας.αλλα τον κοβω λιγο τρομπα γτ ο ιδιος βρωμισε κ για σελεμπριτι σε prive κ εθεσε σε κινδυνο την ακεραιοτητα του ιδιου του χωρου.Κ τωρα κανει το ιδιο με το να αμολα διευθυνσεις κλπ.Προσεχε λιγο νεραρε μου.Υπαρχουν τσέοι .Μην είσαι παίκτωρ πουλακίου
Ανάμεσα από τ ποδαράκια σ έμαθες τ έχεις η τ ψάχνεις ακόμα..;;γεμίσαμε μαλακες εδώ..
 

alex351

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
280
κατεβαίνω σήμερα για δουλειές στο κέντρο και παίρνω τηλ dames να δω αν δουλεύουν ή πήγαν για μπάνια, εκεί ήταν, πετάγομαι... Βρίσκω τρεις,  μια ξανθιά λίγο γεμάτη με όμορφο πρόσωπο, μια μελαχρινή ζουμερή και μια κορμάρα με μέτριο πρόσωπο με ένα τατουάζ στην κοιλιά, μην με ρωτήσετε ονόματα μου τα είπαν αλλά όποτε πάω σε μασατζίδικο λες και έχω πάθει λοβοτομή ένα πράμα δεν συγκρατώ τίποτα μόλις δω τα κορμιά. Στα του αγώνα τώρα, πραγματικά από τα καλύτερα πηδήματα, γιατί από μασάζ δεν λέει τίποτα, αλλά κλαιν μάιν αφού για πήδημα πήγα. Πεντακάθαρη, με μεγάλη διάθεση χωρίς καμία πρόθεση για ξεπέτα, βυζάρες και πολύ όμορφο κορμί με ψηλά πόδια, αν και θα την έκανα 40, Ρωσίδα ήταν πάντως. Μια χαρά επιλογή στην καρδία του κέντρου ανάμεσα στις δουλειές, θα ξαναπάω σίγουρα την επόμενη εβδομάδα είναι τίμια επιλογή με full στα 80€. Αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μου προτείνει κανένα άλλο free η πριβέ κάθε πμ θα ήταν ευπρόσδεκτο.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
δοδεκανησου πιο είναι; το ελινα καζα, το καινούριο το κρίσταλ ή και τα δύο;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
6945303058 τ καινούργιο Δωδεκανήσου γ τους βλακες που λένε
Ότι είναι πριβέ..
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Καλημερα. Από τιμές τι λέει το καινούργιο στην Δωδεκανήσου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom