Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Πρόσφατα κοντά στην Δωδεκανήσου.στα Λαδάδικα ένας υπέροχος χώρος Καμία σχεση με κανένα από τα μαγαζια του χώρου της θεσσαλονικης.. πέρασμα με μια ξανθιά πολύ μοντέρνο στυλ.. ονόματι Ειρήνη!!όχι πολύ μικρή  ..αδύνατη ωραία κορμοστασιά και γενικά εμφανίσιμη... Όσο για το πρόγραμμα  της προσωπικά  φουλ δέκα με τόνο... Ενοιωσα όμορφα για ότι έδωσα αλλά και πήρα.. δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί σίγουρα δεν μπορεί κανένας ούτε καν εμείς να είμαστε με όλες ίδιοι.. είχε και άλλες δύο κοπέλες ονοματ Μαρία και Στέλλα .. ξανθιές όλες και  πολύ χαμογελαστές!!
πιο μαγαζι εινε;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μετά από διακοπές πηγα βανα ν χαλαρώσω.. πολλές κοπέλες
Αλλά τ μούτρα της μιας ποιο ξινά από της άλλης.. όλες Καρβουνισμενες από σολάριουμ Λένα ίνα κ τ λοιπά αλλά τ περιβάλλον δ τραβούσε.. όποτε κατηφόρισα Δωδεκανήσου στη ελινα ωραιος χώρος μικρός κ ζεστός γ τ χειμώνα.. παλιά γνώριμη μέσα η γνωστή αλεξια μ σούπερ διάθεση.. μια ναντια
Ν τη δεις καλοκαίρι έξω κ ν ζαλιστεις... θ κάτσει βαριά μέχρι 15 Αύγουστο μου είπε.. μια Εύα με @@ αλλά δ την ήξερα κ μια μικρή κουκλίτσα κ αυτή καινούργια.. τιμές γνωστές στο 30αρι.. πέρασμα μ ναντια κ αλεξια σ διπλό μ προσφορά γνωριμίας στα 50.. ότι κ ν πω είναι λίγο.. ο παράδεισος του αντρα..
Φιλε στειλε μου το τηλεφωνο σε παρακαλώ σε π.μ.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Μετά από διακοπές πηγα βανα ν χαλαρώσω.. πολλές κοπέλες
Αλλά τ μούτρα της μιας ποιο ξινά από της άλλης.. όλες Καρβουνισμενες από σολάριουμ Λένα ίνα κ τ λοιπά αλλά τ περιβάλλον δ τραβούσε.. όποτε κατηφόρισα Δωδεκανήσου στη ελινα ωραιος χώρος μικρός κ ζεστός γ τ χειμώνα.. παλιά γνώριμη μέσα η γνωστή αλεξια μ σούπερ διάθεση.. μια ναντια
Ν τη δεις καλοκαίρι έξω κ ν ζαλιστεις... θ κάτσει βαριά μέχρι 15 Αύγουστο μου είπε.. μια Εύα με @@ αλλά δ την ήξερα κ μια μικρή κουκλίτσα κ αυτή καινούργια.. τιμές γνωστές στο 30αρι.. πέρασμα μ ναντια κ αλεξια σ διπλό μ προσφορά γνωριμίας στα 50.. ότι κ ν πω είναι λίγο.. ο παράδεισος του αντρα..
Καλησπερα. Ειναι ευκολο να μου δωσεις τηλ σε πμ?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Μετά από διακοπές πηγα βανα ν χαλαρώσω.. πολλές κοπέλες
Αλλά τ μούτρα της μιας ποιο ξινά από της άλλης.. όλες Καρβουνισμενες από σολάριουμ Λένα ίνα κ τ λοιπά αλλά τ περιβάλλον δ τραβούσε.. όποτε κατηφόρισα Δωδεκανήσου στη ελινα ωραιος χώρος μικρός κ ζεστός γ τ χειμώνα.. παλιά γνώριμη μέσα η γνωστή αλεξια μ σούπερ διάθεση.. μια ναντια
Ν τη δεις καλοκαίρι έξω κ ν ζαλιστεις... θ κάτσει βαριά μέχρι 15 Αύγουστο μου είπε.. μια Εύα με @@ αλλά δ την ήξερα κ μια μικρή κουκλίτσα κ αυτή καινούργια.. τιμές γνωστές στο 30αρι.. πέρασμα μ ναντια κ αλεξια σ διπλό μ προσφορά γνωριμίας στα 50.. ότι κ ν πω είναι λίγο.. ο παράδεισος του αντρα..
Μιλάς για την Αλεξία που δούλευε παλιά Dames;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Επιβάλλεται λοιπόν να μπει στο πρόγραμμα να θυμηθούμε τα παλιά! :rockon:
Πώς και αποφάσισε να επιστρέψει στον χώρο;!  :think:
Είχε μένα παιδάκι σχέση...χώρισε κ γύρισε ανανεωμένη κ τρελαμενη
Ν ρίξει τ ρέστα της..η γυναίκα είναι απίστευτη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλο μηνα και καλες βουτιες να εχουμε.
Σε θαλασσες η σε μουν@κι@
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Είχε μένα παιδάκι σχέση...χώρισε κ γύρισε ανανεωμένη κ τρελαμενη
Ν ρίξει τ ρέστα της..η γυναίκα είναι απίστευτη...
Καιρός ήταν! Πολύ μας την στέρησε ο τυπάς.. :s&m_1:
Αυτό το μαγαζί πως το ξετρύπωσες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Δωδεκανήσου 13α 2 όροφος.. τηλ δ έχω τ απόγευμα άμα πάω σήμερα ν χαλαρώσω θ παρω κ θ ενημερώσω τους μάχιμους

Φιλε δωσε παραπανω ινφο αν μπορεις. Λεω να παω να ξεδωσο σε κανα μασατζιδικο. ποια προτεινεις να παρω? πρεπει να παω συστημενος? παιζει μπαλιτσα απο την αρχη? ποσο ειναι το κοστος? σε ευχαριστω.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Φιλε δωσε παραπανω ινφο αν μπορεις. Λεω να παω να ξεδωσο σε κανα μασατζιδικο. ποια προτεινεις να παρω? πρεπει να παω συστημενος? παιζει μπαλιτσα απο την αρχη? ποσο ειναι το κοστος? σε ευχαριστω.
30+20 παίξε μπαλα Εύα ναντια αλεξια
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Δωδεκανήσου 13α 2 όροφος.. τηλ δ έχω τ απόγευμα άμα πάω σήμερα ν χαλαρώσω θ παρω κ θ ενημερώσω τους μάχιμους
περασα πριν απο λιγο εκει. Πορτα πολυκατοικίας κλειστη. Στο κουδουνι τι γράφει?
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Επειδη δεν μπορω να στειλω πμ και δεν ξερω το γιατι απανταω εδω σε εναν φιλο που μου εστειλε πμ οτι δεν εβγαλα ακρη με την δωδεκανησου αλλα εχει ενα κουδουνι διαφορετικό απο τα αλλα. Βεβαια δεν ξερω αν πρεπει να πω τι γραφει
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Eβιτα αν θες έναν καλό πελάτη, στείλε μου pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom