Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

clayhawk

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Η αγγελία της Κατερίνας στη Καλαμαριά υπάρχει κάπου μάγκες? πέρυσι είχε ανεβάσει στο kane*** ... το Post It κάτω από την οθόνη του pc στο γραφειο δεν είναι πια εκεί.. (!!!)
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Η αγγελία της Κατερίνας στη Καλαμαριά υπάρχει κάπου μάγκες? πέρυσι είχε ανεβάσει στο kane*** ... το Post It κάτω από την οθόνη του pc στο γραφειο δεν είναι πια εκεί.. (!!!)

Είναι η παραπάνω που ποστάρισα φιλε μου.Δεν ξερω αν είχε ανεβάσει και στο site που αναφέρεσαι.
 

clayhawk

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
είχε ανεβάσει φίλε. Αλλά πέρυσι ή πρόπερσι και το σημειωσα. επικοινωνησα αλλα δε βολευαν οι ωρες τελικά.  Μεγάλο απωθημένο. 
anyway ίσως στεφθεί με επιτυχία...
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Ενημέρωση για την συγκεκριμενη:

Δεν ξερω αν έχει αναφερθει και παλαιοτερα...
Η συναντηση έγινε πριν λιγο καιρο στον χωρο μου.Η κοπελα ανω των 45 χρονων αλλα με ομορφο και σφιχτο σωμα.
Έβγαλε ρουχα και ξεκίνησε το χαλαρό μασαζάκι...το οποίο μόνο χαιδεμα ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.Στο 15λεπτο μου λεει να γυρισω...συνεχιζει το μασαζ-χαιδεμα για κανενα 5λεπτο και τελος πηγαινει προς το επιμαχο σημειο.Αδιάφορη εκτονωση με το χέρι και σου αφηνε να πιασεις και να την χαιδεψεις οπου ηθελες.Με ενημερωσε φυσικα οτι έχει κι αλλα προγραμματα με σεξ αλλα εγω εκεινη την στιγμη ηθελα μασαζοχαλάρωμα.
Κοστος 50Ε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Σαντρα, Σισσυ,Ιωαννα εχω γνωση. Η Μαρινα αξιζει η θα μου ζαλισει τα @@ η Εβιτα;
Κατ΄όψιν δε λέει πολλά. Είναι λίγο γεμάτη. (παρεπιμπτόντως μέτρια εμφάνιση ήθελα να γράψω)
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Ενημέρωση για την συγκεκριμενη:

Δεν ξερω αν έχει αναφερθει και παλαιοτερα...
Η συναντηση έγινε πριν λιγο καιρο στον χωρο μου.Η κοπελα ανω των 45 χρονων αλλα με ομορφο και σφιχτο σωμα.
Έβγαλε ρουχα και ξεκίνησε το χαλαρό μασαζάκι...το οποίο μόνο χαιδεμα ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.Στο 15λεπτο μου λεει να γυρισω...συνεχιζει το μασαζ-χαιδεμα για κανενα 5λεπτο και τελος πηγαινει προς το επιμαχο σημειο.Αδιάφορη εκτονωση με το χέρι και σου αφηνε να πιασεις και να την χαιδεψεις οπου ηθελες.Με ενημερωσε φυσικα οτι έχει κι αλλα προγραμματα με σεξ αλλα εγω εκεινη την στιγμη ηθελα μασαζοχαλάρωμα.
Κοστος 50Ε.

με 50e γαμας κιολας. τελικα εισαι αυτο που λεει το νικ σου.
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
με 50e γαμας κιολας. τελικα εισαι αυτο που λεει το νικ σου.

Μπορει και να ειμαι!!Και σιγουρα για να εβαλα αυτο το νικ παραπεμπει και σε χιουμορ.
Δηλαδη έχεις να προτεινεις κατι αντιστοιχο κατοικον σε αυτη την τιμη και να γαμας κιολας?
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Μπορει και να ειμαι!!Και σιγουρα για να εβαλα αυτο το νικ παραπεμπει και σε χιουμορ.
Δηλαδη έχεις να προτεινεις κατι αντιστοιχο κατοικον σε αυτη την τιμη και να γαμας κιολας?

Πολλες αδερφε, ΠΟΛΛΕΣ.
Λιγο το forum να ψαξεις, λιγο καμια αγγελια, λιγο απο εδω λιγο απο εκει μια χαρα θα επιανε τοπο το 50ευρω.

Παντως εμενα δεν μου κανεις εντυπωση.
Εδω γραφουν κριτικες για μασαζ με 20 ευρω και αλλα 30-40 να βγαλουν ρουχα, να τις χαιδεψουν και αντε στην καλυτερη να τους την παιξουν.
Για το δε πηδημα ουτε λογος να γινεται και αν γινει θελουν 80+.
Αν την ψαξεις λιγο θα την βρεις την ακρη. Αργοτερα θα ερθουν και τα prive και θα γουσταρεις καλυτερα.
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Πολλες αδερφε, ΠΟΛΛΕΣ.
Λιγο το forum να ψαξεις, λιγο καμια αγγελια, λιγο απο εδω λιγο απο εκει μια χαρα θα επιανε τοπο το 50ευρω.

Παντως εμενα δεν μου κανεις εντυπωση.
Εδω γραφουν κριτικες για μασαζ με 20 ευρω και αλλα 30-40 να βγαλουν ρουχα, να τις χαιδεψουν και αντε στην καλυτερη να τους την παιξουν.
Για το δε πηδημα ουτε λογος να γινεται και αν γινει θελουν 80+.
Αν την ψαξεις λιγο θα την βρεις την ακρη. Αργοτερα θα ερθουν και τα prive και θα γουσταρεις καλυτερα.

Το ξέρω φιλε μου...σιγουρα θελει περισσοτερο ψαξιμο.
Την κριτικη και την ενημερωση την έκανα προς αποφυγη των υπολοιπων,μιας και μου φανηκε ξεπετα για τις υπηρεσιες που προσφερει σε σχεση με την τιμη.
Σε καθε περιπτωση σ ευχαριστω
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ενημέρωση για την συγκεκριμενη:

Δεν ξερω αν έχει αναφερθει και παλαιοτερα...
Η συναντηση έγινε πριν λιγο καιρο στον χωρο μου.Η κοπελα ανω των 45 χρονων αλλα με ομορφο και σφιχτο σωμα.
Έβγαλε ρουχα και ξεκίνησε το χαλαρό μασαζάκι...το οποίο μόνο χαιδεμα ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.Στο 15λεπτο μου λεει να γυρισω...συνεχιζει το μασαζ-χαιδεμα για κανενα 5λεπτο και τελος πηγαινει προς το επιμαχο σημειο.Αδιάφορη εκτονωση με το χέρι και σου αφηνε να πιασεις και να την χαιδεψεις οπου ηθελες.Με ενημερωσε φυσικα οτι έχει κι αλλα προγραμματα με σεξ αλλα εγω εκεινη την στιγμη ηθελα μασαζοχαλάρωμα.
Κοστος 50Ε.
Εμφάνιση της κοπέλας? Εννοώ πρωσοπο, ελληνίδα η ξένη? Οι φωτογραφίες της αληθινές?
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Εμφάνιση της κοπέλας? Εννοώ πρωσοπο, ελληνίδα η ξένη? Οι φωτογραφίες της αληθινές?

Απο την προφορά της καταλαβα οτι δεν ειναι ελληνιδα,δεν ρωτησα απο που ειναι.Μελαχροινη,προσωπο συμπαθητικο αλλα το γουστο ειναι υποκειμενικο.
Οι φωτογραφιες ειναι αληθινες και ακριβεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
Θα το βγαλουμε στο σφυρι;
Θα διαβαζει η Εβιτα τωρα και θα εχει αφρισει...
:happy: :happy:

Η εβιτα με την ανακριση που θα κανει οταν παει καποιος και το τηλεφωνο να εχει δεν λεει τιποτα. Δεν αφηνει ευκολα η Εβιτα να περασει πελατης. οποτε κυριως συστημενος πρεπει να παει καποιος.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
Η εβιτα με την ανακριση που θα κανει οταν παει καποιος και το τηλεφωνο να εχει δεν λεει τιποτα. Δεν αφηνει ευκολα η Εβιτα να περασει πελατης. οποτε κυριως συστημενος πρεπει να παει καποιος.

Μετά από διακοπές πηγα βανα ν χαλαρώσω.. πολλές κοπέλες
Αλλά τ μούτρα της μιας ποιο ξινά από της άλλης.. όλες Καρβουνισμενες από σολάριουμ Λένα ίνα κ τ λοιπά αλλά τ περιβάλλον δ τραβούσε.. όποτε κατηφόρισα Δωδεκανήσου στη ελινα ωραιος χώρος μικρός κ ζεστός γ τ χειμώνα.. παλιά γνώριμη μέσα η γνωστή αλεξια μ σούπερ διάθεση.. μια ναντια
Ν τη δεις καλοκαίρι έξω κ ν ζαλιστεις... θ κάτσει βαριά μέχρι 15 Αύγουστο μου είπε.. μια Εύα με @@ αλλά δ την ήξερα κ μια μικρή κουκλίτσα κ αυτή καινούργια.. τιμές γνωστές στο 30αρι.. πέρασμα μ ναντια κ αλεξια σ διπλό μ προσφορά γνωριμίας στα 50.. ότι κ ν πω είναι λίγο.. ο παράδεισος του αντρα..
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Πρόσφατα κοντά στην Δωδεκανήσου.στα Λαδάδικα ένας υπέροχος χώρος Καμία σχεση με κανένα από τα μαγαζια του χώρου της θεσσαλονικης.. πέρασμα με μια ξανθιά πολύ μοντέρνο στυλ.. ονόματι Ειρήνη!!όχι πολύ μικρή  ..αδύνατη ωραία κορμοστασιά και γενικά εμφανίσιμη... Όσο για το πρόγραμμα  της προσωπικά  φουλ δέκα με τόνο... Ενοιωσα όμορφα για ότι έδωσα αλλά και πήρα.. δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί σίγουρα δεν μπορεί κανένας ούτε καν εμείς να είμαστε με όλες ίδιοι.. είχε και άλλες δύο κοπέλες ονοματ Μαρία και Στέλλα .. ξανθιές όλες και  πολύ χαμογελαστές!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom